IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Cześć?

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ramiz

Mistrz Gry : Kaz

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Cześć?   Pią 23 Sty 2015 - 0:56

Witam i Pozdrawiam

Przepraszam, ale przez ostatni rok byłem martwy, (dosłownie) umarłem, ale już narodziłem się ponownie. Ta reinkarnacja zajmuje jednak więcej niż można by sądzić... Ale przynajmniej w zaświatach było ładnie.

Poza studiami które zdążyłem rozpocząć, i pociągnąć trochę (druki rok dziennikarstwa) miałem przeprowadzkę, serię załamań psychicznych, wzloty i upadki sercowe, pięciomiesięczny staż w ramach kierunku studiów, i znalazłem sobie robotę. Niebawem kolejna przeprowadzka.Poza tym doszło do przewartościowania priorytetów życiowych i wielu ważnych zmian w moim życiu. A o tego teraz mam sesje jak i wy.
A, i jeszcze jakiś czas z powodu przeprowadzki nie miałem internetu, kilka miesięcy, a potem też się sporo działo i jakoś nie wracałem. Czemu wróciłem? Powody są dwa.
Pierwszy: ostatnio choruję i nie mogę zasnąć, siedząc bezmyślnie przed kompem przypominają mi się różne rzeczy.
Drugi: Żeby oficjalnie podziękować Czarasowi i wypisać się z martwej już sesji. Doszedłem do wniosku że takie zniknięcie bez śladu może być źle poczytane. Trzeba też chyba w końcu zamknąć wątek mojego sprawdzianu na MG.

ps: Powodzenia na sesjach! Tych studenckich i tych RPG.
ps2: Nie linczujcie za dezercje
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Cześć?   Pią 23 Sty 2015 - 19:02