IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Kovacs

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kovacs

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
65/80  (65/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Kovacs   Pią 7 Sie 2015 - 10:17

Coś o mnie
W świecie RPG siedzę już od 4 lat, mistrzuję od 2. Z początku moje mistrzowanie nie wyglądało za dobrze jednak po wielu staraniach wypracowałem swój styl i w tym momencie więcej mistrzuję niż gram. Doświadczenie z pbf-ami zacząłem tutaj i muszę przyznać, że od razu mi się spodobało. Nie siedzę na żadnym innym forum.
Bardziej prywatnie mogę powiedzieć, że pracuję w escape roomie i miłuję wszelkie zagadki i łamigłówki. W wolnych chwilach albo się umuzykalniam ze swoim zespołem albo czytam książki albo siedzę przy komputerze kombinując jak uprzyjemnić graczom życie.

Jak mistrzuję?
Zależy od gracza i jego "wymagań". Idąc za przykładem kolorów z Neuroshimy mam różne style przygód i mogę być zarówno dobrym wujkiem jak i wrednym chujkiem. Staram się być regularny, informując ludzi o dłuższych przerwach. Jestem w stanie znaleźć czas na jeden odpis dziennie a jeśli będę miał dobry (i luźny) dzień to nawet i więcej.
Staram się prowadzić przygody w sposób otwarty, w świecie, który można zwiedzać i wchodzić w interakcję. Nie lubię ograniczeń i sztampowych podejść a już na pewno nie trawię jak ktoś zostawia mi za dużo "życia" swojej postaci.
Mój świat żyje i ma własne zdanie, postrzega postacie graczy na różne sposoby, zależnie od podjętych przez nie akcji. Każda decyzja ma jakieś skutki, niektóre natychmiastowe inne dopiero po długim czasie. Warto więc myśleć

Troszkę mechanicznie
Bazuję oczywiście na kościach, głównie k20 i k10. Mam magiczny zeszyt w którym stworzyłem duże ilości tabelek odnoszących się do wielu czynników jak chociażby obrażenia, udane akcję, reakcje NPC, moc i charakter zanpaktou, zdarzenia losowe czy nawet warunki pogodowe. Tak więc wiele rzeczy, tak jak w życiu, będzie nieprzewidywanych i trudnych do określenia. W późniejszym okresie będę pewnie zamieszczał różne notatki by rozjaśnić niektóre z pojęć

Wymagania dla gracza
Gdy chce mnie wybrać na MG:
-Sprawdź czy mam wolne miejsce, napisz do mnie. Nie będę się o nikogo bił chyba, że jego karta spowoduje opad szczęki
-Ogarnij to co jest na forum dot, świata i mechaniki. Przyda się
-Jeśli nie znasz, zapoznaj się lekko z fabułą bleacha, zwłaszcza z nazewnictwem.
-Kiedy wyślesz mi wiadomość z prośbą o moje mistrzowanie, poczekaj na wiadomość zwrotną i odpowiedz na zawarte w niej pytania
Gdy już zaczniesz grac:
-Myśl
-Pisz więcej niż 2 zdania. Opisuj co myśli Twoja postać, co chce, jak się czuje. To wzbogaca opis i umożliwia mi tworzenie dalszych, lepszych przygód.
- Pamiętaj. Każde wydarzenie może się przydać, każdy człowiek może przewinąć się jeszcze raz
-Z każdej sytuacji jest możliwe więcej niż jedno wyjście.
-Kontaktuj się ze mną. Jeśli coś Ci nie pasuje, masz jakiś fajny pomysł albo chcesz zrobić coś innego to napisz. Masz się dobrze bawić i nie wyobrażam sobie tego jeśli miałbyś się ze mną męczyć

Gracze (0/1)
1) WAKAT
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Kovacs
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1