IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 

Mieszkanie Saruwatari

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next
AutorWiadomość
Ekkusu

Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-15, 11:29

Grimoire of Mizuki #00239

No... Cóż... Przynajmniej nie było to dla niej żadną traumą. Teraz w każdym razie. No i śmierć miała spokojną. Gorzej, że się nie zrozumiały. Głupie duchy, z nimi zawsze są jakieś problemy. Musiała przyznać, troche to frustrujące...
-Ahhh... Nie o to mi w sumie chodziło... Ale przejdźmy się-Mizuki podniosła się na proste nogi. Przez chwilę większą uwagę zwracała na to co jedzie a co nie, co by mogła przejść na drugą stronę jezdni.
-Ja jeszcze żyję, Fumieko. A z drugą stroną... Chodziło mi o świat, do którego trafia się po śmierci. Tam, gdzie jest miejsce dla duchów. Tu nie jest dla was bezpiecznie, bo na ziemi są demony które żywią się takimi jak Ty-Tłumaczyła spokojnie-Mogę zawiadomić osobę, że tu jesteś i wtedy Cię tam odeśle. Jeśli chcesz
Mówiła... Takim typowym tonem opiekunki dla dziecka. Może trafi, może nie. Będzie mieć czyste sumienie w każdym razie.
A Emi i tak później o duszku wspomni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-15, 19:14

Mizuki-san #00 #0240

Mizuki przemknela przez ulice pomyslnie i zaglebila sie w parku idac za duchem. Ilosc spacerujacych byla srednia. Tu parka przytulajaca sie na lawce, tam ktos wyprowadzajacy psa. Nikt, kogo by znala i poki co nikt nie zwracal uwagi, ze mamrocze cos do siebie. Dziewczynka podskakiwala po dziececemu czesciej patrzac w niebo, niz przed siebie.
- A skad ja moge wiedziec, czy ty sama nie jestes demonem, albo ta osoba. I czy to miejsce do odeslania to nie jest garnek, w ktorym gotuje sie niegrzeczne dzieci? W bajkach to zawsze te demony sa paskudne, ale tak sobie mysle, ze kto sie nabralby na ich sztuczki, jak od razu widac? Albo jestes lisem, a lisy umieja zmieniac postac.
Doszly do fontanny, na ktora skladaly sie trzy kamienne bloki roznej wysokosci, po ktorych splywala woda. Na szczycie siedzialo ptaszysko z rodziny kraczacych.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-15, 21:55

Grimoire of Mizuki #00240

Mizuki położyła palec na brodzie, patrząc też w niebo, jakby też czegoś tak wyglądała. Zabieg, by złapać z nią wspólny język ciała. Naprawdę nie miała szczególnego parcia, by pomagać tej dziewczynce, ale z drugiej strony dla własnej satysfakcji nie zamierzała odpuszczać tak łatwo.
-Masz w sumie rację. Ja też nie wiem, czy przypadkiem nie jesteś demonem który wabiąc ludzi na naiwność zaciąga ich w odludne miejsce by ich pożreć. A ja... żaden ze mnie demon. Co najwyżej czarodziejka-Odwróciła logikę, stawiając siebie w dokładnie tej samej sytuacji co ona-A te demony... Nie muszą się kryć. Ludzie ich nie widzą, tak samo jak i Ciebie. I jak się jest silniejszym i szybszym od takiego, to po co im się kryć i bawić w podchody?-Zapytała dziewczynki, patrząc na drogę, potem na fontannę, a potem na nią. Ciekawe, czy jakoś na to zareaguje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-15, 23:57

Mizuki-san #00 #0241

Fumieko usiadla na murku i zaczela machac nogami.
- Tu nie jest odludnie i ja nie ciagne, przeciez sama tu przyszlas. A demon pewnie by sie nie przyznal, ze jest demon. Jakbym byla demonem, to chyba bym sie nie przyznala.
Przechodzila matka z wozkiem, wiec Mizuki musiala na chwile przerwac negocjacje, ktora z nich jest demonem. Potem jeszcze jakis biegacz, chociaz w sluchawkach, wiec prawdopodobnie nie slyszalby dywagacji.
- Nie rozumiem, ale Raka mowi, ze nie jestes demon.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-16, 02:36

Grimoire of Mizuki #00241

Bezpośredniość dziewczynki i nieumiejętność, bądź celowe dążenie do elementów najbardziej bezpośrednich trochę zbijała z tropu dosyć kompleksowo i czasem na wyrost patrzącą Mizuki. Co jednak jeszcze bardziej ją wytrąciło z równowagi, to komentarz na temat... właściwie to czego?
Raka... Raka... Rakasha?
To było jej pierwsze skojarzenie, ale jak potem myślała... nie, to chyba mało prawdopodobne... prawda?
-Raka?-Zapytała, parokrotnie mrugając rzęsami-O kim mówisz?
Zaczynało się robić dosyć dziwnie, co jednocześnie wprowadzało ją w nerwowy nastrój, a zarazem wywoływało zainteresowanie. Usiadła obok dziewczynki na murku, przyglądając się jej uważnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-16, 19:54

Mizuki-san #00 #0242

Dziewczynka zamyslila sie pomagajac sobie mimika twarzy.
- No spotkalismy sie tutaj, ale wlasciwie to nie wiem kim jest. Rozmawiamy czasem, bo wydaje mi sie, ze Raka tez szuka towarzystwa. I chyba zna sie na demonach, bo raz zostalam ostrzezona, ze lepiej sie schowac, a niedlugo pozniej cos wylo i bylo tak nieprzyjemnie, jak w jesienny wietrzny i deszczowy dzien, kiedy jest szaro, buro i ponuro, az ciarki przechodza. Chcesz sie w cos pobawic?
Nic w zasadzie z tego nie wynikalo. Mogla sobie wymyslec wirtualna kolezanka, czy kolege, jak to czasem dzieci robia. Ptaszysko rozpostarlo skrzydla, otrzasnelo sie, a pozniej wrocilo do siedzenia, jak wczesniej.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-16, 21:16

Grimoire of Mizuki #00242

Brzmiało to trochę tak jak jakaś istota, która może mieć jakąś wiedzę na temat duchów i innych istot. Z drugiej jednak strony może to była jakaś personifikacja zdolności tej duszyczki? Nie potrafiła tego stwierdzić na ten temat, i trochę ją to prawdę powiedziawszy irytowało.
-Taak, to zapewne właśnie był demon-Mizuki przytaknęła robiąc do tego mądrą minę. Czym też mogła być ta Raka... Jeżeli faktycznie istniała to musiała być jakoś w pobliżu. Ale jedyne co zauważyła po krótkim rozejrzeniu się było tylko jedno ptaszysko na szczycie fontanny. Czyżby?
-Chyba trochę mi nie wypada, zwłaszcza w mundurku-Uśmiechnęła się przepraszająco-Chętnie bym poznała Twojego znajomego. Jest tu gdzieś?-Wróciła spojrzeniem do kruka. Może sobie coś wyobrażała, a może nie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-17, 19:34

Mizuki-san #00 #0243

Fumieko zrobila zawiedzona mine.
- To czemu przyszlas, jak nie wypada sie bawic? Jak bycie duza tak wyglada, to ja nie chce urosnac wieksza.
Pokazala palcem na fontanne, a moze na ptaszydlo, ktore tam siedzialo nie wykazujac szczegolnej aktywnosci, czy zainteresowania nimi. Na lawke po przeciwleglej stronie przyczlapal dziadunio i ciezko na nia opadl. Wyciagnal chusteczke i przetarl okulary. Potem wsparl obie dlonie na lasce i przystapil do obserwacji otoczenia. Czyli w danej chwili Mizuki. Na koncu oparcia wyladowal wrobel, moze z nadzieja na pojawienie sie okruszow, ale szybko odlecial.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-17, 20:15

Grimoire of Mizuki #00243

...więc jednak ptaszysko. Gorzej, że nie miała jak się z nim porozumieć. A może też dzieciak po prostu z nią gra, próbując wywinąć jej figla? Też była taka możliwość, w przeciwieństwie do jej możliwości sprawdzenia czegokolwiek.
-No tak to już bywa...-Mizuki westchnęła, i skinęła głową przyglądającemu się jej staruszkowi. W międzyczasie wyciągnęła komórkę, i wyklepawszy numer Emi zaczęła pisać
"Znalazłam duszę dziesięciolatki w parku koło mojej szkoły. Zerknęłabyś w wolnej chwili? - Mizuki"
Tylko właśnie... musiałaby się wystrzegać i tego dziecka, by nie wściubiał swojego nosa w ekran, i ewentualnie na to ptaszysko. Dalej miała wrażenie, że coś z tym może być. I że jej ingerencja może być niemile widziana.
-...ale przynajmniej pogoda ładna, prawda?-Zapytała w trakcie wklepywania wiadomości. Była gotowa zasłonić, albo nawet schować telefon jakby ktoś się zbyt tym zainteresował.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-17, 22:28

Mizuki-san #00 #0244

Staruszek po minucie odkiwnal. Nikt szczegolnie nie zwracal uwagi, co tez Mizuki wypisuje. Mlodziez z telefonami to dosc powszechny widok. Niektorzy uwazali, ze zbyt powszechny - zycie ich omija, gdy ciagle patrza w maly monitorek. Wyslala wiec swoja wiadomosc bez koniecznosci ukrywania sie z tym.
- A nie mozesz sie przebrac? Czy wtedy tez bedziesz za dorosla, zeby sie bawic?
Rzucila pytaniem bez szczegolnego zaangazowania, raczej nie spodziewajac sie pozytywnego odzewu. Zapiszczal telefon. Hirata niesmialo pytal, czy moze powinien przyjechac samodzielnie obiecane zdjecie zrobic.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-18, 00:15

Grimoire of Mizuki #00244

I poszło. No. To miała sumienie czyste, skoro na razie nie miała zbyt wiele do zrobienia to mogła powoli się wycofać. Chociaż z drugiej strony może mogłaby zostać jakoś w pobliżu i poobserwować? Ale też nie wiadomo, ile to jej zajmie, może się pojawić za pięć minut, jak i też za godzinę albo dwie...
Dylemat rozwiązała jej niespodziewana wiadomość. Z początku spodziewała się zwrotnej, ale im bardziej wczytywała się w treść, tym na jej twarzy malowało się większa konsternacja i zakłopotanie. Już w sumie wystarczyłoby jej zobaczyć autora, by coś jej się w środku zakręciło.
-Uhm... Ojej...-Jej prawdziwa natura mieszała się z maską-Zupełnie zapomniałam... Muszę już iść-Mizuki zebrała się z fontanny, poprawiając trochę spódnicę. Brak ukłonów, jedynie nogi prowadzące ją przez park, oraz w miarę szybko pracujące palce.
"Przepraszam, późno zasnęłam i miałam dyżur. Dojdę do domu to wyślę" - krótka wiadomość, trochę obcesowa ale... Co też ma jeszcze do tego powiedzieć?! Nic jednak z wizyty u matki Miho dzisiaj nie wyjdzie. Szlag by to... To jednak kawałeczek jest.
Co w takim razie pozostawało? Powrót do domu, złapanie czegoś na szybko z kuchni do zjedzenia, i wślizgnięcie się do pokoju a potem w strój kapłanki, nawyzbieranego i nawychuchanego. Długi, czerwony, o dziwo z niespecjalnie dużą ilością symboli... Ale za to z kapturem i z całkiem dobrego materiału! Parę tak zwanych "selfie" i jedno czy dwa zdjęcia robione z autowyzwalaczem chyba wystarczą...
"Jeszcze raz przepraszam, dziękuję, że przypomniałeś" tak. I do tego załączy te zdjęcia. To... chyba wystarczy.
Ale faktycznie, myślała o tym całym balu, a zapomniała, że przecież miała mu wysłać zdjęcia. Uhg...
...Źle się czuła. Może niekoniecznie przez sam fakt, ale nawet gdyby chciała zrzucić winę na niego, co na pewno byłoby banalne, to... Nie chciała tego. On nic nie zrobił, to ona sobie zażyczyła wisieć z nim na telefonie do czasu aż wróci do domu. Tak samo jak siedzieć z nim do późna, a wcześniej jeszcze wałęsać się po klubach.
...no, to poczeka chyba na jego opinię. Może po jakiejś pół godzinie wyśle wiadomość "I jak Ci się podoba?"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-18, 01:18

Mizuki-san #00 #0245

Dziewczynka zaskoczona naglym odwrotem nie wiedziala co powiedziec. Ptaszysko na fontannie tkwilo tak samo, a dziadek chyba przysnal na siedzaco. Hirata nie zwklekal z odpowiedzia. Nic sie zupelnie nie stalo. Warto bylo poczekac. W zasadzie chocbym i zgrzebny wor zalozyl, nikt nie zauwazy. Nie wydaje mi sie, zeby ktos akurat na mnie patrzyl w takim towarzystwie. Chociaz chyba mam pewien pomysl, ktory moglby byc pasujaca "torebka". W kazdym razie wygladasz zachwycajaco. Wygladalo, iz specjalista od znajdywania okazji, na pniu wymyslil cos do kompletu. Wypadalo polozyc sie troche wczesniej, zeby nadrobic czas stracony poprzedniej nocy.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-18, 13:49

Grimoire of Mizuki #00245

Mizuki była równie zaskoczona rozwojem sytuacji co ona, ale troszeczkę jej się priorytety odwróciły. Nie to, by było to szczególnie dziwne z zewnętrznego punktu widzenia, ale dla niej rzucanie wszystkiego by zadowolić mężczyznę było troszkę... Nietypowe. Dla niej.
Mimo to, zrobił to. I specjalista od znajdowania okazji odnalazł w tym takową do sprawienia jej serii komplementów. Dziewczę zdawało sobie z tego sprawę, ale mimo to czuła się dosyć... wyróżniona.
"Dziękuję, jestem pewna, że wybierzesz coś czarującego. Też wyślesz zdjęcie czy planujesz mnie zaskoczyć?
Swoją drogą, powinnam dostać jutro informacje od znajomej. Nie wiem co planuje, ale w razie czego dałoby radę się tam przejechać?"
I rzeczywiście, przez większość dnia czuła braki w swoim śnie, to też stwierdziła, że mogłaby się położyć trochę wcześniej. Nawet za bardzo nic nie przeglądała. Wypadałoby zwyczajnie być jutro przytomną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-18, 20:20

Mizuki-san #00 #0246

Na razie mam tylko pomysl, wiec musze zajac sie czym predzej realizacja. Wolisz niespodzianki, czy dokonac oceny i poprawek wczesniej? Dzwon, jak bedzie potrzeba, zalatwi sie. Czolowemu ekspertowi nie odmowia :) Milej nocy. Moze z przemeczenia, ale spalo sie Mizu tak sobie. Snily sie jakies macki i bylo jej goraco. Na szczescie rano poczula sie juz lepiej. Dla pewnosci prysznic i mozna bylo isc do szkoly. Nauczyciele nie zapowiedzieli na ten dzien nic ciezkiego, wiec byla nadzieja na spokoj.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-18, 21:02

Grimoire of Mizuki #00246

Ufam Twojej ocenie, ale mam przeczucie, że będę zadowolona z efektu. Będę w takim razie pisała, dobranoc :)

No. I wychodziło, że to tyle. Mogła się jeszcze pójść umyć i przebrać. Wiele innego jej nie pozostawało do zrobienia dzisiaj, na jutro nie miała za dużo zaplanowanego poza... no właśnie. Czymś, co nie była pewna czy się zdarzy czy nie.
Ciekawe, czy Emi złapała tą dusze i ją odesłała. Przy najbliższej okazji jej zapyta.
...dziwne sny. Wolała do nich nie przykładać zbyt dużej wagi, zwłaszcza, że musiała poświęcić jej trochę więcej na dokładnym wymyciu się. Dobrze, że za dużo nie pamiętała z tego. Może gorzej, bo przynajmniej pamiętałaby o co konkretnie chodziło. No... nie, chyba rzeczywiście mogło być gorzej.
Jak się przygotowała, postanowiła napisać do Mureny:

Cześć, pamiętasz naszą rozmowę na temat tamtego przedmiotu? Czy jesteś gotowa dzisiaj ze mną do niego pojechać?

Może powinna była napisać o tym wczoraj. No nic, trudno, nie cofnie czasu, a wczoraj była dziwnie zajęta, chociaż za dużo nie robiła. Dzisiaj... Może będzie inaczej. Ale najpierw musiała dojść do szkoły i przebrnąć przez ten dzień.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-19, 13:50

Mizuki-san #00 #0247

Takahashi odpisala po swojemu lakonicznie - Tak. Mizuki mogla zalozyc, ze kolezanka byla przygotowana do testow z artefaktem. Szkola zaczela sie zwyczajnie, bez niespodzianek w postaci naglych sprawdzianow. W polowie dnia lekcje byly nawet dosc ciekawe. Przy okazji Saruwatari dostala wiadomosc od Hiraty, ze wszystko idzie zgodnie z planem. Dolaczyl zdjecie czegos czerwonego, polyskliwego z bialymi elementami. Przypuszczalnie wycinek materialu. Hatsue rzucila tematem, czy moze nie zaplanowac na przyklad na zakonczenie szkoly babskiej przygody. Spakowac sie razem i pojechac poszalec gdzies, gdziekolwiek. Jak juz sie rozejda na studia, czy do pracy, to nigdy nie wiadomo, gdzie ktora trafi i czy bedzie czas i okazja do wspolnego spedzania czasu. Pomijajac zjazdy klasowe raz na cwiercwiecze.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-19, 16:14

Grimoire of Mizuki #00247

Szybko, prosto. W porządku.
"O której kończysz zajęcia? Jeśli by to było o xx:xx, mogłybyśmy pojechać tam od razu. Będziemy miały transport"
W miejscu krzyżyków, rzecz jasna, podała godzinę o której ona kończyła. Jeśli nie, zaproponuje jakieś miejsce, na przykład park kawałek dalej. Może przy okazji wtedy uda jej się coś zauważyć.
Dzień był raczej spokojny. Nawet ciekawy. Mizuki dostała coś pomiędzy od Hiraty - drobną zapowiedź, która nie zdradzała wszystkiego.
"Zapowiada się ciekawie. Poza tym - moja znajoma dała mi znać. Będziemy mogły pojechać po zakończeniu zajęć?"
Przy pozytywnym odzewie, poda mu godzinę mniej-więcej pół godziny po tym, jak się umówiła na wyjście z Riką. Będzie mogła jeszcze chwilę z nią porozmawiać po drodze.
Tyle z planowania i załatwiania, przynajmniej na razie. Szło dosyć gładko. Bardzo ją ciekawiło, czy coś dzisiaj z tego wyniknie. Dziwnym trafem miała dużo spraw, ale żadnej nie mogła dociągnąć do końca. Taki żywot ucznia...
...już niedługo, o czym przypomniała Hatsue w dosyć luźny sposób.
-Można coś takiego zaplanować-Mizuki dosyć pozytywnie ustosunkowała się do propozycji-Pytanie na ile i gdzie... Wyjazd pod namiot brzmi całkiem kusząco! Nigdy nie byłam, a jak nie teraz to kiedy?
Mizuki splotła dłonie, zerkając najpierw na Chiyo, potem na drugą koleżankę. Jeszcze jakby dobrze wybrały termin, to może by mogła ukradkiem przeprowadzić coś ciekawego. W mieście trudno o dobrą wolną przestrzeń nieskażoną antropogenicznymi źródłami energii.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-20, 17:13

Mizuki-san #00 #0248

Rika konczyla zajecia po osiemnastej. Wszystko, czego potrzebuje ma przy sobie, wiec moze jechac od razu po zajeciach, jesli taki Saruwatari ma plan. Hirata zjawi sie we wskazanym miejscu o wskazanej porze, jesli tylko zostanie powiadomiony odpowiednio wczesniej, by fizycznie mogl terminu dotrzymac.
- Gdziekolwiek. Im dalej i bardziej dziko, tym lepiej. No moze bez ekstremalnej przesady, ale byle nie wyszedl niedzielny wypad do muzeum w sasiedniej wsi. Tydzien, albo dwa. Po prostu mysle, ze nie byloby glupio odreagowac troche szkolna rutyne i odprezyc przed nieuchronna dorosloscia.
Chiyo zrobila dziubek - Ojej, ale tak same? Zupelnie?

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-20, 21:16

Grimoire of Mizuki #00248

"Dobrze, to spotkamy się po zajęciach przed szkolną bramą i pójdziemy"

"Dzięki. Powinnyśmy być najpóźniej o 18:30 koło parku. W sumie może być od strony szkoły. Podaję adres..."

Tyle wystarczy. Pół godziny starczy im i na spokojne dotarcie, i na rozmowę. Była lekko podekscytowana. Ciekawe, co z tego wyjdzie, bardzo ciekawe... Dotychczasowa współpraca z nią była całkiem owocna.
Na razie jednak rozmawiała ze znajomymi. I Chiyo prosiła się o przyjacielskiego kuksańca.
-Trzy osoby to już nie tak zupełnie same. Wszystko zależy od punktu widzenia-Mizuki cmoknęła. I zrobiła tak zupełnie niewinną minę, że wiadomo było, że coś wpadło jej do głowy-Wiesz, od biedy mogłabyś zaprosić tego chłopaka z biblioteki... A na poważnie, dopóki nie będziemy kompletnie odcięte, i nie wydamy na to fortuny to wszystko powinno być w porządku-Kiwnęła głową. Trochę ciszej dodała-Zawsze jeszcze możemy zaprosić Evę, jeżeli faktycznie byłoby się czego obawiać...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-24, 21:01

Mizuki-san #00 #0249

Takahashi potwierdzila. Rowniez Hirata odpisal, ze stawi sie o wyznaczonej godzinie w wyznaczonym miejscu. Przyjaciolka znow sie zestresowala.
- Mowilam przeciez, ze go nie znam. Jak niby zapraszanie nieznajomego mialoby poprawic poczucie bezpieczenstwa. Zakladajac, ze w ogole sie takiego znajdzie...
Hatsue zasmiala sie - Pewnie, z Eva mysle, ze i niedzwiedzie nie beda problemem. A nie myslalam zaraz o walce o zycie w afrykanskiej dziczy. Raczej zwiedzanie japonskiego wygwizdowia i to niekoniecznie takiego najbardziej zabitego dechami. Lepiej niech go nie zaprasza, bo co my we dwie bedziemy wieczorem robic? W szachy grac? - dorzucila na koniec.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-24, 21:45

Grimoire of Mizuki #00249

Wszystko zaplanowane. Po raz trzeci do siebie przytaknęła, że jest wszystko jak należy. I świetnie.
Zabawna odpowiedź, aż prosiła się o komentarz. Który ona zamierzała udzielić, skoro były w gronie znajomych.
-Jest jeden prosty sposób, by zmienić ten stan!-Złożyła dłonie, uśmiechając się. Patrzyła się przy tym na Chiyo, jakby ona doskonale wiedziała o co jej chodzi. I tak zamierzała to zostawić. Nie była aż taka głupia, na pewno się zorientuje.
Potem uwaga była całkiem... zabawna. Dla niej. Też mogłaby coś powiedzieć, ale było to wbrew jej ogólnemu obrazowi, to też ugryzła się w język. Zmieniła trochę brzmienie.
-No tak, już doszłyśmy do wniosku, że tamto wtedy to były tylko sny-Zaśmiała się, tłumiąc ten śmiech dłonią-Ale z Evą to można porozmawiać, pewnie się zgodzi. Zwłaszcza jak jej powiem, że może kogoś tam pozna

Ostatnio zmieniony przez Ekkusu dnia 2017-07-25, 16:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-25, 15:36

Mizuki-san #00 #0250

Chiyo nabrala powietrza w usta i probowala wygladac na obrazona, co nie wypadalo zbyt przekonujaco. Hatsue odrzucila pileczke.
- Nie, nie, moja droga. Nie snilam o tobie, ani ty o mnie, wiec nie liczy sie. Chyba, ze pozniej snilo ci sie cos jeszcze w temacie, bo mnie nie, albo chcialabys tez zaprosic Yorimitsu. Najwyzej bede siedziec sama i rozwiazywac krzyzowki. Ewentualnie, jesli faktycznie chcesz zabrac Eve, to bedziemy razem polowac na wiejskich przystojniaczkow. Moze uda sie wyluskac ciekawy egzemplarz, przy ktorym wymiekna miejskie wymoczki. Proponuje jednak na tym poprzestac, bo zaraz zrobi sie wycieczka klasowa, a nie kameralny wypad.
Memphis zerknela na sekunde w ich strone, jakby uslyszala, ze zostala wspomniana. Potem wrocila do standardowej pozy, nie zmieniajac wyrazu twarzy.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-25, 16:49

Grimoire of Mizuki #00250

Mizuki zaśmiała się lekko zakłopotana. Atmosfera przyjaznej, niemalże matczynej uszczypliwości jak na razie działała. Brakowało tylko, by zaczęła dodawać przed tym co mówi "ara ara~".
Hatsue natomiast bawiła się w najlepsze, docinając zarówno Mizuki jak i Chiyo. Dobrze, niech się bawi, między innymi dlatego była dobrą znajomą.
-Ojej, czyżby to znaczyło, że nie jestem w Twoim typie?-Zrobiła trochę zmartwioną minę, po czym się rozpogodziła-To dobrze, gdyby to było jednostronne to byłoby mi pewnie przykro
Wcale nie, co już zdołała pokazać parokrotnie, wyślizgując się od różnego rodzaju zalotów. I one o tym dobrze wiedziały. Inna kwestia, że nigdy nie zaprosił ją nigdzie nikt, kto byłby jej trochę bliższym znajomym... Bo i nie miała takowych wśród mężczyzn.
-Myślę, że taka czwórka będzie optymalna. W wolnej chwili popatrzę za jakąś mieściną w okolicy... Chociaż sama chętnie bym poszła pod namiot-Mizuki zerknęła na Memphis. Patrzyła się w ich stronę, oczywiście, nie kryły się w końcu z tym o czym rozmawiały. Na razie jednak nie widziała jej zbytnio w takim wypadzie. Wątpiła też, by się to zmieniło.
Właśnie. Jeszcze jedna sprawa jej pozostawała, ale to poczeka może do przerwy obiadowej. Tak. Miała plan.
Plan był bardzo prosty. Przed nią podejdzie do Sozaburo, tak mniej więcej w momencie, kiedy reszta ludzi z klasy będzie się na nią zbierać.
-Nanikawa-san-Wywołała jego imię. Może oszczędnie ale dalej tonowo grzecznie, co by się czasem nie zraził, że pospólstwo do niego gada-Mogłabym Tobie zająć chwilę przy śniadaniu? Mam pewne zagadnienie, które chciałabym z Tobą przedyskutować
Bardzo ogólnie, ale przypuszczała, że nawet jeżeli jest samcem to nie jest głupi i może nawet się domyśli o co chodzi. Jeżeli się zgodził, to wybrała jakieś miejsce gdzie mogliby zjeść śniadanie w miarę na osobności.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-25, 18:24

Mizuki-san #00 #0251

- Przykro mi cie rozczarowywac, ale jednak nie w moim typie. Moze gdybys zafundowala sobie fryzure, jak mial Vegeta. E, chyba nadal nie - Hatsue nie ploszyla sie tak latwo, jak Chiyo - Ano trzeba przemyslec trase, sprawdzic koszty i nie zapomniec o pogodzie, zeby nie skonczylo sie na moknieciu tydzien pod dziurawa wiata, przegryzajac wczorajsze bento, popijajac zimna deszczowka i zlorzeczac na podly los.
Sozaburo prawie podskoczyl, zaskoczony, iz ktos czegos od niego by chcial. Zmruzyl oczy analizujac, z czym to Mizuki mogla przyjsc. Kiwnal glowa, przybierajac mine - oswiece cie swoim intelektem, nawet jesli to strata czasu.
- Dobrze Saruwatari-san.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-25, 19:35

Grimoire of Mizuki #00251

-Jakoś będę musiała z tym żyć. Poza tym, chyba wolę moją obecną fryzurę-Ta rozmowa powoli się wypalała, to też bardziej skupiła się na konkretach-Nie powinno być aż tak źle, ale możemy poszukać czegoś, a potem się spotkać i wymienić propozycjami. Na pewno sobie poradzimy
Mizuki wyraziła swoją wdzięczność poprzez chyba najczęściej wykorzystywany przez nią gest - uśmiech, którego wersji miała parędziesiąt na różne okazje. Nawet jeśli jego postawa ją obrzydzała.
Naprawdę miała ochotę mu utrzeć nosa. I prawdopodobnie to zrobi.
-Chodźmy więc-Saruwatari zaprowadziła Sozaburo w jakiś cichszy zakątek. Pierwszy lepszy, w którym dało się zjeść śniadanie, ale też był dalej od zwykle uczęszczanych o tej porze ścieżek. Usiadła sobie, otworzyła swoje bento, chwyciła za pałeczki...
-Dziękuję, że zgodziłeś się poświęcić mi trochę czasu. Mogę liczyć na obopólną dyskrecję, prawda?-Pyk, pałeczki z jednego połączonego bytu stały się dwoma, uchwycone przez zgrabne, zadbane dłonie Mizuki.
-Yorimitsu-san jest rzeczywiście kimś wyjątkowym, prawda? Idealne ułożenie, uroda, inteligencja i wiedza...-Ściągnęła z siebie trochę maski, ale tylko nieco. Dalej była wyważoną, raczej serdeczną Mizuki, ale pokazywała coś więcej. Przynajmniej dopóki nie wzięła pierwszego kęsa. Nie spieszyła się, przeżuła go i połknęła-Jednak w swojej perfekcji sprawia wrażenie osoby, która pomimo chęci nie przywykła do kontaktów z rówieśnikami, chociaż od nich nie ucieka. -Uniosła na niego swoje spojrzenie. Poszerzyła uśmiech.
-Ale do rzeczy... jestem z nią umówiona na wyjście we wtorek. Raczej słyszałeś. I rozważałam zaproszenie kogoś jeszcze, tak wedle zasady "im więcej tym weselej". W końcu taka okazja może się szybko nie powtórzyć, o ile w ogóle. Wiesz co mam za myśli, prawda?-Tak. Teraz wyjdzie, czy coś zrobił za jej plecami czy nie. Raczej nie, Memphis jest cały czas na jej oku... Na oku wszystkich, bo się wymyka prawie tak jak Miho.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-25, 20:06

Mizuki-san #00 #0252

Kujon poszedl za Mizuki i rowniez wyjal swoje pudelko, ktore, jak na kujona przystalo, bylo przepisowo poukladane. Przelknal glosno swoj kes, gdy uslyszal tematyke, ktora Saruwatari postanowila z nim przedyskutowac.
- Ach tak, Yorimitsu-san z pewnoscia jest wyjatkowa osoba, jak raczylas zauwazyc...
Dalej sluchal spiety, wybierajac pojedynczo ziarenka ryzu. Intensywnie przy tym rozmyslajac nad kolejna wypowiedzia.
- Slyszalem chyba. Ale nie podsluchiwalem - dorzucil szybko - siedzialem blisko. Jak hmm... moglbym byc pomocny... w sprawie tego spotkania?
Wrocil do wybierania ziarenek, uciekajac od kontaktu wzrokowego.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-25, 21:06

Grimoire of Mizuki #00252

Miała go owiniętego wokół swojego palca. Musiała teraz tylko podkreślić, że chociaż miał pewną kontrolę nad sytuacją to ona tu dyktowała warunki. W miarę delikatny, ale wyraźny sposób.
-Oh tak. Z pewnością daleko zajdzie. Sama bym zazdrościła szczęściarzowi, który by ją zainteresował-Ona jadła sobie spokojnie, z satysfakcją widząc, jak bardzo starał się ukryć swoje emocje. Bezskutecznie, bardzo. Jak każdy facet. I czynami i słowem. Nie mogła powstrzymać chichotu
-Tak... oczywiście-Dodała. Wyraźnie rozkoszowała się widokiem tak dumnego i pewnego siebie Sozaburo, który dosłownie po chwili rozmowy na ten temat był bezradny jak dziecko, zdany na jej łaskę i niełaskę-Nanikawa-san, teraz o wiele ważniejszym jest dla Ciebie, jak ja mogę pomóc Tobie. Z pewnością jednak i z Twojej strony inicjatywa będzie potrzeba-Mizuki chwyciła kawałeczek mięsa. Chwilę się mu przyglądała, po czym skonsumowała w dosyć luźnej manierze. Jak przeszła do konkretów, tak zaczęła brzmieć znacznie bardziej oficjalnie, acz usteczka dalej się jej wykrzywiały do góry
-Wyobrażam to sobie w sposób następujący. Dzień przed spotkaniem wspomnę, że będzie z nami jeszcze jedna osoba. Pojedziemy do kina, wszystko jedno na jaki film. Przejrzyj dzisiaj ramówkę na wtorek i coś wybierz, to zarezerwuję miejsca by nie było niespodzianek. Będziesz mógł się wykazać i za nie zapłacić, zostawiam to Tobie. Będziemy siedzieć Ty, Ona, i ja, by czegoś sobie nie pomyślała dziwnego. Potem pójdziemy do kawiarni, gdzie ja po dziesięciu-piętnastu minutach będę musiała was niestety zostawić samych-Mizuki zrobiła przerwę w jedzeniu, zamiast tego po prostu bawiąc się pałeczkami w ryżu, kręcąc drobne kółka-Oczywiście, nie jestem w stanie zapewnić wszystkiego. Najważniejszym elementem całości będziesz Ty i to, co i jak będziesz robił. Z pewnością jednak szybko lepszej szansy mieć nie będziesz~-Mruknęła zadowolona. Tak. "Ja Tobie tylko daję okazję, reszta zależy od Ciebie". Tylko, że nawet z okazją miał problem, i doskonale zdaje sobie z tego sprawę.
Stuk.
-Jakieś pytania?-Dodała, odstawiając pałeczki do pudełeczka. To było takie... zabawne, widzieć go w takim stanie~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-26, 12:08

Mizuki-san #00 #0253

Sozaburo sluchal w skupieniu. Zmarszczyl czolo myslac intensywnie. Nawet pojawila sie typowo mangowa kropelka potu na skroni. Przez twarz przetaczaly mu sie rozne emocje. Mozliwosci, ale tez ryzyko, pole minowe, na ktorym okazji do potkniec co niemiara. Mozna powiedziec cos glupiego, albo zapomniec jezyka w gebie. Zachowac niezgodnie z oczekiwaniami, zasmiac w nieodpowiednim momencie, albo nie zasmiac, gdy trzeba bylo. Kujon na pewno nie byl tylpem spontanicznym, nawyklym do improwizacji. Wreszcie dlubnal znow w pudelku i tym razem zaczal przypatrywac sie Mizuki. W koncu zdecydowal sie grac w otwarte karty.
- Powiedzmy Saruwatari-san, ze to bardzo mile z twojej strony. Tak, na pewno bardzo mile. Czemu mialabys mi pomagac?
Tym razem nie uciekal wzrokiem. Zebral resztki samczej godnosci i patrzyl Mizuki w twarz.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-26, 15:06

Grimoire of Mizuki #00253

Jeszcze chyba nigdy nie widziała Sozaburo w takim stanie. Rzeczywiście go trafiło, ale z jego paskudnym charakterem mogła przypuszczać, co też mu chodziło po głowie. Dziecko wymagających rodziców? Nie było to dla niej istotne tak długo, aż dostanie stosowną lekcję. A miała niemal pewność, że taką otrzyma od Memphis.
Zwróciła uwagę, że zabrał się w końcu za bento. Niemrawo, ale zawsze. By nawiązać nieco nici porozumienia Mizuki zrobiła to samo, acz znacznie swobodniej. Ona nic nie traciła, co najwyżej nie zyska. On natomiast...
Patrzyła się prosto na niego. Jej zielone oczęta patrzyły prosto na niego. W tym wzroku był jednak spokój. Mimo wszystko to ona nad nim górowała.
-Życie to sztuka wykorzystywania szans. Kto wie, kiedy to ja będę potrzebowała Twojej przysługi...-Beztroski kęs i mina, jakby trafiła na jakiś wyjątkowo dobry kawałek. Jedyny moment, gdy spuściła z niego trochę spojrzenie, mrużąc oczy z zadowolenia-Poza tym, co dla Ciebie może być dniem który nada Twojemu życiu nowy tor, dla mnie jest jedynie miłym popołudniem spędzonym na mieście. Także dla mnie koszt niewielki, a zysk dla Ciebie... Sam doskonale wiesz. Więc...
Mizuki wyciągnęła w jego stronę wolną dłoń. Ponownie wzrok skupiał się na jego oczach. To był właśnie ten moment.
-Umowa stoi?
...szkoda, że nie przygotowała kontraktu. Ale z ludźmi to było to chyba trochę bardziej skomplikowane.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   2017-07-26, 20:32

Mizuki-san #00 #0254

Sozaburo bil sie z myslami. Z jednej strony mogl to byc swietlany poczatek przyszlego malzenstwa. Z drugiej moze jakis podstep. I czy w tak krotkim czasie uda sie przygotowac plan zapewniajacy zwyciestwo absolutne. Wreszcie po dluzszej chwili podjal chyba meska decyzje, ze nie robiac nic, niczego tez nie osiagnie. Kiwnal glowa i ujal wyciagnieta dlon.
Dwie lekcje pozniej Mizuki zauwazyla, jak kujon rozmawia z Kikuo. Cos o pomocy z zadaniami z fizyki, choc bylo malo prawdopodobne, iz w tej sytuacji o fizyce chcial z nim rozmawiac. Klasowy bawidamek wyszczerzony stwierdzil, ze chetnie przyjmie pare porad od lepiej zorientowanego kolegi. Przy czym wypowiedzial to tonem zupelnie przeczacym temu, kto komu bedzie pomagal.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mieszkanie Saruwatari   

Powrót do góry Go down

Mieszkanie Saruwatari
Powrót do góry 
Strona 17 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 22  Next