IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy
Forumowy Discord

Share | 
 

 Toshikatsu

Go down 

Ocena
Pozytywna
100%
 100% [ 1 ]
Negatywna
0%
 0% [ 0 ]
Neutralna
0%
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 1
 

AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Toshikatsu   2016-01-28, 14:43

DANE

Imię: Toshikatsu
Nazwisko: Kusajischi(za życia)
Profesja: Hollow
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 25
Waga: 134kg
Wzrost: 2,08 metra, gdy stoi wyprostowany, a także ogon o długości 2,5m
Wygląd: [KLIK] - Dziura Hollowa znajduje się na środku brzucha
Charakter: Toshikatsu jest jednym z typowych przedstawicieli swojego gatunku. Jako Hollow większość co zaprząta jego głowę, to niezaspokojona żądza głodu. Jest on jednak nadzwyczaj mądrym i cwanym stworzeniem. Potrafi sobie poradzić w najróżniejszych warunkach. Samym swoim stylem chodu czy też spojrzeniem, próbuje pokazać swoją odwagę i pewność siebie. Nie dba jednak o innych, bo nawet nie próbuje nawiązywać z żadną inną istotą bliższego kontaktu. A choć reagował często bardzo ostro i wydawałoby się emocjonalnie czy też instynktownie, to analizuje każdą sytuację dogłębnie. Rozpatruje wszystkie za i przeciw, rozstrzygając czy obecna sytuacja jest dla niego opłacalna. Również i podczas wszelkich walk czy polowań korzysta ze swojej nadzwyczajnej inteligenci, wyszukuje wszelkich wad swojego przeciwnika, jego słabych stron i stara się bezlitośnie wykorzystywać. Jednak nie traktuje walki jako przyjemności, a jako korzyść konieczną do tego aby przeżyć. Zdecydowanie bardziej wolałby konkurować z innymi, jednak z racji na swoją postać i bycie Hollowem, nie ma takiej możliwości. Bardzo szybko zaadaptował się do takiego życia.
Ekwipunek: Brak

Historia: Toshikatsu urodził się w najpotężniejsze aglomeracji na świecie. Jego rodzice pochodzili ze średnio zamożnej rodziny. Mieli jednak na tyle dobrą sytuację finansową, że byli w stanie zapewnić sobie i dwójce swoich dzieci godziwe życie, nie harując przy tym jak wół. To głowa rodziny zajmował się dbaniem o finanse swojej rodziny, gdyż to on chodził do pracy. W tym czasie Chou, jego żona, zajmowała się ich domostwem a także wychowaniem swoich dzieci. Małżeństwo, choć musieli długo starać się o swoje potomstwo, posiadało dwójkę dzieci, bliźniaków. Starszy o kilka minut Yoshiro oraz odrobinę młodszy Toshikatsu. O dziwo, nie byli oni do siebie podobni, różniło ich prawie wszystko, nawet kolor włosów czy kształt twarzy. Jednak byli ze sobą praktycznie nierozłączni. Gdy zaczynał płakać jeden, drugi wtórował mu tym samym, gdy drugi chciał się pobawić którymiś zabawkami, pierwszy natychmiast robił to z nim. Do przedszkola oczywiście również poszli razem. A trafili do jednej z lepszych tego typu placówek w swojej okolicy. Kolejne etapy ich rozwoju i edukacji, w tym także podstawówka czy pierwsze klasy szkoły średniej uwydatniły jeszcze bardziej ich różnice. Toshi był bowiem nieco niższy od swojego brata, jednak nadrabiał to nieco większą śmiałością. Wciąż jednak byli nierozłączni, a w dodatku pomagali sobie w nauce, co przy ich lekkim zróżnicowaniu preferencji wyszło im jedynie na plus. Starszy z braci, specjalista od nauk przyrodniczych pomagał swemu bratu właśnie w tej dziedzinie, zaś tamten odwdzięczał mu się pomocą przy językach czy naukach społecznych.
Przełom nadszedł wraz z przejściem do szkoły średniej wyższego stopnia. Chłopcy, zaczęli powoli oddalać się od siebie, spędzali coraz mniej czasu wspólnie, a więcej z innymi znajomymi, często w zupełnie różnych towarzystwach. Wzięło się to przede wszystkim z tego, że po swoich zajęciach chodzili na zupełnie różne lekcje dodatkowe, może też i dlatego, że dopiero co przeprowadzili się do mniejszej aglomeracji. I choć starszy lepiej zbudowany Yoshi wybrał koło komputerowe, o tyle Toshikatsu postanowił spróbować swoich sił w nauce Kendo. Ich rozdzielenie dotarło do tego stopnia, że obaj kandydowali na przewodniczącego klasy. Ta pozycja przypadła jednak Toshiemu. Wciąż jednak chodzili do jednej klasy i kontakt między nimi nie urwał się doszczętnie. Praktycznie każdą przerwę obiadową spędzali razem, a i inne przerwy czasem upłynęły im na luźnej pogawędce.
Dopiero zakończenie szkoły i wybór uniwersytetu był tym elementem, który doprowadził do pierwszego całkowitego rozdzielenie tej dwójki. Yoshiro wybrał kierunek związany ściśle z matematyką i informatyką, którymi już od dawna się interesował, zaś jego bliźniak podążył w kierunku Ekonomii. Toshi podjął bowiem taką decyzję dlatego, by móc pracować tak jak jego ojciec jako jeden z ważniejszych ludzi w potężnej korporacji. Spędzał więc wiele czasu na nauce. I trzeba było mu przyznać, że dzięki temu dążył do swojego celu. Po 4 latach solidnej edukacji na najwyższym poziomie ukończył ją z wyróżnieniem, a na dodatek otrzymał ofertę pracy w jednej z korporacji, o których tyle myślał.
Sama praca niestety nie była już tym czym sobie wymarzył. Nieustannie siedzenie przy biurku i zajmowaniem się papierami, to nie było to, o co walczył przez tyle lat swojej edukacji. Wciąż jednak starał się piąć coraz wyżej, wiedząc, że posiada zarówno umiejętności do tego potrzebne, jak i jest w stanie przebić się przez tłumy ludzi do niego podobnych. Po 3 latach pracy w tej potężnej firmie zaszedł już całkiem wysoko. Bo zarówno zarobki miał na poziomie bardzo przyzwoitym, jak i posiadał pod sobą pewną grupę ludzi, którymi musiał zarządzać.
Trwała kolejna narada menedżerska o opracowywanym obecnie projekcie. Jeden z dyrektorów przedstawiał jak w tej chwili im szło i zachęcał, pomimo dobrych wyników, do jeszcze cięższej pracy. Wtem w pomieszczeniu poszły wszystkie szyby, niemalże jednocześnie, zaś po chwili podłoga zaczęła się trząść. Prawie natychmiast domyślił się co to może być. Przy trzęsieniu ziemi nie było żartów, musieli się bezzwłocznie ewakuować z budynku. Po opuszczeniu budynku stało się jednak coś dziwnego, okazało się bowiem, że nic takiego się nie stało. A wszyscy stanęli w całkowitej ciszy. Dopiero huk potężnego wybuchu wybudził ich z tego stanu osłupienia. Po chwili kolejne samochody stojące w korku były zgniatane, jakby jakąś niewidzialna siłą od góry. Ostatnią rzecz, o której pomyślał Toshi to był strach. Bał się, gdyż nie miał zielonego pojęcia co się dzieje. Potem poczuł tylko potężne uderzenie, jakby wpadła na niego ciężarówka albo ściana. Jego bezwładne ciało oraz kilku osób stojących obok niego przeleciało przez całą szerokość ulicy i trafiło w budynek po drugiej stronie.
Po chwili obudził się jednak, o dziwo, wciąż stał w tym miejscu, w którym poczuł uderzenie, coś jednak było nie tak. Dopiero po chwili dostrzegł łańcuch przyczepiony do swojej klatki piersiowej, gdy zobaczył do czego jest przywiązany, to aż zamarł. Było to bowiem jego ciało, leżące pośród stosu trupów po przeciwnej stronie. Z tego szoku wyrwał go potężny chwyt. Olbrzymi potwór chwycił go ręką, a praktycznie skamieniały ze strachu Toshi nawet się nie ruszał. Stwór, o wyglądzie olbrzymiego goryla, w przerażającej białej masce, momentalnie wrzucił sobie duszę Toshikatsu do paszczy. Tak miał się zakończyć jego żywot. Umrzeć dwa razy w ciągu ledwie kilku chwil. Los jednak potoczył się zupełnie inaczej.
Obudził się. Pierwsze otwarcie oczu, pierwszy krok. Zobaczył olbrzymią pustynię, zmieszane ze sobą czerń i biel, nie miał jednak pojęcia kim jest i gdzie jest. Nie pamiętał nic ze swojego życia. Jedynie wyryte słowo w pamięci "Toshikatsu". Szybko jednak odegnał tę myśl, gdyż usłyszał potężny ryk. Pewnie krzyknąłby, ale choć jego biała maska rozwarła się, to nie wydobył się z niej żaden dźwięk. Po chwili usłyszał ponownie ten sam ryk, a także inny, nieco słabszy. Z biegiem jednak czasu jeden słabł, zaś ten potężny powoli się oddalał. Dwumetrowa bestia poczuła w tym momencie to, co czuje każdy drapieżnik - głód. Jakby nie jadł od długiego czasu. Musiał zapolować!


Pieniądze: Brak

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 5
Szybkość: 5
Zręczność: 5
Wytrzymałość: 5 + 3 = 8
Inteligencja: 5 -4(Hollow) + 9 = 10
Psychika: 5 + 1 = 6
Reiatsu: 5
Kontrola Reiatsu: 5 + 2 = 7

OGÓLNE

Udźwig: 50kg
Prędkość (śr.): 5 km/h
Prędkość (max.): 20km/h
PŻ (Punkty Życia):  80
PR (Punkty Reiatsu):  35

Umiejętności: ~Dominator, Mózg, Sprawny Pożeracz,
~Widzenie w ciemności, Wyostrzone Zmysły(słuch i węch)
Wady: ~Daltonizm(1 pkt), Niemy(2 pkt)


Ostatnio zmieniony przez Toshikatsu dnia 2016-01-31, 17:13, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchikiavatar

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Big Sis Haru

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Toshikatsu   2016-01-28, 21:13

"Samą swoim stylem chodu czy też spojrzeniem" - literówka.

Jakby wyrzucić trochę zaimków to kartę czytałoby się znacznie płynniej. Ogółem bardzo standardowa KP pustego. Nie porywa, ale też większych zarzutów nie mam, a jako że w dzisiejszych czasach każdy nowy gracz jest skarbem to dam akcepta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Watanabe no Tsunaavatar

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Toshikatsu   2016-01-29, 11:16

Ten obrazek na pewno juz gdzies sie na tym forum przewinal, ale to szczegol. Nikt juz pewnie nie pamieta kto i gdzie go uzyl.
Charakter dosc biedny. I konstrukcja zdan troche chaotyczna. Przydaloby sie to przeczytac i popoprawiac kawalki takie, jak to:

I trzeba było mu przyznać, że choć nie była to droga usłana różami. A większość swojego czasu spędzał na nauce, to dążył do swojego celu.


Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Toshikatsu   2016-01-31, 17:18

Poprawione to o co było proszone.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Toshikatsu   

Powrót do góry Go down
 
Toshikatsu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Free blog