IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom w lesie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Yuzuru Tanaka

Oddział : Bellato
Mistrz Gry : Najlepszy na świecie Kuchiki-sama

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/230  (100/230)
Punkty Reiatsu:
450/693  (450/693)

PisanieTemat: Re: Dom w lesie   Sro 24 Lut 2016 - 11:09

No fajne, fajne, tylko szczerze powiedziawszy mogłyby bardziej być emocjonalne. Bo czasami mam wrażenie, że rozmawiam z jakąś kukiełką.
Pokiwał głową na znak zgody.
Ano, moja może nie jest aż tak, ale lubi ingerować w wygląd gigai.
Rozsiadł się wygodniej na kanapie.
Haha
O takich misjach to jeszcze nie słyszał.
Oczywiście nic tajnego i nic specjalnego. Miałem za zadaniem załatwić adjuchasa lubującego się w starszych ludziach. Miał jakieś podobno zdolności związane z zimnem. Miałem nawet gdzieś jego zdjęcie, jeżeli się nie zawieruszyło po tym niefortunnym zdarzeniu.
Ich rozmowę przerwał telefon. Odebrał ponownie iphona od Karasa i przyłożył do ucha.
Ohayo, jestem jestem. Szczerze to też myślałem, że już po mnie. Ale spokojna głowa, jestem trochę poturbowany, ale żyję. Szczerze to nawet nie wiem gdzie jestem, bo się już tu obudziłem. W każdym razie prawdopodobnie mój znajomy odstawi mnie jutro.
Spojrzał na Karasa badawczo, zastanawiając się czy to nie problem.
A wtedy już wam wszystko opowiem, zgoda? A i przeproś tam wszystkich ode mnie, że się musieliście martwić. Przekaż też Kazukiemu, żeby nikomu nie zlecał tego adjuchasa, bo ja chce się nim zająć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Dom w lesie   Sro 24 Lut 2016 - 18:25

- He? Co to niby za znajomy? - Dopytywał Jun. - Twoja cukierkowa dusza powiedziała, że cię jakiś podejrzany facet stamtąd wyciągnął. Wracaj jak najszybciej chłopie. To nie jest sprawa którą można odwlekać. Hyuu naprawdę się wkurzył, jak usłyszał, że jakiś typo na ciebie naskoczył... wiesz co? Powiedz gdzie jesteś to po ciebie podjadę.
Jun wyraźnie nie chciał pozwolić Tanace na obijanie się u Karas'a. Chyba w Bellato nie byli przyzwyczajeni do takich sytuacji. W końcu mało która istota miała na tyle siły, aby poturbować vizarda, który w dodatku znikał potem w niejasnych okolicznościach.
- Jakieś kłopoty? - Szepnął Karas. - Jeśli koledzy się niecierpliwią, aby cię ujrzeć to sam mogę cię do domu przetransportować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuzuru Tanaka

Oddział : Bellato
Mistrz Gry : Najlepszy na świecie Kuchiki-sama

Karta Postaci
Punkty Życia:
100/230  (100/230)
Punkty Reiatsu:
450/693  (450/693)

PisanieTemat: Re: Dom w lesie   Sro 24 Lut 2016 - 18:46

Baardzo stary, dzięki niemu między innymi udało mi się do was trafić.
Zerknął na Karasa, mrugając porozumiewawczo. Od tysiącleci się "znają".
Oj tam od razu podejrzany
Starał się trochę rozładować sytuację i uspokoić zdenerwowanego Jun'a.
Wszystko wam opowiem, jak się spotkamy, za dużo będzie gadania przez telefon. Serio nie wiem gdzie jestem, poczekaj chwilę
Przyłożył iphona do klatki piersiowej i zasłonił.
Chcą, żebym od razu wrócił. To na pewno nie będzie problemem?
Kiedy otrzyma odpowiedź, ponownie przyłoży iphona do ucha.
No dobra, w takim razie za chwilę będziemy ruszać. Będę w mieszkaniu.
Poczekał na odpowiedź i rozłączył się, wcześniej się żegnając.
Eh, szkoda że tak wyszło.
Westchnął i oddał iphona Karasowi.
Teraz pewnie będą się dopytywać o Ciebie. Powiem im, że jesteś arrancarem i że znamy się dzięki Bell. A jak będą pytać o ten dom, to powiem, że jesteś gdzieś w lesie, ale nie wiem gdzie. Czy tak może być?
Zapytał, nie ukrywając rozczarowania, że już musi się stąd zabierać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Dom w lesie   Sro 24 Lut 2016 - 19:35

Karas zrobił urażoną minę, jakby Tanaka rzucił obrazą nazywając go bardzo starym.
- Jestem przyzwyczajony do kłopotliwych osób - mruknął drapiąc się po tyle głowy.
-No to czekamy na ciebie. Na razie - pożegnał się Jun przed zakończeniem połączenia.
- Belle będzie niepocieszona, jak wróci - zauważył Karas. - Ale jak będzie chciała zrobić ci burę za brak pożegnania to sama się u ciebie stawi. Zawsze miej w lodówce przygotowanych kilka śliwek. - Mrugnął do Tanaki.
- Jej, naprawdę nie musisz się tym tak martwić. Mogłoby być nawet zabawnie, gdyby zgraja vizardów zrobiłaby nalot na ten dom. - Parsknął śmiechem kręcąc głową. - Ehh, nawet nie wiesz jak brakuje mi kogoś z kim mógłbym powalczyć na poważnie... nie miej mi tego za złe.
Ostatnie słowa skierował do Mizuki, która podeszła i oparła dłonie o oparcie sofy.
- Nie mam o co się obrażać. Doskonale wiem, że nie jestem dla ciebie wyzwaniem... przynajmniej na razie.
Karas zaśmiał się.
- I to mi się podoba. To co? Możemy wyruszać? Ahh, nie zapominajmy o twoich rzeczach.
Wrócili jeszcze na górę, aby wziąć zanpakuto, a także okrwawioną i podziurawioną bluzę.
Mizuki pożegnała się z Tanaką krótkim "do zobaczenia", spoglądając przy tym na niego ukradkiem, jakby bała się spojrzeć mu prosto w oczy.
Tanaka po raz kolejny odbył podróż pomiędzy światami, której ostatnim przystankiem był dach apatto. Ktoś jednak już tam na nich czekał.

http://bleach.iowoi.org/t2062-apatto
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom w lesie   Today at 2:55

Powrót do góry Go down

Dom w lesie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2