IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Rose Nevermore - 3/5
Haruaki Kuchiki - 1/2
Yuzuru Tanaka - 0/1

Share | 

Akademik - Pokój Rose Nevermore

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Rose Nevermore

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Sob 12 Mar 2016 - 20:29

Pokój ten jest przeznaczony dla czterech osób. Ściany są koloru jasnopomarańczowego, sufit jest biały. W pokoju znajduje się dwa łóżka piętrowe przy ścianie, zaraz przy sobie. na środku pokoju znajduje się mały, niski stolik z poduszkami wokoło niego, przy którym można sobie przysiąść. W kącie koło średniej wielkości szafy znajduje się biurko z lampką i krzesłem. Przez te wszystkie meble, w pokoiku nie ma dużo miejsca, jedynie tyle, ile wystarczy do bezproblemowego przemieszczania się. Pokój ma jedno okno pomiędzy łóżkami, a biurkiem.

Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Sro 3 Maj 2017 - 19:23

Rose Nevermore

Ktoś zapalił świeczkę wyrywając z mroku pokój. Dwa piętrowe łóżka. Na parterze lewego siedziała dostojnie wyglądająca młódka.

Spoiler:

Z górnego zaś pokładu zerkała zaś podejrzliwie różowooka, różowowłosa persona.

Spoiler:

- Patrzcie dziewczyny! Znalazłam nam czwartą do brydża - rzekła nieco zakłopotana blondynka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Sro 3 Maj 2017 - 19:46

Rose została wciągnięta do pokoju przez niewielką blondynkę. Od razu zauważyła trzy dziewczyny bacznie ją obserwujące. Po ich postawach już na wejściu stwierdziła, że z dwoma z nich raczej nie chce mieć wiele do czynienia, lecz nic nie mogła z tym zrobić. Niebieskowłosa wydawała się zbyt wyniesiona, ta z różowymi włosami po prostu wredna. Super. Zamiast miejsca do ucieczki dostała pole walki. No dobra, czas wykrzesać z siebie chociaż iskrę pozytywizmu.

-Hej, jestem Rose. - nie była pewna co może więcej powiedzieć - Co tam?

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
140/140  (140/140)
Punkty Reiatsu:
408/408  (408/408)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Sro 3 Maj 2017 - 19:55

Natsuo doprowadził ją do kanciapy dozorczyni czekając, aż bestia wyjdzie z pieczary. Gdy ta poinformowała, że mu nie wypada to wzdrygnął ramionami spoglądając na Rose spojrzeniem typu: "a nie mówiłem?"
- To do zobaczenia i powodzenia. Jeśli będziesz chciała pogadać to wiesz gdzie mnie szukać. - pożegnał się z dziewczyną. Ta nawet się nie odezwała. Cóż, tak to bywało z płcią piękną, już pewnie nie mogła się doczekać zobaczenia pokoju i poznania koleżanek, tak że już zapomniała momentalnie o poczciwym szlachcicu. No cóż, on jednak czuł, że dziś za równo jako shinigami, jak i człowiek sprawdził się w stu procentach. Mógł być z siebie dumny. Zawrócił, więc na pięcie i skierował się do baraków V oddziału. Czas odpocząć po tym intensywnym dniu, wreszcie coś zjeść, bo burczało w brzuchu, a przede wszystkim solidnie się wyspać. O tak, sen był tym sportem, który bardzo lubił uprawiać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Czw 4 Maj 2017 - 19:18

Niebieskowłosa wstała i ukłoniła się.
- Witaj, nazywam się Manami Harumi. Mam nadzieję, że będzie nam się dobrze ze sobą mieszkać, Rose - san.
Blondynka skoczyła przed Rose i również się pokłoniła.
- Cześć! Ja jestem Kudo Tomoko i możesz mi mówić po imieniu. Miło mi cię poznać, Rose - san.
- Akiyama Nami. - Zaraz po krótkim przedstawieniu różowowłosa przewróciła się na drugi bok.
- Emm... zaraz, zaraz. Muszę trochę tu uprzątnąć, bo widzisz... już traciłyśmy wrażenie na czwartą osobę w pokoju. - Tomoko zaczęła pospiesznie uprzątać bałagan na wolnym łóżku. A czego tam nie było: kimono, książki, pas obi, lusterko, mydło, miska z pałeczkami.
- Dobrze słyszałam, że czekają cię testy wstępne? - Zagaiła w między czasie Harumi. Usiadła na swoim łóżku i poklepała pościel dając znak Rose, że może tam usiąść. - Nie musisz się przejmować. Dadzą ci kilka testów psychologicznych do rozwiązania, będziesz musiała trochę pobiegać i popodnosić ciężary, a potem każą ci wywołać aurę i zbadają twoje reiatsu. No i jeszcze sprawdzą jak sobie radzisz z kontrolą energii duchowej, a także z walką na bokken i pięści. Może wydawać się, że sporo tego, ale w rzeczywistości szybko będziesz miała to za sobą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Czw 4 Maj 2017 - 20:02

-Dziękuję, mam taką nadzieję. - odpowiadając niebieskowłosej i korzystając z wskazanego miejsca - Wy też dopiero zaczynacie?

Wbrew jej pierwotnym przekonaniom, wydawało się, że tylko jedna z współlokatorek nie będzie zbyt... "skłonna do współpracy".

-Nie przejmujcie się bałaganem, posprzątam sobie.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Czw 4 Maj 2017 - 20:48

- Jesteśmy na pierwszym roku. Grupa druga - rzekła Manami.
- Aj, już nie ma sprawy. I tak to miałam uprzątnąć - wysapała Tomoko odrzucając na bok wyjątkowo opasłe tomisko.
- Pewno już wiesz, że zaczęliśmy naukę miesiąc temu - mówiła dalej niebieskowłosa. - Nie przejmuj się. Pożyczymy ci nasze notatki i szybko odrobisz zaległości.
- Z jakiego jesteś okręgu, Rose -san? - zapytała Tomoko. Powoli kończyła oczyszczanie łóżka dla Rose.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Czw 4 Maj 2017 - 21:13

Wow. Miesiąc. Trochę do nadrobienia jest, nie ma co ukrywać. Długi to był dla niej tydzień, nie ma co ukrywać. Bardzo chciała się położyć do łóżka i mieć wszystko w nosie, ale nie wypadało jej zignorować w ten sposób koleżanek, z którymi bądź co bądź miała spędzić trochę czasu. Podziękowała Tomoko za oczyszczenie miejsca jej spoczynku.

-Eh... Nie mam zielonego pojęcia... Niedługo po tym jak się tutaj zjawiłam już mnie zabrali.

Tyle wydarzeń. Kwestia Natsuo do przemyślenia... Nie miała na to wszystko siły.

-Co robicie? - wyrzekła sennym głosem.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Sob 6 Maj 2017 - 19:59

- Naprawdę?! - Tomoko przerwała oczyszczanie łóżka i klepnęła na nim tyłkiem. Pochyliła się do przodu ku Rose. Jej oczy błyszczały żywym blaskiem - To znaczy mówiąc, że zjawiłaś się tutaj masz na myśli Soul society, tak? Czyli zreinkarnowałaś się niedawno, tak? Czy ty... pamiętasz coś z poprzedniego życia?
Harumi westchnęła.
- Daj jej już spokój. Będziecie mieć mnóstwo czasu żeby porozmawiać, a teraz powinna przede wszystkim porządnie wypocząć na jutro.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Nie 7 Maj 2017 - 13:16

Postanowiła ominąć pytanie o jej przeszłość. Nie był to dla niej temat zbyt przyjemny, a emocji miała w najbliższym czasie wystarczająco dużo. Teraz jeszcze będzie się musiała dodatkowo uporać z jakimś testem...
-Dziękuje. - zwróciła się z delikatnym udawanym uśmiechem do Harumi, a następnie udała się na spoczynek.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Nie 7 Maj 2017 - 18:23

Tomoko wydawała się zawiedziona, ale nie kontynuowała nagabywania. Doprzątnęła łóżka, po czym odstąpiła je Rose, a sama wdrapała się na piętrowe posłanie. Sen przyszedł szybko.

Tuż po pobudce przyszedł po nią shinigami. Nie był to Natsuo tylko jakiś chłodny formalista, który zaprowadził Rose do sali, gdzie przed kilkoma dalszymi bogami śmierci musiała sprezentować swoje możliwości. Było zupełnie jak mówiła Harumi. Mierzono zarówno osiągi fizyczne, jak i duchowe Rose.
Dostała też do wypełnienia test.
Spoiler:

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Nie 7 Maj 2017 - 21:23

Służbista nie zadał żadnych konkretnych pytań, wydał jedynie kilka poleceń, więc Rose nie odezwała się do niego żadnym słowem, gdyż nie miała żadnego powodu. Obserwowała komisję i innych zebranych w tej sprawie, może uda jej się zauważyć coś, co pomoże jej w przyszłości kiedy na nią przyjdzie kolej w kolejnym etapie sprawdzania.

Spoiler:

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Pon 8 Maj 2017 - 17:43

Po oddaniu testu nadszedł czas na męczące ćwiczenia ogólnosprawnościowe, potem miała pół godziny przerwy, po której stoczyła pojedynki na pięści i bokken z jednym z egzaminujących ją shinigami. Kolejna przerwa, badanie duchowej strony Rose, miała też okazję pokazać jak opanowała zaklęcia, których sekrety zdradziła jej Izumi.
Koniec końców zaczęła egzaminy wczesnym rankiem, a kończyła gdy słońce chyliło się ku zachodowi. Egzaminatorzy z kamiennymi wyrazami twarzy ogłosili, że jutro dowie się do jakiej klasy zostanie przydzielona.
Wypompowana z energii Rose wracała do akademika, kiedy potknęła się na prostej drodze, co zakończyłoby się bolesnym upadkiem gdyby nie pomocne ramię.
- Hej, uważaj tylko. Nie można tak przesadzać z sake.
Do Rose uśmiechała się ładna dziewczyna. Wysoka, o oliwkowej karnacji, wesołych zielonych oczach i brązowych włosach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Wto 9 Maj 2017 - 8:33

-Ja nie piję. -odpowiedziała na żart - Dziękuję za pomoc. Po prostu nie jest to mój najlepszy z dni.

Rose spojrzała na dziewczynę. Nie dało się nie zauważyć jej urody. Znowu czuła się jak niewłaściwy koniec wołu. I znowu musiał jej ktoś pomóc. Dlaczego była taka nieporadna? Musi się za siebie mocno wziąć, gdy w końcu skończy się ta bieganina z dostawaniem się do klas. Ciekawe jak wypadła. Musi i tak poczekać do jutra. Jeszcze raz podziękowała za asystę i chybotliwym krokiem skierowała się do swojego pokoju.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Wto 9 Maj 2017 - 18:36

- No już już, tylko żartuję! Nie czuć od ciebie sake, tylko i wyłącznie wysiłek. Hmm, nawiasem mówiąc to też nie jest piękna woń.
Dziewczyna pomogła Rose wstać, ale po fakcie nie zamierzała jej wypuścić
- Lepiej pomogę ci dojść do pokoju, bo kto wie co cię może spotkać po drodze w takim stanie?
Nie zważając na wszelki sprzeciw studentka zaczęła prowadzić Rose ku budynkowi akademika.
- Dopiero zaczynasz, huh? – zagadnęła. – Pamiętam swoje pierwsze dni tutaj, zupełnie jakby było to wczoraj. Seireitei daje mnóstwo możliwości nawet takim jak my… ale też niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. – Uśmiechnęła się niewinnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Sro 10 Maj 2017 - 21:44

Rose była poirytowana tym całym "śmieszkowaniem" dziewczyny, jednocześnie będąc wdzięczną za pomoc. Nie wydawało jej się, by jej potrzebowała, ale nie mogła odgonić się od niewiasty o ciemnej karnacji.

-Tak... Dlatego się uczę, by być silniejszą. Jak masz na imię? - zapytała starając się utrzymać neutralny ton.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Czw 11 Maj 2017 - 19:50

Skinęła głową z zamyśloną miną.
- Hmm, siła dobra rzecz, ale równie ważny jest spryt. Nie zapominaj o tym... Jestem Chinatsu.
Wkroczyli do akademika, lecz Chinatsu uparła się, aby odprowadzić Rose, aż pod same drzwi. Weszli po schodach na właściwe piętro i wtedy Rose poczuła ból. Koleżanka zdecydowanie zbyt mocno ściskała jej ramię.
- Mała rada na dobry początek życia w Seireitei. - Uśmiechnęła się. - Uważaj z kim się spouchwalasz, bo mogą cię spotkać przykre rzeczy. Bardzo przykre.
Twarz promieniowała pogodną wesołością, ale już głos ociekał wręcz jadem.
- Oho? To tutaj tak? No to zostawiam cię. Nie masz za co dziękować i tylko pamiętaj o tym co powiedziałam.
Stanęły przed pokojem Rose i Chinatsu w końcu uwolniła ją z uścisku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Sob 13 Maj 2017 - 12:26

No cóż. Śmieszek okazał się być osobą jeszcze gorszą niż podejrzewała że będzie. Gdyby była w lepszej formie pewnie spróbowałaby pokazać "pozytywnej" duszyczce, że z nią się raczej nie zadziera. Teraz jednak zemsta będzie musiała poczekać na odpowiedni moment. Może uda się również zebrać odpowiednie informacje o tej oto pani. Wydawało jej się, że też pochodzi z rodu Shihouin, jak Natsuo przez kolor skóry. Może dlatego właśnie postanowiła spróbować ją zdominować? Przez niego?

Prychnęła, a następnie weszła do pokoju nie tracąc na nią dodatkowej śliny. Nie była tego warta. Jeśli ta jednak spróbuje zaatakować ją w jakikolwiek sposób, spróbuje się obronić, nawet jeśli ma mieć z tego powodu kłopoty... Smarowanie dolnej części pleców szlachciców masełkiem nie leżało w jej naturze.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Sob 13 Maj 2017 - 20:50

Chinatsu nie przejawiała agresji, wręcz pomachała Rose na do widzenia. W pokoju nie zastała nikogo, chociaż mogłoby się wydawać, że o tej godzinie nie ma w akademii już żadnych zajęć. Rose po męczącym dniu miała ochotę na sen, aczkolwiek nie było to dojmujące uczucie. W przerwie pomiędzy testami dali się jej najeść, więc głód nie doskwierał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Sob 13 Maj 2017 - 23:31

Wydawało się, iż ma w tej chwili wolny pokój... Dowiedziała się już jak bardzo użyteczne może być wzmacnianie się Reiatsu, więc korzystając z chwili chciała również coś przetestować. Jeśli spróbuje skupić się na zwiększeniu wytrzymałości, czy jej zmęczenie ustąpi? Tak czy inaczej warto było ćwiczyć. Usiadła na łóżku a następnie włożyła co się dało we wzmocnienie [+5 Wytrzymałości]

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Nie 14 Maj 2017 - 16:03

Usiadła na swym nowym łóżku. Trzeba przyznać, że ostania noc spędziła w najdogodniejszych warunkach póki co. Ciepło, sucho, wygodnie i robactwo nie skakało po tobie w czasie snu. Do perfekcji brakowało jeszcze żeby Tomoko nie chrapała nad głową, ale jeśli chodzi o jakość wypoczynku to i tak wykonała znaczny krok naprzód.
Napompowała ciało reiatsu i rzeczywiście poczuła się lepiej. Powieki przestały być ciężkie, a mgiełka znużenia zaścielająca umysł rozpłynęła się. Niestety cudowny przypływ sił utrzymał się zaledwie przez kilka chwil, po których Rose ogarnęło jeszcze większe zmęczenie.

[ - 15 PR, - 5 za tą turę i - 10 za wysiłek podczas testów]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Nie 14 Maj 2017 - 23:29

Wyszło nawet całkiem pozytywnie... Postanowiła spróbować jeszcze raz, tym razem delikatniej. Jak głosi jedno z angielskich powiedzeń "No pain no gain.". Dodatkowo dowiedziała się iż w taki sposób może faktycznie chwilowo przystopować zmęczenie. Skupiła się na tyle na ile była w stanie na tym, by wzmocnić swoją wytrzymałość, aczkolwiek tym razem bardziej liczył się dla niej czas w którym będzie w stanie utrzymać to zjawisko. Po tym ćwiczeniu uda się na spoczynek.

[+1 do Wytrzymałości na tyle na ile wytrzyma]

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Wto 16 Maj 2017 - 19:43

Użycie mniejszej ilości rei równało się mniejszemu przyrostowi sił. Próbowała jak najdłużej utrzymać stan lekkiego ożywienia, lecz podobnie jak przed chwilą energia rozpłynęła się pozostawiając za sobą większe znużenie.
Dość już było tego na dzisiaj. Rose położyła się na łóżku, przykryła kocem i podążyła ku krainy snów.

Sądząc po czerwonych promieniach zaglądających przez okno był albo zachód, albo wschód słońca. Raczej to drugie bowiem Rose czuła się jakby miała za sobą porządną dawkę snu. Potwierdził to widok śpiącej na sąsiednim łóżku Manami. Na nogach była natomiast Nami, właśnie zakładającą mundurek akademii.

[ PR na max]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Czw 18 Maj 2017 - 8:01

Rose wstała cicho żeby nie budzić jeszcze śpiących ludzi po czym skinęła Nami w geście powitania. Ubrała się w kimono które miała (lub mundurek jeśli takowy został jej już wydany). Nie chciała pytać Nami gdzie są łazienki, wolała poczekać aż inne dziewczyny się obudzą. Czas czekania na to aż się to stanie zabije trenując wzmacnianie reiatsu.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Czw 18 Maj 2017 - 17:27

Nami zerknęła przelotnie na Rose.
- Możesz jeszcze spać. Tylko ja dzisiaj muszę być wcześniej na nogach.
Rose nowego kimona nie miała. Pozostawało wdziać te podarowane przez Natsuo.
W międzyczasie Nami po cichu wybyła z pokoju i gdyby nie chrapanie Tomoko Rose miałaby idealne warunki do ćwiczeń.
Po kilku dłuższych chwilach, dostrzegła, że jest obserwowana przez wciąż leżącą Manami.
- Dzień dobry. Jak wczorajsze testy? - Usiadła. Zapukała od spodu w łóżko Nami. - Cała Nami, pewno poszła jeszcze poćwiczyć przed wyjazdem. Zapisała się na turniej w Rukongai organizowany przez akademię - wytłumaczyła. - Znając ją potraktuje za porażkę każde miejsce z wyjątkiem pierwszego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Czw 18 Maj 2017 - 22:12

- Powiem szczerze, jeszcze nie wiem. Powinno być okej. - odpowiedziała - Jak woli. Każdy ma swoje priorytety i ambicje, niektórzy mniej a inni bardziej szkodliwe dla nich i otoczenia.

Gdy już skończyła się ubierać zapytała:

-Wiesz może gdzie mogę znaleźć łazienki?

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Sob 20 Maj 2017 - 16:28

- Mhm, zaraz ci wszystko pokażę tylko daj mi chwilkę.
Manami również się ubrała, po czym oprowadziła Rose po akademiku. Jadalnia znajdowała się na parterze, tuż obok kuchni i spiżarni, w których studenci własnoręcznie przygotowywali sobie posiłki. Również na parterze znaleźć można było samoobsługową pralnię. Łazienki ulokowano na każdym piętrze i zawierały natryski i osobne kabiny z muszlami klozetowymi.
Rose mogła się umyć i zjeść śniadanie, a co dalej? Wciąż było wcześnie, akademik dopiero co budził się do życia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Nie 21 Maj 2017 - 22:01

Zjadła, umyła się... Nie pozostało jej nic oprócz tego, by zakręcić się i dowiedzieć od czego zaczyna zajęcia i jak wypadły jej testy. Wyszła z pokoju udając się do jakiegokolwiek miejsca, które będzie w stanie udzielić jej tej informacji i nie będzie gabinetem dyrektora. Tego pana na chwilę obecną nie chciała widzieć.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Wto 23 Maj 2017 - 20:05

Musiała radzić sobie sama, gdyż zaczynały się zajęcia i Manami udała się do sali wykładowej, co jeszcze pogorszyło sytuację Rose. Znajdowała się sama w nieznanym świecie. Egzaminatorzy poskąpili informacji i wiedziała tyle, że ma czekać na wieści, które ponoć miały nadejść dzisiaj. Ale o której godzinie dokładniej i w jakim miejscu to już nie byli łaskaw ją poinformować.
Wobec powyższych Rose błąkała się po placu przyciągając zaciekawione spojrzenia studentów. W końcu jednak dopisało jej szczęście, gdy ujrzała wychodzącego z budynku administracyjnego jednego z jej wczorajszych egzaminatorów.
- Na podstawie  wczorajszych testów ustaliliśmy twój profil, na podstawie którego zostałaś przydzielona do klasy 1-2. Od jutra jesteś zobowiązana do uczestnictwa w zajęciach. - oznajmił sucho. - Udaj się teraz pod pokój numer trzy w budynku administracji, gdzie wręczą ci kwit, który będziesz musiała pokazać w magazynie mieszczącym się za tamtym budynkiem. Tam zostanie wręczone ci potrzebny studentowi ekwipunek.
Nie tracąc czasu na pożegnanie, shinigami ruszył dalej targając pod pachą stertę wypchanych papierami teczek.
Rose szybko otrzymała kwitek, a w magazynie obsłużyła ją miła staruszka. Duże, ciemne pomieszczenie ciasne było od półek i pudeł. Rose otrzymała mundurek akademii w wersji dla dziewcząt, bokken, zestaw do pisania skryty w gustownym drewnianym piórniku i białą yukatę do spania. Przy okazji Rose wysłuchała historii życia staruszki, jak to w młodości nie mogła się opędzić od chłopców i że potem był taki jeden, który dziecko jej dał, a potem dał dyla do Rukongai.
W końcu jednak Rose była wolna bogatsza o nowe uposażenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Sro 24 Maj 2017 - 18:14

Hm. Nowe rzeczy. Jej rzeczy. Miło. W końcu miała już swoje lokum, swoje ubranie i co ważniejsze swoją broń. Nie było to nic szalonego ale chyba lepsze to niż nic. Dodatkowo nie zapowiadało się na to, iż któraś ze współlokatorek chce ją zamordować. Pozostawała jedynie do rozwiązania kwestia Chikazu, ale na to będzie czas. Wyglądało na to, że pierwszy dzień ma wolny. Obecnie ma zamiar sprawdzić, jaka pierwsza lekcja czeka ją jutro. Potem może wrócić do pokoju i ponownie oddać się ćwiczeniom wzmacniania i utrzymywania własnej "aury". Może się to jej bardzo przydać, jeśli ma zamiar być silniejsza. Już doświadczyła, jakiego kopa może dawać, mimo, że nie była trenowana.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   

Powrót do góry Go down

Akademik - Pokój Rose Nevermore
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next