IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Akademik - Pokój Rose Nevermore

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Sro 24 Maj 2017 - 20:01

W końcu Rose miała coś własnego. Powróciła do akademika, lecz zanim dotarła do pokoju musiała gęsto tłumaczyć się dozorczyni, którą napotkała, że wcale nie wagaruje, bo dopiero od jutra będzie uczestniczyć w zajęciach.
Już na swoim łóżku zaczęła ćwiczyć. Miała wrażenie, że aurę przywołuje z większą łatwością, chociaż nie miała pewności czy to, aby nie było jeno złudne wrażenie. Po paru godzinach do pokoju wparowała Tomoko. Rzuciła niedbale torbę na posłanie i zaatakowała Rose.
- I jak, i jak? Wiesz już, do której klasy trafiłaś? - zapytała żywo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Sro 24 Maj 2017 - 21:29

- Podobnoż do 1-2. Wiesz co to znaczy? - odpowiedziała, nie przerywając ćwiczeń

Jakoś wydawało się, iż idzie jej to łatwiej. Był to dla niej dobry znak oraz motywacja do kontynuowania. Owszem, mogła leżeć brzuchem do góry cały dzień, ale jaki byłby z tego pożytek...

-Wiesz może coś o niejakiej Chikazu? Taka ciemnoskóra.

Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Czw 25 Maj 2017 - 19:11

Tomoko klasnęła.
- Ach! To znaczy, że trafiłaś do tej samej klasy co my. Czadowo! Będę mogła od ciebie odpisywać zadania domowe, bo ani Harumi ani Nami mi nie dają. Hmm, do grupy drugiej trafiają ci średnio zdolni. Najlepsza jest pierwsza grupa, a do trzeciej trafiają osoby, hmm, niezbyt utalentowane.
Współlokatorka wydawała się szczerze uradowana tym, że z Rose będzie chodzić do jednej grupy.
- Chikazu? Eee, nie mam pojęcia. Do naszej grupy taka nie chodzi, a poza kolegami z ławki to nie znam tu za dużo osób. Hmm, w sumie to nie znam żadnej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Czw 25 Maj 2017 - 21:46

Hm. Bycie w tej samej klasie co współlokatorki które nie chcą (na pierwszy rzut oka) jej zmaltretować wydawało się zdecydowanie plusem. Nie odpowiedziała na część o odpisywaniu zadania domowego. Przy okazji dowiedziała się, że klasyfikuje się na pospolitego średniaka. Nadal wydawało jej się to dość dziwne, w końcu jest tutaj nowa i nie miała okazji nawet dobrze niczego poćwiczyć. Do tego Tomoko nie miała zielonego pojęcia o Chikazu. Może to i dobrze, oznaczało to, że nie jest ona aż tak znana. Tak czy inaczej nie ma zamiaru rezygnować z zamiaru dowiedzenia się o zołzie więcej.

-Ah... Szkoda. Co robiłyście na zajęciach? Mogłabyś mi powtórzyć tą lekcję? Wiesz od czego zaczynamy jutro? - zapytała, licząc że otrzyma odpowiedzi chociaż na część z tych pytań, a szczególnie na ostatnie

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Sob 27 Maj 2017 - 21:07

- Dzisiaj było dość nudno. No, ale co się dziwić jak zaczynaliśmy od historii, chociaż i tak nie było tak źle, bo sensei Fukuda tylko raz przysnął i to tylko na kilka minut. Potem mieliśmy, aż dwie jednostki wykładów z sensei'em Zori'm. Uhh, z nim to nigdy nie jest łatwo. Taka dobra rada żebyś nie spóźniała się na jego zajęcia, nie odzywała się na nich niepytana, a najlepiej zrobisz jeśli nie będziesz wydawać z siebie żadnego dźwięku i tylko skupisz się na pisaniu. A potem były ćwiczenia z sensei Mito. On jest już całkiem miły, tylko straaasznie wymagający. No, ale chociaż tyle dobrego, że dzisiaj nie było sparingów i tylko pokazywano nam kilka chwytów.
- Aha, to ty już jutro zaczynasz z nami chodzić? No to masz szczęście, bo jutro to całkiem niezły dzień na rozpoczęcie tej to... edukacji. No to na początek mamy ćwiczenia kontroli reiatsu, a potem teorię i praktykę kido. Sensei Kuronomatsuki, który je prowadzi jest naprawdę miły i całkiem wyrozumiały jeśli tylko przykładasz się do jego zajęć, także nie masz się tutaj o co martwić. Potem jest trochę gorzej, bo dwie jednostki wykładów w prawa Gotei 13. Nie jest to tak nudne jak historia, ale do porywających też nie można zaliczyć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Nie 28 Maj 2017 - 8:32

Tomoko zdecydowanie lubiła dużo mówić. Nie przeszkadzało jej to, w końcu mówiła treściwie i udzieliła jej sporo informacji, które mogą jej się przydać, szczególnie tych o jutrzejszym planie oraz nauczycielach. Wiedziała jednak, że dokładnie pozna nauczycieli dopiero wtedy, gdy sama będzie miała z nimi zderzenie. Ucieszyła się wewnętrznie na wiadomość, że jutro zaczynają lekcją kontroli reiatsu. Na zewnątrz wypuściła jedynie delikatny uśmieszek jednym kącikiem ust.

Postanowiła, że poćwiczy jeszcze trochę kontroli na własną rękę, a potem zapyta Tomoko czy ma ochotę iść razem na obiad do stołówki.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Nie 28 Maj 2017 - 16:06

Widząc, że Rose zabiera się do ćwiczeń, Tomoko zaproponowała pożyczenie notatek dotyczących kontroli rei właśnie. Miała ich parę stron zapełnionych pochyłym pismem z artystycznymi zawijasami kończącymi co drugą linijkę.
Nie chciała przeszkadzać współlokatorce, dlatego oznajmiła, że idzie wziąć prysznic, aby zmyć z siebie trudy dnia. Rose miała dla siebie pół godziny, po których powróciła czysta i pachnąca Tomoko.
Razem udały się na parter, aby przyrządzić coś do jedzenia. Nie musiały dopychać się do spiżarni, gdyż najwyraźniej większość studentów zamieszkujących akademik postanowiła zrobić użytek z ładnego dnia i spędzała go na dworze.
- Nooo, to co chcesz jeszcze wiedzieć? - Zapytała Tomoko, gdy już usiadły w jadalni. - Na pewno masz jakieś pytania. Ja miałam ich mnóstwo, gdy tu trafiłam, a trafiłam dość szybko, bo miesiąc po tym jak się tu pojawiłam. Znaczy się w Soul society. Miałam sporo szczęścia, że zrespiłam się w bliskim okręgu, bo tam dalej to prawdziwe piekło podobno. Same zbiry mieszkają. No i czym bliżej tym więcej shinigami i taki jeden akurat zwrócił na mnie uwagę, jak robiłam zakupy na targu, a potem już błyskawicznie poszło. Raz dwa i trafiłam tutaj - wyrzucała z siebie wyraźnie zadowolona, że ma jakiegoś słuchacza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Pon 29 Maj 2017 - 18:23

Rose postanowiła wykorzystać czas, który Tomoko spędziła na myciu się studiując otrzymane notatki. Może znajdzie się tam jakaś użyteczna informacja, która zwiększy skuteczność jej ćwiczeń bądź od razu pomoże stać się silniejszą? W to drugie wątpiła, ale zawsze dobrze było to sprawdzić. GdyTomoko powróciła ruszyły do spiżarni.

Rose słuchała wypowiedzi swojej koleżanki, okazjonalnie potakując. Na dobrą sprawę nie wiedziała o co teraz pytać, zabrała się więc za przyrządzanie sobie... uhh. Kuchnia japońska? Co tutaj się wogóle je?

-Co tutaj jecie...? To znaczy jakie potrawy są tutaj popularne i warte by ich spróbować?

Nie było to najmądrzejsze pytanie, ale obecnie dość ważne dla Rose, której kiszki grały marsza.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Pon 29 Maj 2017 - 21:28

- Nooo, przede wszystkim jest ryż. Dużo warzyw i ryb, trochę kaszy, a z mięsa to głównie drób. Do picia do głównie herbata. Hmm, szczerze mówiąc to tutejsza kuchnia to trochę nie moja bajka. Brakuje mi pizzy, burgerów i takich tam.
Tomoko zamilkła. Przez chwilę wpatrywała się w blat stołu, aby bez ostrzeżenia oprzeć na nim ręce i pochylić się gwałtownie ku Rose.
- Powiedz mi! Czy pamiętasz coś z życia w tym innym świecie? - zapytała natarczywie. - Ja... ja pamiętam, ale tylko szczegóły. Wiem, że tam istnieje coś takiego jak pizza, wiem że dobrze smakuje, ale nie potrafię sobie jej wyobrazić. Nie wiem jak ją zrobić, nie pamiętam jej zapachu.
Zrezygnowała opadła na oparcie. Uleciało z niej powietrze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Wto 30 Maj 2017 - 12:02

Widząc jak Tomoko szybko się do niej zbliża instynktownie postawiła dwa kroki do tyłu. Nie miała zamiaru dzielić się z nią zbyt dużą ilością informacji.

-Też pamiętam pizzę, ale wiem o niej tyle co ty. - odparła obojętnym głosem. Nie podobał jej się "atakujący" styl wypowiedzi i postawa Tomoko.

Rose wzięła trochę ryżu i zalała go mlekiem z cukrem. Całość zagotowała w jakimś niewielkim garnuszku w okolicy jeśli takowy się znajdzie. Usiłowała uzyskać słodką, dość gęstą potrawę, a następnie ją zjeść. Na żadne inne dodatki nie było czasu, a też wątpiła, że znajdzie je tutaj. Po jedzeniu poczeka na Tomoko i zaproponuje powrót do pokoju.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   Wto 30 Maj 2017 - 20:37

- Aha... cóż, hehe. Harumi mówi mi żebym zapomniała o poprzednim życiu, bo tylko mnie to męczy, ale jakoś nie mogę tak po prostu usunąć z głowy wspomnień o świecie, w którym niegdyś żyłam. Wiesz co? Jak zostanę shinigami to dołączę do XIII dywizji. Oni odbywają służbę w świecie żywych.
Zjadły własnoręcznie przygotowane posiłki, po czym Tomoko przystała na propozycję powrotu do pokoju. Jakiś czas później pojawiła się tam Manami i obie współlokatorki zastanawiały się jak idzie Nami na turnieju w Rukongai. Koleżanki służyły pomocą i z chęcią odpowiedziały na pytania Rose.

Pierwszy dzień akademii dla Rose, któryś już z kolei dzień dla całej reszty klasy. Tomoko stwierdziła, że zazdrości dziewczynie, iż ma takie dobre przewodniczki, bo one same nie raz zabłądziły w poszukiwaniu odpowiedniej klasy w pierwszych dniach akademii.
http://bleach.iowoi.org/t303p360-sala-nr-1
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój Rose Nevermore   

Powrót do góry Go down

Akademik - Pokój Rose Nevermore
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2