IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Rose Nevermore

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Rose Nevermore

Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
30/30  (30/30)

PisanieTemat: Rose Nevermore   Nie 20 Mar 2016 - 18:55

Informacje o sobie: Przygodę z forumowymi RPG zaczęłam na forum Shakes & Fidget, zauważając w grach forumowych jakiś ciekawy temat, wyróżniający się od reszty. MG przeniósł się na oddzielne forum, na którym z kolei zauważyłam całe toplisty przeróżnych RPG o tak rozmaitych tematykach, że przerastało to moją małą główkę 11-latki. Do tej pory grałam na 3 forach o różnych tematykach: Pokemon (próba wytknięcia adminowi błędu bywa zgubna, nawet jeśli inni przyznają ci rację), Bleach (tylko krótką chwilę, jako że prowadzenie tamtejszego MG mnie nie porwało) oraz na jednym świecie autorskim (pokłóciłam się z jednym użytkownikiem, nie chcąc tego ciągnąć i oszczędzić sobie nerwów opuściłam forum). Jednak gra na świecie autorskim zainteresowała mnie na tyle, że postanowiłam założyć swoje własne forum o tej właśnie tematyce. Moje prowadzenie tego forum trwało około roku, lecz z powodu braku nowych użytkowników i zniknięcia w niewyjaśnionych okolicznościach starych forum w tej chwili jest zamknięte i nie wygląda na to, by miało jeszcze powstać z umarłych niczym feniks. Obecnie oprócz gry na tym forum zajmuje się jeszcze graniem i sędziowaniem rozgrywek w Warheim'a, na szkolnym klubie wargamingowym.

Data rozpoczęcia: 27.03.2016r - Według zaleceń Kamys

Informacje dodatkowe: Brak.

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Rose Nevermore   Nie 27 Mar 2016 - 18:49

Ja się twoim testem zajmę, rozpoczniemy we wtorek akurat mam wolne w robocie.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Rose Nevermore
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1