IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Wspominki iowoicza

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kuchiki Kyosuke

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Wspominki iowoicza    Sob 6 Sie 2016 - 20:16

Jako, że nikt nie pisze przez co nie można wkręcić się w wir akcji, naszedł mnie sentymentalny nastrój, aby powspominać sobie jak to kiedyś w sesjach mojej i moich graczy się działo. W skrócie temat na dzielenie się wydarzeniami jakie to szczególnie mocno w pamięci iowoicza się zapisały.

Osobiście nie mógłbym zacząć od niczego innego, jak od przypadków Ishifońca. Weźmy na przykład dzielny bój owej quincy z krwiożerczym pustym gdzieś na pustyni Hueco Mundo. Stwora stworzyłem jak najbardziej do pokonania, lecz to nie on okazał się największym wrogiem Ishifone. Oj nie, bowiem tutaj niczym żydo-komuno-masoneria za nicie żywota Ishifońca pociągały kości. Bardzo złe kości. Tak bardzo złe, że jakimś cudem Ishifone eksplodował swój łuk, co zakończyło się efektownym odlotem kilkanaście metrów w tył. No cóż, każdemu Ishifońcowi mogło się to zdarzyć.

Dla odmiany taki Tanaka kopem w jaja swojego innera zapewnił sobie promocję do elitarnej klasy vizarda. Bój był zacięty i dopiero brudne sztuczki zapewniły zwycięstwo.

Czasami jednak zwycięstwo może stać się zaczątkiem nieprzewidzianych i nieprzyjemnych wydarzeń. Weźmy chociaż takiego Natsuo, co to z nieznajomą mieczniczką się w lesie potykał. Wygrał, ale tutaj zła kobieta podstępem go przytomności pozbawiła i wykorzystała do niecnych celów (czyt. dzięki nieświadomej pomocy Natsuo zdobyła prawo do 500+, co nieoficjalnie od początku było jej celem).

Są i jednak zwycięstwa okolone tylko i wyłącznie słodyczą. Weźmy takiego Kaz'a, który jako pierwszy z moich graczy wykonał milowy krok w grze i zdobył dziewczynę. Trzeba przyznać, że wybrał dobry moment, gdy oblubienicę zaprosił na spacer podczas balu wieńczącego akademię. Romantyczny pierwszy pocałunek w świetle księżyca zasługiwał na + 10 do wszystkich statsów, lecz niestety nie jestem tak hojny jak wujek Ulrich.
Inna sprawa, że moim graczom w akademii podsyłałem pod nos sporo romantycznych opcji, a ci jak jeden mąż wybierali tą najprostszą i najbardziej oczywistą. Cóż, gdyby mój Kyosuke nie miał związanych rąk szlacheckimi zobowiązaniami, to by pokazał jak się dziewczyny zdobywa!

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Wspominki iowoicza
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1