IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Plan naprawczy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Kuchiki Kyosuke

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Plan naprawczy   Nie 6 Lis 2016 - 18:23

Źle się dzieje w państwie Iowoiowym. Patrząc na statystyki to od ponad pół roku marazm panuje znaczny. Tsuna zniknął, CZaras zniknął, nikt nowy się nie rejestruje i praktycznie na placu boju z mg pozostał tylko Iz i ja, oraz nasi gracze. Pytanie czy zadowala nas obecny stan, że od czasu do czasu paru ludzi skrobnie sobie posta, czy też chcemy spróbować sytuację chociaż trochę naprostować.
Zapraszam do dyskusji. Ze swojej strony parę pomysłów na uczynienie forum bardziej przystępnym dałem (danie graczom możliwości zaprojektowania własnych mocy, danie wyboru pominięcia etapu akademii dla shinigami). Przydałoby się też mieć jakąś osobę, która chwyciłaby Iowoi za jaja, bo jak zgaduję Kamys nie ma czasu/chęci żeby nam administrować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ishifone

Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
672/836  (672/836)

PisanieTemat: Re: Plan naprawczy   Sro 9 Lis 2016 - 22:46

Ja generalnie jestem raczej za nadaniu nieco większego tempa rozwojowi postaci, bo o ile dochodzenie do czegoś konkretniejszego w dłuższym okresie czasu jest fajne, to jednak wymaga to jakiejś... nie wiem, systematyczności? Zdecydowanie nie pomaga tutaj fakt, że poza paroma osobami nikt tu nie wchodzi. Także ja jestem za wprowadzeniem rzeczy, które nadały by samej rozgrywce większej dynamiki.
Projektowanie własnych mocy niby jest, chociaż nigdzie o tym nie jest napisane. Pominięcie akademii sprawiłoby, że rasa shinigami przynajmniej częściowo przestałaby być aż tak koszmarnie męcząca i nudna, przynajmniej w moich oczach. Chociaż pozostawiłbym tą opcje dla bardzo napalonych wiedzy i szkolnego życia, bo niektórych to też jara.

Gorzej z osobą która by to forum pociągnęła, jak żeś to ładnie ujął, "za jaja". Bo jak znowu wyjdzie na to, że 80-90% kandydatów sie odbije tu jak od ściany, to będzie kiepsko. Już mi wystarczy, że za każdym razem jak wspominam znajomemu "idę odpisać na bleachu" dostaje napadu śmiechawki. Cytując go z pamięci" "Pozwól temu umrzeć". No ale jednak trochę szkoda.

No i drugi problem. Kto ma na tyle sił i czasu, by to pociągnąć? Ostatnie wybory skończyły się na ofiarowaniu każdemu z trzech kandydatów po dwóch głosów w trzyosobowym gronie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Plan naprawczy   Sob 12 Lis 2016 - 16:56

Myślę, że czas i siły by się znalazły żeby porządki tutaj zrobić, chociaż bardzo też przydałby się nam taki CZaras co by ludzi umiał na forum zagonić.

Również i mnie jest szkoda Iowoi, na którym przecież trochę czasu spędziłem. Czerpałem z gry sporo przyjemności, poznałem sporo fajnych ludzi. Oczywiście boli, że owi ludzie znikają z dnia na dzień, a szczególnie odnosi się to do graczy, którym prowadziło się kilka lat, ale póki będę mieć chociaż jedną rozgrywkę do prowadzenia to z forum wyprowadzać się nie mam zamiaru ;p
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ishifone

Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
672/836  (672/836)

PisanieTemat: Re: Plan naprawczy   Sob 12 Lis 2016 - 22:53

Nigdy nie umiałem się w to bawić, a forum które prowadziłem parę lat miało w swoim szczycie z 15 graczy max. Problem jest też taki, że ludzie trochę widzą cmentarzysko, i pewnie to zniechęca.

Jak zniknę bez słowa na okres większy niż 2-3 miesiące to najpewniej będzie oznaczało, że faktycznie coś mi się bardzo poważnego stało. Więc spokojna głowa, jeszcze się razem tu chyba trochę pomęczymy.

Chociaż najbardziej mi szkoda Tsuny.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Re: Plan naprawczy   Nie 13 Lis 2016 - 13:05

Pojęcia o prowadzeniu forum nie mam żadnego, ale taka prosta administracja w stylu akceptowanie KP i propozycji, nanoszenie zmian, przenoszenie tematów czy banowanie problemów nie powinno sprawić.
Co do tego cmentarzyska to faktycznie największy problem, bo sam nie rejestrowałbym się na forum z taką nikłą obecnością. Nawet miałem taki cwany pomysł żeby porobić multikonta i pododawać kilka KP w proponowanych żeby sztuczny tłok zrobić ;p
No i wciąż mamy ten odwieczny problem, że nawet jakby gracze przyszli, to i tak mam tylko jedno wolne miejsce. Kovacs niby też wolny, ale trochę go tu już też nie widziano. A co do Tsuny to wciąż mam nadzieję, że się tu zmaterializuje pewnego dnia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Plan naprawczy   Today at 7:47

Powrót do góry Go down

Plan naprawczy
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1