IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 4/3
Kovacs - 1/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Benorn - 1/2

Share | 

Ekkusu

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
160/160  (160/160)

PisanieTemat: Ekkusu   Nie 8 Sty 2017 - 15:07

Stary temat zjadły złe duchy, zatem trzeba się jeszcze raz przedstawić.
Jestem MG ze stosunkowo dużym stażem, chociaż w żadnym wypadku nie uważam się za kogoś o szczególnie dużych umiejętnościach. Mam jednak nadzieję, że osoby które do mnie trafią będą miały trochę zabawy pod moim skrzydłem - i wzajemnie, że mi będzie miło wymyślać i prowadzić im przygody.
Parę informacji wstępnych.

-Biorę oczywiście pod uwagę mechanikę i przeprowadzam odpowiednie rzuty w oparciu skondensowane i zmodyfikowane zasady takiego jednego systemu, ale sposób w jaki gracz opisuje akcje jak i ogólna jakość posta może się wiązać z dodatnimi (bądź ujemnymi) modyfikatorami, tak samo jak to ile sensu ma taka akcja.
-Osobiście nie przepadam za prowadzeniem sesji postaciom shinigami/w Soul Society, wolę klimaty modern fantasy które akurat cała reszta zazwyczaj spełnia.
-Nie przepadam również za zabijaniem czy trwałym kaleczeniem postaci, ale jak ktoś bardzo zasłuży to nie mam przed tym dużych oporów.
-Dobrze by było, by postacie posiadały jakiś cel - z doświadczenia wiem, że postacie mało wyraziste zrobione na zasadzie "wrzucę i zobaczę co się będzie działo".
-Sesje mogą mieć różny charakter, ale kładę duży nacisk na relacje między graczem a NPC. Lubię też dawkować informacje stopniowo i karmić niedopowiedzeniami. Walki też się zdarzają, pewnie, w końcu to shonen.
-Klimaty raczej z kategorii wyższych niż niższych. Czasem dla epic factor na pewne rzeczy przymykam oko, ale stanowczo odradzam liczyć na tego rodzaju taryfy ulgowe. Może się wam poszczęścić, ale niekoniecznie.
-Można mnie męczyć na skype, można na pw jeżeli ma się jakieś uwagi. Popędzania nie lubię, ale jakbym z jakiś powodów nie odpowiadał to na tyle się szanuję i innych, że nie znikam jak kamień w wodę i można mnie zawsze złapać. O dłuższych, zaplanowanych nieobecnościach uprzedzam

Jak coś jeszcze przyjdzie mi do głowy/wyjdzie w praktyce to dodam.

Gracze (3/3):
Kesim/Fuu -Vaizard
The Hunter/Deviol - Bounto
Olekman/??? - ???
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Ekkusu
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1