IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 3/3
Shadow - 1/1 | Kovacs - 0/1 Ekkusu - 3/3


Share | 
 

 Rody Szlacheckie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/120  (102/120)
Punkty Reiatsu:
85/110  (85/110)

PisanieTemat: Rody Szlacheckie   Pon 9 Sty 2017 - 18:36

Soul society jest domem nie tylko dla shinigami i nieprzebranych rzesz dusz, ale również dla szlachetnie urodzonych, których wpływ na funkcjonowanie całego wymiaru jest czasem, aż nazbyt widoczny. Przede wszystkim jest Rada 46, która sprawuje rządy namiestnicze w imieniu Króla Dusz, a w której zasiadają arystokraci właśnie. Do ich woli muszą się ugiąć nawet kapitanowie Gotei 13, co najlepiej obrazuje jaką władzą dysponuje rada.
Jednakże nawet nie zasiadający w niej szlachcice swoimi działaniami wpływają na życie prostego ludu w Rukongai. Czasami zmieniając je na lepsze,  często zaś na gorsze.

Legendy głoszą, że wielkie cztery rody szlacheckie zostały założone przez pierwszych shinigami powołanych do służby przez Króla Dusz. Do dziś istnieją i pomnażają chwałę przodków klany Kuchki, Shihouin i Shiba. Czwarty ród, Ryōdoji, został zaś skazany na wieczne wygnanie za ohydne zbrodnie jakich się dopuścił przeszło tysiąc lat temu.

Znakomita większość pomniejszych ród podlega któremuś z wysokich rodów.

Wielkie rody:

Shihouin
Opis: W ostatnich latach Shihouin'owie wysforowali się na pierwsze miejsce wśród rodów Soul Society. Obecna generacja klanu składa się z przebiegłych polityków i utalentowanych wojowników. Mają wpływ na wiele mniejszych rodów, a posiadane włośni zapewniają znaczny dochód. Pomimo posiadanej siły, nad Shihouin'ami zbierają się czarne chmury. Młody dziedzic został zabity przez pustego. Teraz jego kaleka siostra jest następczynią głowy rodu. Pozostała młodsza brać klanu również wydaje się nie posiadać szlachetnych przymiotów starszego pokolenia stawiając pod znakiem zapytania przyszłość Shihouin.
Cechy charakterystyczne: Wielu członków klanu szczyci się przynajmniej jedną cechą starożytnych Shihouin'ów: żółtymi oczyma, fioletowymi włosami bądź brązową skórą.
Główne źródła bogactwa: kopalnie złota i stali, wytwórstwo biżuterii i broni
Głosy w Radzie 46: 15 (6 członku rodu i 9 członków rodów podległych)

Kuchiki
Opis: Przez wieki bezdyskusyjnie najpotężniejszy z rodów Soul society. Od kilku lat jednak, po raz pierwszy od długiego czasu żaden Kuchiki nie piastuje stanowiska kapitańskiego, co w połączeniu z mniejszym wzrostem bogactwa w porównaniu do kilku innych rodów sprawiło, że blask Kuchiki'ch przybladł. Od początku swego istnienia każdy syn rodu po osiągnięciu odpowiedniego wieku był wysyłany do akademii shinigami.
Cechy charakterystyczne: Kuchiki wyróżniają się dumną, czasami wręcz arogancką postawą. Hołdują tradycjom przodków i za największe cnoty mają honor i wierność dla Seireitei.
Główne źródła bogactwa: wytwórstwo broni,
Głosy w Radzie 46: 10 (4 członków rodu i 6 członków rodów podległych)

Shiba
Opis: Spośród czterech wielkich rodów Shiba był najmniejszy i tak jest do dziś, aczkolwiek obecna generacja mocno pracuje nad zwiększeniem prestiżu i bogactwa klanu. Klan znany ze swej biegłości w kidou. Stworzył wiele przyrządów, które wspomagają shinigami, choćby kule Reishukaku pomagające w rozwijaniu kontroli nad reiatsu.
Cechy charakterystyczne:
Główne źródła bogactwa: produkcja fajerwerków i narzędzi shinigami,
Głosy w Radzie 46: 8 (3 członków rodu i 5 członków rodu podległych)

Kasumi ouji
Opis: Od początku istnienia ten matriarchalny ród przekładał słowo ponad stal. Zręczna polityka i korzystne mariaże zaprowadziły klan na niemalże sam szczyt.
Cechy charakterystyczne: Pełne elegancji i uroku kobiety Kasumi ouji są uważane za najpiękniejsze w całym Soul society. Przystojni panowie nie ustępują im zbytnio. Szmaragdowe oczy i złociste włosy zdobią większość członków rodu.
Główne źródła bogactwa: Szkoły dla szlachcianek
Głosy w Radzie 46: 8 (2 członków rodu i 6 członków rodów podległych)
Pośrednie rody:

Hikifune
Opis: Uznawany jest za piąty co do potęgi ród. Podobnie jak klan Shiba, Hikifune koncentrują się na tworzeniu wynalazków, które mogą przynieść zarówno bogactwo i potęgę. Najsłynniejszym dziełem rodu są zmodyfikowane dusze i reigai, które we współpracą z dywizją XII są ciągle udoskonalane. W większości trafiają jako służący do domów szlacheckich, co rodzi wrogość ze strony rodu Kasumi ouji, który specjalizuje się w przygotowywaniu służących dla arystokracji.
Cechy charakterystyczne: Fioletowe oczy, rzadziej włosy w tym kolorze.
Główne źródła bogactwa: Produkcja zmodyfikowanych dusz i reigai.
Głosy w Radzie 46: 3 (1 członków rodu i 2 członków z rodów podległych)

Nokogiri
Opis:
Cechy charakterystyczne:
Główne źródła bogactwa:
Głosy w Radzie 46:

Pomniejsze rody:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
 
Rody Szlacheckie
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: NPC Publiczni :: Dusze (Shinigami i Vaizard)-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Sosblogs.com