IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Rose Nevermore

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Rose Nevermore

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Rose Nevermore   Pon 17 Kwi 2017 - 15:02

Witam wszystkich zainteresowanych. Właściwie tych mniej zainteresowanych też witam, trzeba się szanować. Jednak prawdopodobnie, skoro już się tu pojawiłeś/łaś to prawdopodobnie szukasz kogoś, kto poprowadzi cię w przepastnym świecie Iowoi, co z chęcią uczynię.

Posada Mistrza Gry bardzo mnie bawi. Moje preferencje jeśli chodzi o prowadzone postacie to Shinigami oraz Hollow, oraz wszelkie mieszanki obu tych "żywiołów". W moich grach mniej jest barwnych opisów na 50 linijek bardzo pięknego drzewa dębu w lesie, więcej jest jednak akcji, stawiam na dynamikę. Nie mówię tym samym, że opisów nie ma, co do dawki wszystkiego przecież można się dogadać. Oprócz tego zawsze są inni MG którzy prowadzą historie bardziej barwne i wzorzyste od moich.

Co do osób, które miałyby ochotę wybrać akurat mnie, wystosowuję do Was kilka próśb:

- Proszę, nie wnikajcie mi w moje kompetencje. Jeśli liczycie na to, że sami będziecie pisać sobie odpowiedzi lub na to, że dam się zmanipulować w znacznym stopniu, to za współpracę podziękuję już na samym wstępie. Pisanie własnych książek czy opowieści to też fajna sprawa, jednak i tam trzeba liczyć się z dominującym głosem wydawców.

-Proszę o odrobinę poczucia humoru. Zawsze jest trochę przyjemniej jeśli można się pośmiać w swoim towarzystwie i nie trzymać się sztywno posiadając relacje tylko i wyłącznie "służbowe".

-Mimo, że akcja jest dynamiczna, proszę was o pisanie postów przynajmniej kilku linijkowych. Ważne są nie tylko interakcje z otoczeniem, ale również opisy przeżyć wewnętrznych postaci oraz jej sposób postrzegania wydarzeń.

Stan Graczy: (z chęcią przygarnę jeszcze kilka zbłąkanych dusz)
-Masakazu (Shinigami)
-Saru (Hollow)
-Shihai (Hollow)
- ~~~
- ~~~

Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Rose Nevermore
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1