IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Toshi Tanaka

Mistrz Gry : Haruaki Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 17:17

Rodzeństwu przyszło mieszkać razem. Dostał im się pokój na poddaszu. Było to pomieszczenie dwuosobowe z niewielkim balkonem. Zaraz po otwarciu drzwi w oczy rzucały się okna oraz skosy z przeciwległej ściany. Pod tymi skosami były usytuowane dwa łóżko, a pod każdym z okien biurko ze świecą na nim. Pomiędzy oknami także był drzwi prowadzące na balkonik. W pomieszczeniu nie brakowało także dwóch szaf oraz stolika nocnego przy każdym z łóżek. Upchnięto tam także regał na książki oraz fotel w części chłopaka. Choć w pokoju co najmniej dwie osoby to w tym wypadku zrobiono mały wyjątek. Zapewne zadziałał na to fakt, że brat i siostra byli szlachcicami, bo pokój podzielono na pól poprzez wstawienie prowizorycznej ścianki dzielącej go na część Toshi’iego i Ayumi choć przejście pomiędzy ich częściami nie posiadało drzwi czy czegokolwiek w tym stylu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 18:57

http://bleach.iowoi.org/t1175p240-sala-wykadowa

Rodzeństwo weszło do pokoju. Ayumi od razu ruszyła w stronę łóżka i położyła się na płasko. Trudno było jej przegryźć myśl rozdzielenia z bratem na cały dzień.

Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 19:09

No cóż to nie pierwszy raz, kiedy musi znosić jej humory. Z drugiej strony doskonale ją rozumiał, w końcu mieli tylko siebie, nic, więc dziwnego, że i tym razem puścił jej to płazem. Poza tym on również nieswojo czuł się z myślą, że zostaną rozdzieleni. Przecież od tamtego dnia praktycznie byli nierozłączni. Starał się na bok odrzucić tą myśl, bo i tak nie mieli na to żadnego wpływu. Z drugiej strony zajął swój umysł myślami, z jaką to teorią przyjdzie mu jutro wziąć się za bary. On także położył się na swoim łóżku powtarzając w myślach wiedze, jaką dotychczasowo nabył i nie było ona koniecznie związana z życiem Shinigami. W obecnej chwili krążył wokół swego ostatniego zadania w kuźni. Zastanawiał się, co tym razem przyjdzie mu nauczyć się tam. Czuł, że ciężka praca pod okiem takiego mistrza dobrze mu służy. Złapał się nawet na tym, że przynosi mu ona satysfakcję.
- Hej siostra, lepiej żebyś jutro dała z Siebie wszystko, co najlepsze na ćwiczeniach. Doskonale wiem jak się czujesz odnośnie jutrzejszego dnia. Jednak jest to konieczne, tylko w ten sposób zawsze będziemy mogli być razem. Kto jak nie Ty ma mi osłaniać plecy podczas akcji?
Po dłuższej chwili ozwał się do niej w te słowa przez ścianę. To nie były tylko puste słowa pocieszenia. Dawno temu złożyli sobie obietnicę, że nigdy nie rozdzielą się i on traktował to jak najbardziej na poważnie. To wymagało od niezwykłych umiejętności od nich obojga, nawet, jeśli dotyczyło to tego, za czym nie przepadają. Wiedział, że sobie poradzi z tym w końcu to mądra dziewczynka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 19:19

-W porządku. Zrobię to co będę mogła.- Powiedziała. Jednak po chwili milczenia dodała

-A co będzie... jak trafimy to innych oddziałów?

Słychać było, że dziewczynka jest w rozsypce. W jej głowie też trwała burza. Próbowała to wszystko jakoś sobie wyjaśnić, wszystko działo się tak szybko. A teraz jeszcze rozdzielenie. I tak miała już wystarczająco dużo problemów. Na całe szczęście, jej brat cały czas stał po jej stronie.

Nagle ktoś zapukał do drzwi.

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 19:27

Z ulgą przyjął jej słowa. W sumie to właśnie czegoś w tym stylu spodziewał się. W końcu znali się jak mało, kto.
- Nie dojdzie do tego nigdy. Nasz ród nie pozwoli na to, tak samo jak teraz możemy razem mieszkać. A poza tym jak niby mogłabyś wypełniać swe obowiązki? Przecież zgłosiłaś się, jako mój sojusznik, co już trafiło do odpowiednich władz. Oboje wyraziliśmy na to zgodę, że choćby nie wiadomo, co się działo to będziesz moim wsparciem.
Dalszą jego przemowę przeszkodziło pukanie. Był już przy przejściu prowadzącym do jej części pokoju, kiedy ono rozbrzmiało.
- Proszę wejść. Drzwi otwarte są.
I czym prędzej skierował swe kroki do drzwi wyjściowych prowadzących na korytarz. Zastanawiał się któż to taki postanowił ich odwiedzić, w sumie to nikogo jeszcze na tyle dobrze nie znali.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 19:36

W drzwiach stał szeregowy shinigami, w rękach trzymał jakiś list.

-Szukam osoby o imieniu Toshi Tanaka.

Za nim jego siostra podniosła się z łóżka i delikatnie wychyliła się zza ściany.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 19:46

Tego kompletnie się nie spodziewał. Nim dotarło do niego, smarkula już wychylała się zza niego.
- To ja. Jam jest Toshi Tanaka. Czym mogę służyć?
Szybko wziął się w garść. Mówiąc to stał na baczność i przy okazji lekko szturchną małolatę, aby zrobiła to samo, co on. W końcu miał do czynienia z pełnoprawnym Shinigami z któregoś oddziału Gotei, a oni byli tylko studentami. To naturalne, że należał się szacunek ich Sempai. Z lekkim napięciem czekał na dalszy rozwój sytuacji. Miał nadzieję tylko, że Ayumi zrozumie go, ten jego gest. W tym momencie spoglądał na dywizjonistę wyczekując jego odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 19:49

Shinigami zdziwił się mocno, widząc dwójkę uczniów stojących przed nim na baczność. Nie spodziewał się tego całkowicie, jednak w geście szacunku również wyprostował się i wręczył Toshiemu papier, po czym pożegnał się i odszedł wykonując dalsze rozkazy.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 19:55

Na całe szczęście siostrzyczka połapała się doskonale we wszystkim. Przyjął list od Shinigami i skinął mu głową w geście podziękowania. Kiedy tamten zniknął wykonując swe obowiązki, chłopak zabrał się za odpieczętowanie koperty. Zanim jednak to zrobił, dokładnie sprawdził ją ze wszystkich stron w celu znalezienia i sprawdzenia, kto jest jego nadawcą. Dopiero po tych czynność zabrał się za zgłębienie treści zawartej w liście. Czytał go na głos, żeby potem nie musiał tego powtarzać w celu wyjaśnienia sytuacji Ayumi. Już po chwili odczytywał na głos jego treść z coraz bardziej rosnącą ciekawością.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 19:59

Na liście widniało nazwisko: Akira Aizawa

Zaciekawiona dziewczynka od razu podbiegła, wystawiając głowę tak wysoko jak się dało byleby tylko dojrzeć co jest w liście.

-Co tam jest? Kto to napisał? Pokażesz? Kim był ten pan w drzwiach?

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 20:10

Jego trud opłacił się. Raczej nie miał problemu z odnalezieniem nadawcy listu. Niestety póki, co nic mu to nie mówiło. Choć bardzo starał się nie mógł sobie skojarzyć tego nazwiska. No cóż może jego treść rzuci nieco światła na tą sytuację.
- Tak pokaże Ci. Nadawcą jest Akra Aizawa. Kojarzysz to nazwisko może? A ten Pan to był Shinigami. To był już pełnoprawny członek któregoś z oddziałów Gotei. Daj mi chwilkę to sprawdzę o chodzi dobrze?
Po czym zabrał się za otwarcie koperty i wyjęcie listu. Już po paru chwilach zagłębił się w treść słów napisanych na kartce. Czytał na głos żeby nie musieć powtarzać jego treści małolacie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 20:22

Witaj.

Chciałbym zapytać o twoje terminy w mojej kuźni. Dasz radę spotkać się ze mną u mnie jutro wieczorem?

Pozdrawiam, Akira Aizawa

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 20:32

Aż się puknął głowę, Jak mógł zapomnieć coś tak istotnego. Aż pokręcił głową śmiejąc się.
- To od Akiry. To ten kowal, u którego terminuję i zarazem mój Mistrz. Pyta się czy dam jutro się z nim spotkać. No nic w takim wypadku napiszę mu list. A Ty jak sobie radzisz tam, co młoda?
Będąc najpierw w trakcie poszukiwania przyrządów do pisania, a potem w trakcie pisania zwrócił się do Ayumi ciekaw jak Sobie radzi w rodzie. Po chwili treść była gotowa. Praktycznie było tam jedno zdanie.
Będę o 20.
Po czym odłożył wszystko na swoje miejsce i z uwagą spoglądał na siostrę. Po krótkiej chwili wyszedł żeby wysłać list uzyskać zgodę na jutrzejszy wypad. Przynajmniej będzie próbował to osiągnąć, a jak się nie uda to dopiero wtedy pomyśli, co dalej z tym zrobić. Zajęło mu to nieco czasu, ale w końcu powrócił do siebie.

Ostatnio zmieniony przez Toshi Tanaka dnia Wto 18 Kwi 2017 - 18:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 20:39

Ayumi troszkę ulżyło, że chociaż życie jej brata chociaż odrobinę wraca do normy. Na pytanie brata odpowiedziała tylko cichutko:

-Wszystko jest w porządku.

Noc zbliżała się wielkimi krokami, a godziny rozpoczęcia zajęć nie dawały złudzeń, że będzie kiedy pospać. Mimo to dziewczynka nadal leżała na swoim łóżku patrząc w sufit, myśląc o niewiadomo czym.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 20:47

Jej odpowiedź niezbyt przypadłą mu do gustu. Zbyt dobrze ją znał. Od razu wyczuł, że coś jest nie tak.
- Śpisz już młoda?
Zagaił do niej w pewnym momencie zza ściany. Jego głos wydawał się spokojny jakby w ogóle nie zauważył niczego dziwnego w jej zachowaniu.
- Chcesz pogadać?
Dodaj jeszcze po krótkiej chwili gotów w każdej chwili udać się do jej części pokoju. Choć w jego umyśle zapaliła się czerwona lampka ostrzegawcza, starał się póki, co zachować spokój i zimną krew.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 20:50

Jej malutka głowa wychyliła się przez drzwi. Tylko z grzeczności zapytała czy może wejść, po czym nie czekając na odpowiedź usadowiła się w fotelu.

-Toshi. To wszystko dzieje się tak szybko... Dodatkowo mam złe przeczucia co do naszej klasy. No i je...

Zaczęła, ale bardzo szybko przerwała, kuląc się na fotelu.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 21:00

To prawda, wszystko tak się potoczyło. Nadal ma w głowie tamten dzień, tak po prawdzie to nigdy tego nie zapomni, już do końca swych będzie miał to przed oczyma. Nie pytając się nawet o pozwolenie wziął na ręce i usadowił na łóżku obok siebie tuląc.
- Rozumiem Twoje obawy. Wiem jak się czujesz, sam dokładnie przechodzę przez to samo. Nie możemy zmienić przeszłości, nie możemy o niej zapomnieć. Musimy dalej żyć nie tylko dla nas, dla nich także. Choć to trudne nie ma innej drogi, oni by tego chcieli. Na pewno będzie im lżej, kiedy zobaczą, że idziemy do przodu, że staramy się żyć najlepiej jak potrafimy.
W tym momencie na chwilę przerwał swój wywód, aby poprawić jeden z jej niesfornych kosmyków włosów.
- Sam jestem pełen obaw. Spójrz jednak na to też z tej perspektywy. Dostaliśmy szansę, jaką mało, kto dostaje. Poza tym wciąż mamy siebie. Choćby nie wiem, co już na zawsze będziemy razem. Dotrzymamy tej obietnicy choćby ni wiem, co. A powiedz mi, co Cię takiego trapi? Jeśli masz coś takiego zawsze możesz mi powiedzieć. Ja zawsze Cię wysłucham, zrobię wszystko dla Ciebie, wiesz o tym przecież. Więc nie krępuj się, po prostu wyrzuć wszystko z Siebie. Jestem przy Tobie.
Zaczął delikatnie, cały czas głaszcząc po głowie i przyjaźnie uśmiechając się. Byłą bezpieczna, był przy niej, nie miała, czego się bać, doskonale wiedziała, że za nią poszedłby choćby w ogień.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 21:05

Dziewczynka nic nie mówiąc dalej wtuliła głowę w swojego brata, a ręką podciągnęła fragment szaty odsłaniając jej nogę. Pod kolanem, aż do samej stopy widniała okropna rana. Widać po niej było, że sama zaczęła się już bardzo powoli goić, widocznie była sobie w stanie jakoś ją opatrzyć, skoro również nie było widać na niej nigdy śladów krwi.

-Boję się, Nii-sama.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 21:11

Choć na widok tego, co mu pokazała o mało, co go krew nie zalała postanowił zachować spokój. W innym wypadku nie dowie się prawdy. Przez chwilę nic nie mówił tylko delikatnie i czule głaskał ją po głowie.
- Skąd to się wzięło możesz mi powiedzieć? Czego lub kogo boisz się? Jestem przy Tobie, nie martw się bez względu na wszystko nigdy nie opuszczę Cię. Możesz mi powiedzieć, co się wydarzyło i czemu jesteś tak wystraszona.
Zaczął w końcu mówiąc powoli łagodnym głosem. Nie zapomniał o głaskaniu i przytuleniu. Chciał jasno dać je do zrozumienie, że cokolwiek by się działo on zawsze będzie po jej stronie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 21:15

-Pamiętasz, kiedy.. pojawiło się to... coś w naszym domu? - spojrzała na brata nadal tuląc się do niego swoimi dużymi załzawionymi oczami - Próbowałam uciec, ale...

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 21:23

Z uwagą słuchał jej. Choć nie dokończyła, więcej nie musiała mówić.
- Tak dokładnie pamiętam ten dzień. Cały czas mam go przed oczami. Nie bój się, to się nie powtórzy nigdy więcej. Ten ból już zawsze będzie naszą siłą. Teraz doskonale wiemy, z czym mamy do czynienia, a w przeciwieństwie do tamtej sytuacji będziemy na to przygotowani. Odebrał nam wszystko, ale nie martw się srogo nam za to zapłaci. Postaramy się o to osobiście. Nie pozwolimy, aby więcej osób przeżyło coś takiego prawda?
Jego głos był przyjemny dla ucha i kojący. Wiedział, że dotrze do niej, bo płynął z jego serca przepełnionego tym samym strachem, co i jej serduszko. Choć bardzo się starał w jego oczach i tak pojawiły się świeczki. Jednak było coś jeszcze w nich. Była to ogromna determinacja i ogromna miłość do siostry.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 21:29

-Nii-sama... Ty niczego nie rozumiesz... Ja... słyszę jakiś głos, ale nikogo nie widzę...

Rozpłakała się na dobre. Słyszała słowa swojego brata, jednak w jej wewnętrznej panice nie była w stanie ich przyjąć do siebie. Płacząc, trzęsła się, nadal tuląc się do Toshiego, jedną ręką trzymając się za głowę.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 21:36

Takiego wybuchu się nie spodziewał w ogóle. Mimochodem przytulił ją mocniej.
- Ty cholerna szczęściaro! A nie przyszło Ci do głowy, że to Twój Zan Cię wzywa? Czytałaś o Zanpakutou tak samo jak ja prawda? Znając Ciebie nikomu o tym nie pisnęłaś.
Bardziej stwierdził niż zapytał.
- Nie martw się jutro kogoś zapytam się. Dowiem się wszystko o Pogromcach Dusz i o tym się go zdobywa. A możesz mi wyjaśnić, co dokładnie ten głos Ci mówi?
Choć bardzo starał się panować nad sobą bez problemu mogła wyczuć rosnącą w nim ciekawość i podekscytowanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 21:39

-On chce mnie zlikwidować... Cały czas mnie tylko obraża, mówi mi że jestem bezużyteczna... Grozi mi...

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 21:51

W spokoju do końca jej wysłuchał. Po czym przez chwilkę milczał próbując dobrać najodpowiedniejsze słowa.
- To jest totalna bzdura moja mała. Jakby tak było to by nie odzywał się do Ciebie, nie robiłby tego tak często. On Cię potrzebuje i doskonale o tym wie. To jest swego rodzaju próba charakterów, chce zapanować nad Tobą, ale nic z tego. Nie pozwolisz mu na to prawda? Ja to wiem i Ty to także wiesz. Po tym, czego doświadczyliśmy nie mamy już nic do stracenia. Teraz już tylko może być lepiej. Po prostu zwyczajnie pokaż mu, kto tu rządzi. Powiedz mu tak, że jak mu się nie podoba to zawsze może iść do kogoś innego, a jak nikt inny go nie chce to ma być grzeczniutki, bo takiego kwiatu to pół światu. W tym momencie to Ty potrzebujesz łaski ode mnie.
Tym razem był już nieco spokojniejszy, co dało się wyczuć po samej jego wypowiedzi i bardziej opanowanym głosie. Nadal ją głaskał po głowie tym samym dodając jej odwagi i otuchy. Przecież doskonale pamiętała tam samo jak on, że ich Zany poddają swego właściciela próbie, aby ten udowodnił, że jest godny ich mocy. A nikt bardziej nie był wart tego, nikt nie był bardziej jej godny niż właśnie ona, o czym oboje doskonale wiedzieli.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 21:55

W końcu słowa brata doleciały do niej, uspokoiła się i zasnęła w objęciu Toshi'ego. Ku zdziwieniu ucznia akademii była już późna noc, jakby ktoś wyjął kilka godzin z jego życia.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 21:59

No nareszcie jego słowa dotarły do niej. Uśmiechnął się pod nosem i delikatnie i ostrożnie odniósł do jej części pokoju. Tam ułożył j ą na łóżko i dokładnie okrył. Za nim wyszedł z stamtąd ucałował ją w czoło na dobranoc. Nawet nie przypuszczał, że tyle mu z tym zejdzie. Pozostawiwszy rozmyślania na jutro, czym prędzej ułożył się na swoim wyrku, żeby, chociaż kilka godzin snu jeszcze złapać. To był dzień pełen wrażeń, a ta małą potrafiła wymęczyć jak mało, kto, więc raczej nie powinien mieć większych problemów z szybkim zaśnięciem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Pon 17 Kwi 2017 - 22:13

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rose Nevermore

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
27/42  (27/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Wto 18 Kwi 2017 - 17:58

http://bleach.iowoi.org/t1190p270-sala-nr-10-dojo#61206

Młodemu szlachcicowi trudno było zrozumieć to, że nikt nawet nie raczył go wysłuchać. Zaprowadzono go jedynie do jego pokoju, a siostrę zabrano.

Rose
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   Wto 18 Kwi 2017 - 18:06

Tak jak przypuszczał nie odniosło to żadnego skutku. W sumie to czegoś podobnego spodziewał się. Dorośli już tacy byli. Zawsze spóźnieni i lękliwi bojący się być odmiennymi. Te wszystkie rozmyślania jednak zatrzymał dla samego siebie. Pozwolił się odprowadzić do pokoju jednak nie zamierzał czekać z założonymi rękoma. Dziś w końcu miał spotkać się z kowalem, u którego terminuje. Przy okazji poruszy sprawę siostry w rodzie. Na pewno tego nie pozostawią tak. Nie po to zainwestowali w nich, żeby to wszystko poszło na marne. Póki, co nie bardzo potrafił znaleźć sobie miejsce. Martwił się o tą smarkulę, w końcu nieprzytomną ją wynieśli, a przede wszystkim obawiał się tego jak słabi mogą być dorośli i do czego są zdolni ze strachu. Nic, więc dziwnego, że chodził po pokoju od kąta do kąta. Niestety nic to nie pomogło. Skoro nic innego nie miał nic na dziś do zrobienia postanowił dowiedzieć się w kwestii opuszczenia Akademii. Uznał, że najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do dyrektora i przedstawienie mu całej sytuacji. Jak pomyślał tak też zrobił i już po chwili był w drodze do jego gabinetu. Naturalnie nie zapomniał wziąć ze sobą listu od kowala tak na wszelki wypadek.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki   

Powrót do góry Go down

Akademik - Pokój rodzeństwa Tanaki
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next