IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

"春秋"

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Haruaki Kuchiki

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
48/48  (48/48)

PisanieTemat: "春秋"   Pon 8 Maj 2017 - 17:52

"Zasad kilka cioci Wilka"
1. ~Gracz~
Pod swoje skrzydła przyjmuję graczy, których karta postaci przypadnie mi do gustu. Poza tym takowa osoba powinna mieć jako taki pomysł na swoją postać (rozwijanie jej, przyszłe umiejętności, koncepcja walki: wręcz czy mieczem itp.) Oczywiście sama historia postaci nie musi zawierać jakichś super elementów rodem z Bleacha. Czasami wystarczy prostota i nieskomplikowana biografia. Jednakże czytam również charakter czy wygląd bohatera, więc tutaj nie przejdzie parę zagadkowych linijek…
Preferowane klasy: shinigami, hollow, człowiek, quincy.  
2. ~Odpisy~
Ze swojej strony lubię: szczegółowo opisywać otoczenie, poszczególne zachowania NPC czy stawiać gracza przed najróżniejszymi decyzjami. Oczywiście czasami decyduje się na ślepy los. Odpisujący wybiera pomiędzy danymi opcjami w ciemno. Jeśli komukolwiek nie pasuje późniejszy wynik, to cóż… Ogólnie wymagam minimum od 7 do 10 linijek treści. Mile widziane są: przemyślenia danego bohatera oraz uczucia, które aktualnie przez niego przemawiają czy także bogatsze dialogi z NPC. Koniec końców gracz jest odpowiedzialny za postępowanie swojej postaci, a MG odpowiada za całą resztę. Prosiłabym zbytnio nie wchodzić w moje kompetencje. Owszem delikwent może wybierać jedzenie czy drogę, ale udane akcje zależą ode mnie.
Długość postów: 7-10 linijek.  
3. ~Terminy~
Jestem MG, który zdecydowanie stawia na jakość odpisów, a nie ilość. Kiedy mam przypływ weny, ochotę oraz więcej czasu, to odpisuję. Zazwyczaj ten okres wynosi 3-4 dni od postu gracza. Dlatego jeśli ktoś spodziewa się dynamicznej rozgrywki, to powinien pomyśleć nad innym MG. Szczerze nie bawi mnie tzw. klepanie postów dla błyskawicznego rozwoju postaci. Osobiście radze unikać poganiania mnie czy ciągłego przypominania o postach. Generalnie jestem osobą zabieganą, więc forum traktuję jako drugorzędną sprawę. Poza tym posiadam własną postać i ją także chcę jakoś rozwijać.
Moja częstotliwość: 1 post na 3-4 dni.
4. ~Fabuła~
Generalnie "obecne uniwersum" forum jest opisane w odpowiednim dziale. Przed grą prosiłabym o przeczytanie tego tematu. Natomiast fabuła bezpośrednio pod moimi skrzydłami skupia się na mniejszych lub większych przygodach oraz decyzjach gracza, które niosą za sobą swoje późniejsze konsekwencje. Oczywiście wedle uznania mogę pójść typowo w ślady bleachowej rozgrywki. Jednak generalnie zawsze stawiam na jako taki realizm przedstawionego świata. Czasami spotkacie u mnie wątki: detektywistyczne, horroru, dramatu, humorystyczne, akcji itp. Niestety z wszelkiego rodzaju romansidłami idzie mi bardzo źle. Po prostu emocje NPC wychodzą wtedy sztucznie. Nie przepadam również za skrajnymi osobowościami bohaterów np. robią z siebie męczennika i unikają wszelkiego rodzaju interakcji LUB próbują być bohaterem za wszelką cenę LUB wymuszających wszelkie umiejętności, punkty czy zaklęcia.
5. ~Oznaczenia~
6. ~Pytania/Skargi/Zażalenia~

"Mechanika"

"Umiejętności/Wady/Decyzje"

"Gracze"
1. T. Tanaka
2.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

"春秋"
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1