IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

Co czytam/oglądam

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Big Sis Haru

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Co czytam/oglądam   Pon 21 Sie 2017 - 15:59

Czyli czym iowoicze w wolnych chwilach się raczą, a co mogliby polecić innym forumowiczom.

Z anime obecnie męczę Fate Apocrypha, które to polecam bo w końcu fejty. Może Zero nie przebije, ale od pozostałych wersji wydaje mi się póki co lepsze. Oprócz tego męczę jeszcze Dragon Ball Super. Obecny arc turniejowy nogi nie urywa i niektórym mogą się nie podobać pewne motywy (czarodziejki z teletubisiowa, a koniec wszechświatów), ale jak się zmruży oczy to da się oglądać i nawet jakąś przyjemność się z tego czerpie.

Jakimś cudem doczytałem do końca Fairy Tail i teraz ze mang czytanych na bieżąco pozostały mi Magi i Nanatsu no Taizai. Oba shouneny, oba dobrze się czyta aczkolwiek bardziej cenię Magi, które powoli zmierza do końca. A! Jeszcze trochę i zapomniałbym o One Punch Man. Także polecam, bo o ile Saitama kończy walki jednym ciosem to z pojedynków pobocznych postaci czerpię znacznie więcej funu niż z tego co wyprawiało się pod koniec Bleach'a.

Z seriali tylko Gra o Tron, której najnowszy sezon jest... dobry. Nie ma dłużyzn, mniej cycków i ciągle coś się dzieje. Jak chcecie pogadać o nowych odcinkach to polecam złapać mnie albo CZarasa na chacie ;p

Jeśli zaś o książki to na wakacjach kupiłem sobie " Alkoholowe dzieje Polski". Imperator approved.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Chikaze

Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
881/899  (881/899)

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   Pon 21 Sie 2017 - 16:38

W sumie... ani nic nie czytam, ani nie oglądam bo brak czasu i chęci. Z pół roku temu oglądałem Grey's Anatomy ze znajomą, ale się jakoś to rozmyło i ledwo dotarliśmy do piątego sezonu. Albo szóstego.

Mangi Shaman Kinga również nie doczytałem do końca, ale też czytałem ją... trzy lata temu?

Jojo Bizzare Adventure miałem oglądać, ale skończyło się na pierwszych trzech czy czterech epizodach przy jednym wieczorze, i też do tematu nie wróciłem.

I to w sumie tyle co pamiętam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toneri

Mistrz Gry : Chwilowo Brak...

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   Pon 21 Sie 2017 - 19:47

W wolnych chwilach pracuję nad nową KP lub wychodzę na dwór z przyjaciółmi. Jeśli chodzi o anime to preferuje romantyczne klimaty i aktualnie oglądam parę tytułów, które mogę polecić np.:
Hajimete No Gal, Tenshi no 3P, Oda Nobuna No Yabou, Watashi Wa Motete Dousunda i Aoharu x Kikanju.

Mang za dużo nie czytuję... Aktualnie czytam po raz enty Bleacha, bo mam wszystkie tomy i wróciłem do kupowania ,,Kaichou Wa,Maid-sama", bo skończyłem na 6 tomie...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   Pon 4 Wrz 2017 - 15:48

Jakoś nigdy nie przebadałem za romansami, może dlatego, że zazwyczaj kojarzyły mi się ze zboczonymi protagonistami polującymi na dziewczęce majtki.

Hm. Z tego co pamiętam jedyne co mi się w miarę podobało z tej materii to Chobist, które swego czasu leciało na Hyperze. Oj, Hyper. Gdyby nie emitowano tam Bleach'a prawdopodobnie nigdy bym tu nie trafił.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Mistrz Gry : Haruaki Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   Pon 4 Wrz 2017 - 20:05

Ja tam całkiem sporo czytywałem oraz oglądałem. Jeśli chodzi o książki to te fantasy są super, całą seria Karola Maya swego czasu o Indianach też się czytywało. Do tego trza dołożyć książki przygodowe choćby Chmielewskiej czy też historyczne tutaj kłaniają się Krzyżacy, Całą trylogia nasza oraz Pan Tadeusz ale ten nie do końca mi przypadł do gustu Razz. To samo tyczy się filmów: fantasy akcji, przygodowe, komedie. Naturalnie czytuję mangę i oglądam anime. niestety jest tego zbyt dużo żeby wymienić. Jeżeli ktoś chętny to mogę podrzucić mu linka do Myanimelist, w końcu oglądam naraz oraz czytam po kilkadziesiąt tytułów w zależności na co najdzie mnie ochota Razz> Kiedy w końcu może pokończę to Razz. Bleach zacząłem czytać lecz mi krótko mówiąc zajumali poprzez z licencjonowanie Razz. Animę zacząłem od Dragon Balla oczywiście Magicznych Wojowników stary dobry RTL7, Czarodziejki z Księżyca Polsat, Generał Daimos jak jeszcze puszczali go bodajże na Poloni 1. Na poważnie anime zainteresowałem się na studiach jak zobaczyłem kumpli z roku oglądających Zero no Tsukaima. Polecam jak dla mnie jest obłędne, do tego trzeba też dołożyć Lovely kompleks ja przy tym boki zrywałem. Sporo anime o Mechach też przeze mnie przeszło jak Zega Pain czy Asura Cryin lub Full Metal Panic. Jest tego zbyt dużo do wymiany w końcu mam wypalonych kilkadziesiąt płyt z najróżniejszymi anime. A teraz trzeba do łożyć do tego to co oglądam od dłuższego czasu online skoro tylko dorobiłem się odpowiedniego neta do tego Razz. Kurcze ale się rozgadałem. No ale taka jest prawda nie sposób mi tego wszystkiego wymienić co już obejrzałem i przeczytałem albo też zacząłem oglądać i czytać. W końcu przerabiam jednocześnie po kilkanaście a może nawet kilkadziesiąt tytułów Razz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   Wto 12 Wrz 2017 - 16:28

To widzę mamy tak samo. Swoją przygodę z anime też zaczynałem wraz z Polonią 1 i Czarodziejką z Księżyca, która bodajże na Polsacie leciała. Oczywiście potem doszło do tego RTL z kilkoma niezłymi anime z Dragon Ball na czele, aczkolwiek Polsat nie zostawał w tyle puszczając Pokemony.
Mimo wszystko moim ulubionym anime z dzieciństwa na zawsze pozostanie Teknoman puszczany na Fox Kids. Mechy to jest to co mali imperatorowie lubią najbardziej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toneri

Mistrz Gry : Chwilowo Brak...

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   Wto 12 Wrz 2017 - 20:22

Imperator Kuchiki napisał:
Jakoś nigdy nie przebadałem za romansami, może dlatego, że zazwyczaj kojarzyły mi się ze zboczonymi protagonistami polującymi na dziewczęce majtki.

Miałem o nich takie samo zdanie, ale ostatecznie postanowiłem ich trochę obejrzeć, no i nie powiem, bo tak zafascynowałem się takimi klimatami, że dziś mogę pochwalić się obejrzeniem ponad 80 ecchi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
140/140  (140/140)
Punkty Reiatsu:
425/425  (425/425)

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   Wto 12 Wrz 2017 - 21:48

Ja to fan tyranych często przez bardziej doświadczonych sympatyków m&a Naruciaka i Bleacha, które stosunkowo niedawno sobie obejrzałem od nowa do końca, oczywiście bez fillerów.

Co do seriali to tego więcej. Na bieżąco z Grą o Tron jak wspomniał Don, ale poza tym moge polecić pare serii. Breaking Bad obejrzany cały i mimo hejtu na ostatni sezon polecam od początku do końca, Prison Break obejrzałem 4 sezony, ostatni nie chce, bo bez głównego bohatera to nie to samo, teraz oglądam Narcos i póki co przyjemnie się patrzy. Poza tym polecam Scrubs poza ostatnim sezonem. Z filmów to wczoraj oglądałem po raz chyba setny Akademie Policyjną, doskonały film.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   Sro 13 Wrz 2017 - 19:53

Chyba by Cię nie było wśród żywych gdybyś zdecydował się oglądać jedne po drugim fillerowe odcinki z Bleach i Naruto ;p

Ze starszych seriali to bardzo lubię Heroes, aczkolwiek każdy sezon poza pierwszym lubię głównie przez sentyment. Herosi wraz z Lostem były pierwszymi serialami aktorskimi, w które naprawdę się wciągnąłem. Wcześniej tylko Na dobre i na złe i M jak Miłość się oglądało po kolacji/obiedzie ;p
Prison Break też polecam, ale tylko pierwsze dwa sezony. Tego najnowszego co to wyszedł w tym roku jeszcze nie miałem okazji obejrzeć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   Sro 13 Wrz 2017 - 23:07

No tak jak można było zapomnieć o Teknomenie lecącym na TV4. Swego czasu też ale to już raczej nie japońskie tak misiewydaje G.I Goe się oglądało czy Motomyszy z marsa Razz. Dragon Ball to oczywista klasyka. Jedyny tasiemiec że tak powiem obejrzany cały do końca. Bleach i Naruto jeszcze nie doczekało się tego zaszczytu Razz> Choć jeśli mowa o Naruto to trza mieć na myśli Shippudena bo te bodajże dwieście odcinków podstawowego mam za sobą Razz. No innym takim dość sporo liczącym odcinków oprócz Smoczych Kul to D grayman obejrzałem Razz oraz Ful Metal Alchemist ale ten pierwszy, nie ten Blo czy też Bro coś tam ten zacząłem ale jakoś brak weny do skończenia tego ale jakby nie patrzeć ze 3 odcinki mam za sobą tego Razz. Jeśli mowa o mechach to Zega Pain czy Asura Cryin oba sezony to też ten gatunek Razz. A nei można zapomnieć starego dobrego Voltrona Obrońcy Wszechświata z Poloni 1 Razz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   Czw 14 Wrz 2017 - 15:00

Oj tak, Motomyszy z Marsa były jedną z moich ulubionych kreskówek wczesnego dzieciństwa. Jeszcze niezapomnianego Hi-Mena oglądałem z wypiekami na twarzy. Potem jak doszedł Fox Kids namiętnie oglądałem wszystkie kreskówki z bohaterami Marvela na czele z X-men.
Z anime mechowych oprócz starszych tytułów, które leciały w Polonii 1 cenię sobie Gundam SEED (w sumie jedyne Gundamy jakie oglądałem) i Code: Geass, które naprawdę oglądałem głównie dla mechów ;p No i oczywiście jeszcze Evangeliony. Jedno z bardziej ryjących czerep anime, które oglądałem za czasów Hypera. Ale lubię, lubię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Toshi Tanaka

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   Czw 14 Wrz 2017 - 16:58

Racja nie można zapomnieć o Hi Menie oraz Code Geas czy Evangeliony Razz. Oprócz tego mocne też było Elfien Lied, lubię Death Note, czy komedie takie jak Lovely Complex czy Zero no Tsukaima a do tego Rosario to Vampire (manga jest o niebo lepsza, tam według mnie wychodzi prawdziwy kunszt tej serii) albo School Rumble lub Toradora:). Było z czego pośmiać się Smile. Nie no nie można zapomnieć też o Kapitanie Jastrzębiu i piłce pędzącej przez całe boisko przez dwu lub trzy odcinki Razz. Och to były dopiero czasy Razz. Jeśli chodzi o anime z mechami w roli to też muszę wspomnieć taki tytuł jak Eureka Seven, mnie przypadł do gustu Smile. Z nowszych przedstawiceli gatunkó o mechach spodobało mi się to "Shirogane no Ishi: Argevollen."Z innych sportowych anime należałoby wspomnieć o "Aoki Densetsu Shoot!" z TV4 znany pod tytułem "Piłka w grze." "Area no Kishi" czy "Hungry Heart: Wild Striker: też były spoko według mnie. Z nowszych anime o tej tematyce spodobało mi się "Days". Z wypiekami czekam na drugi sezon tego anime Smile. Do tego dodał Initial D o wyścigach ulicznych z zajefajną muzą podczas różnych momentów przynajmniej według mnie, która głównie leciała w czasie wyścigów Razz. Kurcze długo by wymieniać anime, które mi się spodobały w końcu na swej liści mam ich już 389 a do tego trza dodać te, które zostały obejrzane, ale nie wpisane na listę Razz. Ostatnio lubuję się w anime fantasy i szukam mangi do tego anime: "Hai to Gensou no Grimgar" najlepiej po polsku ale nie pogardziłbym też po angielsku, najwyżej biedny wujek google translator zostanie mocno wyeksploatowany Razz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
140/140  (140/140)
Punkty Reiatsu:
425/425  (425/425)

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   Nie 22 Paź 2017 - 13:31

No to z moich nowych serii, które oglądałem to mogę polecić Lucyfera cieplutko za świetną, dość oryginalną kreacje szatana, House of Cards za to, że jest po prostu ciekawe oraz Ricka i Mortyego dla widzów powyżej 18 roku życia za to, że jest przyjemną i lekką odskocznią.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   Czw 2 Lis 2017 - 14:40

Ja zaś polecę dwa seriale związane z X-men czyli Legion i The Gifted. Pierwszy jest dla fanów mind fucków, a drugi dla miłośników lepiej przyswajalnej rozrywki. Dla fanów mutantów pozycje obowiązkowe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   Pon 27 Lis 2017 - 22:17

Ja w miedzyczasie obejrzalem wloski serial XIII apostol (z 2011) i taki tam staroc Babilon 5.

Tsuna
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Co czytam/oglądam   

Powrót do góry Go down

Co czytam/oglądam
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1