IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 

Lekkie odświeżenie forum...

Go down 
AutorWiadomość
Shirotori

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
77/110  (77/110)
Punkty Reiatsu:
12/100  (12/100)

PisanieTemat: Lekkie odświeżenie forum...   2018-05-31, 09:08

Jako nowy "Administrator" podjęłam się funkcji zreperowania nieco forum. Głównie po to, aby nowe osoby nie myślały, że umarliśmy. Swoją "pracę" zaczęłam od spraw mniej ważnych typu: segregacja działów, przenoszenie starych tematów, sprawdzenie działu z npc itp.

Ostatnio chciałam popracować z oprawą graficzną. Niestety tutaj mam dla wszystkich użytkowników dobrą i złą wiadomość.

Dobra~
1. Mogę swobodnie zmieniać tło pod forum, żeby stanowiło jeden, dynamiczny obrazek zamiast np. niebieskiego koloru. Treść obrazka będzie zależała od was. Możemy nawet urządzić głosowanie.
2. Logo również można zmienić na nowsze, zawierające więcej postaci np. espadę bądź gotei 13... Wszystko do rozważenia.

Zła~
1. Nie mogę zmienić szablonu forum na nowszy. Pojawiają się problemy techniczne typu:
- ikony przy tematach zakrywają część tekstu.
- nie mogę znaleźć stopki, aby zmienić kolor czcionki.
- wszystkie obrazki użyte do powiadomień o poście musiałby być robione od początku.
2. Nie mogę zmienić skórki forum na inną, ponieważ brakuje odpowiednich kolorów. Raczej średnio widzę tutaj błękit (działy forum i tematy) z białym (tło) czy żółty albo nawet jasno zielony... Owszem można, to później pozmieniać, ale powstaje taki problem jak przy punkcie 1...

Teraz pytanie do wszystkich...
Czy zmieniamy logo i tło na nowsze? Jeśli tak, to chcecie podać własne propozycje obrazków i robimy potem głosowanie? Jeśli nie, to napisać czemu tak..
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
146/180  (146/180)
Punkty Reiatsu:
560/560  (560/560)

PisanieTemat: Re: Lekkie odświeżenie forum...   2018-05-31, 09:39

Hmm mnie się generalnie podoba image forum, a i jestem raczej starym, nielubiącym zmian zgredem, więc ten granatowo czarny styl proponowałbym utrzymać. Ewentualnie dodałbym jakieś ciekawsze tło, aczkolwiek też wpasowujące się w ten mhroczny styl. Generalnie sam się na grafice nie znam, ani innych takich komputerowo administratorowych, ale podsyłam parę obrazków, które moim zdaniem mogłoby ładnie pasować czy to jako tło czy jako logo... przynajmniej moim zdaniem.

https://i.pinimg.com/originals/6c/44/f9/6c44f9946dc51db5cb548ae225e2afa6.jpg
https://images.alphacoders.com/819/thumb-1920-81993.jpg
Dwa takie obrazki do tła można, by połączyć:
pierwszy
drugi

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Blondi

Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
162/180  (162/180)
Punkty Reiatsu:
765/990  (765/990)

PisanieTemat: Re: Lekkie odświeżenie forum...   2018-05-31, 09:49

Odświeżenie może być, jestem też za nowym logo. Co do konkretów - na razie sam nie wiem, ale jakaś delikatniejsza zmiana nie byłaby zła
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aoto

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
79/80  (79/80)
Punkty Reiatsu:
90/128  (90/128)

PisanieTemat: Re: Lekkie odświeżenie forum...   2018-05-31, 12:08

Jestem takiego same zdania, że można odświeżyć forum i zmienić logo i tło. Później poszukam  i wrzucę jakieś propozycje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Big Sis Haru

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
110/110  (110/110)

PisanieTemat: Re: Lekkie odświeżenie forum...   2018-05-31, 21:43

Głowy nie dam, ale wydaje mi się, że obrazki na logo od CZarasa widziałem kiedyś na innych bleachowym forach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Lekkie odświeżenie forum...   

Powrót do góry Go down

Lekkie odświeżenie forum...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1