IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 

Propozycje Umiejętności

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Big Sis Haru

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
110/110  (110/110)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-05-29, 18:55

Mistrz cero, hierro, przedsmak potęgi i regenerujący mogą być, aczkolwiek nie wiem po co w tym ostatnim potrzebna jest inteligencja w wymaganiach. Co do umiejki do walki wręcz to zbędne myślę, bo arrancar może się obudować dostępnymi dla wszystkich zdolnościami wspomagającymi hakudę. Wątpliwości mam też do naukowca czy warto go wprowadzać skoro równie dobrze można to zastąpić po prostu wysokim intem u arrancara. Podwładny też niepotrzebny. Jak znajdzie się przydupasa to na drodze fabularnej i nie trzeba tego potwierdzać umiejętnością.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Oddział : Dywizjon 5
Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
146/180  (146/180)
Punkty Reiatsu:
560/560  (560/560)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-05-29, 19:27

A no i zapomniałem wpisać, można by dodać taką kontynuacje skilla pustych tyczącego się zdolności przychodzenia do Soul Society.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zero

Oddział : Dywizjon 3
Mistrz Gry : Shirotori-senpai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
32/42  (32/42)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-05-29, 20:01

Osobiście uważam, że ten Naukowiec mógłby zostać dodany. Co innego mieć sporą wiedzę, a co innego łeb, żeby ją wykorzystać do eksperymentów oraz odwagę do ich przeprowadzania (bo nie wszystkie mają wysokie szanse powodzenia, nie wspominając o tym, jak mogą wpłynąć na świat w którym żyjemy). Ten Podwładny również by w moich oczach przebrnął. Fakt faktem, że można spotkać takiego przydupasa fabularnie w fazie Hollow, ale myślę, że mogłoby to działać na zasadzie bezkrytycznego fanatyka jakiejś religii. Trochę jak Wyznawca dla jakiś czas temu wprowadzonego Kami. Bezkrytycznie podporządkowany swojemu panu.

Zaintrygował mnie jednak pomysł kontynuacji skilla do teleportacji do Soul Society dla Hollowów. Jaka kontynuacja? Jak mogłaby działać jeszcze lepiej? Możliwość do teleportacji w dokładnie to miejsce, o którym się myśli (Arrancar myśli "Szesnasty okrąg północnego Rukongai" i tadam! otwiera się Garganta do tego właśnie miejsca?)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aoto

Mistrz Gry : CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
79/80  (79/80)
Punkty Reiatsu:
90/128  (90/128)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-05-29, 20:09

Wszystkie umiejętności jak dla mnie mogą być, tylko jak Imperator nie wiem po co do ostatniego Int. A co do tej teleportacji to przecież Ulquiorra całkiem dobrze się teleportował gargantą. Ale raczej do Soul Society się nie teleportuje ponieważ jest tam ta bariera ochrona przez która ciężko się przebić.

BITKA
HP 30/80    
PR 31/128
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
146/180  (146/180)
Punkty Reiatsu:
560/560  (560/560)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-05-29, 20:13

Mówiąc kontynuacja miałem na myśli rozwoju tej umiejętności tylko, aby Arrancarzy mieli to co Hołki
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zero

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
32/42  (32/42)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-05-30, 21:07

Po dłuższym namyśle, sugeruję dodanie umki Naukowiec dla wszystkich profesji. Co więcej możnaby ją rozwinąć do możliwości tworzenia wynalazków czy to opartych na Reiatsu, czy na sile mięśni. Tym cwańszym graczom dałoby to możliwość stworzenia lepszych np. Gigai albo atomowej elektrowni, zamkniętej w pudełku po zapałkach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
146/180  (146/180)
Punkty Reiatsu:
560/560  (560/560)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-05-31, 14:26

Póki mam wenę dodaje jeszcze jedną umiejętność, tym razem dla Bounto.

Lalka w dłoni
Opis: Twoja lalka jest nietypowa, bowiem po uwolnieniu jej nie staje się samodzielnym bytem, ale przedmiotem o własnej jaźni (na przykład mieczem). Niesie to za sobą parę nieprzyjemności takich jak brak przewagi liczebnej, lalka nie może sama się poruszać, ani walczyć, jednak ma także plusy. Lalka taka nie dosyć, że daje premię walczącemu nią Bounto (system taki jak przy Shi Kai), ale również posiada specjalne zdolności. Jest to, więc idealna broń dla tych z wampirów, którzy sami lubią się ubrudzić podczas walki, bowiem zwiększa ich zdolności.
Premie: Nietypowa lalka po uwolnieniu zwiększająca zdolności bojowe Bounto
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zero

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
32/42  (32/42)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-02, 14:03

Taka lalka w sumie nie mogłaby cię zabić, w razie czego, nie? Troszkę mi to (nawiasem mówiąc) przypomina Boskie Narzędzie z Noragami. Jest to ala Zanpakutou w rękach Bounto, ale nie do końca. Fajny koncept. Niektórzy nie cierpią pracy zespołowej, więc taka lalka byłaby im na rękę (dosłownie i w przenośni). Podoba mi się ten pomysł.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
146/180  (146/180)
Punkty Reiatsu:
560/560  (560/560)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-02, 14:10

To jest akurat na żywca zerżnięte z anime, tam jedna z Bounto miała właśnie taką lalkę co sama nie umiała biegać (miecz z wachlarzykiem)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zero

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
32/42  (32/42)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-02, 14:14

Ah, faktycznie! Nieder od Yoshi, jak mógłbym zapomnieć Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zero

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
32/42  (32/42)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-03, 18:33

Skoro ostatnio rozmawialiśmy o rozwojach innych ras (CZaras casus etc.) to pomyślałem trochę o tym jak Quincych trochu dopieścić. Oni mają przemianę amuletu (coś ala Shikai), a potem coś z artefaktem (ala Bankai). Ostatnio czytałem sobie nieco te najnowsze rozdziały Bleacha o Sadze Quincy i myślałem, że można by wstawić alternatywę dla artefaktu.

Vollständig
Opis: Ostateczna forma amuletu Quincy. Sam użytkownik ulega częściowej transformacji nie tylko aparycji. Transformacja jest tymczasowa i męcząca, dlatego jest czymś w charakterze broni ostatecznej. Osiągnięcie tej formy wymaga jednak masy ekstremalnego treningu z amuletem oraz sporych zasobów Reiatsu, zaś samo jej użycie daje ogromny skok możliwości bojowych.
Premie: [Myślę, że takie jak artefakt - 2x wszystkie statystyki, rozwinięcie umiejętności amuletu, ale brak efektów ubocznych]
Wymagania: [Hmm... Myślę, że co najmniej po 40 na Rei i K.Rei oraz oczywiście trening]

Za długo nie myślałem, więc troszkę tego nie dopracowałem...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
146/180  (146/180)
Punkty Reiatsu:
560/560  (560/560)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-05, 15:21

Mnie się podoba
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
79/80  (79/80)
Punkty Reiatsu:
90/128  (90/128)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-05, 16:02

Taka trochę rękawice sanrei.

BITKA
HP 30/80    
PR 31/128
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
110/110  (110/110)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-05, 18:12

Ano, na tym to też mniej więcej polega, że w mandze Vollständig był nowocześniejszą i potężniejszą wersją mocy, której Ishida użył w walce z Mayurim. No, i w przeciwieństwie do starszego modelu po jego użyciu nie znikały moce quincy.

Umiejętności na razie nie dodam. Zobaczymy jaki kształt przybierze ostatecznie odnowiony rozwój quincy. Co do wcześniejszych propozycji CZarasa, to większość z nich dodałem do spisu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
146/180  (146/180)
Punkty Reiatsu:
560/560  (560/560)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-08, 10:50

Żywiołowe Reiatsu
Opis: Niektóre istoty są bardzo silnie związane z konkretnym żywiołem, czy to przez temperament, moc Zanpakutou czy też inne czynniki. Nie mniej, dość rzadko, ale zdarza się, że wyjątkowo potężne z nich, których Reiatsu nabrało odpowiedniej potęgi jest w stanie sprawić, że ich energia, bez wyzwolenia żadnej mocy przybiera kształt żywiołu. Wówczas Reiatsu traci swój kolor, natomiast po koncentracji energii przez użytkownika otacza na przykład ogień. Żywioł ten nie ma zbyt potężnej siły, ale wygląda fajnie i stanowi pewną, niewielką ochronę podczas kumulacji energii, za którą nie ponosi się żadnych kosztów.
Premia: Podczas kumulacji Reiatsu nasze ciało otacza konkretny żywioł
Wymagania: Odpowiednie moce, związanie z żywiołem, Reiatsu: 50
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zero

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
32/42  (32/42)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-08, 15:42

Ogólnie umiejętność ciekawa i na pewno epicko wyglądająca, ale jakie byłyby korzyści z takiej aury? Ogień by parzył, piorun raził etc.? Jeśli tak to moim zdaniem zbędna taka umiejętność, skoro (cytując) "Żywioł ten nie ma zbyt potężnej siły" a dla samego wyglądu to trochę bez sensu wbijać 50 Rei.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
79/80  (79/80)
Punkty Reiatsu:
90/128  (90/128)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-08, 15:49

Jak dla mnie jeżeli umiejętność nie daje dobrych korzyści jest zbędna. Shinigami, którzy mieli tak posiadali zanpaktou związane z żywiołem i dlatego ich reiatsu tak wygladalo.

BITKA
HP 30/80    
PR 31/128
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
146/180  (146/180)
Punkty Reiatsu:
560/560  (560/560)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-08, 15:51

Aoto: No mieli takie zanpakutou, ale nawet bez uwolnienia go ich Reiatsu przypominało żywioł (tak było w przypadku kapitana głównodowodzącego), więc to nie miało związku z ich mieczem, który nie był wyzwolony.

Zero: Moim zdaniem gdy za obronę się nic nie płaci, bo Reiatsu jest skupiane w miejscu, w którym się ma ochotę bez strat, to nawet słaba obrona jest przyjemnym bonusem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zero

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
32/42  (32/42)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-08, 16:09

Fakt. Niby darmowa, więc czemu nie. Ale co poza wyglądem i papierową ochroną co daje? Nic konkretnego. Jak dla mnie szkoda by było czasu, żeby postać się czegoś takiego uczyła, skoro to tak naprawdę nic nie daje, poza epickim wyglądem. Ja nawet w realu zimnych ogni nie kupuje, bo fajnie wyglądają, ale na dłuższą metę nic więcej, tylko minutowy pokaz. Skoro ogień z tej umiejętności też jest prawie zimny, to po co taki ogień?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
146/180  (146/180)
Punkty Reiatsu:
560/560  (560/560)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-08, 16:35

Nie każda umiejętność to Ban Kai, żeby być mega potężna i zgarniać typków na hita. Dla słabszych zdolności też można znaleźć zastosowanie Smile
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zero

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
32/42  (32/42)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-09, 12:18

Nie mówię, żeby była silna, ale fajnie gdyby coś dobrego dawała, bo wygląd w walce nic nie daje. Raczej wątpię, żeby zimne ognie miały jakieś zastosowanie bojowe, ale jak ktoś coś wymyśli to czemu nie. Ogólnie nie jestem przeciw wprowadzaniu umiejętności, tylko mówię, że jest trochę bezużyteczna.
A skoro już się wypowiadam w tym temacie to chciałbym rzucić propozycję:

Litościwy Quincy
Opis: Quincy czystej krwi są urodzonymi niszczycielami Hollowów. Potrafią miażdżyć ich całe hordy, bez jakiejkolwiek litości. Jednak niektórzy, nie będący czystej krwi potrafią ją okazać, przejawiając w ten sposób bardziej ludzką stronę. Ta właśnie litość potrafi przezwyciężyć destrukcyjną moc strzał, sprawiając, że trafione nimi istoty nie są rozbijane na Reishi.
Premie: Pokonani przez takiego Quincy przeciwnicy nie są rozbijani na Reishi.
Wymagania: 13 Psychiki, wrodzone, nie można dobrać do umiejętności "Czysta Krew"
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
146/180  (146/180)
Punkty Reiatsu:
560/560  (560/560)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-09, 14:03

Szczerze powiem, że nie rozumiem tej umiejętności. Nie są rozbijane na Reishi to znaczy, że co? Lądują w Rukongai? Czy, że co? No i nie wiem czemu, by to ograniczać do Quincych o brudnej krwi. W końcu, wśród tych czystej też może znaleźć się jakiś pacyfista. Wolałbym nie narzucać graczom charakteru ich postaci przez ich pochodzenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zero

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
32/42  (32/42)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-09, 19:25

Chciałem właśnie zredukować do Quincy "brudnej krwi" (Matko Boska, czuję się jak rasista...), ponieważ ci Czystej Krwi nie znają litości, nie patrzą na Hollowy ludzkim okiem... 

Stuprocentowi Quincy to bezlitośni niszczyciele, natomiast ludzie mają nieco inne spojrzenie na Hollowy. Nie widzą w nich morderczych potworów (znaczy widzą, ale nie chodzi o dosłowne znaczenie) tylko dusze, które są zmuszane do pożerania innych, by przeżyć. Quincy widzą tylko monstra, których celem życia jest zabijanie innych. Hybryda Quincy-Człowiek mogłaby przejąć ludzkie spojrzenie na Hollowy i przez litość przełamać naturę ich zdolności.

Poza tym nie narzucam tu nikomu charakteru, bo może się trafić hybryda Człowieka-Quincy, która nienawidzi wrodzonej, człowieczej litości i przeklina to, że jego strzały nie zabijają...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-09, 19:33

Jak litosciwy to niech strzela w kolano, nie miedzy oczy. Powiedzmy, ze gosc rzuca granatem. Co z tego, ze mu zal, granat przez to nie wybuchnie troche mniej. Technika zostala oparcowana, zeby zabic.

Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Zero

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
32/42  (32/42)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-09, 20:14

Idąc twoją logiką, skoro mu żal, to po co granatem rzucał? Nie chodzi mi o tak dosłowną litość. Chodzi o to, że strona Quincy takiej postaci każe walczyć z Hollowami, ale strona ludzka może sprawić, że strzały nie rozbijają na Reishi a np. Hollowy, które były duszami, ale zostały przemienione bo ten łańcuch albo inny Hollow, przybierają ponownie postać duszy, a cała reszta stworzeń po prostu ginie jak od normalnych strzał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
146/180  (146/180)
Punkty Reiatsu:
560/560  (560/560)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-09, 23:38

Moim zdaniem wmuszasz graczom charakter, bo zakładasz, że jak quincy czystej rasy to od razu musi być krwiożercy, nienawidzić pustych i w ogóle, a co jak ktoś chce grać taką czarną owce? No moim zdaniem troszkę słabo ograniczać taką opcje. No i nadal nie wyjaśniłeś co by się stało z ukatrupionym pustym przez takiego litościwego quincyego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-06-10, 01:56

Zero napisał:
Idąc twoją logiką, skoro mu żal, to po co granatem rzucał? Nie chodzi mi o tak dosłowną litość. Chodzi o to, że strona Quincy takiej postaci każe walczyć z Hollowami, ale strona ludzka może sprawić, że strzały nie rozbijają na Reishi a np. Hollowy, które były duszami, ale zostały przemienione bo ten łańcuch albo inny Hollow, przybierają ponownie postać duszy, a cała reszta stworzeń po prostu ginie jak od normalnych strzał.

Bez urazy. Poprosze o wyjasnienie, bo strasznie chaotycznie zdania skladasz.

Generalnie kazdy swiat ma jakis zestaw zalozen. Tutaj jest to miedzy innymi to, ze quincy holka zabija swa moca. Czasem pojawiaja sie glosy, zeby wprowadzic wyjatek. Wyjatek od wyjatku i wyjatek od wyjatku od wyjatku. Bo ja bym np. chcial zagrac elfem, co to goli sie na lyso, przykleja sobie ruda brode, niczym talib, chleje czysty spiryt i ryje kilofem w ziemi. Albo wampirem swiadkiem Jehowy, ktory nie moze pic krwi, bo oni wierza, ze z krwia przyjmujesz grzechy dawcy.
Byly tu kiedys takie wynalazki, jak odsylajaca strzala (quincy, niczymi shini) i zabijajace zanpakutou (shini, niczym quincy). Odeszlo to w niebyt i nie wracajmy do tego. Mozna ramy naginac, ale z sensem i umiarem.

Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
CZaras

Karta Postaci
Punkty Życia:
146/180  (146/180)
Punkty Reiatsu:
560/560  (560/560)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-07-04, 15:38

Wyczuwanie Sakki
Opis: Niektóre istoty wzniosły na potęgę swoje zdolności percepcji dzięki czemu są w stanie czytać z drugiej osoby jak z otwartej księgi, nawet gdy ta nie wypowie, choćby słowa. Najlepsi z nich wznieśli się na jeszcze wyższy poziom co pozwoliło im wyczuwać subtelne wahania w energii oponenta, które objawiają się tylko i wyłącznie wówczas gdy ten pała chęcią mordu. Umiejętność ta pozwala użytkownikowi dołączyć do tego elitarnego grona i wyczuwać złowrogie intencje otaczających istot. Im lepszy i bardziej doświadczony będzie użytkownik tym drobniejsze sygnały będzie w stanie wykryć i tym mniej skupienia do tego będzie potrzebować.
Premie: Zdolność wyczuwania Sakki.
Wymagania: Inteligencja: 30, Psychika: 40, umiejętność: Wyczucie Duszy

Zwyczajny Zanpakutou
Opis: Niektórej Zanpakutou różnią się od reszty będąc dość szarymi. Ich kształty przypominają zwyczajne ostrza, a same z siebie nie dodają Shinigami absolutnie żadnych zdolności specjalnych. Pomyślicie pewnie kanał! Po co mnie takie żelastwo!? Warto się nad tym zastanowić, bowiem zamiast różnych czary mary ostrza tego typu mają większy wpływ na atrybuty użytkownika, dzięki czemu są doskonałym wyborem dla wojowników wolących brutalną siłę, aniżeli skomplikowane umiejętności, a także wielu innych, którzy z pewnością docenią altruizm takiego wzmacniającego Zanpakutou.
Premie: Przy Shi kai atrybuty Shinigami nie rosną o 0.3 sumy statystyk, zamiast zwyczajnego 0.2

Dezaktywacja Reiatsu
Opis: Ci którzy znają się na energii wiedzą, że w każdej sytuacji ma ona jakieś dane, jakiś zwrot, wektor czy coś w tym stylu. Shinigami potrafiący doskonale kontrolować Reiatsu opanowali zdolność wprowadzania energii o przeciwnym wektorze, tak aby dezaktywować istniejący już twór. Oznacza to, że ktoś kto opanował te zdolność jest w stanie "wyłączyć" każde zaklęcie, atak czy twór oparty na Reiatsu... No, a przynajmniej w teorii. Pierwszym problemem jest fakt, że do takiej obrony trzeba wiele inteligencji, a także zrozumienia istoty energii tworu jaki chcemy zniweczyć, przez to użycie tego tricku na ataku, który użytkownik widzi pierwszy raz w życiu jest zwyczajnie niemożliwe przez za małą ilość danych. Do tego skontrolowanie swojej energii tak, aby zdezaktywowała cudzą jest bardzo trudne, więc można do tego celu użyć tylko tyle PR ile Shinigami ma w statystyce kontrola Reiatsu. Ostatnią wadą jest ogromne ryzyko, bowiem jeśli ta trudna sztuka się nie uda, to najpewniej użytkownik nie będzie miał już czasu na unik, a zatem zarobi pełną siłą ataku co może skończyć się dla niego tragicznie.
Premie: Zdolność dezaktywacji cudzej energii poprzez użycie przeciwnie ustawionego swojego Reiatsu.
Wymagania: Inteligencja: 40, Kontrola Reiatsu: 30.

Ostatnio zmieniony przez CZaras dnia 2018-07-04, 15:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-07-04, 15:43

Pierwsze wydaje sie ok. Drugie wyglada, jak specyficzna zdolnosc zanpaka, wiec nie robilbym z tego umiejetnosci.

Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
110/110  (110/110)

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   2018-07-04, 16:05

Co do tego pierwszego jestem za, ale do dwóch kolejnych um nie jestem do końca przekonany. Zobaczymy jak inni się wypowiedzą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Propozycje Umiejętności   

Powrót do góry Go down

Propozycje Umiejętności
Powrót do góry 
Strona 6 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next