IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 

Szkoła

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Szkoła   2008-11-26, 16:46

Akai siedziałeś w ławce podirytowany tym że musisz chodzić do tej przeklętej szkoły a wtedy do klasy wszedł nauczyciel a zanim zgraja dzieciaków, hałaśliwych dzieciaków. Lekcja się rozpoczeła a wtedy ty coś wyczułes były to dosyć duże pokłady energi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-11-26, 16:52

Ignoruje głupie gadanie nauczyciela i próbuje zlokalizować źródło tego reitasu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-11-26, 17:02

Lokalizowałeś lokalizowałeś i po około pięciu minutach straciłeś :sygnał" jednak do tej pory ustaliłeś że jest to gdzieś na skraju miasta i owe reitasu jest zgromadzone na obszarze 20 metrów kwadratowych
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-11-26, 17:05

Poczekam do końca lekcji i w czasie przerwy spróbuje znów na świeżym powietrzu.Pewnie to menos mówię niespokojnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-11-29, 11:21

po lekcji wyszedłeś na podwórko i zacząłeś znowu się koncentrować jednak nic więcej nie mogłeś określić jak to co na lekcji
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-11-30, 14:00

byłem wkurzony że nic mogłem nic więcej zrobić pomyślałem" idę na wagary i sprawdzę co tam się stało ,lecz najpierw się najem żeby mógł się obronić " po czym wstałem i popatrzyłem się wokoło czy jest jakiś dzieciak do pożarcia (jeżeli żadnego nie ma to zaczynam chodzić po terenach szkoły szukając "jedzenia")
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-11-30, 14:45

Szybko znalazłeś ofiarę którą bez najmniejszego wahania pożarłeś aby się wzmocnić
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-11-30, 17:10

Podszedłem do głównej bramy szkoły po czym pobiegłem na skraj miasta gdzie ostatnio czułem tak duże reitasu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-11-30, 17:35

Biegłeś jednak było to dalej niż mogło by się wydawać a wtedy znowu poczułeś fale reitasu, która cię jeszcze bardziej ukierunkowała i wiedziałeś że samo dojście zajmie ci z dwadzieścia minut. Przed ciebie wybiegł spakowany mężczyzna i powiedział Dawaj kasę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-11-30, 17:57

Dałem trochę reitasu do nóg i wysoko skoczyłem proste na jego głowę po czym zacząłm lekko go naparzać pięściami i wysysać jego duśże nie zaważając na patrzących się ludzi . Jak to zrobiłem szybko biegłem w stronę tego reitasu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 13:18

Przeszedłem przez szkolną bramę na teren szkoły wchodziłem po schodach na kolejne piętra aż byłem w mojej klasie usiadłem na swoim miejscu rozpakowałem się i czeakłem na nauczyciela.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 13:29

siedziałeś w ławce jednak nauczyciel się nie zjawił i po chwili gospodarz klasy ogłosił że zajęcia zostały odwołane bo nauczyciel zachorował i nie ma nikogo na zastępstwo więc można iść do domu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 13:33

Wstałem z mojej ławki oburzony tym że nikt nas o tym wcześniej nie poinformował wybiegłem za drzwi na polanę trochę pobiegać i pomedytować

( nie będę zmieniać tematu bo i tak mało postów tam pójdzie)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 13:39

Pobiegłeś na polankę gdzie medytowałeś i chwile po ćwiczyłeś wtedy poczułeś w pobliżu niewielką ilość raietsu ale naprawdę była ona mocno skondensowana co cię zaciekawiło.
+1 do szybkości
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 13:41

Skończyłem trening i poszedłem zobaczyć co się tam dzieje co to jest
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 13:43

Szedłeś po woli i już po chwili przy wodospadzie zobaczyłeś postać dziewczyny która stała na dwóch kamieniach wystających trochę ponad powierzchnie wody z jedną ręką wysuniętą w stronę spadającej wody. Póki co nie wyczuwałeś reiatsu ale byłeś pewny że było one tutaj
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 13:45

Podchodzę bliżej do dziewczyny maskując swoje reitasu
-Cześ!!-wołam głośno do niej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 13:51

Dziewczyna gdy usłyszała że ktoś tu jest od razu opuściła rękę i szybko się odwróciła jednak przez przypadek jej noga się pośliznęła i dziewczyna wpadła do wody
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 13:52

Zacząłem biec ,gdy byłem blisko wodospadu wskoczyłem do niego chcąc sprawdzić czy nic nie stało się dziewczynie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 13:57

Dziewczyna leżała w wodzie i trzymała się za głowę mówią Ała jednak widziałeś że nic jej nie jest
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 13:59

Podałem jej rękę-wstawaj-powiedziałem i wyciągnąłem ją wody
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 14:03

Dziewczyna chwyciła się twojej ręki i wstała po czym podniosła z wody amulet w kształcie krzyża i założyła go na szyje mówiąc do ciebie dziękuje

Wygląd dziewczyny
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 14:07

-bądź bardziej ostrożna na drugi raz ,bo zrobisz sobie krzywdę i nie będzie mial kto przyjść i ci pomóc , a co ty tu robisz i jak masz na imię- powiedziałem dobrze przyglądając się jej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 14:28

Co ja tu robię? zapytała sama siebie po czym dodała w tym miejscu odpoczywam a nazywam się Phealia Pfeil po tych słowach zapytała od razu A jak ty się nazywasz?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 14:37

-Jestem Akai Hi Kaeru i przyszedłem nad wodospad sobie odpocząć bo nie mam dzisiaj lekcji
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 14:40

Miło mi cię poznać Akai powiedziała dziewczyna po czym dopiero po chwili jak by się zorientowała co powiedziała i zapytała Przepraszam, mogę do ciebie mówić po imieniu
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 14:42

-Nic się nie stało Phealia mi też miło mi cię poznać- powiedziałem spokojnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 14:44

Dziewczyna uśmiechnęła się po czym usiadła na brzegu zdjęła buty i zamoczyła tylko nogi tak siedząc zapytała ciebie Do której klasy chodzisz i pokazała ręką żebyś usiadł koło niej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 14:49

Usiadłem blisko niej i zamoczyłem nogi w wodzie-Chodzę do klasy 3 gimnazjum , a ty do której?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   2008-12-14, 14:55

ja chodzę do drugiej gimnazjum powiedziała dziewczyna uśmiechając się i patrząc w niebo po czym dodała jednak rzadko kiedy jestem w szkole bo często choruję
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Szkoła   

Powrót do góry Go down

Szkoła
Powrót do góry 
Strona 1 z 34Idź do strony : 1, 2, 3 ... 17 ... 34  Next