IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Szkoła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next
AutorWiadomość
Koryusai Karube

Mistrz Gry : Tsuna-sensei

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 3 Kwi 2009 - 19:44

~Cholera, moje nogi.~ Oplątane w takim stanie... Prawie już niemożliwe jest nimi nawet drgnąć. ~Ale nie myśl sobie, kałamarnico, że to wystarczy.~ Tym razem używam rąk i paznokci, którymi chwytam i mocno zaciskam mackę. Kiedy mogę, to jakąś gryzę. Wszystko po to, żeby przerośnięta kałamarnica zwróciła na mnie uwagę i żebym kupił czas dla Tsukasy, która chyba coś kombinuje... Mam przynajmniej nadzieję, że zadziała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 3 Kwi 2009 - 20:00

Jak najszybciej umiała wbiła ostatnią rurkę i "wlała" w nią reiatsu, następnie odskoczyła z pola rażenia. Przez cały czas unikała macek wysłanych w nią przez kałamarnico-podobne "coś".~To powinno zadziałać...ale może coś się stać przy okazji Karube.~Sprawdziła czy ma przy sobie apteczkę.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 6 Kwi 2009 - 18:52

Zdążyłaś wbić rurkę,jednak dosłownie sekundę po tym stałaś odepchnięta macką na kilka metrów. Na chwilę przymrużyłaś oczy. Czułaś jak coś oślizgłego idzie po twoich nogach. Jest tego coraz więcej.

Kabure pomimo twoich prób wyzwolenia się z macek ośmiornicy, nie zwróciło ona na ciebie uwagi. W pewnych miejscach na jej mace widziałeś niewielkie wzniesienia i coś nimi płynęło.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 6 Kwi 2009 - 19:02

~Cholera.~ Widząc braki większych efektów przeklinam w myślach. Co prawda, udało jej się coś zrobić, lecz teraz ma kłopoty. ~Jest źle... Jeśli czegoś nie zrobię, będzie w dużych opałach. Nie... obydwoje będziemy martwi.~ Zauważam wzniesienia, między którymi coś płynie w tej przerośniętej ośmiornicy. Czyżby to był atrament? ~Muszę być idiotą, żeby tak myśleć.~ Jednak sytuacja mimo że fatalna jest absurdalna. Gdyby nie fakt, że jestem poraniony, zacząłbym się śmiać. Jesteśmy w jakimś olbrzymim niby-wymiarze, którym rządzi kałamarnica i może tworzyć krwawiące ręce. ~Co za idiotyzm.~ Trochę mnie to wkurza. Nie myślę jednak więcej. Szybkim ruchem chwytam wzniesienie, po czym z całej siły wbijam w to pazury i zęby. ~Mam nadzieję, że to coś da... Dlaczego pomyślałem o gryzieniu?~

Ostatnio zmieniony przez Koryusai Karube dnia Pon 6 Kwi 2009 - 19:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 6 Kwi 2009 - 19:31

Czując coś obślizgłego zaczęła się wyrywać odpychając rękami oraz kopiąc nogami macki.~Trzeba to dokończyć...muszę to dokończyć! Możemy nie wyjść z tego żywi...Spróbowała przydeptać nogą mackę, tak by, zatrzymać krążenie krwi i "czegoś". Miała nadzieje, że gdy zatrzyma obieg uchwyt się rozluźni i będzie miała kilka sekund na dobiegnięcie do rurki i dokończenie dzieła.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 7 Kwi 2009 - 19:27

Kabure przygryzłeś mackę ośmiornicy jej krew wlała ci się na twarz. Ośmiornica zawyła głośnym krzykiem, uniosła ciebie i wszystkie jej macki skupiły się na tobie. Twoje kończyny były nimi oplatane. Nagle je mocno ścisnęła tak ze krew zaprzestała ci płynąć, następnie zaczęła mocno ciągnąc, chcąc urwać ci ręce i nogi. Czułeś jak przerywają ci się ścięgna oraz zadawała tobie okropny, przeszywający ból. Jednak dałeś szansie Tsukasie i liczyło się bardziej dla ciebie życie niż ból. Tsukasa Macki ciebie opuściły i przeszły na Kabure. Miałaś szansę by dokończyć dzieło..jednak czy masz go wystarczająco. Od twojego ruchu zależy życie Koryusai'a jak i twoje.Czy będziesz wystarczająco szybka i was uratujesz czy zabijesz. I ruszyłaś twój przyjaciel zaczął krzyczeć z bólu, jednak dalej biegłaś. Jesteś szybko przelewasz reiatsu.... nagle buchnęło energią z pola znaku Qunicy. Nic nie widziałaś ,lecz liczyłaś na to że ci się uda. Energia upadła, a ośmiornica dalej stała, jak byś jej nic nie zrobiła. Jednak myliłaś się cała jej zewnętrzna warstwa spadła i zobaczyłaś jej rozcięty na pól mózg i jakieś naczynia niewystępujące u żadnych zwierząt z waszego świata. Kabure wypadłeś z macek ośmiornicy na ziemię. Tsukasa odetchnęłaś z ulgą że żyjesz tak jak i Kabure, a wielki przerośnięty głowotułów nie żyje. W twoich oczach naleciały łzy...łzy ze szczęścia chyba ciszyłaś się bardziej z tego że Koryusai'owi nic nie jest. Kabure leżałeś cały obolały na ziemi, jednak byłeś w głębi ducha zadowolony z tego że żyjesz i że Tsu-chan nic nie jest.... Udało się
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 7 Kwi 2009 - 20:31

Leżąc na ziemi głęboko oddycham, upajając się chwilą. Zdecydowanie, myślałem już, że jest po mnie. ~Ta cholerna kałamarnica... Prawie mnie zabiła.~ Przypominam sobie ten straszliwy, oślepiający ból rozrywanych kończyn. Gdyby Tsukasa spóźniła się o kilka sekund, to trzeba byłoby montować do mnie ręce, które i tak są w opłakanym stanie, podobnie jak nogi. Mimo tego... ~Nareszcie koniec, ośmiornica skończyła jako tayaki.~ Obracam się w jej kierunku. Nigdy nie zaczynaj z Komitetem Dyscyplinarnym, tayaki. Spluwam na nią, a następnie odwracam się do Tsukasy. Niestety, ta kobieta po raz kolejny uratowała mnie. Mam dług wdzięczności... Który można wykorzystać na wiele sposobów. A ja zawsze spłacam długi. Moja twarz przybiera niezadowolony grymas. Spoglądam Tsukasie w oczy. Widzę, że to już drugi raz uratowałaś mi tyłek. Cholera, ja to mam nieszczęście... Jeszcze pod nosem mamroczę parę przekleństw. Mimo wszystko... dziękuję. Na samym końcu wypowiadam słowa, które prawdopodobnie żaden uczeń w tej szkole nie usłyszał. Wybacz, ale z tym ciałem, jakie mam teraz, nie mogę wstać. Pozwól więc, że chwilę poleżę... Dodaję jeszcze, a następnie przeklinam w duchu. Mimo tego, że przeżyłem, nie jestem zadowolony. ~To trwało zaledwie parę sekund... Przegrałem z fanem cosplay'u, cosplay'owiczem oraz z przerośniętą ośmiornicą, teraz tayaki. Cholera.~ Zaciskam zęby i pięści z własnej bezsilności. ~Muszę stać się silniejszy, żeby strzec porządku...~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 8 Kwi 2009 - 20:25

Tsukasie łezka zakręciła się w oku i spłynęła strużką po policzku. Otarła ją szybko, nie chciała okazywać słabości zwłaszcza po tym jak udało jej się zabić ogromną porcję tayaki...~Zrobiłam to, zrobiłam, udało się!~Chwilę cieszyła się wygraną idąc w stronę Karube~Nie ma się z czego cieszyć...co prawda pokonaliśmy ośmiornicę ale nadal jesteśmy zamknięci "gdzieś" i jeszcze ten facet, który wymordował szkołę...~gdy znalazła się obok członka komitetu dyscyplinarnego spróbowała mu jakoś pomóc tamując krew, udzielając pomoc medyczną w miarę swoich możliwości oraz szukaniu po wszystkich kieszeniach rzeczy przydatnych do tych czynności.
-Nie martw się, mam nadzieje, że ten patrol shinigami zajmie się tym bounto...miejmy nadzieje. Po pierwsze musimy znaleźć stąd wyjście i zabrać cię do szpitala...

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 9 Kwi 2009 - 7:50

Tsukasa podeszłaś do Kabure i zatamowałaś mu krwawienie, w międzyczasie widzieliście że ten świat się rozpada. Każdy element niszczy się i nic po sobie nie pozostawia. Dzieje się to to wokoło was. Z ośmiornicy coś zaczęło wychodzić przez rozcięty mózg było to... serce....serce tego świata, ono wybuchło tworząc wielką fale mocy w powietrzu, jednak wy jej nie poczuliście. Nie miałaś w kieszeniach niczego z tamtego świata...tylko rurki...Dlaczego?

Ostatnio zmieniony przez Akai Hi Kaeru dnia Czw 9 Kwi 2009 - 18:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 9 Kwi 2009 - 8:36

<łup> A co ma się robić? xD Wyciągnięte ze związku przyczynowo-skutkowego. -.-
--------------------------------------
Chyba znalezienie wyjścia stąd nie będzie już potrzebne, nie? Pytam się złośliwie, patrząc się na falę. Piękny widok... prawdopodobnie tak kończy się świat. W każdym razie nie mogę jeszcze zasnąć, trzeba się jeszcze zająć tym przeklętym cosplay'owiczem. ~Szkoda, że straciłem Toshi'ego... muszę kupić nowy nóż. Wtedy tamten drań niech się modli do niebios o przebaczenie... Bo ja mu nigdy nie przebaczę takiego upokorzenia.~ Postanawiam w myślach.

Ostatnio zmieniony przez Koryusai Karube dnia Czw 9 Kwi 2009 - 21:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 9 Kwi 2009 - 19:07

Przez chwilę miała ochotę walnąć go w głowę ale powstrzymała się myśląc o stanie jego zdrowia.-Lepiej żebyś nic nie mówił...-stwierdziła chłodno.-Dalej jesteśmy w innym świecie, mam nadzieje, że gdy dokona samodestrukcji wrócimy na Ziemie. Usiadła ze skrzyżowanymi nogami, wyjęła komórkę...właśnie gdzie ona jest. Zaczęła sprawdzać wszystkie kieszenie ale nic nie znalazła.-Karube, masz komórkę...?-spytała z nutą wątpliwości w głosie, ponieważ jego telefon najprawdopodobniej został zmiażdżony przez potwora albo nie wrócił...-Trzeba było od razu zadzwonić na policję-mruknęła do siebie.

Edit: Skoro wybuchło coś na wzór jądra świata to raczej się niszczy ^^"

Tsukasa

Ostatnio zmieniony przez Tsukasa Haduki dnia Pią 10 Kwi 2009 - 5:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 10 Kwi 2009 - 8:19

Świat dalej się niszczył, a za nim była tylko czarna masa. Kabure również nie miałeś niczego z tamtego świata tylko pęknięty nóż Toshi...dlaczego. Świat się zniszczył..nie mieliście podłoża pod sobą, jednak nie spadaliście. Zaraz po tym przed wami stworzyło się kilka niebieskich kafelków wykonanych z reitasu. Stanęła na nich dziewczyna w czarnym kimonie z kwiatami i długim czarnymi włosami, machnęła ręką i przed nią pojawiło się przejście w kształcie tradycyjnych japońskich drzwi. Roztworzyły się i widzieliście waszą szkołę pełną uczniów wszyscy byli żywi.
Brama do waszego świata jest przed wami... czy chcecie wrócić-powiedziała dziewczyna unosząc swoją głowę i długie czarne włosy
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 10 Kwi 2009 - 10:19

Niestety nie... Nie dzisiaj. Po rozpadnięciu się świata widzę, że jesteśmy na wzór czegoś z kafelków niebieskiego koloru. ~Co to do cholery jest?~ Kolor przypomina mi strzały, jakimi posługiwała się Tsukasa. ~Jeszcze nie wróciliśmy.~ Nagle widzę kobietę w kimonie. ~Znowu to samo.~ Ale tym razem jest z kwiatami, więc może jednak. Słysząc jej pytanie śmieje się mimo mojego stanu. Nie chcąc wyglądać żałośnie powoli próbuje wstać. To... było najgłupsze pytanie, jakie mogłem usłyszeć. Ciągle się śmiejąc odpowiadam. Szkoła nie może istnieć bez Komitetu Dyscyplinarnego, a beze mnie będzie panował nieporządek i zanim moralności. W dodatku mam kilka nieskończonych spraw, ze śledztwem, z fanami cosplay'u i przeklętym cosplay'owiczem. Dopóki nie załatwię tego, to pytania "czy chcę wrócić" są naprawdę bez sensu. Kręcę głową. ~Niektórzy naprawdę...~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 10 Kwi 2009 - 17:00

Spojrzała na towarzysza wzrokiem mówiącym "Jeśli spróbujesz wstać zginiesz na miejscu" i delikatnie przycisnęła go z powrotem do podłoża.-Siedź cicho...-powiedziała na tyle cicho by kobieta jej nie usłyszała. Sama wstała i lekko skłoniła się przed czarnowłosą shinigami.-Naszą decyzją jest powrót do świata żywych...jeśli jest taka możliwość-dodała po chwili. Zmierzyła ją wzrokiem. Nigdy nie przepadała za nimi, a ostatnie wydarzenia jeszcze pogłębiły jej niechęć. Ale coś jej nie pasowało...~Zwykłej duszy nie można związać z ciałem, a przecież uczniowie dodatkowo stracili dusze poprzez pochłonięcie ich przez bounto...Ich ciała też prawdopodobnie nie nadają się do użytku...~Zmarszczyła brwi.-Z którego jesteś oddziału...?

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 10 Kwi 2009 - 18:39

-nie myl mnie z tymi nic nieznacznymi duszami-powiedziała jakbym czytała w twoich myślach
-a więc wracajcie i nigdy nie zabłądźcie do tego przeklętego zakątka....(dziewczyna zmrużyła oczy i nagle wykrzyknęła) Jigoku Hana Senkai- Z bramy wystrzeliły ręce i was szybko porwała do świata ludzi. Całe wasze życie przeminęło wam przed oczami te wszystkie smutne i radosne chwile. Wylądowaliście w jakiejś ciemnej sali. Spadliście na coś Tsukase coś gniotło a Kabure miał miękko. Twoje rany się zagoiły w czasie tej wędrówki. Czułeś się jak nowo narodzony
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 10 Kwi 2009 - 19:49

Uaaw! Udaje mi się wykrztusić, kiedy znowu te przeklęte ręce wychodzą. ~Dzisiaj jest pechowy dzień.~ Myślę, zanim znikam. Nagle widzę siebie. Miałem 5 lat, siostra zepsuła mi żołnierzyka... 7 lat, wtedy udało mi się wygrać w berka ze wszystkimi... 10 lat... Wtedy to się zdarzyło. Wypadek, szpital, widzenie duchów. 14 lat, przeprowadzka i spotkanie Kuro. 15 lat, udało mi się pokonać samemu kilku bandytów. 17 lat, zostaje wiceprzewodniczącym Komitetu Dyscyplinarnego. Jestem jednym z najbardziej poważanych osób w szkole, większość się mnie boi. Dzisiaj... Napadnięta mama umiera... Wszystkie te sceny sprawiły, że nieco na początku byłem zdezorientowany, kiedy wylądowałem w ciemnym pomieszczeniu. Moje rany mnie nie bolą... dziwne. Uh... Gdzie ja jestem? Rozglądam się nieprzytomnie, gdy nagle czuję, że leżę na czymś miękkim i nieregularnym. Lekko ręką przejeżdżam po obiekcie, jednak nie jest dla mnie znajomy, pierwszy raz coś takiego czuję. Coś podobnego do jedwabiu, ale ciepłe. Kształty, jakich nigdy nie czułem. ~Nie jest to poduszka, nie jest to materac, nie jest to... Cholera, kto zgasił światło?~ Zastanawiam się, bez tego bym bez problemu widział, na czym leżę. ~I gdzie jest Tsukasa do cholery? Światło potrzebuję!~ Myśli o świetle całkowicie na razie dominują mój umysł, ale czuję pewien niepokój. Co to może być?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 14:52

~Ona chyba nie jest shinigami...~Zdążyła pomyśleć, zanim została wciągnięta przez ręce do bramy. Następnie miała wrażenie, że unosi się pomiędzy rolkami z filmem na którym ktoś nagrał jej życie. Gdy film dochodzi do wydarzeń sprzed spotkania ośmiornicy i urywa się. Nastaje ciemność, upadek z niedużej wysokości na plecy, a następnie przygniecenie. Jak przez mgłę dociera do niej, że Karube coś powiedział.~Drr...nienawidzę takiej ciemności i na dodatek coś mnie przygniotło. Na pewno to nie jakieś przedmioty...jest ciepłe i ma kształty zbliżone do człowieka~Nagle poczuła jak ręka czy coś zbliżonego dotknęło jej w talii podciągając przy okazji koszulę mundurka. Zaczęła się wyrywać ale nic nie pomogło, gdyż była przygnieciona całym ciężarem.-Karube-senpai, łaskawie może mnie puścisz?-spytała domyślając się, że to on ją obmacuje.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 15:07

Tsukasa? Nareszcie! Gdzie ty... Stop. Coś tutaj wyraźnie nie pasuje, a mój instynkt nie wiadomo dlaczego rozpaczliwie mnie alarmuje. Dlaczego... Nagle wszystko staje się jasne, a procesor w mojej głowie powoli się przegrzewa. Ciemny pokój. Miękkość pode mną. Głos Tsukasy również. Delikatność... A to oznacza... ~To jest, to jest?~ Natychmiast odbijam się od ziemi, odczołgując się od obiektu, który został potwierdzony. To Tsukasa. To, co było "dziwną materiałem, delikatnym i ciepłym" to była jej skóra. A to oznacza... A to oznacza....!!!! Aghr! [WARNING: SYSTEM OVERHEATED]. Wrzeszczę, chwytając się za głowę, bardziej czerwony od buraka. ~To oznacza... Że ja dotykałem... dotykałem...~ Znowu chwytam się za głowę i walę nią w podłogę. W... wybacz mi! To jest... nieporozumienie! Gdyby tylko było światło można byłoby zobaczyć, jak członek Komitetu Dyscyplinarnego, ba, wiceprzewodniczący, traci zupełną nad sobą kontrolę i przeprasza osobę, co prawdopodobnie stałoby się tematem legend.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 17:00

Usiadła i poprawiła w miarę możliwości ubranie. Następnie nie zwracając uwagi na wrzaski chłopaka oraz dziwne odgłosy dochodzące z jego strony. Przewróciła oczyma i zaczęła iść na czworaka przed siebie mając nadzieje, że trafi w końcu na ścianę, a w następstwie na włącznik światła.-Przestań się użalać nad sobą tylko mi pomóż...

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 17:29

Woah, o.. okej! Odpowiadam, wciąż czerwony. ~Dobrze, że tutaj jest ciemno i nikogo nie ma...~ Wzdycham, po czym procesor w moim mózgu się chłodzi. Po chwili znów jestem sobą. Dobra, dobra. Tylko o tym zapomnij, bo inaczej... Mówię z malutką groźbą w głosie, wstając i szukając jakiegoś włącznika. ~Jak to dobrze znów być w pełni sprawnym. Mam nadzieję, że już nie trafię na żadne przerośnięte kałamarnice.~ Myślę, wymachując rękami i szukając jakiejś ściany.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 17:40

Po przeszukiwaniu pokoju znaleźliście przełącznik światła. Byliście w dużym magazynie jakiegoś klubu. W środku było strasznie zimno. Noc była za oknem.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 17:47

Och, więc przynajmniej nareszcie jest światło. Rozglądam się po magazynie, a potem patrzę przez okno. Znajome widoki. ~No cóż, przynajmniej coś znajomego. Jesteśmy w szkole, to dobry znak. To jest magazyn, też dobry znak. Ale jest noc, więc nie jest zbyt dobrze.~ Myślę. Nawet wolę nie myśleć, ile się wydarzyło w czasie mojej nieobecności. ~Zacząłem śledztwo po południu... Teraz jest noc. To oznacza... Mam przerąbane.~ Spuszczam ręce. Nagle mój instynkt zaczyna mnie alarmować. ~Skoro jest noc, to... Oby nie.~ Podchodzę do drzwi i naciskam klamkę, pełen najgorszych przeczuć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 17:57

-Założę się, że jest zamknięte...zawsze na noc zamykają wszystkie pomieszczenia...-spojrzała z powątpiewaniem na drzwi.-Jeśli jest zamknięte podsadź mnie do okna. Powinno się udać...nie uważasz, że jest tu coraz zimniej?-zaczęła rozcierać sobie ramiona i dmuchać na palce.-Mam nadzieje, że nie będziemy zmuszeni tu nocować...

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 18:09

Drzwi były zamknięte. Okno było nisko więc Kabure nie musiał ciebie podsadzać, jednak byliście na drugim piętrze (szkołą ma trzy jbc). Zostaliście tutaj uwięzieni i musieliście czekać do jutra, aż ktoś was uwolni.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 18:23

Mimo że jestem doświadczonym członkiem Komitetu Dyscyplinarnego, który dużo w życiu widział i przeżył, to w tej sytuacji staję się coraz bardziej niespokojny. ~Noc, zamknięty magazyn na piętrze, dziewczyna wraz ze mną uwięziona... Tak!~ Teraz już nie mam żadnych wątpliwości. ~To horror. Taki pechowy dzień absolutnie nie może się zdarzyć. Kiedy zamknę oczy, to wszystko powróci do normy.~ Zamykam i otwieram oczy, jednak jestem wciąż w tym samym pomieszczeniu. Co gorsza, muszę polegać na innych, kiedy otworzą... Zaraz! Nagle mój proces myślowy przyspiesza i wybiega bardzo daleko w przyszłość... ~Noc z Tsukasą w zamkniętym magazynie jeszcze może ale... Przychodzą uczniowie=>Otwierają magazyn=>Widzą mnie i Tsukasę zamkniętych w ciemnym pomieszczeniu=>Wybucha nieporozumienie na skalę szkolną... Nie!~ Postanawiam, uderzając pięścią w ścianę. Ktokolwiek otworzy, chwycę go i unieszkodliwię oraz zagrożę mu wszelkimi karami, jeśli piśnie słówko. Tak... ulżyło mi. Odwracam się do Tsukasy. Cóż, chyba nic nie można na to poradzić. Noc w magazynie jest w końcu lepsza niż ponowne spotkanie się z tym cosplay'owiczem i przerośniętą kałamarnicą... nie? Mówię, chociaż... jeszcze parę minut temu coś takiego wydawało mi się fraszką w porównaniu do poprzednich walk... Ale teraz to chyba wolałbym się zmierzyć z tamtą dwójką ponownie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 18:43

Przytaknęła mu choć z niechęcią. Doskonale zdawała sobie sprawę, że konsekwencje nie będą miłe. Szczególnie ona coś na ten temat wiedziała jako fotoreporterka gazetki szkolnej i niedawna jej ofiara...-Może poszukać czegoś po czym można by było zejść albo się spuścić?-rzuciła bez przekonania i omiotła magazyn wzrokiem.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 19:05

Kręcę ponuro głową. Znając życie najczęściej nie można znaleźć przedmiotów, które są w tej chwili najbardziej potrzebne. Drabiny tutaj na pewno nie mają, za małe pomieszczenie na coś takiego, a tylko konserwator mający pomieszczenie w piwnicy posiada taką długą drabinę. Nie przypominam również sobie, żeby gdziekolwiek oprócz magazynu sportowego była jakaś lina, a, oczywiście, on jest przy sali gimnastycznej na parterze. Inne rzeczy nie wchodzą w grę, jeśli chce się spuścić z drugiego piętra. Można by firanki jeszcze związać, ale one najwyżej dadzą zejście do pierwszego piętra, wciąż a mało. Za mało. Mimo wszystko może zdarzy się cud i coś znajdziemy. Przeszukuję magazyn, lecz nie liczę na żadne znalezisko. ~Ktokolwiek to zaplanował, to go znajdę i...~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 19:08

Szukałeś i znalazłeś jakąś linę, jednak miałeś co do niej wątpliwości nie wyglądała na wytrzymałą.
Powrót do góry Go down
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 19:14

-Ewentualnie jedna z osób może zejść piętro niżej i sprawdzić czy jest otwarte-zatrzęsła się z zimna, roztarła sobie ramiona i podmuchała w ręce.-Następnie przywiązać linę piętro niżej i spuścić się do parteru a potem zeskoczyć...ale ktoś będzie musiał zostać.-Wychyliła się za okno.-Druga propozycja. Wyważenie drzwi-mało realne ale możliwe. Trzecia- Po prostu przenocować i narazić się na pośmiewisko ze strony całej szkoły...

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 19:22

~Woah! To znalezisko na miarę światową.~ Podnoszę znalezisko nad siebie, jakby to był sam Święty Graal. ~Niemożliwe, tutaj znaleźć linę... W takim pomieszczeniu... Zaraz...~ Teraz przyglądam się jej bliżej. Przegryziona przez mole, stara, nie wygląda na taką, która mogłaby utrzymać ciężar 17-latka... Mój instynkt mnie alarmuje. W życiu bym takiej nie użył, chyba że ogarnęłaby mnie desperacja. Teraz... Nie wiem. Słysząc propozycję Tsukasy zastanawiam się głęboko. Świetny plan byłby pierwszy, ale o tej porze wszystkie okna są pozamykane i raczej nie da się tego zrobić bez ich rozbicia. W dodatku może to narobić hałasu, trzeba przebiec przy monitoringu korytarz i kto wie, jakie tereny obejmuje alarm szkoły Ja przynajmniej tego nie zrobię, wtedy moja posada w KD byłaby bezpowrotnie stracona. Drugie... Nie wiem, czy jestem na tyle silny i problem jest jak wyżej. Trzecia... Najbardziej bezpieczna i najbardziej niebezpieczna. Wszystko zależy, ile osób by przyszło i ile udałoby mi się "przekonać", aby nic nie mówili. Cholera... Sytuacja prawie bez wyjścia. Uderzam wściekle ręką o ścianę. W dodatku ta lina jest bardzo złej jakości. Ja bym nie ryzykował z niej spuszczania się, może to się skończyć kilkunastometrowym upadkiem i śmiercią na miejscu... Same złe możliwości. Kręcę głową. Nienawidzę sytuacji bez wyjścia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Szkoła   Today at 15:22

Powrót do góry Go down

Szkoła
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 31 z 34Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Next