IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Szkoła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next
AutorWiadomość
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 19:31

Westchnęła i usiadła na podłodze pod ścianą.-Chyba będziemy musieli postawić na trzecią opcję...-skuliła się w sobie tak by tracić jak najmniej ciepła i schowała głowę między kolana.-Chodźmy spać...nasz los jest przesądzony...-jej głos brzmiał smętnie.-I zgaś światło. Umiem zasypiać jedynie po ciemku...-pociągnęła nosem i jeszcze bardziej się skuliła.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Mistrz Gry : Tsuna-sensei

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 19:49

Dobra... Ale nie martw się. Postaram się ukryć i w odpowiednim momencie zareagować. Widząc, że się kuli z zimna, niezadowolony zdejmuję marynarkę i daję ją, a właściwie wciskam Tsukasie, uciszając wszelkie protesty przerażającym spojrzeniem oczu. Przeżywałem gorsze mrozy i jeśli wyjdzie na jaw, że umrzesz przeze mnie z zimna, to będę w wielkich opałach. Tłumaczę jeszcze i nie czekając na odpowiedź gaszę światło, wcześniej wyszukując wzrokiem najmniej widocznego miejsca i zapamiętując go. Dobranoc! Mówię jeszcze, naciskając przełącznik, po czym idę w owe niewidoczne miejsce. ~Może jeszcze jest nadzieja, że nas nie nakryją.~ Myślę, kuląc się w jak najmniejszy kłębek. ~Mogło być gorzej... Jakbyśmy wylądowali na środku sali przed rozpoczęciem lekcji w tamtej... pozycji. Brrrrr....~ Na myśl o poprzedniej chwili dostaję dreszczy. ~Teraz jednak muszę zasnąć i rankiem spróbować nastraszyć każdego, kto będzie miał czelność coś powiedzieć.~ Po tych przemyśleniach zasypiam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 11 Kwi 2009 - 20:05

Z oczu ciekły jej łzy i na domiar złego nie mogła zasnąć. Stwierdziła, że siedzi na za bardzo widocznym miejscu i ruszyła na czworaka w stronę Karube. Gdy znalazła się obok chłopak spał, zarzuciła mu marynarkę na ramiona, a sama opadła sobie głowę na jego ramieniu. Zasnęła.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Nie 12 Kwi 2009 - 9:00

(nie martw się Kabure tak łatwo tobie nie pójdzie)
Obydwoje zasnęliście...nie mieliście żadnych słów. Nie mieliście żadnego budzika i byliście dosyć zmęczeni i Kabure obudził się dosyć późno (Tsu śpisz jeszcze). W czasie snu nieznacznie zmieniliście swoją pozycję, Tskukasa była w ciebie wtulona, a ty trzymałeś jedna rękę na jej udzie i byłeś dosyć mocno przechylony w jej stronę. Twoja głowa była skierowana na jej głowę. Ale po pierwsze to ty się obudziłeś tylko zostałeś obudzony...przez KD!. Zobaczyłeś, że nad tobą stoi Kuro i Arisę oraz członkwie klubu plastycznego. To był ich magazyn bo dopiero teraz ujrzałeś że było tutaj pełno farb i płótna do malowania. Oraz cała masa innych przedmiotów plastycznych. Na przeciwnej ścianie do ciebie był kalendarz...22 kwietnia...a , tobie się obrazu przypomniało, że to dzisiaj jest dzień comiesięcznej kontroli klubów, zwykle to się odbywało się z nauczycielem, nie wiedziałeś który dzisiaj ma dyżur. Nagle Tsukas powiedziała nieświadomie * Koryusai jesteś taki ciepły * i ciebie przyciągnęła do siebie. Pocałowaliście, się i akurat do klasy wbiegła nauczyciel mający dyżur. Tsu-chan budzisz się i jesteś całowana przez Kabure,a w magazynie jest...jest twój ojciec. Nauczyciel zamienił się w słup soli widząc całe zdarzenie i wiedziałaś, że tego mu już nie wytłumaczysz tak łatwo. ale zaraz...zaraz przecież oni wszyscy zostali zabci....o co w tym wszystkim chodzi ?
Powrót do góry Go down
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Nie 12 Kwi 2009 - 18:11

Obudziła się, nie otwierając oczu poczuła słabe reiatsu obok należące chyba do przewodniczącej komitetu dyscyplinarnego, zbliżającą się energię ojca i pocałunek na ustach.~Co ten Karube sobie wyobraża...szczególnie jeśli zostaliśmy złapani. Może się uda...~Otworzyła lekko powieki i zrobiła zdziwioną minę, następnie zmarszczyła brwi i odepchnęła chłopaka.-Co ty robisz?! Ty zboczeńcu!-krzyknęła ale stwierdziła, że nie patrzy na nią tylko gdzieś koło jej ucha. Odwróciła się i zobaczyła przewodniczącą KD oraz swojego ojca. Zakryła ręką usta, a na jej policzkach wykwitł dość rozległy rumieniec.-Mo-mogę to wyjaśnić...to moja wina. To ja wymyśliłam, żeby pisać reportaż o obaleniu legendy szkolnej o dziewczynce, która powiesiła się w sali plastycznej i teraz tu straszy...-spuściła wzrok, mając nadzieje, że Karube pomoże jej.-Specjalnie zostałam w magazynie ale zwaliłam część sztalug i usłyszał mnie senpai.-zaczęła gestykulować.-Przyszedł tu i chciał wlepić mi szlaban ale woźny zamkną magazyn. Siedzieliśmy i czekaliśmy na ducha, a raczej na jego brak ale zaczęło robić się zimno...i stwierdziliśmy, że jeśli będziemy siedzieć obok będzie nam cieplej. Siedzieliśmy tak bardzo długo ale duch się nie pojawiał, a potem zasnęliśmy...myślałam, że raczej będziemy bezpieczni skoro Karube-senpai jest wiceprzewodniczącym-po tych słowach z oczu zaczęły jej płynąć łzy. W duchu miała nadzieje, że była dość wiarygodna.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Nie 12 Kwi 2009 - 20:08

- Twoja wersja była dosyć prawdopodobna, jednak nie słyszałam by ktokolwiek popełnił na tym terenie samobójstwo, i to raczej ty go pocałowałaś a nie on ciebie...woźny tutaj nigdy nie zagląda...a Kabure nie pozwoliłby spać kobiecie obok niego chyba, że traktuje ją w jakiś specjalny sposób...i tutaj jest tylko jedna sztaluga....a poza tym wiceprzewodniczący nie dałby się wrobić w coś takiego i nie wierzy w duchu....ostatnia niezgodność nie machałabyś tak rękoma, gdyby to był zwykły przypadek. Wiem że chaotycznie ale mówiłam co mi ślina na język przyniesie - powiedziała Arisa (przewodnicząca), a twój ojciec patrzyła na ciebie i wyobrażał sobie nie wiadomo co.
- A jeszcze jedno słodko tak wyglądaliście gdy spaliście...nie mogliśmy się powstrzymać i strzeliliśmy kilka fotek - powiedziała Arisa machając telefonem Kuro też. Ojciec wszystkiego wysłuchał przetworzyła dane w mózgu. I wszystko wskazywało na jedno, że spaliście razem i to było zaplanowane.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 13 Kwi 2009 - 7:37

Ja się przez całą tą scenę nie odzywam. W ogóle moja twarz jest bez wyrazu i emocji od początku... Zaczęło się od tego, że po obudzeniu poczułem obok siebie ciepło. I to nie byle jakie... Kiedy lekko spojrzałem w bok, to od razu go odwróciłem. ~Co ona tu robi? Przecież specjalnie się przeniosłem, żeby to wyglądało dobrze i niepodejrzanie. A ta przeklęta...~ Okazało się, że to nie było najgorsze. Pozycja... POZYCJA! [WARNING: SYSTEM OVERHEATED] Ona wskazuje jednoznacznie na... Jeśli ktoś to zauważy... Chwila! Kiedy się budziłem wydawało mi się, że słyszałem głos. ~Cholera!~ Pomyślałem wtedy. ~Tylko tego brakowało, żeby nas ktoś zauważył. Cóż, nic nie można na to poradzić. Yosh, obije ich mordy i...~ Kiedy jednak popatrzyłem na ludzi, którzy nas obudzili. Wtedy dosłownie skamieniałem. Arisa i Kuro. [WARNING: ERROR IN SYSTEM CORE, TRYING TO REPEAIR DAMAGES] Cała szkoła nie jest dla mnie wyzwaniem, wszyscy przestraszyliby się wiceprzewodniczącego KD... oprócz tej dwójki. Dlaczego ona w ogóle tutaj była... Ach, to 22 kwietnia, kontrolka. W najmniej odpowiednim czasie w najmniej odpowiednim miejscu. ~Ale jeśli im wytłumaczę okoliczności, to może zrozumieją. W końcu byli ze mną razem w Komitecie.~ Zanim jednak zdążyłem otworzyć usta, usłyszałem głos prosto z koszmarów [WARNING: CRITICAL ERROR], również najmniej odpowiedni do sytuacji. ~To jeszcze można wytłumaczyć...~ Pocieszyłem się wtedy, lekko rozpaczliwie, ale naprawdę nie wszystko stracone. Jednak nigdy nie miałem okazji tego wyjaśnić, ponieważ zostałem przyciągniętym i poczułem coś miękkiego na ustach, a także... ciężko to było mi opisać. Zajęło mi całą sekundę zorientowanie się, co się stało. Coś, co było najgorszym rozwiązaniem. Coś, za co karałem niektóre pary. To był p... [WARNING: SYSTEM CRITICAL ERROR, UNABLE TO REPAIR DAMAGES] I po tym na chwilę moje procesy umysłowe na chwilę stanęły tak, że prawie nie słyszałem zmyślonej, pełnej wątpliwości opowieści Tsukasy. ~To nie może się dziać naprawdę... Tak, to koszmar. Ale wszystko wygląda tak realnie... Czyżby to był koniec? Jeszcze nauczyciel...~ Jedynie, co mi pozostało, to modlić się, aby Arisa i Kuro uwierzyli w historię. Niestety, jak się spodziewałem po Arisie, wszystkiego się domyśliła. To naprawdę koniec. Jednak najgorsze miało dopiero nadejść. Widząc telefony komórkowe i słysząc słowa Arisy i telefon komórkowy nagle gwałtownie się podnoszę, chwytając się rękami za głowę. NEEEEEIN! Podnoszę krzyk. [WARNING, WARNING: SYSTEM CORE CRITICAL ERROR, UNABLE TO REPAIR DAMAGES, SHOUTING DOWN....] Dosłownie po tym padam nieprzytomny, z przeciążonym z sytuacji mózgiem. Wiceprzewodniczący KD, pogromca gangów, postrach szkoły, pokonany przez kobietę i przez własny Komitet... To jest najgorsze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 13 Kwi 2009 - 8:28

Już chciała odpowiedzieć na oskarżenia dwóch dziewczyn z komitetu ale zobaczyła, że Karube się podnosi i wrzeszczy. Zamarła jak posąg patrząc się na to co wyprawia.-Karube-senpai, nic ci nie jest?-spytała lekko przestraszona i podeszłą do nieprzytomnego.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 13 Kwi 2009 - 9:10

-a co jeśli kłamałam...zbyt ostra reakcja, no to widać, że zostaliście tutaj z własnej woli, a poza tym nie kłamałam-powiedziała chowając komórkę lekko się odwróciła i buchnęła śmiechem.
Powrót do góry Go down
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 13 Kwi 2009 - 15:12

-Naprawdę jesteś ograniczona...-wbiła wzrok w dziewczynę-cokolwiek byśmy nie zrobili ty i tak stwierdzisz, że jesteśmy winni oraz dowartościowujesz się tym, że tak dobrze rozumujesz. Zamkniesz oczy na zeznania i fakty...-lekko przymknęła powieki i zaplotła ręce na piersi.-A co do tych zdjęć...rozumiem, że nie przepadasz za swoim zastępcą ale żeby ośmieszać przed szkołą, jego oraz cały Komitet Dyscyplinarny w tym również i siebie jako przewodniczącą...podziwiam cie za odwagę. Zwłaszcza, że powinien on dawać dobry przykład uczniom.-uśmiechnęła się lekko.-I mam jeszcze jedno pytanie. Skoro woźny tu nie zagląda, a drzwi nie mają zamka od tej strony to jak mogliśmy się zamknąć? Błąd logiczny?-przekrzywiła lekko głowę.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 13 Kwi 2009 - 18:55

Moje oczy są zamknięte i nie reaguje na żadne bodźce. To jest prawdziwe stracenie przytomności. Prawdopodobnie wielu by tak zareagowało, gdyby wpadło w taką sytuację. Mowa oczywiście o członkach Komitetu Dyscyplinarnego. Gdybym jednak teraz wstał i miał coś powiedzieć stwierdziłbym, że wolałbym zmierzyć się z tą kałamarnicą i fanem cosplay'u drugi, trzeci, setny raz, niż wpaść w tą sytuację. Po tym wpadł w depresję. Koryusai Karube, wiceprzewodniczący KD, postrach okolicy, wśród kobiet i mężczyzn, znaleziony w czasie snu obok dziewczyny... Żeby łatwiej było to wyjaśnić, mały flashback. Właściwie od początku mojej pracy w Komitecie nigdy nie zwracałem uwagi na płeć. Mało tego, jeśli jakaś dziewczyna łamała przepisy, to też ją karałem, uparte i stawiające opór nawet biłem. Przez to i chłopaki i dziewczyny ze szkoły wolały w mojej obecności się odsuwać i nie naruszać regulaminu. Ja sam uważałem to za sytuację sprzyjającą. To jeden z powodów, dzięki którym zostałem wiceprzewodniczącym. Nieustraszony i niezłomny... Ale też nie interesujący się kobietami ze wzajemnością. Uważałem większość dziewczyn za diabelską rasę, która tylko czeka, aby zadać śmiertelny cios. Stąd moja legenda... A teraz jeśli wyjdzie na jaw, że spałem obok kobiety, w dodatku te zdjęcia z pozycją, moja reputacja, wypracowana latami, runie jak zamek z piasku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 13 Kwi 2009 - 19:28

-po co się tłumaczysz przecież i tak nic nikomu nie powiemy i może atmosfera w KD będzie trochę luźniejsza-powiedziała Arisa
Powrót do góry Go down
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 13 Kwi 2009 - 19:38

-Skoro sprawa na razie się rozwiązała zabierzmy go do pielęgniarki-stwierdziła spokojnie ale w duchu odetchnęła z ulgą.-Nie wygląda to zbyt dobrze...-pochyliła się nad nim.-Pomożecie mi?

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 13 Kwi 2009 - 20:10

- Ze mną jeszcze tej sprawy nie załatwiłaś... wyspowiadacie się później razem, a teraz jego zdrowie jest ważniejsze - powiedział ojciec Tsukasy i to całkiem poważnie. Arisa i Kuro nie odmówili pomocy. Arisa wzięła go pod lewą rękę a ty pod prawą i tak poszliscie razem do pielęgniarki. Nauczyciel zatrzymał się przed pokojem i powiedział ~To ja już pójdę na lekcje~, a też nie siedzicie z nim za długo~...Kuro poszedł razem z twoim ojcem, a ty zostałaś z Arisą. ~Wchodzimy~ spytała z promiennym uśmiechem, a jako, że odpowiedz była oczywista weszła do środka razem z tobą i Kabure. ~Nasz kolega zasłabł może pani z nim coś zrobić~ powiedziała Arisa, a pielęgniarka nic nie mówiąc wzięła go na łózko i opatrzyła. Przedtem zasłoniła zasłony. Po 15 minutach oczekiwania pozwoliła wam do niego pójść. "[rzepraszam ma cos do załatwienia i muszę iść" rzekła Arisa i wybiegła z gabinetu...zostałąssama z Kabure.
'za pięc minut powinien odzyskac przytomnośc' powiedział pielęgniarka.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 14 Kwi 2009 - 9:43

Otwieram powoli oczy, dręczony bólem głowy, jak to po przeciążeniu mózgu. Uhhh... Rozglądam się nieprzytomnie, powoli się podnosząc. Mimo że jestem zamroczony i niezbyt dobrze widzę, to zdaję sobie sprawę, że nie jestem w magazynie, tylko w pokoju pielęgniarki. ~Cholera, co ja tu robię... Zaraz.~ Staram się przypomnieć, co właściwie się stało, lecz wspomnienia są jak na razie dla mnie lekko zamazane. Mój wzrok nagle napotyka dziewczynę, którą nawet po amnezji bym zapamiętał. Tsukasa... Udaje mi się wypowiedzieć, chociaż lekko zachrypniętym głosem. Co ja tutaj właściwie robię? Pytam się, rzeczywiście nie pamiętając dokładnie, co się wydarzyło. Ostatnie wspomnienia były z magazynu w nocy, ale też dokładnie nie pamiętam, jak to się skończyło.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 14 Kwi 2009 - 15:24

Siedziała sobie na krzesełku odwrócona do niego plecami i zastanawiał się co powiedzieć ojcu. Odwróciła się na dźwięk imienia.-Z nadmiaru emocji zemdlałeś...a może ze strachu przed komitetem?-jej ton był obojętny, a nawet lekko zimny i wskazywał na tłumioną złość oraz niepokój.-Skoro już się obudziłeś zawołam pielęgniarkę i sama wrócę na lekcje...

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 14 Kwi 2009 - 15:34

Co? Zemdlałem? Nie przesadzaj, ze strachu przed Kom... Zaraz! Przez parę sekund się zastanawiam i oświeca mnie jak grom z jasnego nieba. ~Tamten moment...~ I od razu przechodzę w emo mode. Spuszczam głowę i od razu pojawia się atmosfera rozpaczy. Moja kariera jest... skończona. Skoro mnie tu zanieśli, musiało minąć kilkanaście minut. W tym czasie wieści rozchodzą się jak błyskawica. Teraz nie tylko stracę reputację, ale jeszcze będę pośmiewiskiem. Całej szkoły. Chyba że... Arisa i Kuro nie rozgłoszą tego. ~Oby...~ Przez to jeszcze nie straciłem wszelkich nadziei. Teraz, kiedy szok minął, wydaje mi się, że Kuro i Arisa nie zrobiliby tego, choćby ze względu na reputację Komitetu. Mniejsza o to. Macham ręką. Zanim jednak odejdziesz... Co zaś się stało? To do ciebie niepodobne tak się zamartwiać jedną wpadką, zresztą ona nie ujrzy światła dziennego. Kuro i Arisa raczej tego nie rozgłoszą i dopilnują, żeby członkowie klubu artystycznego trzymali zęby na kłódkę.... A może martwisz się o tego nauczyciela, który stał? Pytam się, nie widząc wielkiego problemu. Oczywiście niezbyt dokładnie mu się przyjrzałem i nie wiem, kto to jest, ale chyba dla dobra porządku szkoły nie będzie nagłaśniał spraw z KD.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 14 Kwi 2009 - 15:49

-Nie martw się, nikt się nie dowie...-wstała i odwróciła się.-Nie martw się, nic mi nie jest...tylko-odgarnęła zasłonkę-ten nauczyciel, to był mój ojciec...-po tych słowach podeszła do pielęgniarki i powiedziała, że Karube się obudził. Bez słowa wróciła na lekcję.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 14 Kwi 2009 - 16:00

~Jej ojciec? O, cholera!~ Staram się podnieść, jednak zawroty głowy mi to uniemożliwiają na razie, w dodatku nie dogonię Tsukasy i mam w innej klasie lekcje. ~Ojciec... To jest ten cały Quiny-zabójca, który nie ma szans przegrać, tak?~ Nagle po tej myśli pojawia mi się obraz szkoły jeszcze wczoraj. Dopiero teraz zaczynam o tym myśleć. ~Chwila, chwila, chwila... Za spokojnie tutaj. Te ciała, ci nieżywi ludzie... Ta krew w pomieszczeniu Komitetu. I ten cosplay'owicz. Wszystko to... Niemożliwe! Jakby nic się nie stało. Zaraz... A może rzeczywiście nic się nie stało?~ Zastanawiam się nad tym bardziej, jednak obecnie mam za mało dowodów. ~Muszę rozpocząć kolejne śledztwo. Jedno niedokończone i jedno nowe. Pełno na głowie.~ Wzdycham głęboko. Leżę, dopóki pielęgniarka nie pozwoli mi wyjść, po czy idę albo do klasy, albo do pomieszczenia Komitetu, w zależności czy jest lekcja czy przerwa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 14 Kwi 2009 - 18:20

Było jeszcze pięć minut do końca lekcji i oboje uznaliście że nie warto wracać, a poza tym nie mieliście książek i nie wiedzieliście gdzie macie lekcje i jaki dzień jest dzisiaj. Pielęgniarka podeszłą do ciebie spojrzała i powiedziała ~Możesz już iść, jednak nie warto pozostało tylko pięć minut lekcji to ja na chwilę wyjdę i zostawię was samych~powiedziała pielęgniarka i wyszła zasłaniając zasłony "nie rozrabiajcie" dodała dosłownie chwilę przed wyjściem.
Powrót do góry Go down
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 14 Kwi 2009 - 18:40

Odwróciła się na pięcie i usiadła z powrotem na krześle. Założyła ręce na piersi wbijając wzrok w ścianę.-Zastanawiałam się nad tym...myślę, że twoja mama została przywołana do życia jak reszta ofiar...-powiedziała przerywając ciszę zagęszczającą się z każdą chwilą.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 14 Kwi 2009 - 18:46

Wielu rzeczy się spodziewałem. Tego nie. Co? Patrzę na Tsukasę przez chwilę z nadzieją, ale to tylko chwila. Mój wzrok od razu przygląda się jej podejrzliwie. A skąd ty to w ogóle wiesz... Nigdy nie mówiłem, że moja mama nie żyje. ~Może ona czyta w myślach? Lepiej, żebym oczyścił umysł.~ Jednak jej słowa nie dają mi spokoju. Mniejsza o to, skąd to wiesz. Skoro tak mówisz, musimy to sprawdzić. Mogę wyjść już, więc... Podnoszę się ciężko, po czym zaczynam iść do drzwi. Idziesz ze mną? Tym razem mój głos wyraża tylko nadzieję. Nadzieję, że nieżyjący członek rodziny znowu żyje i jest tutaj.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 14 Kwi 2009 - 18:53

-Mówiłeś, że zabił ją ten bounto...-stwierdziła spokojnie i spojrzała na niego.-Jesteś pewien...-jej głos zmienił się na bardziej opiekuńczy.-To są tylko moje przypuszczenia...może się mylę...-kiwnęła na znak, że idzie.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 14 Kwi 2009 - 19:03

Sprawdzenie nie boli. Jeśli żyje, to świetnie. Jeśli nie... To nic nie zmienia. Niby wypowiadam te słowa od niechcenia, jednak lekko zaciskam szczęki, jednak nie dlatego, że mama zginęła, lecz dlatego, że nie potrafiłem jej ochronić. ~Nawet jeśli żyje, to mój grzech się nie zmyje... Będę ją musiał chronić do końca życia. Albo jeszcze dłużej...~ Myślę, wspominając o shinigamich. Widząc zgodę Tsukasy odwracam się i szybkim krokiem, naprawdę szybkim, idę w kierunku swojego domu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 15 Kwi 2009 - 12:53

Poszliście, a raczej pobiegliście do domu Kabure zdążyliście wyjść ze szkoły przed dzwonkiem na wzbudzając żadnych podejrzeń. Jesteście pod domem Kabure i mieliście wejść do środka, ale czy nie lepiej zadzwonić jeszcze alarm się włączy
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 15 Kwi 2009 - 13:19

~No jasne... To jest wcześniej, niż normalnie wracam do domu.~ Naciskam guzik odpowiadający za dzwonek, który jest położony obok drzwi. Nagle zdaje sobie sprawę, że nie wiem jak się zapytać. Ktoś inny otworzy i ja mówię "Cześć, czy może mama przez przypadek nie żyje?". To jest idiotyczne. Lepiej to jakoś zrobić inaczej... Na początek trzeba wejść bez przedstawiania sprawy i zobaczyć nastrój panujący w domu. ~Tak też to zrobię....~ Postanawiam w myślach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 15 Kwi 2009 - 15:08

Przez cały czas szła bez słowa za Karube. Gdy zatrzymali przy sporym domu z zadbanym ogrodem i wysokim ogrodzeniem chroniącym zapewne od złodziei wbiła wzrok w dzwoniącego chłopaka, oczekując wykładu na temat obyczajów przyjętych w jego domu. Zaplotła ręce na piersi czekając.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 15 Kwi 2009 - 16:03

Nacisnąłeś guzik, jednak nikt nie otwierał, pociągnąłeś za klamkę również nic. Nie miałeś nawet przy sobie kluczy. Więc zostałeś uwięziony przed swoim domem... Jakie to idiotyczne.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 15 Kwi 2009 - 18:46

~Cholera, tego jeszcze brakowało.~ Szukam w kieszeniach kluczy, ale na nieszczęście nie zabrałem ich. ~Co teraz?~ Zastanawiam się. Oczywiście, już dostawałem się do domu, kiedy nie było nikogo... Chyba czas na TO. Tsukasa, poczekaj tutaj! Ja załatwię wejście. Mówiąc to idę na tyły domu. Według moich rachunków w tej chwili powinno być otwarte okno do sypialni rodziców, aby przewietrzyć ją. Można tam dojść po altanie bez problemu. Jeśli ten wariant nie zadziała, próbuje sprawdzić, jak z resztą okien. Dostanie się w inne jest trudniejsze, ale nie niemożliwe.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 15 Kwi 2009 - 20:37

Poszedłeś a tyły domu i zacząłeś szukać wejścia, jednak nigdzie go nie mogłeś znaleźć. Lecz ty nie traciłeś nadziei i szukałeś. A w tym czasie....

Czekałeś Tsukasa na Kabure i zobaczyłaś, że jakaś kobieta wchodzi na podwórku tego domu. Zamknęła furtkę i spojrzała na ciebie nic nie mówiła zrobiła klika kroków.
-Jesteś koleżanką Koryusai'a- spytał lekko odwracając głowę

(http://media.photobucket.com/image/anime/nhimlongxu_xulongnhim/anime/anime5.jpg jbc to nic nie wiesz o tym Kabure "tak wygląda twoja matka" a ty Tsukasa właśnie ją widzisz)
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Szkoła   Today at 9:48

Powrót do góry Go down

Szkoła
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 32 z 34Idź do strony : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Next