IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Szkoła

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next
AutorWiadomość
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 16 Kwi 2009 - 15:50

-Tak, miło mi panią poznać.-powiedziała lekko się kłaniając-Nazywam się Tsukasa Haduki, jestem o rok młodsza.-uśmiechnęła się do kobiety.-Karube-senpai zapomniał kluczy i poszedł...chyba poszukać jakiegoś okna...-zrobiła zamyślona minę, jeszcze raz się uśmiechnęła lekko przepraszająco-Zaraz go poszukam..-po tych słowach pobiegła za tył domu.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Mistrz Gry : Tsuna-sensei

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 16 Kwi 2009 - 17:20

~No cholera.~ Przeklinam w myślach. ~Czyżby nie było żadnego okna otwartego? Niemożliwe!~ Stoję właśnie pod swoim pokojem, wściekły, że nie wietrzę obecnie pokoju. Niestety, wariant "starego dobrego sposobu" spalił na panewce, a bez kluczy i komórki nie ma szans dostać się do wnętrza. ~Chyba przyjdzie nam czekać, aż tata... lub ktoś inny się zjawi.~ Myślę jeszcze z lekką nadzieją o mamie, po czym wracam do Tsukasy. ~I co jej powiem? Problemy z wejściem do domu?~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 17 Kwi 2009 - 10:12

-zaraz pewnie wróci, bo pozamykałam wszystkie okna zanim wyszłam z domu-powiedziała jego mama a Kabure za chwile wrócił. Byłeś szczęśliwy widząc swoja matkę w pełni zdrową.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 17 Kwi 2009 - 13:48

Widząc mamę, całą i zdrową, jak najbardziej prawdziwą, nie wiedziałem, jak zareagować... Czułem... szczęście? Radość? Ulgę?... Nie mam pojęcia, jednak to się nie liczy. Mamo! Jak dobrze cię znów widzieć! Mówię szczęśliwszym tonem niż kiedykolwiek wcześniej mówiłem i zdecydowanie najbardziej radosnym w czasie całej szkoły. Uratowanie przez Kuro, zostanie wiceprzewodniczącym KD, pokonanie przerośniętej kałamarnicy... Wszystko to schodzi na dalszy plan. Podbiegam do mamy i mocno, bardzo mocno ją przytulam, jakby miała za chwilę zniknąć. ~To jest jak marzenie... Niemożliwe, że coś takiego się stało. Mama żyje... Wszyscy żyją... My żyjemy!~ Po chwili ją puszczam, porażony wcześniejszą myślą. ~Właśnie! My żyjemy! A z pewnością zginęliśmy w walce z tamtym cosplay'owiczem. Mama prawdopodobnie również, także szkoła... Mam złe przeczucia.~ Postanawiając o tym pomyśleć z Tsukasą później oddalam się odrobinę od mamy. Jak widzisz, zapomniałem wziąć kluczy... Mogłabyś otworzyć? Staram się mówić jak najspokojniej, hamując trochę emocje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 18 Kwi 2009 - 10:11

Matka była zdziwiona twoim zachowaniem, przez chwile dawała się tulić, jednak za chwilę dodała ~Koryusai nie wstydzisz się przed koleżanką~... ciebie jednak to nie ruszyły i dalej ja tuliłeś. Matka nie odpowiedziała tylko podeszła do drzwi i je otworzyła.
- Wejdziesz - spytała się Tsukasy
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 18 Kwi 2009 - 11:30

Dopiero po chwili orientuje się, że wciąż trzymam mamę. I to przed Tsukasą! Zapomniałem kompletnie, że jest ona z klubu dziennikarskiego i taka okazja może jej się wydawać atrakcyjna. Lekko zmieszany puszczam mamę, posyłając porozumiewawcze spojrzenie Tsukasie. Tak... wejdź, Tsukasa. Przytakuje mamie, jednak wciąż jestem szczęśliwy. Jednak dzień nie jest taki pechowy... Mimo wszystko musimy z Tsukasą to zbadać. Ona jest dobra w tych rzeczach. ~No i jeszcze jedno.~ Myślę niechętnie. ~Muszę ją poprosić o...~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Nie 19 Kwi 2009 - 17:50

Przez chwilę miała niezadowoloną minę z powodu nie posiadania aparatu ani komórki przy sobie. Jednak widząc minę senpai'a lekko się uśmiecha.-Jeśli nie sprawię kłopotu...z chęcią wejdę

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 20 Kwi 2009 - 11:37

Weszłaś do domu razem z Kabure i poszliście do salonu po chwili mam Kabure się was spytała
- chcecie cos zjeść ? -
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pon 20 Kwi 2009 - 16:02

Kiedy mama wspomina mi o jedzeniu, czuję mocny uścisk w żołądku. ~Faktycznie.~ Myślę. ~Ostatni raz jadłem... wczorajsze śniadanie? Zaskakujące, że jeszcze potrafię utrzymać się na nogach.~ Chętnie, a jeśli możesz, to poproszę tayaki. A ty, Tsukasa? Pytam się, posyłając porozumiewawcze spojrzenie dziewczynie. Oczywiście, nie zamówiłem tego przez przypadek. To jest moja zemsta na tej przerośniętej kałamarnicy, chętnie teraz za łamanie reguł ją zjem. Pomogę ci w gotowaniu! Postanawiam, po czym czekam, aż mama pójdzie do kuchni i idę za nią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 21 Kwi 2009 - 18:51

-Ty to już się lepiej nie dotykaj tych garów bo nas potrujesz-powiedziała twoja mama, pomimo iż wiedziała, że umiesz gotować. Prawdopodobnie chciała żebyś porozmawiał ze swoją "koleżanką"
- A ty chcesz coś? - spytała się mama Kabure Tsukasy
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 21 Kwi 2009 - 19:14

Hę? Wbrew pozorom tak źle nie jest. W końcu tylko dwie ofiary były przy kosztowaniu moich przysmaków. Odpowiadam mamie żartem, rozumiejąc jej intencje. ~Cholera, ona chyba coś sobie pomyliła. Ale co powiem mamie? Mam pomysł!~ My tymczasem przedyskutujemy kwestie śledztwa, które aktualnie prowadzę. Jakby co będziemy w moim pokoju. Tsukasa, decyduj się i chodź! Posyłam jej kolejne porozumiewawcze spojrzenie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 22 Kwi 2009 - 18:27

-Hm...ja poproszę jedynie herbaty...-uśmiechnęła się i spojrzała na mamę Karube.-Może być Earl Gray albo zwykła zielona, bez cukru, mleka ani cytryny.-zobaczyła naglące spojrzenie wysyłane w jej kierunku przez senpai'a.-Prowadź...

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 22 Kwi 2009 - 20:36

Dobra! Za mną! Odpowiadam Tsukasie, po czym prowadzę dziewczynę do mojego pokoju. Jest on dosyć zadbany, nie ma nieporządku, chociaż rzeczy są ułożone trochę chaotycznie, ale tak mi wygodnie. Na półkach stoi mnóstwo książek fantasy. Usiądź! Wskazuje fotel Tsukasie, a sam siadam na krześle. Kiedy usiądzie, od razu przechodzę do rzeczy, nie owijając w bawełnę. Zastanawiało mnie to, ale teraz mam pewność. To nie jest zwykły przypadek. Wszyscy w szkole żyją, moja mama również, a także... My. Naprawdę, zginęliśmy w czasie walki z tym przeklętym cosplay'owiczem. I trafiliśmy do tego dziwnego świata. A następnie powróciliśmy jak gdyby nigdy nic. I wszyscy żyją. W takim razie obstawiałbym dwie możliwości. Albo cofnęliśmy się w czasie... Co jest niemożliwe, bo dokładnie wczoraj był 21 kwiecień. A dzisiaj, 22, była kontrola... Dalszy ciąg znasz. Widać, że niechętnie mówię o tym "wydarzeniu". To jest w każdym razie temat tabu. Jest jeszcze druga... Zauważyłaś, co łączy ofiary? Nie jestem pewien co do swojej mamy, ale na pewno ludzie w szkole oraz my zostaliśmy zabici przez tego przeklętego cosplay'owicza. W takim razie co, jeśli... Jego w ogóle by nie było? Zniżam głos. Teoretycznie, czysto teoretycznie, gdyby nie istniał, to by się nic z tych rzeczy nie wydarzyło. Albo ktoś w "przeszłości" musiał go czymś zająć, aby tutaj nie przybył. I ta druga teoria wydaje mi się najbardziej prawdopodobna. Mówię, strasznie naukowo, ale zrozumiale. Chyba to efekt czytania książek fantasy, gdzie takie rzeczy się zdarzały...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 25 Kwi 2009 - 16:44

-Yhym...-przytaknęła nie słuchając co mówi do niej Karube. Była zajęta podziwianiem imponującej kolekcji książek fantasy.-Niesamowite-przerwała mu w pół zdania podchodząc do regału, po czym wyjęła jedną książkę.-Szukałam jej we wszystkich okolicznych księgarniach!-po czym zaczęła ją tulić.-Pożyczysz mi ją. Prawda?-oparła jedną rękę na poręczy fotela, na którym usiadł Karube i przechyliła się w jego stronę dalej tuląc książkę do piersi.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 25 Kwi 2009 - 17:54

Łup... W tej samej chwili, kiedy Tsukasa zadała pytanie, słychać uderzenie o podłogę. To ja, nie mogąc po prostu uwierzyć, że znajduje się osoba, przywołująca taki temat w takim momencie. ~No cóż, Karube, chyba twój autorytet w stosunku do tej dziewczyny upadł.~ Nie wiem, czy to sam pomyślałem, czy to moje stare "ja". W każdym razie jeszcze przedwczoraj na pewno nie chciałaby się ze mną spotkać... Ech, prawdę mówiąc, to jest ona pierwszą dziewczyną poza Komitetem, która odważyła takie szczere słowa wypowiedzieć. Podnoszę się, wzdychając. Weź, ale ostrożnie się z nią obchodź. Musiałem czekać 10 godzin, żeby zdobyć ten egzemplarz. Lekko się uśmiecham mimo wszystko. ~Jednak nie wszystko nas dzieli... Przynajmniej mamy podobne zainteresowania. No i dlaczego nie miałbym jej pożyczyć jednej z najcenniejszych ksiąg, w końcu dwa razy uratowała mi tyłek.~ Od dzieciństwa interesowałem się fantastyką. Bitwy, magia, wojownicy, przygody... To wszystko mnie pociągało. Nawet wtedy, kiedy wstąpiłem do KD, nie zrezygnowałem z tego. A teraz? No cóż, moje życie przypomina historię człowieka z książki. ~Nawiasem mówiąc schemat dość prosty. Źli są potężni, ale dobrzy wychodzą z tego cało.~ Hahaha... Hahahahaha! Nie mogę powstrzymać się od śmiechu. Wszystko wydaje się takie... nierealne że...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 30 Kwi 2009 - 6:28

-Dziękuje!-krzyknęła i rozpromieniona rzuciła się by przytulić Kaube. Następnie zaczęła wyrzucać z siebie słowa z niesamowitą szybkością, tak, że nie dało się ich zrozumieć dalej się tuląc. Paplaninę przerwał jej śmiech.-Czy wszystko jest w porządku?-spytała lekko zaniepokojona.-Pewnie myślisz, że jestem za stara na takie książki?-zrobiła naburmuszoną minę odlepiła się i wróciła na swoje krzesełko, komunikując tym samym, że jest gotowa na wysłuchanie 'teorii spiskowych'.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 30 Kwi 2009 - 6:53

(-,-# Finally... myślałem już że jesteś kolejną ofiarą świńskiej grypy :p Następnym razem napisz, jak nie będzie cię przez dłuższy okres, bo niepokoisz straszliwie :p)
Normalnie po przytuleniu byłbym bardzo zakłopotany, jednak teraz to nie robi różnicy, kiedy wciąż się śmieje. W końcu, kiedy się odkleja, przestaje i wzdycham lekko. Nie przejmuj się mną... I skoro ci się wydaje, że jesteś za stara na coś takiego, to co ja mam powiedzieć, hę? Jeśli bym tak uważał, to równie dobrze śmiałbym się z siebie. Po prostu muszę jakoś wyładowywać to wszystko, czego się dowiedziałem, tyle teorii. Tylko nie mów o tym nikomu. Spoglądam na nią znanym spojrzeniem KD. Dobrze słyszałaś... Mina znów robi mi się poważna. Coś mi tu nie gra, zmarli nie ożywają bez powodu... Chyba będziemy musieli przeprowadzić śledztwo w tej sprawie... O ile chcesz pomóc. Spoglądam na nią pytająco. Rzadki przypadek, bo normalnie członek KD nie proponuje, tylko żąda.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 30 Kwi 2009 - 14:07

-Wydaje mi się, że shinigami maczali w tym palce...w sumie ostatnio dużo ich się kręciło, a zazwyczaj w mieście jest jeden w ekstramalnych przypadkach trzech...jeśli pojawia się oddział znaczy, że coś jest nie tak...a wczoraj sam widziałeś, je było ich sporo...-jego 'straszny' wzrok nie zrobił na niej większego wrażenia-Wątpię, żeby śledztwo cokolwiek dało ale postaram się pomóc...moim jedynym pomysłem jest znaleźć jakiegoś shinigami i spytać się czy coś wiedzą na ten temat...

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 30 Kwi 2009 - 16:23

Shinigami? Masz na myśli tych przeklętych fanów cosplay'u, którzy mnie upokorzyli, hę? Od razu, kiedy pojawia się wspomnienie o nich, moja krew wrze. Nikt jeszcze tak mnie nie upokorzył i nie zawstydził przed uczennicą szkoły. Musiałem nawet ją prosić o pomoc. Zapytaj się ich, bo wątpię, czy wytrzymam ich obecność bez ich zabicia... Naprawdę. Mimo wszystko to mnie napawa niepokojem. Więc tak. Dzięki za pomoc. Rzucam jedynie, chociaż to rzadkie. Co mamy? Otóż zginęliśmy wraz ze szkołą zabici przez przeklętego cosplay'owicza, który był Bounto, prawdopodobnie zabił moją mamę. Trafiamy do jakieś przeklętej przestrzeni, w której rozwalamy przeklętą kałamarnicę ze spółką przeklętych rąk. Potem wszystko się rozpada i jakaś przeklęta kobieta, która nas odesłała i wdepnęliśmy w przeklętą sytuację, chwała Bogu jednak lepszą niż jako karma dla ośmiornic. Według ciebie są zamieszani przeklęci fani cosplay'u. A powiem ci, że nie tylko. Teraz mi się coś przypomina. Kiedy doszedłem do miejsca morderstwa, to dwójka policjantów, nie fanów cosplay'u ani nie tych morderców i nie twoich zabójców gadała sobie normalnie o sprawach normalnie przed ludźmi ukrytych. Więc mamy jeszcze jedną partię biorącą udział w rozgrywce. Podsumowując: Za Mało! Zaciskam zęby z bezsilności. Potrzebujemy więcej materiału dowodowego. Ja się nie znam, ale ty możesz wiedzieć, gdzie ci fani cosplay'u, gdzie mordercy oraz wy, zabójcy. Trzeba poszukać w ich bazie głównej czy co tam w ogóle mają... Wszystkich, bez wyjątku! Mruczę pod nosem, jednak przez chwilę odwracam wzrok. Jest jeszcze jedna sprawa, która stanowi dla mnie życie i śmierć. Wciąż jednak nie mam odwagi się o to zapytać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 2 Maj 2009 - 18:28

-Policjanci?!-spytała lekko wstrząśnięta.-Wydaje mi się to dziwnie podejrzane...-westchnęła-Niestety zmartwię się ale tylko sami bounto wiedzą gdzie jest ich główna siedziba, jeśli w ogóle taka istnieje...o wyprawie do społeczności duchów nawet nie myśl, nie wejdziesz tam żywy, poza tym i tak nikt nam nie otworzy przejścia. Shinigami bardzo dobrze ukrywają swoje dane...co się tyczy nas-zastanowiła się przez chwilę-nie prowadzimy dokumentacji, wiedzę zdobywa się z pokolenia na pokolenie, każda rodzina niezależnie...-zaczęła stukać paznokciami w policzek.-Ale mogę zlokalizować shinigami opiekującego się miastem, bądź jakiegokolwiek innego i spróbuję z nim porozmawiać...hmm...chcesz się jeszcze o coś zapytać?-przekrzywiła głowę na bok.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 2 Maj 2009 - 21:51

Powtarzam w głowie informacje, które przekazała mi Tsukasa. ~Cholera, wszyscy się dobrze ukrywają... w końcu jesteśmy zdani na tych przeklętych fanów cosplay'u. Mam tylko nadzieję, że coś wiedzą... Jeśli tak, to lepiej niech nam powiedzą.~ W końcu wzdycham w duchu. ~Nic na to nie można na razie poradzić, trzeba zaufać Tsukasie...~ I jeszcze pozostaje jedna kwestia, nie związana ze śledztwem. Ale sama myśl o niej sprawia, że robię się czerwony. ~Cholera... To jest takie zawstydzające.~ Chyba pierwszy raz znajduje się w takiej sytuacji. Jednak jeśli się nie zapytam, to będzie koniec wszystkiego, mnie też, prawdopodobnie. Wolno odwracam się do Tsukasy, patrząc jej prosto w oczy. Tak... Jeszcze jedna... sprawa. A... mianowicie... Opuszczam wzrok, wyglądając jak burak. ~To chyba najtrudniejsza rzecz, jaką miałem się zapytać...~ W końcu odrobinę podnoszę. Czy... ty... Tsukasa... nie.... zechciałabyś... zostać, eee, ummm... Zaczynam niepewnie, przełykając ślinę i nabierając oddech. Czy nie zechciałabyś zostać moją nauczycielką walki? W końcu udaje się mi wykrztusić to ekstremalnie zawstydzające słowo. To chyba pierwszy raz w historii Komitetu... Nie, w historii wszystkich Komitetów, kiedy wysoko postawiony jego członek prosi o pomoc w nauce walki "zwykłą uczennicę". Zrozum... Kontynuuję. Widziałaś, jak się skończyły moje walki? Fani cosplay'u, przeklęty cosplay'owicz, przerośnięta kałamarnica, stwory z piekła rodem... jak dotąd każdą walkę z nimi przegrywałem... Nie mam pojęcia, jak walczyć z takim rodzaju przeciwnikiem. Co gorsza, jeśli zaatakują szkołę, będę bezradny, jak wcześniej. Dlatego proszę cię, błagam cię, pomóż mi stać się silniejszym! Moje oczy wyrażają naprawdę wielki żal i błaganie. Póki nie nauczę się, to nie będę mógł żyć z takim upokorzeniem. Przegrane walki... to jest najgorsze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 9 Maj 2009 - 19:06

Gdy usłyszała, że chodzi tylko o nauczenie sposobów walki od razu jej organizm się rozluźnił.-Myślałam, że to będzie coś gorszego...twoje moce się jeszcze nie ujawniły, więc nie za bardzo wiem jak ci pomóc.-wzruszyła ramionami.-Wydaje mi się, że mój ojciec będzie lepszym nauczycielem.-po tych słowach stwierdziła z przerażenie, że przed nią jeszcze rozmowa na dość nieprzyjemny i drażliwy temat.-Chodź. Idziemy znaleźć jakiegoś shinigami...najleprza będzie jakaś główna ulica, gdyż na 99.9% maskują swoją energię duchową. Będzie trzeba użyć wstążek. No nic...-wstała z krzesła złapała go za rękę i pociągnęła do drzwi wejściowych, w tym samym czasie żegnając się z jego matką oraz dziękując za gościnne przyjęcie.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sob 9 Maj 2009 - 20:52

(Uch... to było długie... już myślałem, żeby twoją przygodę zakończyć dead endem, ale zdążyłaś w ostatniej chwili... Następnym razem możesz powiedzieć, że nie będzie cię tydzień, bo czekanie tyle czasu... hmmm, nawet moja cierpliwość, mimo że długa, nie jest nieskończona...)
Z typową miną "Hę" przekręcam głowę, nie za bardzo rozumiejąc, o co chodzi w "coś gorszego"... Słucham uważnie Tsukasy, jednak jestem niezadowolony. Aż mnie korci, żeby uderzyć pięścią w ścianę. ~Cholera... Same gówniane wieści. Moej moce się nie ujawniły? Ile mam czekać, aby to nastąpiło... Może jednak ten jej ojciec-zabójca będzie coś wiedział.~ Oczywiście, oprócz tego niezbyt jestem chętny spotkaniu z fanami cosplay'u. ~Załatwmy to szybko...~ Myślę sobie. ~I o co chodzi z tymi cholernymi wstążkami?~ Niestety, nie mam zielonego pojęcia, jaka to jest metoda. Nie protestuje, kiedy Tsukasa bierze mnie za rękę, sam miałem wstać. Mamo, wychodzimy. Tayaki zjem później. Wybacz, ale obowiązek wzywa! Mówię jeszcze do mamy, po czym idę wraz z Tsukasą, pozwalając się prowadzić. ~Cholera, wciąż polegam na tej kobiecie... Muszę szybko nauczyć się walczyć, bo inaczej będzie źle...~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Nie 10 Maj 2009 - 17:22

-Naszym celem jest jakaś główna ulica...-powiedziała i pociągnęła go za sobą omijając jak najdalej duże skupiska energii należące do hollow'ów. Gdy stanęli na jednej z główniejszych ulic niespodziewanie stanęła i usiadła jak gdyby nigdy nic na środku chodnika.-Teraz proszę bądź przez chwilę cicho...-po tych słowach zamknęła oczy i zaczęła przeglądać otaczające ją białe wstążki w poszukiwaniu czerwonej.

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Nie 10 Maj 2009 - 19:05

Czerwonych wstążek nigdzie nie było. Przecież ostatnio przechodziła tędy armia shinigami i odbyła walkę z pustymi. Rozpłynęli się ot tak. Chyba musicie poszukać trochę lepiej albo naprawdę ich tutaj nie ma.
Powrót do góry Go down
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 12 Maj 2009 - 14:03

~Więc to wymaga koncentracji, ech?~ Zaplatam ręce i czekam, aż Tsukasa skończy. ~Swoją drogą, jeśli dzięki temu można znaleźć fanów cosplay'u i innych wariatów... To jest to cholernie przydatna technika. Dzięki niej już żaden nie ucieknie karze... Tylko żeby ta umiejętność się obudziła.~ Uśmiecham się lekko. ~Pewnie będzie ich tysiące... W końcu zaatakowała niedawno armia potworów i przybyła armia fanów...~ Czekam jeszcze kilka minut, po czym podchodzę od tyłu i potrząsam lekko niecierpliwie Tsukasę. Te wstążki całe... Nie wiem, o co chodzi, ale musisz mnie tego nauczyć. I co, są jacyś? Pewnie musi być ich miliony. Mruczę cicho, spoglądając na dziewczynę-zabójczynię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Wto 12 Maj 2009 - 20:25

Tsukasa nie była zadowolona z faktu, że nie może niczego znaleźć. Szukanie przerwał Karube potrząsając nią lekko.-Jeśli się skupisz będziesz mógł je zobaczyć...-odpowiedziała spokojnie i po dłuższej chwili westchnęła.-Idziemy szukać dalej....-wstała z chodnika i zaczęła iść szybkim krokiem w stronę parku.-Mam nadzieje, że znajdziemy ich bez narażania życia...-stwierdziła po chwili.-W parku mogę spróbować ci nauczyć widzieć wstążki...ale nie wiem czy zwykli ludzie mogą je dostrzec...

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Koryusai Karube

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
200/200  (200/200)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Sro 13 Maj 2009 - 15:25

Huh? To żadnych nie ma. Co za... Niezadowolony przekręcam głowę. ~Cholera, kiedy nie potrzeba ich, to przylatuje tysiące, a jeśli są potrzebni, to nie można żadnego znaleźć.~ Lekko się uśmiecham na słowa Tsukasy "Zwykły człowiek". Uwierz mi, już dawno przyzwyczaiłem się, że nie ma "ludzi zwykłych". Są tylko mniej i bardziej szaleni. Ja chyba właśnie wkraczam w tą drugą grupę... Dosłownie jeden dzień a już mój świat staje na głowie. Znów się śmieje, zakładając ręce na głowę. ~Ech, zdecydowanie, jeśli można nazwać człowieka, który widzi duchy i fanów cosplay'u wszędzie, gada normalnie z zabójczynią, przeżył śmierć i trafił w inną rzeczywistość... Ech.~ Wzdycham, idąc w kierunku parku już bez słowa. ~Oby tam byli.~
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tsukasa Haduki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Szkoła   Czw 14 Maj 2009 - 14:07

-Mówiąc "zwykły" miałam na myśli ludzi-nie-Quincy takich jak ty...-stwierdziła i przyspieszyła kroku.-Ale zabawne...śmiać się z siebie-powiedziała tak by jej nie usłyszał. ~Całe szczęście, że już niedaleko...co prawda wątpię by człowiek, nawet z tak dużą ilością energii duchowej mógł zobaczyć...ale kręci się tam duża ilość dusz i co za tym idzie hollow z którymi walczą shinigami. Jednak może to się okazać niebezpieczne...znając nasze szczęście to będziemy w następnych kłopotach~

Tsukasa
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Szkoła   Pią 15 Maj 2009 - 6:20

Do dłuższym marszu doszliście do parku. Po parku chodzi uczniowie waszej szkoły. I znając reputację naszego pana z KD.... nie przejdziecie nierozpoznani. Nie trudno było o pustego w tym miejscu jako że wokoło było pełno smacznych dusz, z większa i mniejszą ilością reitasu. Staliście w progu stalowego wejścia do parku z napisem "1992". Nie było widać wolnego miejsca, a dokładniej takiego gdzie nie było ludzi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Szkoła   Today at 7:44

Powrót do góry Go down

Szkoła
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 33 z 34Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next