IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy
Forumowy Discord

Share | 
 

 Sala numer 6

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Masakazu
Mistrz Gry : Haruaki Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
168/168  (168/168)
Punkty Reiatsu:
32/64  (32/64)

PisanieTemat: Re: Sala numer 6   2018-04-25, 16:25

Masakazu wysłuchał uważnie wyjaśnienia na temat run, miał jednak wątpliwości co do tego czy właściwie ją rozumie. –Chce pani powiedzieć, że runy żyją własnym życiem i same działają?- Zapytał się kobiety o trafność interpretacji jej słów. Oczywiście, nauczycielka przejrzała przez intencje chłopaka, gdy ten spytał się jej o to jak traktuje nieobecności. Nastolatek skomentował jej reakcję jedynie lekkim westchnięciem. Najwyraźniej zraził kolejną osobę w Akademii. I to taką, która w przeciwieństwie do Tathonou-sensei najwyraźniej jest kimś porządnym. I w przeciwieństwie do Masumi jest skazany na jej towarzystwo prawdopodobnie na długi czas. Cóż, przynajmniej dowiedział się tego co chciał. Chodź wyraźnie zawiedzona jego zdaniem o jej lekcjach, Tsubasa-sensei sprawiała wrażenie osoby dostatecznie zrównoważonej, by darować mu nieobecność lub dwie, jak długo nadrobiłby swoje zaległości. Tym niemniej decyzję, czy wystawić kobiety wspaniałomyślność na próbę postanowił podjąć później. Zamiast szukaniem dodatkowego czasu bardziej powinien być skupiony na właściwym wykorzystaniu tego jaki ma. Podziękowawszy rudowłosej za jej wyjaśnienia i ukłoniwszy się, chłopak opuścił salę oglądając swoją runę.

"Oczyszczająca burza, eh?”- Pomyślał, udając się w stronę stołówki. Aktywne działanie i zapomnienie o słabościach było dobrą sugestią, Masakazu najpierw chciał jednak coś zjeść i odpocząć jakieś pół godziny. Dotarłszy na miejsce, na obiad wybrał pilaw z curry. Nastolatek rozejrzał się po pomieszczeniu mając nadzieje, że Kuro, Atsumi lub Ginko również przyszli. Z pierwszymi dwoma mógłby umówić się na wspólny trening. Ze złotooką z kolei chciałby poruszyć temat jej wielbiciela, pamiętał jednak, że musi być ostrożnym. W końcu jeden wspólny sukces może nie wystarczyć, by dziewczyna dostatecznie mu zaufała. Jeśli jednak nikt z nich nie znajduje się teraz w Sali, chłopak spożywa swój posiłek samemu, po czym udaje się do swojego pokoju, gdzie oddaje się półgodzinnej medytacji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shirotoriavatar

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
77/100  (77/100)
Punkty Reiatsu:
12/81  (12/81)

PisanieTemat: Re: Sala numer 6   2018-05-02, 16:49

Nauczycielka pożegnała Masakazu jedynie krótkim skinieniem głowy. Następnie powróciła do przerwanej czynności. Akurat część uczniów już czekała pod salą, kiedy nastolatek ją opuszczał. Mimo wszystko brunet postanowił coś zjeść. Całe szczęście droga do stołówki przebiegła bez większych problemów. Masakazu nawet dostał posiłek omijając czekanie w kolejce. Oczywiście odnalezienie znajomych twarzy zaowocowało pewnym problemem. Atsumi siedziała z dziwną, wilczą damą, jak również sławetną panną Tanaki. Kuro natomiast rozmawiał z czerwonowłosym chłopakiem, który najwyraźniej pochodził z jakichś dalekich stron. Tymczasem ślad po Ginko zaginął. Najwyraźniej złotooka miała lepsze rzeczy do roboty. Chłopakowi pozostawało skonsumować posiłek w samotności. Następnie zawlekł szanowne cztery litery do pokoju wspólnego...

z/t
Pokój Masakazu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Shirotoriavatar

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
77/100  (77/100)
Punkty Reiatsu:
12/81  (12/81)

PisanieTemat: Re: Sala numer 6   2018-05-23, 20:33

~Kyosuke 3~


"Podróż" minęła wam dość szybko i bez większych problemów. Część uczniów stało jeszcze przed salą. Rozmawiali w najlepsze, jednocześnie nie wiedząc nic o czekającym wszystkich teście. Przynajmniej ominął ich niepotrzebny stres. Niektórzy zajmowali już miejsca przy ławkach. Między innymi tak postąpili Astarte czy Kyo. Oczywiście wilcza dama lubiła przesiadywać blisko okna. Natomiast czerwonowłosy ulokował się gdzieś pośrodku sali. Najwyraźniej wychodził z założenia, że tam nauczyciel nie będzie zbytnio patrzył. Wreszcie do wnętrza zaczęły napływać tłumy. Jako ostatni zamknął drzwi sensei Zori. Kiedy zapanowała odpowiednia cisza wyciągnął z podręcznej torby plik kartek.
-Witam wszystkich uczniów. Dzisiaj zaczniemy zajęcia od krótkiego sprawdzianu. Zobaczymy ile zapamiętaliście z dotychczasowych wykładów. Przewidziałem dziesięć pytań zamkniętych oraz dwa otwarte. Swoje odpowiedzi możecie poprawić tylko raz... Oczywiście oceny zawisną na korytarzu. Życzę powodzenia. Zaczniecie pisać, kiedy powiem.- Mężczyzna mówił cicho, ze stoickim spokojem, jednocześnie wręczając każdemu dokładnie dwie kartki. Następnie omiótł wzrokiem sale i pozostał za plecami wszystkich siedzących. Owszem takim sposobem wzbudzał stres, ale przynajmniej nikt nie próbował ściągać.
-Macie dokładnie czterdzieści minut. Za ściąganie grozi kara. Zaczynamy.- Wreszcie dostaliście sygnał do działania. Oczywiście karta zawierała zestaw najróżniejszych pytań. Może wiedza z iluzorycznego świata jakoś ciebie uratuje przed hańbą czy złymi stopniami...


Imię i Nazwisko:

Klasa:

1. Wymień nazwiska najważniejszych rodów szlacheckich w Soul Society.
2. Wypisz nazwy bram Rukongai i odpowiadające im żywioły.
3. Co oznacza liczba 4 w kulturze Japonii.
4. Z jakich wyrazów wywodzi się słowo "Shinigami" i co one oznaczają.
5. Jak został wybrany Król Dusz.
6. Jakie warunki trzeba spełniać na ucznia akademii.
7. Jakich przedmiotów naucza akademia na pierwszym roku.
8. Czym zajmują się poszczególne dywizje (opisz w dwóch słowach).
9. Jakie dusze nie mogą odrodzić się w Soul Society.
10. Kto jako pierwszy zaczął szkolić Shinigami.
Pytania otwarte:
11. Wymień jakie gatunki kwiatów są przypisane poszczególnym dywizjom i jednym słowem opisz co oznaczają.
12. Wymień przynajmniej cztery główne bóstwa, które przetrwały do czasów dzisiejszych i jednym zdaniem opisz czym się zajmują.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Sala numer 6   

Powrót do góry Go down
 
Sala numer 6
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Sosblogs.com