IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Market Hiru

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Market Hiru   Sro 17 Gru 2008 - 14:57

Poszedłeś sobie do centrum i tak jakoś z tłumem wpadłeś do marketu a raczej wielkiej galerii handlowej
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.skfight.yoyo.pl
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Sro 17 Gru 2008 - 15:01

Chodzę od sklepu szukając czegoś interesującego do kupienia
Powrót do góry Go down
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Sro 17 Gru 2008 - 15:08

Chodziłeś po sklepach jednak nic takiego cię nie zainteresowało i po prostu przechadzałeś się po sklepach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Sro 17 Gru 2008 - 15:12

-pomyślałem że kupię coś dla Pheali poszedłem do sklepu z ubraniami i poszukałem białej aksamitnej wstążki bez żadnych wzorów po prostu zwykłej wstążki
Powrót do góry Go down
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Sro 17 Gru 2008 - 15:31

Po około piętnastu minutach zobaczyłeś piękną wstążkę taką jak chciałeś więc ją wziąłeś i poszedłeś do kasjera aby kupić. Był on dosyć młody i od razu zapytał wbijając kod na kasę Dla dziewczyny co?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Sro 17 Gru 2008 - 15:32

-nom-odrzekłem uśmiechając się od kasjera-ile płacę?
Powrót do góry Go down
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Sro 17 Gru 2008 - 15:38

Chłopak wyzerował kasę mówiąc Na koszt firmy po tych słowach podał ci ładna torebeczkę w która mogłeś schować wstążkę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Sro 17 Gru 2008 - 15:41

-dziękuje-spakowałem wstążkę w siatkę i odszedłem od kasjera wyostrzyłem swoją ostrożność żeby nikt nie zabrał mi siatki z "skarbem". Opuściłem centrum i poszedłem do domu.
Powrót do góry Go down
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Sro 17 Gru 2008 - 15:45

Spokojnie dotarłeś do domu jednak nie wiedziałeś jak zareaguję ojciec Phealii jeśłi przyjdziesz do koleżanki
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Sob 13 Cze 2009 - 20:45

Gdy się przedostaliśmy do świata żywych od razu się rozglądałam po okolicy... na razie nic nie wskazywało na obecność pustych czy menosów...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Sob 13 Cze 2009 - 20:52

Market o tej porze był nieczynny, widocznie jakieś święto, a może po prostu w świecie żywych była niedziela...

Zaczęliście przechodzić między szafami z towarami, nic się nie działo... aż nagle usłyszeliście krzyk jakiegoś mężczyzny kilkadziesiąt metrów dalej. Gdy tam pobiegliście(po drodze rozdzieliliście by z obu stron zajść) zobaczyliście wstrętną larwę z maską, miała 2m długości i budziła naprawdę obrzydzenie, do tego śmierdziała i właśnie napojona była duszą. Staliście tak wpatrzeni w nią, twój kompan dał znak żeby zainterweniować - musisz odciągnąć jakoś jego uwagę, a Minori go dobije od tyłu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Sob 13 Cze 2009 - 20:59

Chwile się zawahałam, wyjęłam przed siebie obie ręce i krzyknęłam:
Owiń męża, nie pozwól oddychać, zaklęcie wiążące numer sześć - mumifikuj!
Miało to unieruchomić pustego i zarazem dać szanse Minoriowi zniszczyć go od tyłu.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Sob 13 Cze 2009 - 21:07

Larwa nawet nie zdążyła zareagować, Minori to wykorzystał i szybko zaatakował maskę, która się rozpadła...

ciało pękło i wyskoczyła z niej gigantyczna osa(z 3m miała a jej żądło z metr), strzepnęła resztki śluzu ze skrzydeł, wypięła odwłok w twoją stronę i zaczęła nacierać żądłem. Minori tylko w pogardzie chrząknął i zaatakował Byakurai bez inkantacji ją, lecz zdążyła odskoczyć i nie była pewna kogo tym razem zaatakować, poleciała najwyżej jak mogła i was obserwowała bacznie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Sob 13 Cze 2009 - 21:16

Skoncentrowałam trochę reiatsu, odpowiednie do tego zaklęcia... znów wyciągnęłam dwie dłonie w stronę osy i powiedziałam:
Fala wynosi i pogrąża. Zaklęcie destrukcyjne numer dwa - Uderzenie!
Siła tego zaklęcia miała powalić pustego na ziemię i dać szanse Minoriemu w końcu go zniszczyć...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 10:17

Hollow dostał i poleciał na szafę, która się zawaliła. Minori szybko doskoczył i chciał wykończyć maszkarę, ale ta złapała w żuwaczki jego zanpaktou i mocno nim rzuciła.

Minori poleciał na szafę z talerzami itd. Co narobiło strasznie dużo hałasu. Minori jednak wstał, a jego twarz pozostała nadal bez emocji, jakby się tym nie przejął i znów zaatakował, ale tym razem kombinacją zaklęcia 6 - ognisty podmuch. Gdy ogień dosięgnął potwora i trochę oszołomił Minori użył nieco reiatsu i przy szybkim biegu przeciął owada.

Pusty się rozpadł, Minori spokojonie schował katanę, wydaje się jakby mocniejszy od poprzedniego spotkania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 10:22

Czułam się trochę zażenowana tą sytuacją ponieważ praktycznie rzecz biorąc nic nie zrobiłam... czułam również jakbym coraz bardziej się od Minoriego oddalała... w sensie oczywiście siły i umiejętności...
Westchnęłam głęboko i powiedziałam trochę zrezygnowana patrząc tam gdzie niedawno był pusty:
No to jednego mamy już z głowy
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 10:35

Minori spojrzał na Ciebie:

- Racja, trzeba iść dalej. To przechodzenie z poczwarki do formy dorosłej mi się nie podoba...

Nagle słyszeliście coś znowu. Wybiegliście na główny korytarz marketu i czekaliście... zaczęły iść do was kolejne, te same larwy - były ich dziesiątki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 10:39

Wyciągnęłam swój zanpaktou tak że byłam gotowa do ataku... lecz widziałam że owe larwy zaczęły nas okrążać i jest ich baardzo dużo...
Co teraz zrobimy?? spytałam się Minoriego rozglądając się dookoła...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 10:45

Gdy odwróciłaś wzrok w stronę Minori'ego zauważyłaś, że nawet nie wyjął miecz:

- To bez sensu z nimi walczyć, nawet jeżeli ich zaatakujemy i wygramy to wyjdą z nich tamte Hollowy, a wtedy jesteśmy na straconej pozycji.

Te słowa nieco cię zdziwiły - przecież nie można się tak poddawać, ale zaraz dodał:

- zauważ, że działają jak w ulu, trzeba odnaleźć Królową. Wpierw trzeba ominąć te tutaj i schodzimy do piwnicy. Jesteś gotowa? Idziemy!

Minori strzelił Byakurai w stronę marketu po drodze trafiając kilka larw, które aż odrzuciło. Zaczął biec po utorowanej drodze.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 10:50

Kiwnęłam tylko głową i ruszyłam zaraz za Minorim. Gdyby mnie jakaś larwa zaatakowała tak jak Minori strzelam Byakurai...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 10:56

W końcu dotarliście do drzwi od piwnic i weszliście do środka, panowała tam ciemność, włączyłaś światło i oświetliło korytarz, było dość dziwnie gorąco, ale poza wami nikogo nie było.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 10:59

Teraz dopiero zrozumiałam dlaczego Minori chciał iść do piwnicy... Było strasznie gorąco i wilgotno... to były idealne warunki dla tych larw... z pewnością musi tu być gdzieś ta królowa...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 11:10

Zaczęliście powoli szukać królowej, ostatecznie trafiliście pod właściwe miejsce:

to były duże drzwi do jakiegoś magazynku, spod framugi wylatywała para i biło jadowicie zielone światło. Minori wyjął zanpaktou i zapytał się:

- jakieś sugestie? Nie wiemy dokładnie co tam jest i czy mamy do czynienia z jednym czy wieloma przeciwni... Padnij!

szybko rzuciłaś się na ziemię, a Minori zablokował cios potężnego żądła, wielka hollowata osa zaatakowała go, była niewiele większa od tamtej, ale wyglądała na groźniejszą - widocznie tamto było robotnicą a to żołnierzem, który miał strzec wejścia, Minori przerywanymi słowami rzucił do ciebie:

- idź sama, ja go zatrzymam skoro już tu nas chcieli zatrzymać to znaczy, że w środku jest sama królowa.

Chciałaś mu pomóc, ale potężne cielsko, które walało się w ciasnym korytarzu zaczęło rozbijać konstrukcję:

- Idź, pospiesz się! Dam mu radę!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 11:15

Nie miałam innego wyjścia tylko go posłuchać... gdy wbiegłam do środka obejrzałam się za siebie czy Minori sobie daje rade... po czym zaczęłam biec przed siebie kierując się ku królowej... trzymałam w lewej ręce swój zanpaktou i byłam gotowa na ewentualny atak... zacisnęłam bardziej rękojeść ale tak bardziej czule...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 11:30

Otworzyłaś drzwi, zaduch bił ci w twarz i mnóstwo pary wyleciało na zewnątrz pokazując co jest w środku: ściany były całe w pleśni od wilgoci, a podłoga była lepka, żarówki były przyćmione. Po kilku sekundach byłaś spocona, ale nie to cię przejęło, ale to co było naprzeciw Ciebie zmroziło krew w żyłach na moment i nie przypominało większej Osy:

Potwór mimo rozmiarów wolny nie był i kierował się w twoją stronę na pewno nie z przyjaznymi zamiarami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 11:39

Jak ja mam z tym walczyć?! pomyślałam w panice i cofnęłam się krok do tyłu...
To coś było ogromne... zaczęłam koncentrować moje reiatsu... wyciągnęłam przed siebie obie ręce i powiedziałam:

Owiń męża, nie pozwól oddychać, zaklęcie wiążące numer sześć - mumifikuj!

Owe zaklęcie miało owinąć królową i zarazem unieruchomić... wiedziałam że to nie będzie się trzymać długo bo jest silna i ogromna... korzystając z nieuwagi królowej podskoczyłam w górę nad nią i zamknęłam oczy... wyciszyłam się... wyciągnęłam przed siebie zanpaktou... i powiedziałam w myślach...
Proszę pomóż mi... użycz mi mocy by ją pokonać...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 12:07

Zaklęcie podziałało, lecz zostało szybciej rozerwane niż się spodziewałaś, machnęła obrzydliwą łapą i cię wywaliło na ścianę, minimalnie zamortyzowała uderzenie pleśń i porosty, ale i tak mocno poczułaś i lekko zaćmiło Cię a nim się ogarnęłaś do pełna królowa stała nad Tobą i z rozwartym pyskiem pełnym ostrych zębów nie atakując od razu, jakby chciała wpierw sprawić ci ból i ogromny strach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 12:14

Cholera... pomyślałam... przeturlałam sie pod nią szybko... znalazłam sie za nią... dysząc... ledwo co stałam... chwilkę odetchnęłam wzięłam głęboki oddech i zaczęłam biec... podskoczyłam i wbiłam swoje ostrze w jej odwłok i próbowałam ją przeciąć na pół razem z żądłem...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 12:21

Wbiłaś jedynie na kilka cm miecz, nie mogłaś nim ruszyć do przodu, a twoje ręce drżały.

Natomiast zauważyłaś że żądło jest tylko końcówką ogona, który wygląda jakby był ogonem szkieletu tyle, że czarnym. Ogon się zawinął i celował w ciebie, ledwo zrobiłaś unik, rozcięło tylko ci szatę. Uciekłaś w drugi kąt. Maszkara wstała, choć nie mogła się wyprostować mimo, że sufit miał z 4m wysokości. Była naprawdę obrzydliwa, stanęła jak nie owad: na dwóch odnóżach stanęła, a 4 kierowały się w twoją stronę, lekka struga obrzydliwej krwi lała się z ranny, a właściwie ranki patrząc na gabaryty.

Potwór ryknął przeraźliwie, przeszywający odgłos sprawił, że chciałaś koniecznie zakryć uszy. Gdy przestała zaczęła kroczyć na ciebie, a ogon machał w powietrzu. Minori ciągle się nie pokazał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Nie 14 Cze 2009 - 12:28

Wyciągnęłam przed siebie środkowy palec... celowałam prosto w odwłok... tam gdzie była rana tylko że od góry... i powiedziałam:
Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Biała Błyskawica!
Gdy mi się udaje w celować tam gdzie była rana, podbiegam do niej i jeszcze raz próbuje odciąć jej odwłok swoim zanpaktou...
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Market Hiru   Today at 19:46

Powrót do góry Go down

Market Hiru
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next