IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 3/3
Shadow - 1/1 | Kovacs - 0/1 Ekkusu - 3/3


Share | 
 

 Główny Budynek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorWiadomość
Kaz

Oddział : Dywizjon 2
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
210/210  (210/210)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Czw 7 Sie 2014 - 17:31

Plan lekcji Ahita zapowiadał, że ten nie będzie się w akademii nudził. Zajęcia zwykle trwają od rana do późnego popołudnia, więc nie będzie miał wiele czasu na odpoczynek. Teraz schował mała karteczkę do małej kieszonki i wyszedł z sali. Miał szczęście bowiem przygotowano sporych rozmiarów plan całego budynku. Na samym dole zobaczył niebieski punkt podpisany jako ' JESTEŚ TU'. Krótkie rozpoznanie i już wiedział gdzie ma się skierować.
Wyglądało na to, że nie ma wcale tak daleko. Skierował więc swe kroki na pierwsze zajęcia. Przechodził korytarzami raz po raz trącany przez dużo większych ludzi, jednak tylko raz czy dwa zdawało mu się usłyszeć nieśmiałe przepraszam. Gdy już udało mu się przebrnąć przez większą część drogi zobaczył lekko kulejącego mężczyznę. Postawny shinigami był jednym z nauczycieli, którzy byli obecni na uroczystości. Zdawało się, że wokół niego panuje strasznie chłodna atmosfera. Uczniowie omijali go szerokim łukiem, zupełnie jakby w parze z nim kroczyła sama kostucha.
Spoiler:
 
Jeśli Wabanaki dobrze zapamiętał to za następnym rogiem znajdowała się sala w której miał zajęcia. Zdaje się, że czerwonowłosy shinigami kroczy w tym samym kierunku, jednak ze względu na lewą nogę szedł bardzo wolno.


     
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ahito
Mistrz Gry : Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
30/56  (30/56)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Czw 7 Sie 2014 - 19:01

-Nikt ich nie nauczył dobrych manier, czy co? W końcu pochodzę ze szlachty i należałoby mi się przeproszenie.- I tak w duchu oburzenia i zniesmaczenia manierami współczłonków akademii, Ahito znalazł się niedaleko tajemniczego nauczyciela. -Ciekawe, czy to z nim będę miał teorię...- Mimo zadania pytania, wolał nie znać na nie odpowiedzi. Już na pierwszy rzut oka widać było, że ów Shinigami nie jest osobą miłą, a im dłużej młodzian mu się przyglądał, tym bardziej się go bał. Wtedy też przypomniał sobie, że powinien iść, a nie stać i obserwować kulejącego nauczyciela. Ruszył więc do sali, ale starał się to zrobić w taki sposób, żeby uniknąć profesora i wyglądać jak najbardziej naturalnie. Kiedy już wszedł do sali starał się zająć miejsce blisko szlachty na jego poziomie i blisko tablicy, by lepiej słyszeć nadchodzący wykład.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz

Oddział : Dywizjon 2
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
210/210  (210/210)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Czw 7 Sie 2014 - 21:40

Faktycznie - przeprosiny jak najbardziej mu się należały. Jednak to jak chłopak się prezentował nie przywodziło na myśl członka poważanej szlacheckiej rodziny, a bardziej wygłodniałego, choć zadbanego, rukończyka. Może gdyby ludzie przyjrzeli się dokładniej dostrzegliby jego pochodzenie, ale nikt nie miał na to czasu. Każdy gdzieś pędził licząc na to, że uda mu się dotrzeć na miejsce zajęć przed przyjściem tego czy innego sensei'a.
Ahito przemknął niby niepostrzeżenie obok shinigami niemal tuląc się do ściany. Szybko mógł wyprzedzić mężczyznę, gdyż temu raczej się nie spieszyło. Ciężko określić czy było to spowodowane jego utykaniem, czy też po prostu szedł wolniej. Całe szczęście dla młodzika mógł bezproblemowo wejść do sali. Ta była na tyle duża, że pewnie bez problemu pomieściłaby i ze dwie klasy gdyby zaszła taka potrzeba. Wabanaki nie zdążył na razie zwrócić większej uwagi na studentów, usiadł w jednym z ostatnich rzędów.
Do sali wszedł sensei. Mimo kuśtykania szedł dość pewnie, co mogło dziwić. W sali zapanowała cisza, a słychać było tylko powolne kroki.
- Nazywam się Zori Tathonou i będę was nauczał wszystkich przedmiotów teoretycznych. Na moich lekcjach nie będę tolerował obijania się, gadania, a przede wszystkim spóźniania się. - bardziej krzyczał niż mówił. Nastepnie bez wahania przeszedł to tematu wykładu - hollow. Zaczął wyjaśniać ich pochodzenie i to jak powstają te bestie z którymi w przyszłości przyjdzie im walczyć. Ahito musiał się napracować, bowiem sensei mówił dość szybko. Mógł też teraz przyjrzeć się dokładniej duszom z którymi przyszło mu chodzić do klasy.


     
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ahito
Mistrz Gry : Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
30/56  (30/56)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Czw 7 Sie 2014 - 23:07

Zaraz po zajęciu miejsca, chłopak szybko wyjął potrzebne przyrządy. Później okazało się, że dobrze zrobił, bowiem w momencie, kiedy młodzian był gotowy do lekcji, w sali pojawił się nauczyciel. Z jakiegoś, bliżej nieokreślonego powodu, kiedy wszedł do klasy, Ahita przeszły ciarki. Najwidoczniej podobna była reakcja klasy, bo wszyscy umilkli. Już pierwsze chwile wykładów zweryfikowały wszystko, czego młodzian się spodziewał. Okazało się, że pisanie zwyczajnych notatek na zajęciach z Zorim jest bardzo blisko niemożłiwego. Dlatego też zamiast tradycyjnego notowania zdaniami, Ahito zdecydował się upraszczać zdania do kilku, połączonych odpowiednimi znaczkami, słów. Natomiast te określenia, które już pojawiły się na danej kartce kończyły jako maksymalne skróty. W zaoszczędzonym przez takie uproszczenia czasie, Wabanaki rozglądał się po klasie. Zwracał przy tym specjalną uwagę na kilka najbliższych osób i starał sobie przypomnieć cokolwiek o pobliskich duszach. Oczywiście robił to w jak najdyskretniejszy sposób, tak aby wykładowca nie zauważył, że nie notuje. W końcu nie chciałby mieć problemów z takim nauczycielem i to na pierwszej lekcji.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz

Oddział : Dywizjon 2
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
210/210  (210/210)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Pią 8 Sie 2014 - 16:00

Pisanie skrótami myślowymi i robienie swoistych map połączonych strzałkami wychodziło Ahitowi słabo. Nie tyle przez to, że nie potrafił tego zrobić, a przez to iż ciężko mu było nadążyć za słowami Zori'ego. Ten mimo pośpiechu mówił bardzo zrozumiale na temat hollow. Gdyby tylko mógł szybciej pisać to na pewno udałoby mu się sklecić jakieś sensowne notatki, a tak musiał pisać wyrywkowo akurat to co udało mu się wychwycić.
Około dziesięciu minut po rozpoczęciu wykładu do sali wparowało dwóch chłopaków. Wydawali się być czymś bardzo rozweseleni. Pierwszy z nich wygląda tak:
Spoiler:
 
Drugi natomiast przerastał go o głowę i był bardzo umięśniony. Obaj należeli do szlachty.
Sensei spiorunował ich wzrokiem. Widok ten nie należał do zbyt miłych. Chłopak o białych włosach chciał się wytłumaczyć, lecz nim się spostrzegł zaczął owijać go jakiś promień, który zmieniał się w papier. Po chwili w wejściu stały dwie mumie u których widać było tylko oczy.
- Gdybyście okazali trochę ogłady i nie spóźniali się na zajęcia to wiedzielibyście, że nie toleruję tego. Za karę spędzicie tak cały wykład, siłą rzeczy nie zrobicie notatek. A na jutro napiszecie mi wszystko co zostało dzisiaj omówione w postaci referatu. - gniewnie poinformował ich nauczyciel. Następnie zaczął dalej prowadzić swój wykład.
Wabanaki nie miał zbyt wiele czasu na rozglądanie się w trakcie zajęć, lecz miał już ku temu okazję gdy zabrzmiał dzwonek. Jedna rzecz rzuciła mu się w oczy, z sali wychodził jakiś chłopak z ogoloną głową. Mógłby sobie dać rękę uciąć, że był to jego brat.


     
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ahito
Mistrz Gry : Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
30/56  (30/56)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Pią 8 Sie 2014 - 18:42

Kiedy zauważył, że obecny sposób notowania nie jest efektywny, Ahito zmienił go na krótkie zdania o jak najprostszej budowie. Przy okazji starał się wyszczególniać najistotniejsze sformułowania. Tutaj incydent ze szlachcicami okazał się być niezwykle przydatny, bo chłopak mógł uzupełnić notatki i rozwinąć niektóre skróty, póki pamiętał, co znaczyły. To wydarzenie pokazało też młodzianowi, że sensei Zori nie stosuje taryfy ulgowej wobec szlachty. Z kolei to było w oczach Wabanakiego niezwykłą zaletą, bo o ile błękitna krew daje prawo do pewnych przywilejów, to na pewno nie należy do nich ulgowe traktowanie. Albowiem to mieszkańcy Seireitei są tymi, którzy dają prawo i pracę Rukończykom, więc nie powinni być traktowani ulgowo, tak aby późniiej, jako dorośli, jak najlepiej opiekować się biedniejszymi duszami.
Zaraz po usłyszeniu dzwonka Ahito pomyślał, że będzie miał okazję uzupełnić notatki. Okazało się jednak, że los przygotował dla niego, co innego. Pierwszą reakcją na widok łysego chłopaka było błyskawiczne wstanie z miejsca. -Przecież to niemożliwe! Pan Ojciec nie wysłał... Tu miałem być wolny... Co on tu robi?!- Z zamysłu wyrwało go zniknięcie z pola widzenia owego młodziana. Później Ahito już nie myślał zbyt długo. W jedną sekundę odrzucił głos rozsądku, który powtarzał mu, że to może być ktoś tylko podobny do jego brata, czy to, iż przez takie zachowanie może mieć problemy.
-FUMIAKI!!!- krzyknął- Co tu robisz?!- Następnie starał się dogonić bezwłosego chłopaka z zamiarem ataku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz

Oddział : Dywizjon 2
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
210/210  (210/210)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Pią 8 Sie 2014 - 20:28

Zmiana formy zapisywania notatek zajęła mu małą chwilę, lecz już po kilku minutach zauważył, że jest w stanie zapisać więcej informacji. Można to uznać za dobry prognostyk na przyszłość.
Ahito poczuł zdenerwowanie, gdy ujrzał swojego brata. A przynajmniej tak mu się wydawało, że to właśnie on. Nogi zaczęły mu drżeć na myśl o tym, że będzie musiał spędzać z nim niemal każdy dzień w akademii. Nie tego oczekiwał po przeprowadzce do seireitei. Między innymi to właśnie od niego chciał się wyrwać i jak się okazuje nie udało mu się.
Kilka osób spojrzało się na Wabanakiego po jego krzyku. Zignorowali to jednak i udali się w swoją stronę, by jak najlepiej wykorzystać przerwę. Fumiaki odwrócił się na korytarzu w stronę brata. Na jego twarzy gościł nonszalancki uśmieszek.
- Haha, kogo tu przywiało. - kpił sobie z niego. - A jak myślisz Trzeci? - dźgnął go palcem w ramię. - Ojciec chce by spadkobierca rodu ukończył akademię. - kiedy młodzian rzucił się na niego z rękoma Fumiaki niemal nie zareagował. Odepchnął go tylko od siebie zupełnie jakby przeganiał jakąś namolną muchę. - Idź lepiej zajmij się czymś pożytecznym. - rzekł z zażenowaniem i odszedł.
Sporo osób zebrało się na korytarzu, by wykorzystać dobrodziejstwo przerwy i porozmawiać o pierwszych zajęciach. Ludzie albo nie zwrócili większej uwagi na to, co się przed chwilą stało między braćmi, lub po prostu udawali, że ich to nie obchodzi.


     
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ahito
Mistrz Gry : Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
30/56  (30/56)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Sob 9 Sie 2014 - 11:39

Był wściekły. Wściekły i zażenowany. I jeszcze ten głupi uśmieszek. Chciał wstać. Chciał wstać i pobić brata. Chciał pokonać go jakimś kidou. Jednak tym razem to rozsądek wygrał nad emocjami.
Zamiast wymierzyć cios, Ahito wstał i wrócił do klasy. Przez całą drogę dręczyło go jedno pytanie. Czy Ojciec zrobił to żeby ukarać młodszego syna? Pomimo zadawania pytania, młodzian nie chciał znać na nie odpowiedzi. Kiedy znalazł się już w sali, próbował powtórzyć sobie materiał z zajęć. Jednak okazało się to niemożliwe, gdyż cały czas męczył go uśmieszek brata. I jeszcze to "zajmij się czymś pożytecznym". Czy on myśli, że Ahito nie robił nic, co było przydatne? Nie, on tylko starał się go zdenerwować. I niestety udało mu się. Chłopak nienawidził przyznawać tego, ale Fumiaki wygrał. Na szczęście to była mała bitwa. Wojna, natomiast, dopiero się rozkręcała.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz

Oddział : Dywizjon 2
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
210/210  (210/210)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Sob 9 Sie 2014 - 12:39

Ahito ledwo dawał radę się powstrzymywać przy bracie. Jego pojawienie się bardzo go rozgniewało i nagle zrobiło mu się gorąco. Fumiaki publicznie go poniżył przez co pewnie młodszy Wabanaki będzie obiektem kpin i żartów. Nie ma co ukrywać - nie był to dla niego najlepszy początek nauki.
Niestety nie mógł wejść do sali, bowiem ta została zamknięta na czas przerwy. Zamiast tego mógł usiąść sobie pod jednym z okien na korytarzu.
Niespodziewanie poczuł jakiś miły zapach. Rozpoznał w nim jakąś kwiatową woń. Zobaczył też źródło tego zapachu. Był nim czarnowłosy chłopak, który właśnie zmierzał w jego kierunku.
Spoiler:
 
- Witaj! - powiedział zadowolony. Jego głos był niski i przyjazny. - Nazywam się Hoshino Ryuu. - przedstawił się grzecznie. - Mała sprzeczka rodzinna?


     
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ahito
Mistrz Gry : Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
30/56  (30/56)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Sob 9 Sie 2014 - 15:17

Kiedy Wabanaki zobaczył, że sala jest zamknięta, prawie się popłakał. Czy już naprawdę NIC nie może mi wyjść?! Pomyślał przy okazji karcąc się za niepomyślenie o tym, że drzwi będą zamknięte. Tak więc załamany 12-latek usiadł pod oknem starając się powstrzymać od płaczu. W czasie takiego spędzania czasu w głowie Ahita pojawiało się coraz więcej pytań. Może nie powininem był przychodzić do Akademii? Może Fumiaki miał rację i nic z tego wszystkiego nie będzie? Czy Ojciec aż tak go nienawidzi? Może to wszystko przez śmierć Etsuke? Właśnie... Etsuke... czemu musiała zginąć? Czemu nie może wrócić do niego i mu pomóć? Niestety pytania się mnożyły, a odpowiedzi się nie pojawiały.
Z rozważąń wybudził go ostry zapach kwiatów. Niedługo później zobaczył też jego źródło. Biorąc pod uwagę ową woń i jej natężenie, chłopak pochodził ze średniej lub wyższej szlachty. Mimo przypuszczalnego statusu rozmówcy, młodzian nawet nie wstał.
-Witaj, witaj.-odpowiedział cicho i bez jakichkolwiek emocji.-Tak, jakby. Ten łysy to mój brat i...-Tutaj przerwał, bo przypomniał sobie, że nie powinien mówić o wewnętrznych konfliktach obcym.-Nie mogę więcej powiedzieć... wybacz Hoshino-san. A przy okazji, nazywam się Wabanaki Ahito.- Starał się by uśmiech wyglądał jak najnaturalniej, ale kiedy zdał sobie sprawę, że widać, iż jest sztuczny- szybko przybrał normalną minę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz

Oddział : Dywizjon 2
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
210/210  (210/210)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Sob 9 Sie 2014 - 16:00

Gdyby zaczął teraz płakać ludzie mieliby kolejny powód, by nie traktować Ahita zbyt poważnie. Mizernie wyglądający dzieciak a do tego mazgaj, trzeba przyznać, że taka osoba nie jawi się jako dobry kandydat na boga śmierci. Tak poważana osoba nie powinna tracić nad sobą kontroli po kilku niemiłych słowach.
Ciemnowłosy chłopak musiał teraz się uspokoić, bowiem przyszło mu prowadzić kolejną konwersację.
- Och, wiem kim jest zarówno on jak i ty. - powiedział spokojnie, cały czas będąc zadowolonym. - Rozumiem, że nie chcesz mówić. - z jego twarzy zniknął uśmiech. - Ale chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że nie jesteś tutaj anonimowy. Ludzie wiedzą o Tobie i waszej rodzinie więcej niż Ci się może wydawać. - rzekł dosiadając się do Ahita.


     
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ahito
Mistrz Gry : Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
30/56  (30/56)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Sob 9 Sie 2014 - 18:17

Pierwszą reakcją Ahita był gniew. Na szczęście zdał sobie sprawę, że Hoshino wcale nie chciał go obrazić, czy werbalnie zaatakować. Zamiast wyżycia się na koledze, zdecydował, że podtrzyma rozmowę i przesunie się, by zrobić chłopakowi trochę miejsca. Jak postanowił, tak uczynił.
-Chyba masz rację...-znów się uśmiechnął. Jednak tym razem była to naturalna reakcja. Wabanaki miał wrażenie, że może właśnie rozmawiać z przyszłym przyjacielem, dlatego też poczuł się swobodniej.-Ale zaraz, zaraz... Skoro TY wiesz tyle o MNIE, a JA nie wiem właściwie nic o TOBIE, to chyba to nie jest uczciwa umowa, hm?- Tutaj poszerzył uśmiech, tak aby rozmówca nie poczuł się w żaden sposób urażony. Bał się tylko, że Ryuu pochodzi z wyższego rangą rodu i Ahito popełnia wielki błąd nie zachowując się zgodnie z etykietą.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz

Oddział : Dywizjon 2
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
210/210  (210/210)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Sob 9 Sie 2014 - 19:39

Ryuu wydawał się miły i uprzejmy, więc Ahito nie powinien mieć żadnych obaw co do jego zachowania. Nie zamierzał go obrazić czy zaczynać z nim kłótni. Wydawał się normalnym chłopakiem, który po prostu stara się zaprzyjaźnić.
Teraz wyglądał na zbitego z tropu, zdezorientowanego i zdziwionego.
- Chyba nie nadążam za Tobą... - powiedział niepewnie. - Jaka znów umowa? I... naprawdę nic nie wiesz o mnie? Może nie tyle o mnie, a o mojej 'potężnej i szanowanej' rodzinie? - ostatnie słowa wymówił tak, jakby udawał czyjś głos. Wabanaki nie kojarzył go, ani jego rodu. W ogóle mało wiedział o seireitei i jego życiu. Po prostu nikt mu o tym nie opowiadał toteż jeżeli istniał taki ród jak Hoshino, to Ahito nie miał pojęcia o jego istnieniu.


     
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ahito
Mistrz Gry : Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
30/56  (30/56)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Nie 10 Sie 2014 - 20:29

-Heh...To był skrót myślowy.- zaśmiał się.-Ale tak szczerze, powiesz mi coś o swojej rodzinie?- Ahito nie spodziewał się, że Ryuu nie zrozumie, co Wabanaki miał na myśli przez "umowę". Jednak zwrócił uwagę na inaczej wymówione słowa. Według chłopaka, mogły znaczyć tylko dwie rzeczy. Po pierwsze, ród Hoshino mógł być pomniejszym rodem i miały one za zadanie wydrwić klan Ryuu. Drugą możliwością było to, że jego rozmówca pochodzi z naprawdę istotnego rodu i Ahito tylko się pogrąża nie znając tego nazwiska.-A, i jeszcze jedno: O co chocdzi z tym zapachem?-
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz

Oddział : Dywizjon 2
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
210/210  (210/210)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Wto 12 Sie 2014 - 12:03

Chłopak znów był odrobinę zdezorientowany. Pomyślał chwilę i odpowiedział mu:
- No skoro naprawdę nic nie wiesz, a chcesz się dowiedzieć... Mój ród jest jednym z bogatszych i najbardziej szanowanych klanów zaraz po Wielkich Rodach. Chociaż moim zdaniem to i tak wielka farsa, bo nikt się nie może równać z ich wpływami. Ojciec ma obsesję na punkcie coraz większej władzy, choć i tak niewiele ona znaczy. Na całe szczęście ja nie będę się tym musiał w przyszłości zajmować. - mówił spokojnie, a wypowiedź zakończył uśmiechem. Gdy Ahito wspomniał o zapachu Ryuu na chwilę wzmógł swój węch. - Niestety, ale ja nic nie czuję. O jaki zapach Ci chodzi?- dopytał. Zaraz potem rozbrzmiał dzwonek. Przy drzwiach zobaczył senseia, który już otwierał drzwi. Lepiej było się pospieszyć, jeśli nie chciał skończyć tak jak dwaj chłopacy na poprzedniej lekcji.


     
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ahito
Mistrz Gry : Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
30/56  (30/56)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Wto 12 Sie 2014 - 22:57

Zapewne, gdyby nie ostatnia część wypowiedzi Hioshina, Ahito zacząłby bić pokłony i błagać o przebaczenie za niegodne traktowanie członka tak znamienitego rodu. Ale tak się nie stało. Zamiast tego zastanawiał się nad ostatnimi słowami Ryuu.
-J-jak to--Nie dokończył pytania, bo usłyszał dzwonek.-No cóż, może dokończymy po lekcji?-Rozmowę zakończył uśmiechem i szybko podszedł do klasy, by na pewno się nie spóźnić.
Przez całe zajęcia starał się przykładać całkowitą uwagę słowom senseia, lecz ten zapach nie dawał mu spokoju. Zamyślił się do tego stopnia, że w pewnym momencie zauważył, że zamiast notowania, patrzy się tylko w kartkę. Kiedy tylko to sobie uśiadomił wrócił do notowania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz

Oddział : Dywizjon 2
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
210/210  (210/210)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Sro 13 Sie 2014 - 10:18

-Pewnie. Przyda nam się odrobina rozluźnienia przed zajęciami z Inahara-sensei. - rzucił tylko po czym wstał i udał się do klasy. Tuż za nim podążył Ahito, który spokojnym krokiem wszedł do sali i zajął swoje miejsce.
Druga godzina zajęć odbyła się już bez żadnych niespodzianek. Zori mógł w spokoju prowadzić zajęcia. Tym razem sensei przeszedł już do bardziej szczegółowych zagadnień. Mówił im o zachowaniach pustych oraz stadiach ich rozwoju, przy czym zaznaczył, że ten drugi temat będzie szerzej omawiany w późniejszym czasie. Wabanaki nie wiedział do tej pory zbyt wiele o tych stworzeniach, więc była to bardzo dobra okazja by zaznajomić się z teoretycznymi podstawami.
Chłopak miał wrażenie, że czas się niemiłosiernie dłużył. Pod koniec lekcji niemal nie czuł już swojej ręki. Na szczęście nadciągnęła upragniona chwila wytchnienia, gdy nauczyciel ogłosił koniec zajęć na dziś.
Następne w planie były ćwiczenia ogólnorozwojowe oraz hakuda. Oba te przedmioty odbywają się w tym samym miejscu z tym samym mentorem. Jako, że Ahito nie miał jeszcze rozeznania w akademii musiał jakoś dowiedzieć się jak dostać się na miejsce zajęć. Mógł spytać się nowego kolegi jak tam dojść lub jak poprzednio może skorzystać z mapy.


     
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ahito
Mistrz Gry : Kenjiro Sakurai

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
30/56  (30/56)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Sro 13 Sie 2014 - 22:28

Ahito lubił zdobywać nową wiedzę. Jednak, najwyraźniej, jego ręka była innego zdania. Kiedy usłyszał dzwonek, Wabanaki poczuł ulgę. Była ona tak wielka, że nawet wypuścił powietrze z ust. Następnie, szybko zebrał swoje rzeczy i poszedł spotkać się z Hoshino.
-Nie wiem, czy zauważyłeś-powiedział do Ryuu-, ale nie byłem w Akademii wiele razy. Właściwie jestem w budynku pierwszy raz i... nie do końca wiem, gdzie mamy następne zajęcia.- całą wypowiedź zakończył uśmiechem. Mimo nadziei na to, że chłopak zaprowadzi młodszego znajomego w odpowiednie miejsce, 12-latek starał się przypomnieć sobie miejsce położenia mapy, by w razie czego móc szybko tam pójść i odnaleźć odpowiednie miejsce. Jednak zanim uzyskał odpowiedź na pierwsze pytanie zadał kolejne,
-Serio, nie czułeś tych kwiatów? Wydawało mi się, że to od Ciebie tak czuć- ostatnie słowo zaakcentował w taki sposób, żeby było jasne, że to nie był subtelny zapach.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kaz

Oddział : Dywizjon 2
Mistrz Gry : Kuchiki Kyosuke

Karta Postaci
Punkty Życia:
110/110  (110/110)
Punkty Reiatsu:
210/210  (210/210)

PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Czw 14 Sie 2014 - 10:42

Zdobywanie wiedzy nie było jednak tym samym co zapisywanie kolejnych kartek notatek. Trzeba jednak przyznać, że dowiedział się kilku rzeczy o zachowaniu pustych co na razie zaspokoiło jego głód edukacji. Zadowolony lecz z obolałą ręką mógł teraz w spokoju podejść do Ryuu. Ledwie się zbliżył a znów poczuł silna kwiatową woń, która tak go zastanawiała.
- To da się po Tobie poznać. - zaśmiał się. - Rozumiem, że dyskretnie prosisz mnie o poprowadzenie na miejsce kolejnych zajęć? - nastąpiła kolejna porcja śmiechu. - Chodź za mną. - rzucił spokojnie po czym wyszedł z sali

Lecimy tutaj ---> http://bleach.iowoi.org/t295p690-teren-otwarty-za-akademi


     
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Główny Budynek   Today at 22:48

Powrót do góry Go down
 
Główny Budynek
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 9 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Akademia Shinigami-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a free blog