IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Las Menosów

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next
AutorWiadomość
Fumiko

Oddział : Dywizjon 6

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 5 Sty 2009 - 14:40

Znowu się skupiła na zmysłach które teraz są potrzebne. Gdy tylko to sie zbliżyło, sama zaatakowała.

Czynność
- Wypowiedź
(Dodatkowa informacja xD )
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 5 Sty 2009 - 15:04

Coraz lepiej sobie radzisz. Udało ci się dwa razy zablokować cios, i raz zrobić szybką kontrę.

Jesteś moim podopiecznym? Pisz z sensem. Jeśli nie, szybko zginiesz, przez "przypadek". Chcesz u mnie grać? Wymagam logicznej i ciekwawej Historii. Im słabsza, tym słabszy zanpaktou/zdolność. Pamiętaj!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 5 Sty 2009 - 19:43

- Eh.. Tegome Jurôjin !
Wyzwala zana, i znowu nabiera koncentracji do walki.

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 5 Sty 2009 - 20:13

Uwolniłaś zana. Zamknęłaś oczy, i wyostrzyłaś resztę zmysłów. Co jakiś czas udawało wam się zkrzyżować miecze, lecz po chwili musiałaś robić unik. Zaraz po ostatnim odskoku, oberwałaś czymś twardym w głowę. Leżysz na ziemi.

Jesteś moim podopiecznym? Pisz z sensem. Jeśli nie, szybko zginiesz, przez "przypadek". Chcesz u mnie grać? Wymagam logicznej i ciekwawej Historii. Im słabsza, tym słabszy zanpaktou/zdolność. Pamiętaj!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 5 Sty 2009 - 20:47

- Pomóż mi !
Szybko wstała i odskoczyła. Zaczęła też ładować Rei w miecz, może sie cuś zrobi?

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 5 Sty 2009 - 21:07

-A co ja mam do tego? Co ja mogę teraz zrobić? Wszystko zależy od ciebie! - odpowiada ci. Po włożeniu 1/4 reiatsu w miecz, stwierdzasz że to jest marnotrawstwo rei.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 5 Sty 2009 - 21:23

Wypuściła powietrzę. Wruciła do walki, jak tylko ma okazję tnie wroga

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 5 Sty 2009 - 22:07

Wróciłaś. Nie wiesz kiedy masz mieś okazję, więc tniesz na ślepo. Po chwili czujesz, jak coś przebija ci lewą rękę(mędzy łokciem a dłonią), sprawiając ci straszny ból. To coś dalej tkwi w twojej ręce.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Wto 6 Sty 2009 - 13:00

Stara się wytrzymać, i też wbić miecz wrogowi. Oceniając skąd dochodzi ostrze wbite itp. Coś jak Zaraki gdy walczył z bankai Tusena.

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Czw 15 Sty 2009 - 19:02

Niestety, nie jesteś nawet na poziomie pięt Zarakiego. Machasz w tamtym kierunku mieczem, lecz nic nie trafiłaś. Odskakujesz, to coś masz ciągle wbite w rękę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Wto 20 Sty 2009 - 22:26

(No niestety ^^)

- Szlak.. !
Patrzy co to dokładnie, jeżeli coś małego/wąskiego to stara wyciągnąć. Wciąż zachowuje czujność.

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Sob 24 Sty 2009 - 8:18

Małe to to nie jest, ma jakieś 5 cm średnicy, przez co jesteś ledwo co ruszać tamtą ręką. Możesz wyciągać, ale musisz uważać, żeby nie połamać sobie kości.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Nie 15 Mar 2009 - 19:48

Wylegiwałem się pod jednym z ogromnych drzew lasu menosów, powoli robiłem się głodny więc zacząłem się rozglądać za jakąś ofiarą.
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Nie 15 Mar 2009 - 19:54

Poczułeś przypływ reiatsu niedaleko z tond postanowiłeś udać się w jego kierunku
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Nie 15 Mar 2009 - 19:56

Skoczyłem jak najdalej i jak najwyrzej próbują zobaczyć co to za gówno będę dzisiaj jadł, następnie pobiegłem w tamtą stronę.
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 16 Mar 2009 - 13:38

Przed tobą ukazał się niewielki pusty który właśnie się posilał, widać był osłabiony po ostatniej walce.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 16 Mar 2009 - 13:53

-genialnie!-Krzyknąłem i zacząłem biec w jego stronę. Gdy doń dobiegęłm zaatakwoałem pazurami.
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 16 Mar 2009 - 14:09

lecz potwór się uchylił i rzucił na ciebie z rykiem uderzając w bok, miał on ostre pazury, rozerwał ci kawałek skóry lecz nie mogł się z tobą równać
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 16 Mar 2009 - 14:13

Ponownie spróbowałem zaatakować pazurami po czym skoczyłem do góry i robią fikołka spróbowałem go walnąć ogonem.
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 16 Mar 2009 - 17:27

Udało ci się wykonać oby dwie czynności Hollow runął na ziemię był już naprawdę osłabiony nie miał siły się ruszyć.
- Nie zjesz mnie nie... jesteś mój.. - krzyczał przerywając często.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 16 Mar 2009 - 17:32

-Jesteś głupszy niż wyglądasz wiesz? Jesteś tak osłabiony ostatnią walką że nie masz ze mną szans, spójrz na to optymistycznie, możesz stać się częścią mnie!-To ostatnie prawie wykrzyknąłem po czym z całych sił zaatakowałem go w głowę pazurami. Jeśli próbuje atakować atakuje go ogonem robiąc jednocześnie blok pazurami.
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 16 Mar 2009 - 17:49

Atak był udany w końcu potwór juz nie był w stanie się ruszać, zacząłeś konsumpcje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 16 Mar 2009 - 17:55

Jem i jem aż zjem xD
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 16 Mar 2009 - 18:30

Następnie mija kładziesz się spać, gdy wstaniesz w planach masz pojawienie się w świecie ludzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 16 Mar 2009 - 18:59

-oh tak... to będzie żeź...
--------------------
moge sobie dodać 1 pkt za zjedenie tego potworka? xD
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pon 16 Mar 2009 - 20:09

+1 do siła
Napisz post w Ziemia tereny zabudowane, nieznana wioska.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Czw 19 Mar 2009 - 18:32

-Eh, był smaczny ten Shinigami, chyba pora się wyspać.-Powiedziałem i zasnąłem.
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pią 20 Mar 2009 - 8:25

Kolejne miesiące mijały tak samo pożeranie pustych i parę dusz ludzi.

..................................................................................................................
Opisz jak wyglądało twoje życie w przeciągu tych paru miesięcy, tylko długo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pią 20 Mar 2009 - 20:26

Obudziłem się jak zwykle prędzej niż inne Hollowy, rozciągając mięśnie ruszyłem szybko w stronę silnego reiatsu które wyczułem, w stronę tego reiatsu pędziło jeszcze parę innych.
Gdy dotarłem na miejsce zobaczyłem Wysokiego i pewnie stojącego shinigami ze schowanym Zanpakuto, korzystając z okazji że hollowy biegną na niego rzuciłem się na jednego z tych biegnących z tyłu, nie spodziewający się ataku od tyłu Hollow padł:
-jeden z głowy
W tym czasie Shinigami z wciąż nie wyciągniętym Mieczem zabijał grupy pustych czarami.
Rozejrzałem się i zobaczyłem ze jeden z Menosów – Gillian zaszczycił naszą grupkę swoją obecnością, shinigami uderzyło jednym z zaklęć a ten zawył żałośnie, korzystając z jego osłabienia rzuciłem się do boju. Uderzając na zmianę i robiąc fikołki pod jego nogami gryzłem, drapałem i szarpałem słabego Gilliana aż padł. Nie zwracając uwagi na walczących zjadłem powoli główne danie:
-Drugiii z głowyyyy- Powiedziałem przeciągając końcówki zdań.
Byłem jedynie trochę zmęczony 2 walkami ze słabymi hollowami, Shinigami w końcu użył miecza, los hollowów był przesądzony. Zjadłem jeszcze jednego słabego pustego po czym zacząłem powoli się przybliżać do Shinigami, widziałem po jego twarzy że zmęczył się już tym wszystkim. Jako najmądrzejszy z obecnych hollowów, skoczyłem do góry w tym samym Momocie kiedy inny Gillian zaatakował swoim cero które nie zraniło ale zdezorientowało boga śmierci, kiedy dostał odemnie z ogona coś strzeliło mu z karku i padł na ziemię martwy. Zostało zaledwie pięciu silnych hollowów i menos. Ten wycelował kolejne cero w nas: hollowy. Chciał tym sposobem pozbyć się konkurencji, zabił 3 hollowy a mnie zranił ponieważ zrobiłem tylko mały unik. Hollow który został pobiegł na menosa, miał bardzo głupi wyraz twarzy i wielkie pazury którymi zabił osłabionego przeciwnika. Ja w tym czasie zakradałem się od tyłu do niego i przedziurawiłem go swoim ogonem. Ucztę zacząłem od Shinigami, następnie zjadłem menosa a potem hollowy, to się nazywa uczta!
Następne dni przebiegały mniej ciekawie, jednak trzymałem zadziwiający standard jedzenia co najmniej trzech dusz na dzień. Oczywiście często zdarzało się tak że inni osobnicy chcieli mnie zjeść, wtedy udawałem słabeusza a kiedy podchodzili podrzynałem im gardła pazurami.
Podczas tego miesiąca wiele się nauczyłem, oglądając shinigami, zabijając coraz to silniejsze hollowy, otrzymując obrażenia i cierpiąc raz po raz z powodu jakichś bolesnych ran… To wszystko pomorze mi w moim końcowym celu… zostaniu Espada nr.1!!!
Powrót do góry Go down
Zabor

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
90/90  (90/90)

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Pią 20 Mar 2009 - 20:37

+6 do siła, + 5 do wytrzymałośc,inteligęcja, +4 do szybkość, +2 do reiatsu, zrecznośc

Po tym okresie przemieniłeś się w Giliana, ale że gilianie nie myślą, z czasem stałeś się Adjuchasem, Teraz twoja przygoda dopiero się zaczyna.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Las Menosów   Today at 12:30

Powrót do góry Go down

Las Menosów
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 5 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 16  Next