IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 
 

 Las Menosów

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-25, 18:40

Gdyby sam był nieco uczciwszy zapewne z radością zaproponowałby ów nieznajomemu współpracę. Korin sam był jednak pełno etatowym zdrajcom i sam nauczył się nie ufać nikomu. Powoli począł ładować cero zarazem ostrożnie zbliżając się do ów innego inteligentnego Gilian. Gdy jego calkiem jak na gilian nieglupi umysł poinformował go, iż odleglość gwarantuje w miarę pewny strzał wypalił celując nieco poniżej maski. Chciał najzwyczajniej w świecie zabić przeciwnika jak najmniejsza ilością ciosów. Liczył, iż głupi Gilian nie zareagują na blask gdzieś z boku, który w sumie nie zagraża im bezpośrednio.

PS. Oczywiście ciągle maskuję reiatsu.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-25, 21:32

Gillian , mimo przewidywań zwrócił uwagę... i zaczął szybciej poruszać się w stronę tamtej gromady. Gdy wystrzeliłeś Cero co prawda trafiłeś go, ale całość przykuła uwagę reszty.

Nic jednak nie zrobili, patrzyli się tępo na martwego, rozpadającego się Gilliana.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-25, 21:46

Nie czekał dłużej. W tej chwili musiał działać szybko i zdecydowanie by nie stracić uciekających właśnie ofiar a wraz z nimi możliwości na posiłek. Spokojnie a zarazem tak szybko jak mógł zachowując robiący względnie spokojne wrażenie krok ruszył w stronę gilian z zamiar wkroczenia między nich.


Gdyby nie uciekli miał zamiar przez krótką chwilkę stać prosto, po czym wgryźć się w maskę najbliższego z nich. W razie gdyby cała reszta zechciała uciec chciał ponownie zastosować sztuczkę z cero wycelowanym w nogi ofiar.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-25, 22:47

Udało ci się stanąć między nie, po chwili ugryzłeś jednego, odpowiedzią było niezbyt głośne wycie, ale było dziwnie jakby nie stawiał oporu. W końcu całego zjadłeś, reszta jakby w ogóle się tym nie przejęła. Zjadłeś pozostałych, co zajęło kilka godzin, ale w sumie ostatecznie było już kilkunastu zjedzonych i... nic się nie wydarzyło, jedynie że zgromadziłeś w sobie moc.

Poczułeś się jedynie osowiały i śpiący jakby twój umysł chciał zrobić sjestę.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-25, 23:07

-"C...co się dzieje...?"-Nowe odczucie senności zaniepokoiło Korina.

Tak szybko jak tylko mógł ruszył przed siebie szukając jakiegoś miejsca, w którym mógłby się ukryć w razie utraty przytomności lub innych nie przewidzianych konsekwencji swego dziwnego stanu. W myślach powtarzał ciche życzenie nie spotkania żadnego niebezpieczeństwa...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-25, 23:19

Ciężko było cokolwiek znaleźć, zwłaszcza dla Ciebie, gdyż byłeś po prostu za duży. Jedyne co udało ci się zrobić to ustawić się o ścianę i oprzeć się byś nie upadł. Mimo walki ze snem w końcu świat oddalił się, a Ty udałeś się do krainy snów.

Gdy odzyskałeś przytomność(a przynajmniej byłeś w takim stanie). Byłeś w zupełnie innym, nieco surrealistycznym świecie:Nie byłeś gillianem, nie byłeś też człowiekiem, właściwie ciężko było określić w jakim stanie byłeś. Błąkałeś się po tym świecie długo, powoli zaczynałeś sądzić, że utknąłeś tu na zawsze. W końcu pokazało się coś innego: jaskinia. Wiał z niej gorąc, który nie pasował do tej krainy.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-25, 23:54

-Co u licha żarli ci Gilian?-Mruknął niepewnie Korin starając się zajrzeć do wnętrza jaskini.

Stał tak chwilę zastanawiając się nad dalszymi poczynaniami lecz nic bardzo odkrywczego nie przychodziło mu do głowy. W takiej sytuacji mógł zrobić niewiele więcej niż zwyczajnie wejść do ów zagadkowej jaskini bardzo ostrożnie stawiający każdy, najmniejszy nawet krok. Szedł więc powolutku nasłuchując jak spłoszony zając i szukając wszelkich możliwych pułapek i zasadzek, jakie tylko przychodziły mu na myśl. Jednocześnie z przyzwyczajenia starał się maskować swoją energię duchową przed niepowołaną obserwacją.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 10:58

Szedłeś przez korytarz, który rozwidlał się na kolejne, nie mając za bardzo ubrań na sobie po prostu wybierałeś raz jeden raz drugi. Ostatecznie wszedłeś do wielkiej, kamiennej sali - jakby wyjęta ze starożytnych budowli. Na środku stała kolumna, na której stał... kubek.

Dookoła było cicho, żadnego wiatru, nikogo, nawet temperatura była dobra.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 11:16

Korin stanął jak wryty. Grota przywodząca na myśl starożytne cywilizacje, dziwaczna optymalizacja warunków otoczenia...to wszystko mogło do siebie pasować. Ale kubek...? Nie czuł się zbyt pewnie i już tylko to wystarczyło by jego dłonie poczęły się lekko trząść. Pułapka? Zasadzka? A może u licha najzwyklejszy w świecie kubek? Co on, tchórzliwy zdrajca i wieczny kombinator mógł zrobić w tak pozornie prostej sytuacji? Przełknął głośno ślinę po czym spłoszony jak sarna w dzień polowania powolutku ruszył w stronę zajętej przez naczynie z uszkiem kolumny. Każdy jego krok był delikatny i ostrożny, jakby Yubi spodziewał się, iż podłoga zechce odgryźć mu stopy.

Miał zamiar zerknąć do kubka by przekonać się co do stanu i postaci jego zawartości.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 11:39

Powolnymi ostrożnymi krokami, niczym po polu minowym szedłeś do kubka, nic szczególnego się jednak nie wydarzyło. Gdy doszedłeś w końcu do celu i zajrzałeś do kubka spojrzałeś, że była tam tylko woda, a przynajmniej przezroczysty, bezwonny płyn.

Dookoła nadal było spokojnie, nic szczególnego się nie wydarzyło.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 11:56

Delikatnie potrącił kubek palcem by sprawdzić czy jego poruszenie nie wywoła czasem śmierci, armagedonu lub innych niechcianych konsekwencji. Jeśli coś miałoby się stać chciał spróbować odskoczyć a w razie braku jakiejkolwiek reakcji miał zamiar porwać naczynie z kolumny zakrywając wolną dłonią wylot celem uniknięcia wylania płynu. Następne w jego planach było odstąpienie od kolumny, które w zależności od efektów mogło być bardzo lub jedynie umiarkowanie szybkie. Jeśli jakimś cudem udałoby mu się wyjść z tych wszystkich jakże ryzykownych działań bez szwanku planował zamoczyć koniuszek palca wskazującego w płynie i zwilżyć nim usta. Wystąpienie pieczenia oznaczałoby, iż ów przeźroczyste, bezzapachowe coś jest trujące i nie nadaje się do picia. Gdyby wszystko było w porządku po poprzednim powąchaniu wypiłby malutki łyczek.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 12:07

Po długich oględzinach nie zauważyłeś nic podejrzanego, żadnej eksplozji, pułapki, huku czy alarmu.

Po zaczerpnięciu drobiny poczułeś słodkawy smak, nic szczególnego. Gdy chciałeś wziąć łyczek straciłeś nad sobą kontrolę i nim się zorientowałeś wypiłeś wszystko.

Wraz z opróżnieniem zawartości sala zaczęła się zapadać od strony krawędzi, tam gdzie spadło była ciemność, pustka. Kolejne fragmenty podłogi spadały do bezdennej otchłani kierując się do środka sali.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 12:21

-Szlag!-Warknął wściekle Korin ruszając w kierunku kolumny.

Skoro sala zapadała się od strony krawędzi ku środkowi to zapewne miał już odciętą drogę wyjścia. W tej sytuacji pozostawało mu jedynie wspiąć się na ów kubkotrzymającą kolumnę z nadzieję, iż jakiejś jej magiczne właściwości pozwolą mu przetrwać. Jeśli udałoby mu się do niej dobiec chciał zerknąć w górę w nadziei iż ujrzy jakiś stalaktyt, na który mógłby się wspiąć.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 13:43

Gorączkowo szukałeś jakiejś drogi ucieczki, niestety nic nie było co dawałoby szansę, sufit także rozpadał się, a do kolumny zostały metry. Gdy pustka i tam dotarła w końcu spadłeś z kolumną w ciemność. Długo wydawało ci się, że spadasz aż w końcu poczułeś...


że jesteś z powrotem w Hueco Mundo, ale patrzyłeś na to z innej perspektywy, niżej. Spojrzałeś na siebie, miałeś inny kształt, twoja skóra nabrała zielonkawego koloru, gdy wstałeś i obejrzałeś się stwierdziłeś, że masz humanoidalny kształt, a patrząc w ziemię stwierdziłeś, że miałeś wysokość 5m - stałeś się Adjuchasem.

Dopisz sobie statsy z racji awansu oraz atut Mocna Kość
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 16:16

Odchylił głowę w tył i począł się głośno śmiać. Jego głośny chichot niósł się wśród wypaczonych drzew demonicznego lasu niosąc ze sobą radość triumfu i siły.

-Tak!-wrzasnął tryumfalnie-Nareszcie!

Zafascynowany oglądał swoje nowe ciało chcąc się przekonać o poziomie i charakterze zmian, jakie wywołała w nim przemiana. Czuł się jak nowo narodzony, jak przepełniony siłą i pijany sukcesem młody Bóg!
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 17:52

Chwila euforii trwała jeszcze trochę po czym przyszły do Ciebie dwie myśli, które bardzo szybko doprowadziły cię do spokoju: po pierwsze słyszałeś, że Adjuchasy muszą jeść znacznie więcej inaczej cofną się w rozwoju, a po drugie - musiałeś spotkać się z Edem, dziwnym stworem. Zastanawiałaś się, którą sprawę wpierw rozwiązać - najeść się czy udać się do Eda, który zmotywował Cię do działania i obiecał jeszcze więcej...

Z racji tego, że jesteś Adjuchas, musisz w ciągu tygodnia zjeść innego Adjuchasa bądź 2 Gilliany
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 18:03

Przymknął oczy i począł się zastanawiać długim szponem lewicy skrobiąc się po masce. Z jednej strony było spotkanie z Edem a z drugiej ustabilizowanie swej obecnej formy w celu zapewnienia sobie gwarancji, iż nie wróci do wielkiego, niezgrabnego cielska gilian. Dumał przez chwilę po czym stwierdził, iż Ed zapewne nie obrazi się, jeśli odwiedzi go już jako stabilny Adjuchas bez możliwości cofnięcia się w rozwoju do gilian. Skupił się by zamaskować swą energię duchową po czym ostrożnie ruszył przed siebie poszukując łatwiejszej zdobyczy, czyli innych gilian.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 20:03

Zacząłeś kierować się w powrotną stronę, przeszedłeś bardzo dużo więc uznałeś, że z powrotem znajdzie się jakaś zakąska. Gillianów jednak jak nie było tak nie ma, pierwsze istoty na jakie trafiłeś to była spora, ponad setka grupa Hollowów. Spojrzeli na Ciebie i stali nieruchomo, jakby czegoś oczekiwali.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 20:27

Zatrzymał się i skrzyżował ręce za plecami przyjmując pozycję kojarzoną zwykle z intelektualistami lub generałami.

-Na co więc czekacie?-Rzekł głośno i tak donośnie jak tylko umiał-Długo będziecie tak sterczeć patrząc na ten nie najpiękniejszy ze światów, czy też może połączycie się, i utworzycie Menos Grande?

Rozłożył szeroko ramiona spoglądając na Hollowy i uważne obserwując ich reakcję na jego słowa. Nie przerywał jednak swej przemowy.

-Czy żaden z Was nie chce zostać mym towarzyszem-Adjuchas?-Delikatnie uniósł rozłożone ramiona-Czy żaden z was nie chce zaznać siły ponad wszelką obecnie wam dostępną miarę?

Obniżył ton głosu i uspokoił jego brzmienie opuszczając przy tym ramiona.


-A może każdy z was boi się, iż jego umysł jest zbyt słaby i zginie zalany tysiącami innych? A może obawiacie się, iż nie będziecie zdolni okiełznać swej nowej mocy?

Stanął teraz wyprężony ponownie rozkładając ramiona.

-Co powiecie?!
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 20:49

Ich spojrzenia były agresywne, większość z nich mentalnie chyba była jedynie bestiami. Jeden z nich jednak odpowiedział:

- gadaj zdrów, to czysty przypadek. Jeden na 1000 przemian udaje się komuś przetrwać przemianę. Dobrze nam jak jest, masz coś jeszcze ciekawego do powiedzenia?

Nie wyglądało na to, że puści chcieli się łączyć, do tego kilku z nich miało trochę oleju w głowie i dało jasno do zrozumienia, że nie chcą tego... może dałoby się inaczej wykorzystać, w końcu pierwszego Adjuchasa widziałeś jak rozporządzał Hollowami i jakby nie patrzeć - byłeś znacznie mocniejszy od każdego z nich.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 21:03

Zaśmiał się cicho i z lekką nutką pogardy, po czym wskazał na hollowa, który był na tyle butny by przemówić.

-Najsłabsze szczenię najgłośniej skamle...-wskazał większym jeszcze i masywniejszym niż wcześniej szponem lewicy celując prosto w maskę "gaduły"-Skoroś taki mądrusi to może wystąp z grupki swych towarzyszy i pogadaj ze mną tak samo odważnie, jak to przed chwilą robiłeś?

Zachowywał się pewnie i spokojnie choć w głowie uważnie analizował wyciągnięte z obserwacji dane. Gdyby ten idiota jednak nie chciał wyjść z bezpiecznego ukrycia miał plan, który mógł zarazem wyłuskać impertynenta i zrobić spore wrażenie na reszcie.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 21:23

Gaduła wcale nie podszedł do Ciebie, widać było, że się boi ciebie, ale jakby resztkami odpowiedział:

- Wiemy, że chcesz się nami pożywić, ale pomyśl! Nie lepiej żebyśmy dla Ciebie poszukali skupisk Gillianów i to tych, które nie strzegą inne Adjuchasy?

Zdecydowanie chciał uratować tyłek, choć w jego toku rozumowaniu było coś sensownego - Las Menosów jest wielki i łatwo nie przychodziło mu odnalezienie zdobyczy...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-26, 23:48

Poskrobał maskę swym monstrualnym szponem lewicy.

-Hmmm...-Udane zastanowienie miało zamiar zamaskować fakt, iż sam kombinował nad podobnym rozwiązaniem--...a wy wtedy uciekniecie gdzie pieprz rośnie i więcej się nie pokażecie, co?

Rozejrzał się po zebranych Hollowach niczym tyran po swych włościach.

-Gdyby któremukolwiek przyszło na myśl by tak zrobić...-pochylił się groźnie starając się robić wrażenie nieokrzesanego i o połowę głupszego-...niech wie, że wytropię go choćby na krańcu dowolnego świata i tym szponem przebiję jego maskę na wylot!

Dla zaakcentowania swych słów uniósł wysoko lewicę prezentując znacznie masywniejszy niż wcześniej i jeszcze nieco dłuższy środkowy szpon lewej łapy.

-Macie tu być najpóźniej za dwadzieścia cztery godziny...- Z rozpędem wbił szpon w podłoże-...i niech wszelkie siły czuwają na tymi, którzy nie wrócą lub spróbują wystrychnąć mnie na dudka!

Jeśli hollowy istotnie ruszyłyby na poszukiwania miał zamiar chwilkę poczekać po czym zaszyć się na wysokiej gałęzi jednego z drzew jak zwykle kryjąc przy tym swą energię duchową. Miałby stamtąd dobry widok na okolicę a zlokalizowanie go i zaatakowanie, w wypadku zdrady którejś z bestii nastręczyłoby spiskowcom większego problemu i pewnie najpierw sami zostaliby odkryci.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-27, 15:08

Usiadłeś na skale i czekałeś, czekałeś, czekałeś... po jakiś 12 godzinach, a przynajmniej poczucie czasu ci podpowiadało w końcu wrócili pierwsi wysłani:

- Tam - wskazali jednocześnie - jest grupa Gillian, ale z adjuchas. Atakujemy?

Gestem ręki dałeś im znak, że nie. Czekaliście jeszcze, w końcu dość nagle zaczęli się zbierać pozostali. Z ich raportu wynikło, że większość posiadała swych "nadzorców". W końcu jedna z ostatnich grup przyszła:

- Wiemy gdzie są gillianie bez Adjuchasa! Jesteśmy na twoje rozkazy, co dalej?
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-27, 17:36

-Wszyscy wspaniale się spisaliście...-Rzekł z udawanym uznaniem- Narazie zajmiemy się grupą pozbawioną adjuchas...w ten sposób narazimy się na najmniejsze straty.

Zwrócił się ku grupie, która wróciła z najcenniejszymi informacjami.

-Zaprowadźcie nas więc...pójdę wraz z Wami przodem a reszta ruszy tuż za nami.-Mówił na tyle głośno by wszyscy z oddziału" mogli go usłyszeć- Pozostaniemy w obecnych grupach i póki co będziemy trzymać się razem...resztę rozkazów poznacie na miejscu. I jeszcze jedno...wszyscy muszą zachować absolutną ciszę!

Miał zamiar wraz z grupą prowadzącą poprowadzić zespół na miejsce i po dokładnym rozeznaniu się w sytuacji obmyślić najskuteczniejszą taktykę ataku.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-27, 19:05

Grupka poszła przodem, a ty tuż za nią. Pozostałe Hollowy w luźnej formacji ruszyły za wami. Kroczyliście wśród "drzew" nie chcąc zwracać uwagi. W końcu doszliście na miejsce. Waszym oczom ukazała się bardzo spora grupa menosów, było ich na oko ponad 60. Powoli kierowali w jakimś nieznanym kierunku niczym stado pingwinów.

Zostaliście niezauważeni przez Gilliany, stojąc za potężnymi drzewami. Teraz był czas na rozkazy swojej grupie.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-27, 20:04

-Dobrze...-Mruknął cicho Korin- Teraz reszta planu...

-Wy...-wskazał na grupę Hollowów, odkryła to stado- Na prawo...

Szponem lewicy wskazał im miejsce.

-Wy...-wskazał na członków jednej z pozostałych grup- Na lewo...

Ponownie ostry pazur Korina posłużył za drogowskaz.

-A wy...-mruknął do pozostałych członków- Zostańcie tu wśród drzew. Gdy wrzasnę "teraz" grupy z boku szybko doskoczą do nóg Gilian, którego powinno udać mi się tu zwabić a grupa po środku pozostanie w odwodzie uważając, by czasami upadająca ofiara ich nie przygniotła...jasne?

Gdy drużyny zajęły pozycje sam wyszedł z ukrycia. Tak wielka grupa powolnych Menosów nie mogła poruszać się za szybko. Stanął jakieś dwadzieścia metrów za ostatnimi z nich.

-Ty!-Ryknął władczo na ostatniego z Gilian- Chodź ze mną!

Chciał zobaczyć, czy podobnie jak inni adjuchas ma władzę nad Menosami. Jeżeli jego taktyka wywabiania i ataku okazałaby się skuteczna mógł nie tylko sam pochłonąć odpowiednią ilość energii ale i wykarmić służące mu Hollowy udowadniając, że opłaca się za nim podążać.

Magiczne słowo "teraz" miało zostac wykrzyczane w momencie gdy Gilian zostanie zwabiony na wysokośc bocznych drużyn Hollowów.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-27, 21:50

Gillian obejrzał się na ciebie, chwilę nie ruszał się. Nie byłeś pewien czy co chce zrobić: czy się posłucha czy zacznie ładować cero. Ostatecznie jednak podniósł stopę i zaczął kierować się w twoją stronę - działało. Podszedł kolejny krok i Hollowy rzuciły mu się do stóp.

Gillian podniósł jedną stopę zrzucając tym samym kilku Pustych, a następnie opuścił zgniatając ich jak robactwo. Ostatecznie poddał się i padł na ziemię, dzielił cię może metr od jego spiczastego nosa.

Hollowy zaczęły wchodzić na niego z zamiarem zjedzenia go.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-27, 22:22

Korin miał wielką chęć odpędzić ich od zdobyczy i samemu skonsumować całość energii Gilian. Bardziej opłacalne było jednak zdobycie przychylności pomniejszych demonów poprzez podzielenie się z nimi tą, a może i kilkoma innymi zdobyczami...ostatecznie na pochłonięcie równowartości dwóch Gilian miał jeszcze ze sześc i pół dnia. Ruszył ku leżącej ofierze z czystej przezorności ustawiając się tak by ewentualne cero nie mogło go trafić. Jadł łapczywie wchłaniając tyle energii duchowej, ile tylko zdoła.

Gdy skończyli posiłek wyszedł na środek rozkładając szeroko ramiona.

-Smakowało?-Zapytał nadając swemu głosowi podniosły ton-Chcecie więcej?
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-27, 22:47

Wszyscy jednym głosem odpowiedzieli.

- Tak!

Skończyliście zjadać Gilliana, czułeś się trochę lepiej, czułeś się na siłach by iść dalej, podobało ci się przewodzenie Hollowom, od dawna nie czułeś się tak świetnie, nie spodziewałeś się, że tak można będąc Pustym.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Las Menosów   

Powrót do góry Go down
 
Las Menosów
Powrót do góry 
Strona 13 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Hueco Mundo :: Podziemia-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | Create a free blog