IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry!

Pomoc dla nowych graczy

Forumowy Discord

Share | 
 

 Las Menosów

Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-27, 23:07

Korin zerknął w stronę stada Gilian chcąc ocenić dwie ważne rzeczy:

a)To czy w ogóle zauważyli stratę jednego z towarzyszy,
b)Jeśli tak to stopień i rodzaj ów reakcji.

Jeżeli Gilian nie spostrzegliby utraty kolegi lub ich reakcja była niemrawa:

Korin klasnął głośno w łapy skupiając na sobie uwagę towarzyszy.
-Potrzebuję kilku szybkich, zwinnych zwiadowców, którzy pobiegliby wyprzedzając przynajmniej kilkunastu Gilian i sprawdzili, czy przy trasie ich wędrówki znajdują się jakieś drzewa na tyle wielkie by przygnieść jednego z nich do ziemi! Jeśli takie się znajdzie niech natychmiast wrócą i mi o tym doniosą!

Plan był dość prosty. Gdyby jeden ze zwiadowców odnalazł wymagane drzewo Korin chciał wykorzystać siłę połowy oddziału by przeryć się przez mniej więcej połowę pnia. W momencie gdy ostatni Gilian mijałby wyliczony przez Yubi'ego punkt "drwale" mieliby naprzeć na nadwątlone drzewo i przewrócić je prosto na olbrzyma. Druga połowa miała stać w odwodzie i w razie, gdyby pień był za wytrzymały wspomóc towarzyszy. Gdyby operacja się udało Korin miał nadzieję posługując się upolowaniem i wspólną ucztą na wcześniejszym gilian oraz perspektywą kolejnych posiłków jako argumentami mającymi nakłonić Hollowy do oddania mu całej ofiary.

Gdyby zachowanie Gilian budziło wątpliwości Korina:
Yubi jednym szybkim rozkazem rozproszył oddział i nakazał swym "żołnierzom" skryć się wśród drzew by przeczekać "burzę".
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-27, 23:36

Chętnych nie zabrakło. Udali się w stronę Menosów i po kilkunastu minutach wrócili zgłaszając, że będzie taka możliwość całkiem niedaleko: dwa rzędy drzew były z boków i można było przejść tylko między nimi. Teraz tylko pytanie czy w takim razie ograniczyć się do jednego Gilliana czy też więcej ich złapać za jednym razem....
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-27, 23:57

-Wymarsz Towarzysze!-Zakrzyknął po czym ruszył we wskazanym przez zwiadowców kierunku by ocenić miejsce, które niebawem może stać się pułapką.

Chciał ocenić grubość pni drzew i do każdego oddelegować na oko odpowiednią ilość Hollowów...było ich w końcu niemało. Chciał naruszyć minimum trzy drzewa ułożone tak by móc z jak największym prawdopodobieństwem przygnieść choćby ze trzech Gilian. Jeżeli "żołnierzy" starczyłoby mu na więcej-tym lepiej! Plan znowu nie należał do skomplikowanych. Każda z oddelegowanych do drzew grup miała swój własny ustalony sygnał, na który miała pchnąć naruszony wcześniej pień. Yubi, który sam dołączył do grupy na samym przodzie postanowił zacząć właśnie od swej drużyny. Powód takiej decyzji był prosty-przygnieciony pniakiem Gilian zagrodziłby drogę innym, którzy w wyniku tego staliby się łatwiejszymi celami. Plan zakładał obliczenie ilości ofiar odpowiedniej do drzew i rozpoczęcie zasypywania w momencie gdy numer jeden wejdzie w strefę, za którą odpowiadał Korin wraz ze swym zespołem.

Jeśli przypadkiem wszystko poszłoby sprawnie Yubi chciał przekonać Hollowy iż oddanie mu dwójki na trzy upolowane Gilian odbije się pozytywnie na grupie. Ułatwieniem mógł być fakt sukcesu odniesionego poprzednim razem oraz to, iż tym razem jego towarzysze wciąż mieliby niemały, jak na swe potrzeby posiłek.

Gdyby się nie udało oczywistym wyborem był odwrót a gdyby upolowali tylko jednego Gilian zamierzał ponownie podzielic się nim z oddziałem.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-28, 14:09

Szybko udaliście się na miejsce pułapki gdzie wszystkie grupy przyjęły pozycję, w końcu Gillianie nadeszli w swoim marszu. Weszli już między rząd drzew, dałeś sygnał do zaczęcia akcji. Jedno drzewo powaliło Gilliana, lecz tu wyszło nieplanowane działanie - Menos wraz z drzew uderzyli w drzewo naprzeciwko, które wywołało efekt domina, a twoi Puści ze strachu zaczęli uciekać. Mimo to samoistna reakcja była zadziwiająco dobra, bo po już kilku chwilach leżało 10 olbrzymów przygniecionych drzewami, natomiast reszta wzięła odwrót i zaczęła uciekać...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-28, 19:24

Zerknął na uciekających gilian by upewnić się, że nie zechcą odwrócić się i użyć swych bardzo nieprzyjemnych cero. Jeżeli wszystko wyglądałoby w miarę bezpiecznie miał zamiar wyskoczyć z ukrycia z głośnym wrzaskiem.

-ATAK! Dwóch z nich zostawcie dla mnie a resztą nasyćcie się aż popękacie!-Ruszył ku najbliższemu z powalonych Gilian komendami i, jeśli zajdzie taka potrzeba uderzeniami łap odpędzając co mniej usłuchanych podkomendnych.

Miał zamiar wciąż potwierdzając swe rozkazy o pozostawieniu mu dwójki ofiar pożreć przynajmniej dwóch, może nawet trzech Gilian resztę pozostawiając żołnierzom...w końcu zdobycie ich przychylności było ważną częścią jego planów na przyszłość.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-28, 21:26

Uczta trwała w najlepsze, zjadłeś 3 Gilliany co spowodowało, że bardzo mocno się nasyciłeś*. Twoi podwładni również co spowodowało dość nieoczekiwaną sytuację, gdyż kilku z nich zwiększyło swe rozmiary i stało się olbrzymimi Pustymi - ich rozmiary był tak w 3/4 gillian. Na dodatek chciały zjeść inne, niedojedzone Hollowy.Tutaj stanąłeś przed dylematem:

mniejsza liczba, lecz samych silnych Pustych bądź większa armia o różnej sile. Wiele czasu na decyzję nie było, bo zaczęła się gonitwa .

masz do wyboru: +6kontroli reiatsu albo 40 tymczasowych pkt do rozdania na tydzień. Chciałbym zauważyć, że nie możesz obecnie maskować reiatsu, bo masz je większe od kontroli.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-28, 21:43

Skrzyżował łapska na piersi i oblizał ostre kły długim jęzorem. Mniejszy oddział silnych Hollowów nie byłby może tak dobry w przeszukiwaniu i zwiadzie ale byłby łatwiejszy w dowodzeniu i prostszy do wykarmienia. Poza tym lepiej polegać na sile elitarnych żołnierzy niż płotek. Spokojnie poczekał aż największe z demonów napełnią się mocą innych próbując przez ten czas przypomnieć sobie, czy Ed czasami nie powiedział mu gdzie mają się spotkać.

Gdy podkomendni wreszcie się nasycili przeciągnął się mocno.
-Czy ktoś inny kiedykolwiek dał wam tyle siły?-Rozejrzał się spokojnie-Czy sami równie szybko zdobylibyście tyle mocy?

Wskazał na nich masywnym środkowym szponem lewicy.
-Pójdźcie za mną byśmy razem mogli podążyć ścieżką silnych!

PS.Wybieram kontrolę reiatsu.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-28, 22:39

Wszyscy wiwatowali twoje imię, byli zadowoleni służąc tobie. Teraz trzeba było znaleźć sposób aby odnaleźć Eda, ale nie byłeś umówiony konkretnie. Zastanawiałeś się gdzie kogoś takiego można spotkać: nie był człowiekiem, hollowem ani tym bardziej shinigami.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-28, 22:55

Podczas gdy inni wiwatowali Korin rozmyślał. Ostatnim razem Ed sam go znalazł a to prawdopodobnie oznaczało, iż na bieżąco obserwowali jego rozwój. Efektem takiego rozmyślania był wniosek, iż istota z cygarem zjawi się sama gdy uzna, iż Yubi jest wystarczająco silny by posłużyć im do tego, do czego chcieli go przeznaczyć.

-Gdzie jesteś Ed...-mruknął wbijając spojrzenie w ciemność kryjącą strop groty.

Gestem łapy zebrał drużynę i podążył śladami stada Gilian trzymając się jednak na uboczu by nie wzbudzić zainteresowania potencjalnych ofiar, które mogłoby oznaczać skokowy wzrost ryzyka wiążącego się z polowaniem. Wiedział, iż jego towarzysze z radością podążą za nim ścieżką poszukiwania siły.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-29, 13:05

Udaliście się za grupą, która miała dość niezłe tempo jak na Gillian, wygląda na to że przestraszyli się i panicznie chcą uciec. Ostatecznie jednak dogonienie olbrzymów nie było wielkim problemem.

Gdy już planowałeś jak ich zaatakować dostałeś kamieniem w głowę. Nie było to groźne ani nawet szczególnie bolesne, bo dostałeś w kant twardej maski, ale cholernie zirytowało Cię, sądziłeś, że to któryś z Hollow, podniosłeś kamień i zauważyłeś kartkę:

"Masz być w Centrum Karakury za 12h, inaczej zostaniesz tu ze swoim żałosnym komandem i nici z umowy"
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-29, 14:37

Gestem wydał rozkaz do zatrzymania się. Na taką wiadomość czekał!

-Towarzysze!-Zawoła donośnym głosem-Dostałem wezwanie nakazuje mi zstąpienie do centrum miasta Kakura! W związku z tym muszę odszukać gargatę. Czy użyczycie mi swej siły i wspomożecie me poszukiwania?

Nie przypadkiem nadał przemowie taki ton. Hollowy wiele mu zawdzięczały i miały pełne prawo by liczyc na kolejne niemałe owoc współpracy z Yubim.

Jeśli drużyna zgodziłaby się go wspomóc miał zamiar pod jej eskortą odnaleźć jedną, z zapewne wielu gargant rozlokowanych po całym lesie Menos. Może któryś z podwładnych wiedziałby coś o lokalizacji którejś z nich? A może przejście, które kiedyś otworzył dla niego Ed było nadal sprawne? Gdyby pierwsze 4 godziny upłynęły bezowocnie chciał rozesłać zwiadowców...mniej bezpieczne ale za to nieco sprawniejsze.

W razie braku wsparcia "komando" pozostawały mu jedynie samotne poszukiwania. Miał ogromną nadzieję, iż 12 godzin to wystarczający czas na odnalezienie przejścia.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-29, 15:04

Jeden z twoich podwładnych odpowiedział ci, że:

- Garganta prowadząca do Karakury znajduje się bliżej Las Noches, ale tam jest dużo podwładnych Lorda H, którzy nie są życzliwi.

Zostało wybrać gargantę bliżej, ale za to gdzieś w świecie żywych, możliwe nawet, że przypadkowo traficie na miejsce kilkaset kilometrów od miejsca docelowego. Trzeba było szybko decydować, sekundy mijały.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-30, 00:15

Korin został postawiony w bardzo trudnej sytuacji. Musiał wybierać pomiędzy dwoma czynnikami znienawidzonego ryzyka, z których każdy mógł mieć doprawdy paskudne konsekwencje. Choć nie podobał mu się ten fakt to musiał przyznać, iż pewniejszym sposobem było skorzystanie z mocniej strzeżonej garganty do Karakury.

-Potrzebuję dwójki lekkich zwiadowców, którzy zbadają liczebność straży pilnujących przejście do Karakura oraz jakość ów strażników...-Rzucił zamyślony-Reszta natomiast wraz ze mną pozostanie nieco w tyle i poczeka na wyniki zwiadu. Wtedy uzgodnimy dalszą strategię.

Mała liczna zwiadowców miała tą piękną cechę, iż była stosunkowo ciężka do wykrycia i budziła znacznie mniej podejrzeń. Pozostałą cześć zespołu chciał zatrzymać na tyle daleko by ominąć straże oraz na tyle blisko by droga nie trwała przesadnie długo. Trzymał kciuki za swych zwiadowców i miał nadzieję, iż zdąży dotrzeć do Karakura na czas...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-30, 12:50

Czekałeś na zwiadowców dość długo niecierpliwiąc się z każdą minutą coraz bardziej. Zastanawiałeś się czy uciekli, a może zostali wykryci i zabici bądź zdradzili was...

W końcu jednak się pojawili się i zaraportowali, że wielka Garganta jest kilka kilometrów stąd, jest tam jednak bardzo dużo Hollow różnego rodzaju, ale nie widział Menosa.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-30, 13:34

Korin przez chwilę w skupieniu oceniał silę i liczebność swego oddziału. Nie było ich może wielu, wiedział jednak iż nie może powątpiewać w siłę i żarłoczność swych "żołnierzy".

-Jak wygląda ukształtowanie tamtejszego terenu?-Zwrócił się do zwiadowców-Czy jest za czym się ukryć?

Gdyby teren dawał możliwość ukrycia rozproszonego na kształt sierpa oddziału np. między spaczonymi drzewami lub za skałami miał zamiar przeprowadzić nagłą, brutalną szarżę i wykorzystać element zaskoczenia. Siła jego hollowów a także ich żarłoczność powinny zaowocować zawziętością w boju. Sam nie miał zamiaru walczyć lecz jak najszybciej przebiec do garganty i wskoczyć w nią.

-Towarzysze!-Zakrzyknął tonem generała armii-Czy boicie się hollowów strzegących garganty? Wątpię...dzięki naszym polowaniom posiedliście siłę, dzięki której tamci puści będą niczym więcej niż pokarmem! Jesteście silni a zasługujecie na jeszcze większą moc!

Wzniósł swą uzbrojoną w masywny szpon lewicę.

-Naszym celem jest przedarcie się do garganty i spotkanie się z mym sojusznikiem, dzięki któremu nasza drużyna mogła powstać! A czy możliwość pożarcia kilku hollowów nie będzie dodatkową zachętą?! Ja sam będę potrzebował czterech z was byście wsparli mnie w rajdzie w stronę przejścia podczas gdy reszta będzie rozgramiać tych słabeuszy!

Szpon niczym wskaźnik powędrował po oddziale.

-Więc jest ich dużo, co? A czy to nie my z powodzeniem powaliliśmy dziesięciu gilian? czy nie my ucztowaliśmy na menosach? Zwykli puści nie mają szans!

Gdyby atak z zaskoczenia był możliwy chciał bazować na nagłej, pełnej ryków szarży, która na początku zapewne zupełnie zaskoczyłaby i zdezorganizowała wroga. W momencie gdy jego puści rzuciliby się na wroga on sam z obstawą planował w prostej linii pobiec w stronę garganty jednocześnie szykując cero. Gdyby jacyś puści chcieli zastąpić mu drogę wpierw musieliby uniknąć wystrzelonego cero a potem przeżyć walkę z "gwardią przyboczną". Gdyby jego taktyka poskutkowała chciał po prostu wskoczyć w gargantę, przy odrobinie szczęścia zabierając ze sobą przynajmniej dwójkę swych gwardzistów.

PS.Gdyby teren uniemożliwiał atak z zaskoczenia daj proszę znać a ja dostosuję taktykę. W końcu między innymi zbadanie tego aspektu pola walki jest zadaniem zwiadowców;] Nie napisałem ów taktyki teraz, gdyż zwyczajnie nie chciałem zalewać Cię aż taką ilością tekstu^^"
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-06-30, 14:01

Zwiadowcy orzekli, że co prawda położenie Garganty znajduje się w Lesie Menosów i są tam drzewa, lecz sama garganta jest jakby wbita w wysoką skarpę i to w jej cieniu wylegują się Puści:


Zdołaliście niedostrzeżeni skrócić dystans do ok 100-150m(drzewa nie były w szeregu ułożone). Twoi Puści czekali na to, aż coś wymyślisz.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-07-01, 16:59

Wskazał szponem na najroślejszego ze swego oddziału i przywołał go do siebie.
-Pochyl łeb...-Mruknął po czym wdrapał się na kark podwładnego a następnie dał mu znak do wyprostowania się- Gdy zawołam biegnij do garganty i pomóż mi w nią wskoczyć.

Następnie wybrał jeszcze trzech, którzy wyglądali mu na silnych.
-Wy będziecie nas osłaniać...czyli zabijecie wszystko, co na nas natrze- Po prostu wiedział, iż takie zadanie będzie czymś wspaniałym dla upojonych nagłym przypływem siły hollowów.

Naładował cero po czym naładował cero. Chciał wykorzystać wysokość, na jakiej się znalazł by uderzyć nieco pod kątem. Tak wycelowane cero nie zniszczyłoby skarpy, w której zatopiona była garganta nie tracąc zarazem zbyt wiele skuteczności. Ewentualnym minusem było zmniejszenie niebezpieczeństwa zagrażającego wrogom ułożonym tuż pod skarpom. Uderzone w ziemię cero mogło jednak wywołać eksplozję, która mogła porazić wielu przeciwników zapewne nie zabijając ale na bank dezorientując ich.

-Teraz! Ataaak!-Miał zamiar wrzasnąć gdy atak energetyczny uderzy we wroga. Na ten atak cały oddział powinien z rykiem wypaść z ukrycia i popędzić na zaskoczonego wroga. Podczas gdy reszta "wojsk"zewrze się z wrogiem Korin z obstawą i "wierzchowcem" miał ruszyć do Garganty. Gdyby udało im się dotrzeć miał zamiar wykorzystać wysokie położenie na karku żołnierza by wskoczyć w portal do Karakury.
-Wy także!-Miał zamiar wrzasnąc do obstawy gdy sam będzie się już zagłębiał w bramie.

PS.Rozumiem, że wypisanej wcześniej i wygłoszonej nim ruszyłem w drogę ku gargancie płomiennej przemowy nie muszę przepisywać na nowo?;]
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-07-01, 17:09

Pobiegliście biegiem, na początku kilkunastu hollow stanęło wam na drodze, ale twoi podwładni niczym zgrana drużyna amerykańskiego futbolu utorowała ci drogę, w końcu wskoczyłeś do garganty, twoi słudzy również, ale nie mogąc doskoczyć zauważyłeś, że błyskawicznie urosły im skrzydła i polecieli za Tobą.

Biegłeś z całych sił aż w końcu otworzyło się przejście do świata żywych. Wylądowałeś na przedmieściach miasta: http://bleach.iowoi.org/obrzeya-miasta-f58/ciemna-uliczka-t294.htm
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-08-21, 21:04

Korin rozejrzał się dookoła przybierając na powrót swą ludzką postać. A jednak jaskinie mogą czasami sprawić przyjemną niespodziankę! Skoro już dotarł do upragnionego lasu to wypadałoby poszukać któregoś z całkiem licznie tu występujących Adjuchas i pewnymi dość zdecydowanymi formami perswazji uzyskać od niego maskę. Gdy był tu ostatnio spotkał tylu kandydatów na trofea, iż nie powinien mieć teraz problemu z odkryciem dwójki z nich i ukończeniem zadania. Przyjmując oczywiście, że nie odniesie w walce cięższych rana, co było niestety mało prawdopodobne...ale cóż począć? Wolał nie myśleć, co by się z nim stało, gdyby wrócił do Las Noches nie wykonawszy swej pracy, nie mówiąc już o nagłej ucieczce. Inna sprawa, że Korin naprawdę chciał zostać Arrancar. Narazie jednak przykucnął wspierając łapska na kolanach i skanując okolicę pod kontem obiecujących źródeł reiatsu.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-08-22, 12:14

Poszedłeś naprzód, trochę zły bo maska którą upolowałeś została w tunelu - nie przecisnęła się.

Długo zajął ci marsz gdy nagle spotkałeś grupę Hollow, która na ciebie natarła. Było to kilku marnych pustych.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-08-23, 00:46

Czerwień. Krwisty, soczysty szkarłat zalał cały świat Korina zasnuwając wszystko gęstym całunem. Spomiędzy długich, ostrych zębów Yubiego wydobył się piskliwy, nieludzki chichot skupiający całą kaskadę szalonej radości z nadchodzącego starcia i przemocy, która się z nim wiąże. Nie czekając na atak napastników ruszył przy nim na nisko ugiętych nogach z ramionami skrzyżowanymi na piersi tak, że ostrze przechodziło tuż obok jego maski. Chciał wgryźć się w głowę pierwszego z przeciwników celem zgruchotania jego maski. Następnie planował wykorzystać siłę pędu poprzez szybkie przesunięcie prawej nogi o 360 stopni w lewą stronę (czyli wykonać pełen piruet) i uderzyć wciąż trzymanym zębami hollowem w jego nadbiegających towarzyszy. Gdyby Korin był w tej chwili absolutnej radości zdolny do głębszych refleksji, pewnie miałby nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Po ostatnich ciężkich próbach potrzebował prostego zwycięstwa, które zwyczajnie prawiłoby mu nastrój i zabrało z jego głowy ponure myśli. Dlaczego? Ano dlatego, że dobre morale to coś, co bardzo poprawia sprawność planowania.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-08-23, 13:53

Bez problemu udało ci się pokonać Hollowy, które w końcu były znacznie słabszymi istotami od Ciebie. Zadowolony ze zwycięstwa ruszyłeś przed siebie. Nikt cię nie zatrzymywał, aż w końcu trafiłeś na grupę Gillian. Od razu z odległości kilkuset metrów poznałeś sylwetki Menosów, nie wiedziałeś jednak czy są one tam luzem czy też są pod czyjąś kontrolą.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-08-23, 21:56

Korin stał chwilkę starając się wyczuć ewentualne reiatsu na poziomie Adjuchas. Gdyby żadnego nie wychwycił pozostało ostrożnie i przy użyciu wszelkich dostępnych osłon oraz zachowaniu bezpiecznej odległości okrążyć stado Gilian w poszukiwaniu ewentualnego "pasterza". Polowanie na ofiarę mającą na swoje usługi stado ogromnych, czarnych wytwórni cero jakoś mu się nie uśmiechało. Z drugiej jednak strony czas naglił i nie było go już wystarczająco wiele, by wybrzydzać i tracić ewentualne okazje na zdobycie upragnionych masek. Kolejnym czynnikiem była zresztą powierzchnia samego lasu, w którym przy odrobienie pecha można szukać do upojenia.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-08-23, 23:09

Ostrożnie i cierpliwie okrążyłeś Gilliany, lecz nikogo nie zauważyłeś. W ogóle nie szły tylko kołysały się w miejscu. Nie bardzo wiedziałeś o co chodzi. Odczekałeś chwilę, ale nic się nie wydarzyło.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-08-25, 00:35

Korin stał chwilę zastanawiając się nad naturą zaistniałego zjawiska. Wolałby pozostać w miejscu i chwilę poobserwować dziwnie bierną grupę Menos, jednak nie wierzył, by miało to jakiś sens. Innym wyjściem było ujawnienie swej obecności i próba wydania im rozkazu. Jeśli nie mają żadnego innego pana powinny go osłuchać, lub chociaż nie odpowiedzieć atakiem. Nie było jednak pewności, że nie spróbują one potraktować przybysza swymi paskudnymi cero, które raczej nie bywały dobre dla ogólnego stanu psychofizycznego celu. Cóż więc robić? Yubi trwał chwilę w bezruchu tocząc w swym umyśle małą wewnętrzną wojnę. Z jednej strony ryzyko oberwania licznymi atakami energetycznymi, z drugiej zaś możliwość nie wykonania zadania zleconego mu przez trenerkę. Obie opcje były bardzo bliskoznaczne śmierci i żadna z nich nie podobała się Korinowi.

-A niech mnie cholera...-mruknął wściekle do siebie opuszczając kryjówkę i ostrożnym krokiem zmniejszając dzielący go od Menos dystans.

Mimo wszystko starał się zgrywać pewnego siebie i ufnego w swą siłę Adjuchas. Jeżeli znajduje się tu ktoś o podobnej mu sile, to zapewne zaraz się pokaże...

-Gilian!-Krzyknął tak mocnym głosem, jaki tylko mógł z siebie wydobyć-Podejdźcie do mnie!

Tak...na początek malutkie i proste polecenie...potem zobaczymy...
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-08-25, 11:19

Gilliany zwróciły się w twoją stronę i skierowały spojrzenia na ciebie. Był to przełomowy moment, bo jeszcze nie wiedziałeś co to znaczy...

w końcu jednak Gillany przestały się kołysać i stały nieruchowo, widocznie przejąłeś nad nimi kontrolę, miałeś do dyspozycji 19 Gillian Menos, ale mogłeś nimi sterować za bardzo - wielkie głupie stworzenia zapewne rozumiały jedynie komendy "iść" "atakuj".
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-08-25, 18:31

Zyskanie niewielkiej trzódki przygłupich wyrzutni cero znacznie poprawiło Korinowi humor, który podniszczył jednak fakt braku zdatnych do zabicia Adjuchas.

-Gilian!-Wrzasnął ponownie-Za mną!

I tak uzbrojony w drużynę dziewiętnastu intelektualnie niedorozwiniętych Menos Grande i jednego ambitnego adjuchas, czyli siebie Yubi wyruszył na poszukiwania kalejnych masek do swej przymusowej kolekcji. Celowo nie starał się nawet okrywać swej obecności...może jego reiatsu, lub idący za nim Gilian zwabią jakiegoś godnego uwagi kandydata na zdarcie mu maski?
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-08-25, 20:38

Tempo nie było zbyt zadowalające ze względu na dość wolne Gilliany, do tego nikt się nie pojawiał. Wszystkie hollowy pierzchały w popłochu gdy tylko zobaczyły Cię z twoją małą armią.

Długo byś tak szedł aż w końcu pojawiło się bardzo duże reiatsu, które wyraźnie odczułeś. Rozglądałeś się dookoła, ale nie mogłeś nic zauważyć... aż w końcu w jednego Gilliana uderzyło potężne, niebieskie Cero. Spojrzałeś w stronę skąd wyleciał atak, dostrzegłeś wśród skał niewyraźną sylwetkę, nie wyglądała na znacznie większą od Ciebie.
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-08-26, 21:57

-Gilian!-Ryknął Korin-Cero w tamto miejsce!

Dla pewności wskazał miejsce, w którym dostrzegł ów nieprzyjemny kształt. Co to do cholery za cero?! Nigdy w życiu nie widział Adjuchas, którego atak energetyczny byłby niebieski, o sile uderzenia nie wspominając! Gdyby hollowy mogły się pocić to Yubi zapewne aż ociekałby słonymi kroplami, ale z braku tej możliwości zwyczajnie zacisnął kły wpatrując się w sylwetkę nieznanego przeciwnika z intensywnością tak wielką, że gdyby wzrok mógł niszczyć, to całe zbiorowisko skał byłoby już drobniutkim prochem. Choć Korin nie chciał tego przyznać przed samym sobą, to jednak bał się potwornie, a niepewność doprowadzała go do furii. Był teraz gotów walczyć jak szczyr, który potrafi zaatakować owczarka niemieckiego, jeżeli tylko uzna, iż ma choć minimalne szanse przetrwania. W końcu, do licha ciężkiego, musi zostać arrancar, musi zyskać całą tą moc! Spalił wszystkie mosty, pogrzebał wszelkie dawne plany i poświęcił cały swój zapał dążąc do tego właśnie celu!

-No chodź skurczybyku...-wysyczał cicho przez zaciśnięte kły-...albo sam Cię stamtąd wykurzę...

Napięte mięśnie Yubiego wchłonęły nieco jego energii duchowej, co mogło mu pomóc w ewentualnym uniku. Widział w końcu moc cero nieznajomego i wcale nie chciał się przekonać, jak silne są inne jego ataki.

<P.S 6 reiatsu na 6 szybkości>
Powrót do góry Go down
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Las Menosów   2009-08-26, 23:21

Twoi Menos zaatakowali wskazany punkt, przez co zrobiło się wiele hałasu, wzniosło tumany kurzu, a tam gdzie widziałeś nieznaną postać była kupa gruzu, która w sumie nic ci nie mówiła czy skończyłeś ze swoim przeciwnikiem.

Szybko się jednak przekonałeś, że twój przeciwnik ma się dobrze, bo pojawił się za Tobą! Ledwo zdołałeś uniknąć ataku, który rozwalił pobliską skałę. Wtedy też mogłeś się przyjrzeć przeciwnikowi, który przystał: był niewiele wyższy od ciebie i był humanoidalny i w sumie tylko mniej więcej kształt przypominał człowieka. Był czymś czego nawet nie sądziłeś, że możesz spotkać, właściwym określeniem byłoby Hollow-cyborg: biała maska przypominająca ludzką czaszkę, z której wystawało coś na kształt grzywy, ciało jakby nieco ludzkie, ale łapy były zakończone szponami metalowymi, w których ruszały się różne dźwignie, to samo nogi. Całość była dosyć... makabryczna. Istota spojrzała na ciebie i nie czekając na nic rzuciła się w twoją stronę do ataku frontalnego, który był bardzo szybki, nie było szans na załadowanie cero.
Powrót do góry Go down
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Las Menosów   

Powrót do góry Go down
 
Las Menosów
Powrót do góry 
Strona 14 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Hueco Mundo :: Podziemia-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | www.sosblogs.com