IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Biuro pani Kapitan

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Biuro pani Kapitan   Pią 26 Gru 2008 - 18:14

Biuro pani kapitan - Chikuma'y Shibanuma'y.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Rakimaru Hitsugaya

Oddział : Dywizjon 7

Karta Postaci
Punkty Życia:
72/80  (72/80)
Punkty Reiatsu:
124/169  (124/169)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Pią 26 Gru 2008 - 18:23

Wchodze do biura
Mielismy sie tu stawic w sprawie doloczenia do oddzialu
Mowie lekko zdenerwowanym ale udaje ze jestem spokojny
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Pią 26 Gru 2008 - 18:39

-Mhmm...
Powiedziała pani kapitan pisząc coś. Pisała tak jeszcze 5 minut, a wy staliście na baczność. W końcu skończyła i podniosła się. Obdarzyła każdego was spojrzeniem.
-To Ci nowi?
Spytała się Emiko.
-Tak jest, Chikuma-taicho.
Ta jej odpowiedziała, a wtedy pani kapitan oznajmiła.
-Dobra. Przejdziecie skrócone szkolenie i zostaniecie wcieleni do oddziału możliwie szybko. A teraz, Emiko, pokaż im ich nowe mieszkania.
Pani porucznik was wyprowadziła z biura i każdemu z was przydzieliła pokój. Tobie także jakiś przypadł - na piętrze budynku należącego do IV dywizjonu.
[Załóż temat i opisz swoje mieszkanie, masz do dyspozycji około 100m kwadratowych.]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Wto 20 Sty 2009 - 17:20

Po chwili doszliście do biura pani kapitan wiedziałeś że będziesz miał kłopoty ale przed wejściem Emiko powiedziała nie bój się nie będzie źle po tych słowach zapukała do drzwi i weszła razem z tobą mówiąc przyprowadziłam Gonkuro wtedy pani kapitan się obróciła i od razu wstała nie wyglądała na zadowoloną i zaczęła mówić Po pierwsze gratuluję awansu a po drugie czy to prawda że już sprawiasz kłopoty
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.skfight.yoyo.pl
Gonkuro Kuramochi(NPC)

Oddział : Accretia

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
99/99  (99/99)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Wto 20 Sty 2009 - 17:26

- Dziękuje ale... to nie ja sprawiam kłopoty, po prostu chciałem sprawdzić co się stało i jak widać byłem w złym miejscu i czasie.
Powiedziałem spokojnie do pani kapitan kłaniając się delikatnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Wto 20 Sty 2009 - 17:34

Nie chodzi mi oto co się stało w świecie żywych bo to inna sprawa bo niestety w to też jest zamieszana osoba z naszego oddziału ale czemu przeszedłeś przez bramę bez zgody i co właściwie się przy niej stało że dwóch shinigami leży martwych powiedziała głośno pani kapitan po czym spojrzała na Emiko i tylko kiwnęła głową że ma wyjść a ona wyszła
Powrót do góry Go down
Gonkuro Kuramochi(NPC)

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
99/99  (99/99)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Wto 20 Sty 2009 - 17:37

- Co się stało? Nie widziałem ich przy bramie wiec przeszedłem przez bramę by sprawdzić czy coś się nie stało po drugiej stornie.... Jak się później okazało boje byli martwi i rozszarpani. Ale to raczej pasuje do pustych niż shinigamich.
Powiedziałem spokojnie i lekko zamyślony.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Wto 20 Sty 2009 - 17:45

Nie mamy pewności tylko ty byłeś w pobliżu przy tym łamiąc nasze prawo więc logiczne że wszystkie podejrzenia padły na ciebie powiedziała kapitan po czym uśmiechnęła się i dodała dopiero zostałeś shinigami a już musimy cię zawiesić, a więc do czasu wyjaśnienia sprawy nie możesz pełnić zadań boga śmierci a po za tym będziesz dbał o naszych więźniach przez kolejne dwa tygodnie zrozumiałeś
Powrót do góry Go down
Gonkuro Kuramochi(NPC)

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
99/99  (99/99)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Wto 20 Sty 2009 - 17:47

- Tak... mam oddać zana?
Powiedziałem spokojnie i jeżeli to wszystko wychodzę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Wto 20 Sty 2009 - 17:51

Niestety musisz oddać zanpakuto ale nie bój się osobiście się nimi zajmę powiedziała pani Kapitan podchodząc do ciebie abyś oddał pogromce
Powrót do góry Go down
Gonkuro Kuramochi(NPC)

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
99/99  (99/99)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Wto 20 Sty 2009 - 17:52

Odwiązałem i podałem jej moje zany.
- Proszę... a teraz idę do moich obowiązków... do widzenia Pani Kapitan...
Wyszedłem i skierowałem się do więzienia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Wto 20 Sty 2009 - 18:01

Obyśmy się już nie zobaczyli przynajmniej nie przy takich sprawach powiedziała pani kapitan a ty wyszedłeś z gabinetu i skierowałeś się w stronę więzienia. Jakoś źle się czułeś bez zanpakuto przy pasie widzisz tym razem sam wpadłeś w kłopoty usłyszałeś głos Shinjiego
Powrót do góry Go down
Gonkuro Kuramochi(NPC)

Karta Postaci
Punkty Życia:
130/130  (130/130)
Punkty Reiatsu:
99/99  (99/99)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Wto 20 Sty 2009 - 18:03

- Tak a ty przestałeś się wpatrywać w Kensho i jej siostrę a raczej w jej kształty i odezwałeś się?
Zaśmiałem się i ruszyłem dalej.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Wto 5 Sty 2010 - 19:13

Weszliście do całkiem sporego biura, pierwsze co do Ciebie doszło, to zapach cytrusów, zresztą całkiem przyjemny. Pokój był jasny i chyba panowała w nim jakaś "niesamowita dobra aura", gdyż wchodząc tu poczułeś się lepiej.

Kobieta siedziała przy niskim biurku, zerkneła na was i uśmiechnęła się miło.

Przed nią na blacie leżała otwarta, spora książka, najpewniej przerwaliście jej czytanie - Witaj Osaka widzę że przyprowadziłaś kadeta... - Zerkneła na Ciebie, mogło Ci się wydaać, jednak jej uśmiech poszerzył się leciutko - Pani Pielęgniarka zachwalała nam Ciebie Aki - Wstała powoli, gdy wyprostowała się rzekła - Witaj w najbardziej pracowitym oddziale

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Wto 5 Sty 2010 - 20:32

Aki skłonił się nisko wchodząc. Podobno pierwsze wrażenie daje najwięcej... Mężczyzna poczekał do końca przemowy.
- To miło z jej strony. - Powiedział chłopak słysząc o tej miłej kobiecie, która chciała go uczyć. - Osobiście mi to nie przeszkadza i nawet dobrze, że tak jest. Według mnie oznacza to tylko tyle, że jesteśmy bardzo użyteczni i potrzebni, Pani Kapitan. Jestem zwarty i gotowy do pracy, mam nadzieję, że będzie ze mnie użytek. - Daichi próbował się zachowywać naturalnie, w czym pomagała mu atmosfera w tym gabinecie. Oczywiście nie zapominał o etykiecie, ale czuł, że się rozluźnia. Po skończonej przemowie uśmiechnął się ciepło i życzliwie. Miał tylko nadzieje, że nie będzie musiał harować po 14 godzin dziennie bez przerwy, lecz to wolał zachować dla siebie. No i oczywiście trzeba będzie znaleźć czas na treningi, w końcu tych nigdy nie za wiele...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Czw 7 Sty 2010 - 13:31

- Użyteczni ? Dzięki nam większość sławnych wojowników jeszcze żyje - Uśmiechnęła się kapitan lekko, w zasadzie byłą to prawda. Kto był aktywny jeśli chodzi o walkę zostaje ranny prędzej czy później co oznacza że kiedyś potencjalnie musi trafić na leczenie do tego oddziału.
Kobieta patrzyła na ciebie spokojnie - Ciesze się, pomożesz na razie Pani oficer Osace, ona będzie twoją bezpośrednią przełożoną, a więc z wszelakimi sprawami kreuj się do niej - Kapitan spojrzała na na młódkę - Ona oprowadzi Cie po oddziale i wycieli obowiązki... - spojrzenie jej ciemnych oczu znów opadło na Ciebie - Miło było Cie poznać, życzę cierpliwości i szczęścia - Rzekła te słowa po czym to wróciła do swojego biurka

Osaka spojrzała na Ciebie - Noooo ciesze się że jesteś zwarty i gotowy, a teraz chodź - Kobieta wyszła z pokoju kapitan, zaczekała na Ciebie chwilę - To teraz do porucznik po sprzęt - wymruczała marszcząc lekko brwi - Tylko gdzie ona jest ? - Westchnęła cicho i ruszyła przez korytarz, czekała na ciebie.

Piszemy w > http://bleach.iowoi.org/kwatera-dywizjonu-4-sanitariuszy-f22/plac-przed-kwater-t327.htm

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Biuro pani Kapitan   Today at 15:21

Powrót do góry Go down

Biuro pani Kapitan
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1