IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Różne stragany, i inne sklepy.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Sro 24 Cze 2009 - 16:32

Wszyscy dokładnie obserwowali dookoła rozglądali się, ich oczom ukazywała się kolekcja masek Pustych, które o dziwo nie rozpadły się a nadal były w niezmienionej formie w słojach. Było także wiele innych eksponatów, które ciężko było w ogóle rozpoznać co to było.

W pewnym momencie jeden z członków oddziału stanął na środku pomieszczenia... nikt nie zauważył, że na podłodze są wyryte znaki, które zaświeciły się, jadowicie zielone światło oplotło chłopaka, przez moment się siłował, ale zaraz potem walczył już tylko o oddech.

Jak widać ktoś tego nie zostawił niezabezpieczonego. Zwróciłaś uwagę, że wejście również jest zablokowane i to nie byle jak - gdy ktoś odsunął się od środka w stronę wyjścia stanęła mu na drodze bariera - to było zaklęcie bakkodou 81, Dankuu.

Chłopak powoli tracił przytomność, widocznie światło coraz mocniej się na nim skręcało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Sro 24 Cze 2009 - 16:45

Cholera... to była pułapka... powiedziałam do siebie cicho
Widząc że chłopak już nie może oddychać skoncentrowałam reiatsu i tam gdzie były wyryte jakieś znaki skąd pochodziło owe światło skierowałam palec i powiedziałam:
Zaklęcie destrukcyjne numer cztery - Biała Błyskawica!
Te zaklęcie wypowiedziałam po to aby zniszczyć wyryte w ziemi te znaki i to miało spowodować zniknięcie światła... gdy to mi się udaję szybko stamtąd biorę chłopaka i później ewentualnie opatrzyć go...
Niech nikt się nie rusza... rozkazałam wszystkim
Gdy był jakiś kamień w pobliżu lub coś podobnego rzucam go w korytarz aby sprawdzić czy jest w porządku (wiem że to prymitywne ale nic po za tym nie wymyśliłam...xD).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Sro 24 Cze 2009 - 17:49

Udało się zakłócić czar rzucony na podłogę, choć z średnim skutkiem - chłopak został rzucony na ścianę i był mocno potłuczony.

Wszyscy stali w miejscu i nie wiedzieli za bardzo co robić. Gdy rzuciłaś kamieniem ten zatrzymał się na zaklęciu. Wiedziałaś, że to bakkodou zatrzymuje wszystkie hadou do 90 poziomu, jest bardzo twarde. Inne wyjścia nie było, motyla też nie dało rady poznać, a zapewne jakiś alarm tu jest, a nawet jeżeli to miejsce jest opuszczone(na co nie wygląda), to przecież nie możecie tu tak siedzieć, nikt o tym nie wie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Sro 24 Cze 2009 - 18:34

Co zrobić?? Nie dam rady pokonać bariery za pomocą zaklęć... a więc jak?? myślałam gorączkowo rozglądając się po pomieszczeniu jak i to co się znajdowało w słoikach... Jeśli zaklęcie jest tylko przy wejściu to trzeba spróbować przebić sufit... może wtedy się wydostaniemy... tylko jak?? spróbuje za pomocą zaklęcia byakurai oczywiście skupiając w sobie dość sporo reiatsu żeby zaklęcie było mocniejsze i dało większy efekt..
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Sro 24 Cze 2009 - 19:11

Posypało się trochę ziemi nad górną krawędzią, była dość wysoko, ale oznaczało to, że zaklęcie ma swoją granicę. Spróbowałaś tym razem z boku i udało się - wyszła mała wyrwa w ścianie, problemem jedynie było to, że powoli zaczęło się sypać z góry...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Sro 24 Cze 2009 - 19:23

Dobra... teraz szybko idźcie na górę... zanim to się na nas zawali... ja wyjdę ostatnia... powiedziałam do swoich podwładnych... przepuszczając każdego i sama na końcu szybko wyjść... przy czym też ich asekuruje...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Czw 25 Cze 2009 - 13:30

Po kolei wyprowadzałaś stamtąd swoich ludzi, którzy biegli w stronę wyjścia, na końcu sama biegłaś ile tchu, a za tobą zawalał się korytarz. W końcu udało wam się uciec, ale zdaje się że wszystko zostało zakopane, zdyszany chłopak podszedł do Ciebie:

- co robimy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Czw 25 Cze 2009 - 13:57

Musze powiadomić o tym Pani porucznik...aaa i rannego zabiorę do Dywizjonu 4 żeby jego wyleczyli całkowicie... wy odpocznijcie chwile a później dalej przeszukujcie drogi... ale jeśli zobaczycie coś podejrzanego typu laboratorium lub coś innego nie zbliżajcie się do tego tylko mnie powiadomicie za pomocą piekielnego motyla... gdy nadejdzie zmrok spotykamy się znów na polu i tam rozbijamy obóz... powiedziałam po czym dałam znak aby się rozeszli. Pozostałam tylko ja i chłopak który został mocno potłuczony...
Idziemy... powiedziałam do niego uśmiechając się mile do niego
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Czw 25 Cze 2009 - 14:06

Udałaś się z powrotem z chłopakiem, wpierw odniosłaś go oddziału 4 potem poszłaś do pani porucznik, której zdałaś raport. Po wysłuchaniu stwierdziła:

- Jeżeli były tam zaklęcia to znaczy, że to byli ludzie powiązani z shinigami. Poproszę II oddział o interwencję, to ich działka. Dobra robota, Yuuki- chan. Czy od razu wracasz do oddziału? Jeżeli tak to nie będzie cię trzymać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Czw 25 Cze 2009 - 14:10

Tak! Muszę do nich wrócić... powiedziałam uśmiechając się do Pani porucznik, już miałam wychodzić i się zatrzymałam na chwilę, odwróciłam się w stronę Pani porucznik i powiedziałam:
No chyba pójdę jeszcze odwiedzić Kaichiego i od razu stamtąd pójdę do oddziału...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Czw 25 Cze 2009 - 14:15

Pani porucznik uśmiechnęła się do Ciebie:

- Kaichi-kun jest ogrodzie i odpoczywa, szybko dochodzi do siebie i trochę już pamięć wróciła. Na pewno się ucieszy na twój widok.

V-ce kapitan wstała:

- Niestety też mam masę obowiązków, do zobaczenia, Yuuki-chan
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Czw 25 Cze 2009 - 14:29

Ukłoniłam się nisko po czym wyszłam szybko i skierowałam się do domu. Gdy się tam znalazłam przeszłam przez cały dom i w końcu wyszłam z drugiej strony do ogrodu... Szukałam w nim mojego ukochanego.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Czw 25 Cze 2009 - 19:55

Widziałaś, że Kaichi leżał na kamieniu w pozycji do medytacji, miał zamknięte oczy i tylko spodnie na sobie, jego ciało zdobiła teraz dość spora blizna. Gdy się zbliżyłaś jeszcze bardziej, zauważyłaś, że ma nieco siwych włosów*, otworzył oczy i uśmiechnął się. Wstał i spokojnie podszedł do Ciebie, mimo że był miły to poczułaś, że jest inaczej, sympatia jaka od niego biła był jak do przyjaciółki:

- cześć, Yuuki! Miło że odwiedziłaś mnie, słyszałem, że jesteś na misji. Opowiedz mi co nieco, niestety nic ciągle nie mogę Cię przypomnieć, choć czuje przez skórę, że naprawdę cię lubię.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Czw 25 Cze 2009 - 20:12

Posmutniałam słysząc i czując że traktuje mnie tylko jak przyjaciółkę... Na początku chciałam go pocałować lecz nie zrobiłam tego ponieważ byłoby jeszcze gorzej... Pierwszy raz poczułam się samotna...

Hmm... wiesz... mieliśmy na początku dość burzliwy związek bo w końcu uczyłeś w akademii a ja byłam Twoją uczennicą i musieliśmy się tym ukrywać... ale gdy uratowałeś przyjaciółkę Rotena i mnie pocałowałeś publicznie to właśnie od tamtej chwili już nie musieliśmy się ukrywać i mogliśmy spokojnie ukazywać swoje uczucia... później poprosiłeś mnie o rękę a ja się zgodziłam... od tamtej chwili jesteś moim narzeczonym... po akademii mieliśmy się pobrać... ostatnio nawet zaczęliśmy się starać o dziecko... mieliśmy za kilka dni sie pobrać... mieliśmy... opowiedziałam mu historię skróconą naszego związku, ostatnie słowo wypowiedziałam drżącym głosem... chciało mi się płakać.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Czw 25 Cze 2009 - 21:03

Kaichi widząc, że nie jest ci łatwo o tym mówić postawił ci dłoń na ramieniu:

- Yuuki, wierzę ci. Na pewno sam też przypomnę sobie, obecnie ciężko mi jest, poznawać nowe rzeczy - tutaj nieco żartobliwym tonem - skoro za pierwszym razem udało ci się mnie rozkochać to na pewno znów ci się uda.

Mimo, że naprawdę starał się być miły i czuć było, że jest szczery w tych wypowiedziach, tworzył raczej aurę starszego brata niż chłopaka. Nie poprawiało zbytnio to twojego nastroju, choć starałaś się uśmiechać na jego słowa pocieszenia.

Wymieniliście parę zdań, ale czas płynął dość szybko i zorientowałaś się, że jesteś ponad godzinę w ogrodzie, a twoi ludzie czekają...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Czw 25 Cze 2009 - 21:05

Muszę już iść... to do zobaczenia! powiedziałam uśmiechając się i machając na pożegnanie do Kaichiego. Zaczęłam biec w stronę swojego oddziału... cały czas myśląc o Kaichim... i co raz większego miałam doła...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Czw 25 Cze 2009 - 21:49

W odpowiedzi także ci pomachał. Gdy biegłaś cały czas o nim myślałaś. W końcu dotarłaś na miejsce gdzie czekali na ciebie podwładni. Było już dość późno więc rozbiliście obóz, aż do rana było spokojnie. Nowy dzień zapowiadał się raczej spokojnie, udaliście do kolejnej dzielnicy, gdy szłaś brudnymi ulicami byłaś akurat świadkiem próby wyłudzenia haraczu, dwóch oprychów podeszło do mikrego sprzedawcy:

- dawaj kasę pierdzielu, tutaj rządzi nasz gang i tylko dzięki nam inne bandy nie zabiły was. A może chcesz dać przykład pozostałym?

Na te słowa wyjął on nóż i przystawił starcowi do nosa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Czw 25 Cze 2009 - 21:54

Lepiej odłóż ten nóż... powiedziałam głośno i wyraźnie w stronę mężczyzny który trzymał nóż...
Próbowałam postępować dyplomatycznie niż od razu podjąć się walki... starałam się tego uniknąć za wszelką cenę.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Pią 26 Cze 2009 - 9:13

Wyrostki odwróciły się, ten z nożem agresywnym odpowiedział:

- Nie potrzebujemy tutaj kundli wojskowych z Seiretei, wynocha.

Stali nadal skierowani w twoją stronę, czekając na to dalszy rozwój wydarzeń.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Pią 26 Cze 2009 - 9:24

A ja nie lubię jak ktoś taki jak ty próbuje wyłudzić pieniądze o starszych osób... lepiej wy stąd zmiatajcie... powiedziałam już trochę groźnie i bardzo stanowczo w stronę mężczyzny
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Pią 26 Cze 2009 - 9:46

Zdziwili się na te słowa i lekko wzdrygnęli, ten z nożem podszedł krok do Ciebie:

- Ty mała suko, wiesz do kogo mówisz? Do członka Suri, my tutaj rządzimy i będziemy robić po naszemu.

Cały trząsł się, w końcu schował nóż, i poszedł. Dodał niespokojnym tonem:

- jeszcze tu wrócimy wojskowy kundlu, zapłacisz za swoją zuchwałość, ci ludzie również.

Staruszek patrzył na nich niespokojnie, a potem skierował wzrok na Ciebie:

- Widzisz, teraz wybiją nas wszystkich. Co masz zamiar zrobić?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Pią 26 Cze 2009 - 11:27

Nie wybiją was... oni są tchórzami... porozmawiam o tym incydencie z Panią Porucznik i w najlepszym wypadku będzie tu często chodził patrol i sprawdzał czy wszystko jest w porządku... nie macie się niczym martwić... powiedziałam uspokajająco do staruszka i przywołałam piekielnego motyla, zdałam raport o tym całym incydencie po czym motyl pofrunął w kierunku Dywizjonu 13 do Pani Porucznik
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Pią 26 Cze 2009 - 12:01

Starszy pan wcale spokojniejszy nie był, wręcz przeciwnie, zdawał się być zbulwersowany:

- Nigdy was nie ma kiedy jesteście potrzebni, a ci ludzie są bezlitośni. Już wcześniej rabowali i mordowali, a ich szef to nie jakiś tam zwykły bandyta, tylko potwór.

Inni mieszkańcy patrzyli na Ciebie z wyrzutem. Dla pewności wysłałaś motyla do swoich ludzi z oddziału by się zebrali w mieścinie. Gdy w końcu przyszli, a minęło trochę czasu postanowiliście tutaj przenocować. Przed zachodem słońca podjechał na koniu pewien mężczyzna z dzidą w ręku, zatrzymał się przed wami i orzekł:

- Obserwujemy was, jest was mało. Macie trzy możliwości, kundle: zostaje was ta mała grupka i będziecie rozpaczliwie bronić tych wieśniaków co zapłacicie życiem, odejdziecie stąd albo wezwiecie posiłki i będziecie tu gnić, bo jak tylko pójdziecie stąd to już się nimi zajmiemy. Macie czas do jutra by się stąd wynieść.

Bez słowa obrócił się i odjechał. Twoi ludzie byli z początku źli, ale zaraz potem spojrzeli na Ciebie z zatroskaną miną *co dalej?*
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Pią 26 Cze 2009 - 12:07

Chyba nie mamy zbytnio wyboru... naszym zadaniem jest sprawdzanie jakości dróg a nie walka z tym gangiem... tym zajmie się kto inny... powiedziałam wzdychając głęboko i powiedziałam, po czym znów przywołałam motyla i szybko zdałam raport i rozkazałam żeby jak najszybciej owy motyl trawił do Pani porucznik bo tak naprawdę nie byłam pewna co robić... trzeba było czekać na rozkazy...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Pią 26 Cze 2009 - 12:22

Jeden z tutejszych dał wam dach nad głową byście mogli się przespać. Po przespanej nocy czekałaś na motyla, dostałaś zawiadomienie, że możesz ruszać dalej, bo niedługo zjawią się posiłki.

Jeszcze raz spojrzałaś na mieścinę, postanowiłaś pójść na pobliskie wzgórze, gdyby coś się wydarzyło była szansa zainterweniować. Ostatecznie jednak przyszedł wpierw oddział shinigami. Ruszyliście w dalszą drogę, gdy mieliście iść na drogę zobaczyliście rzekę... oraz brak mostu. Jeżeli w dół rzeki to właściwie aż do Seiretei i czas stracony, w górę zapewne prowadziła w niewielkie góry gdzie bezpiecznie nie było zapewne, ale przynajmniej można wykonać rozkaz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Pią 26 Cze 2009 - 12:26

Dałam znak swojemu oddziałowi żeby iść w górę rzeki. Rozkazałam im żeby byli czujni bo w każdej chwili coś może się pojawić i zaatakować. Ale i też powiedziałam aby szukali też jakiś ewentualnych usterek na drodze.
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Pią 26 Cze 2009 - 13:13

Oddział szedł w ustalonym szyku wzdłuż rzeki. Nic szczególnego się nie wydarzyło i po godzinie było nieco luźniej. Weszliście w góry, tutaj warunki do chodzenia nie były najlepsze. Ponieważ chodzenie w górach powoli robiło się męczące zrobiliście postój, a jeden z chłopaków poszedł na zwiad.

Rozmawiałaś z oficerami o różnych sprawach, atmosfera w oddziale była miła co ci się podobało, wiedziałaś że ci ufają. Po pół godzinie zwiadowca wrócił z lekką zadyszką:

- Oficerze, musisz to zobaczyć, tam po drugiej stronie góry...

Szybko ogłosiłaś zbiórkę i ruszyliście za chłopakiem, szliście tak kilkanaście minut, naokoło góry gdy nagle zobaczyliście:

Nigdy o tym nie słyszałaś, a okolica wydawała się jakaś tajemnicza.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Pią 26 Cze 2009 - 14:00

Co to za miejsce?? powiedziałam raczej bardziej do siebie niż do oddziału... rozglądam się dookoła normalnie zaciekawiona... jeszcze w dodatku okolica wydawała się tajemnicza ale i była ładna i ciekawa.
Dobra... idziemy... tylko ostrożnie i nie traćcie czujności... rozkazałam pozostałym i poszłam pierwsza w stronę owego zamku który było widać...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Pią 26 Cze 2009 - 14:51

Podeszliście bliżej, aż dotarliście pod same mury.

Piszemy tu: http://bleach.iowoi.org/inne-f40/staroyytne-ruiny-t684.htm#22130
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Sob 28 Lis 2009 - 11:13

Darayawus Shiro

Gdy chłopak otworzył oczy stał w niewielkim zaułku pomiędzy budynkami, które nie wyglądały na współczesne. Okoliczna architektura przypominała raczej średniowieczną Japonię i to nie najbogatsze miasta. Budynki zrobione były z drewna, oraz innych prostych w zdobyciu i kształtowaniu materiałów. Ulice w całości były jedynie traktami z udeptanego piachu.

Przy wyjściu z uliczki wyraźnie widoczny był niewielki plac. Już stąd chłopak mógł zobaczyć licznych ludzi pałętających się dookoła tego "rynku", na którym znajdowało się sporo straganów. Znajdowały się na nich tkaniny, dzbany oraz liczne przedmioty codziennego użytku takie jak narzędzia rolnicze czy miotły.

Sam Darayawus o dziwo ubrany był w strój również rodem ze średniowiecznej Japonii. Luźne spodnie zakryte był do połowy rzez przydługą, zbyt dużą koszulą. Ta była zaś przewiązana w pasie pasem jakiegoś taniego materiału.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   Today at 16:15

Powrót do góry Go down

Różne stragany, i inne sklepy.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next