IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy
Forumowy Discord

Share | 
 

 Różne stragany, i inne sklepy.

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-11-29, 17:14

Stał i patrzył oniemiały na scenerie tegoż przedstawienia, za jakie uznał obecną sytuację. Znów rozglądnął się w około i wypowiedział jedną z kwestii Ahmeda, która akurat przyszła mu na myśl.
-"If this is paradise.. I've been SCREWED!"- Obrócił się do tyłu, by znów przejść z powrotem przez bramę, jednak ta gdzieś zniknęła. Nie mając więc innego wyjścia, Shiro ruszył do przodu, przeglądając stragany i starając się nie rzucać w oczy... Kimkolwiek byli ci ludzie, Daray nie miał z nimi nic wspólnego! Podrapał się po torsie. To nowe ubranie było strasznie szorstkie i niewygodne... To na prawdę nie było przyjemne miejsce...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshiavatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-11-30, 19:19

Cóż, wydawało się za to iż jedno dopisuje w domniemanym niebie, piekle bądź czyśćcu. Była to mianowicie pogoda. Jasne słońce oświetlało stragan grzejąc przyjemnie, zaś dzięki delikatnemu powiewowi wiatru nie było to w żaden sposób uciążliwe. Bardziej nieprzyjemnym było uczucie pragnienia. To zdecydowanie należało do uczuć znanych chłopakowi jako negatywne. Dodatkowo na targu było na prawdę dużo ludzi, co utrudniało przemieszczanie się po nim czy rozglądanie.

Po kilku minutach coś lekko popchnęło chłopaka. Darayawus zachwiał się gdy niska, biegnąca osoba szturchnęła jego kolano. Ową niską osoba było dziecko, które mogło mieć jakieś 10 lat. W swojej dłoni trzymało niewielki woreczek przypominający średniowieczne sakiewki. Co prawda dzieciak nie uderzył Darayawus zbyt mocno, jednak wystarczyło to by na ułamek sekundy stracił on równowagę. W tej właśnie chwili mężczyzna ubrany w czarne kimono i z kataną za pasem uderzył prosto w niego. Osobnik miał na sobie taki sam mundur, jak ten zniszczony przez kapłana jeszcze na ziemi, i obecnie upadł na ziemię lądując na Darayawusie. Jego twarz obdarzona zarostem wygięła się w grymasie gniewu gdy powoli podnosił się z ziemi. - Pozwoliłeś mu uciec kretynie! Patrz jak łazisz! - ryknął przybysz najwyraźniej wściekły.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-11-30, 22:10

Shiro z głośnym łoskotem i ku uciesze przechodniów, upadł na dolną część swych pleców. Jednak w przeciwieństwie do demona na przeciwko, Daray wstał bardzo szybko. Nie wiedział gdzie jest, jednak zrozumiał że należy odrzucić filozofię przekazaną mu przez księdza. Osoba która wpadła na niego, była bardzo ułomna w sposób ludzki, więc nie mogła być przebiegłym szatanem. Nim brodacz zdążył się wyprostować, Shiro złapał go za poły kimona i przyciągnął ku sobie.
-Nie obwiniaj nikogo za swoje błędy karykaturo- Następnie z impetem odepchnął go na jakiś stragan.... Darayawus nie wiedział gdzie jest... Ale wiedział że może znaleźć tu swoje miejsce, i dowiedzieć się jak wrócić....
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshiavatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-01, 00:05

Gdy tylko Darayawus złapał mężczyznę ubranego na czarno, ten najzwyczajniej w świecie uderzył go pięścią prosto w splot słoneczny z ogromną siłą. Chłopak opadł na kolana starając się złapać oddech, to jednak nijak mu nie wychodziło. - Słuchaj chłopaczku. Dałeś mu uciec, więc to na ciebie spadnie kara. Wisisz mi kasę i jeszcze sąd za kradzież... a oba mam zamiar odebrać teraz i zaraz... - inni ludzie jedyne rozstąpili się, i aktywnie zaczęli udawać jak to nie interesuje ich scena odgrywana pomiędzy Darayawus a shinigami.

Shinigami zaś najzwyczajniej w świecie zaczął kopać leżącego nowoumarłego. Ciosy był silne i szybkie, co zdecydowanie wytłumaczyło Darayawus iż jego oponent jest znacznie sprawniejszy fizycznie, a dodatkowo zdaje się budzić rodzaj strachu wśród przechodniów. Chłopak obrywał cios za ciosem, aż w końcu zaczął czuć iż traci przytomność. Do tego momentu miał już rozbite wargi i lewe ucho, podbite lewe oko oraz rozwalony lewy łuk brwiowy. Nos również się nie ostał. Oczywiście poza tym miał również liczne siniaki i zbicia na niemal całym ciele. Przez chwilę zdawało mu się iż brodacz ma zamiar skopać go na śmierć.

Ostatnim co zobaczył przed utratą przytomności była niewysoka kobieta o długich włosach, pozostawionych w nieładzie. Owa kobieta zaszła brodacza od tyłu, zaś ten chwilę później opadł na ziemię.

(piszemy w http://bleach.iowoi.org/inne-f40/chata-na-skraju-lasu-t1002.htm#30420 )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshiavatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-13, 20:49

Darayawus Shiro

Idąc przed siebie chłopak minął kilka rzędów domostw. Chaty bowiem, choć zdawały się być zamieszkane, nie wydawały się być obecnie wypełnione ludźmi. Niebawem trafił jednak w miejsce, które z trudem poznał po chwili przyglądania się. Był to bowiem ten sam zaludniony rynek pełen straganów, sprzedawców oraz ich klientów. Taka ilość ludzi mogła by przynieść mu pewne informacje, choć oczywiście nie było to coś pewnego. Zawsze warto rozważyć kogo warto zapytać, by zyskać faktyczną wiedzę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-13, 21:27

Rozglądnął się uważnie, obserwując całe otoczenie. Nie mógł tak po prostu zacząć się wypytywać wszystkich na około. Było by to zbyt podejrzane i niebezpieczne. Cóż, żeby zacząć działać, musiał spotkać ludzi podzielających jego opinie. A żeby to zrobić, będzie musiał wtopić się w otoczenie i zżyć trochę z ludnością. Najprostszym rozwiązaniem było by znaleźć pracę, ale to nigdy nie było łatwe... Podszedł do jednego ze straganów.
- Dzień dobry. Jestem tu nowy i rozglądam się za jakąś pracą. Nie mieli byście czegoś dla mnie?- Mówił w pół ukłonie, z ręką założoną z tyłu głowy. Cóż, przez chwile będzie się musiał podporządkować innej osobie, ale być może warto będzie...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshiavatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-13, 22:57

Przy straganie stał starszy człowiek o chuderlawej raczej posturze. Na jego kramie ułożone były w większości wyroby proste, składające się z drewna, kamienia bądź metalu. Były to narzędzia rolnicze lub ich fragmenty na wymianę, oraz pojemniki takie jak wiadra, skrzynki i beczułki. Można tu było nabyc takze kilka drewnianych, zabawkowych mieczy i innych zabawek. Widząc chłopaka podrapał się po łysince i uśmiechnął dość miło.
- Słuchaj chłopcze, pracownika może i bym przyjął, ale interes marny, nie wiem czy bym Ci mógł płacić jakoś regularnie. W końcu człowiek stary, już nie da rady tak pracować jak kiedyś.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-13, 23:45

-Mogę pracować w zamian za posiłek i jakiś kąt do spania. Jedyne miejsce jakie teraz mam to stara chata na obrzeżach miasta dość daleko stąd.-Odpowiedział dobrodusznie chłopak drapiąc się po głowie.
-Mógłbym zostać twoim praktykantem, bo chodzi o to że... Nic nie wiem o tym świecie, i szukam kogoś, kto by mnie nauczył w nim przetrwać. Z tego co widzę ty radzisz sobie z tym dość dobrze w porównaniu do tych biedaków śpiących na ulicy. Może nie mam jakichś specjalnych umiejętności, ale nie boję się ciężkiej pracy i obiecuje że dam z siebie wszystko!- Shiro popatrzył z nadzieją na sprzedawcę.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshiavatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-14, 21:41

- No... słuchaj chłopie, miałeś ty kiedy w rękach siekierę? - Staruszek wyraźnie starał się znaleźć jakiś punkt zaczepienia. Jeśli to miejsce w rzeczy samej miało być niebem, bądź czyśćcem, to zapewne właśnie dzięki takim ludziom żyło się tutaj lepiej niż na ziemi. Dziadek zdawał się być bowiem niezwykle serdeczny i pomocny.

Podczas rozmowy chłopaka ze staruszkiem do straganu podeszła młoda dziewczyna. Jej długie, czarne włosy spływały luźno na plecy i ramiona. Niebrzydka twarz ustrojona była zaś miłym uśmiechem. Wesołe, ciemnobrązowe oczy jeszcze bardziej pogłębiały wrażenie iż kobieta jest przyjaźnie nastawiona. Ubrana była w długie, kobiece kimono niebieskiego koloru, przepasane wąskim, czerwonym obi. W rekach trzymała koszyk najpewniej wypełniony zakupami. Chłopak przyuważył w nim kilka ryb oraz nieco warzyw.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-14, 23:21

Gdy zobaczył kobietę, lekko odskoczył w bok i wysunął asekuracyjnie przed siebie, aż całe jego ciało zaprotestowało zwielokrotniając uczucie bólu. Następnie Daray zaczerwienił się, zdając sobie sprawę jakiego tchórza i idiotę z siebie zrobił. Odsunął się robiąc dziewczynie miejsce przy straganie pozwalając jej kupić to o co przyszła. W końcu sam nie miał zamiaru nic kupić, a nie chciał by staruszek stracił zysk z potencjalnej sprzedaży. W między czasie mógł sobie przemyśleć, co ma odpowiedzieć staruszkowi. Postanowił nie mijać się z prawdą i przyznać że nigdy nie miał siekiery w rękach, a jedyne narzędzia jakie trzymał w rękach, to te których używał do ulicznych bójek... Kontemplując poddał się jednocześnie swojemu wyuczonemu odruchowi- Zaczął wyłamywać sobie palce i knykcie tak, że te wydawały nieprzyjemne dźwięki raz za razem... Zawsze musiał mieć czymś zajęte ręce kiedy myślał.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshiavatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-16, 21:14

- Kto to jest dziadku? - Zagadnęła dziewczyna spoglądając z miłym uśmiechem na staruszka. Jasnym okazało się iż w cale nie była klientkom, chyba że zamierzała kupować u swojego bliskiego. Sprzedawca zaś podrapał się po potylicy najwyraźniej zastanawiając się w jaki sposób powinien odpowiedzieć. W końcu nie wiedział kim był chłopak. Ostatecznie wreszcie zwyczajnie powiedział co wiedział. - A szuka pracy chłopaczyna. W sumie przydał by mi się ktoś do noszenia drewna i w ogóle. Przecież lat mi nie ubywa. Tak w ogóle to jak masz na imię chłopcze?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-16, 21:24

- Eee z tym imieniem to tak dziwnie bywa, ale możecie mówić Daray. Chciałbym powiedzieć że przyjaciele tak do mnie mówią, ale nigdy nie miałem żadnego... Po prostu przyzwyczaiłem się, że ludzie tak się do mnie zwracają. - Uśmiechnął się po mimo smutku bijącego z oczu. Przybliżył się też z powrotem do straganu.
-Mogę wykonywać wszelakie nieskomplikowane, siłowe prace, a jeśli nauczycie mnie, to i w rzemiośle będę mógł pomóc. Znam się też co nieco na pracach domowych i gotowaniu...- Mówił z nieskrywanym entuzjazmem i nadzieją w oczach. Jeśli Ci dwoje nie grali, to ten świat nie był w cale taki zły. Po prostu niesprawiedliwy. Ale tak samo było na Ziemi...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshiavatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-17, 21:36

- Dobra chłopcze, w takim razie jak mówiłeś, pomagasz w tym o co poproszę, w zamian masz dach nad głową i jedzenie. - Staruszek zaczął nieco dokładniej przyglądać się Darayowi. Być może zamierzał ocenić czy trzymając go u siebie nie spowoduje zagrożenia dla siebie albo swojej wnuczki. Ostatecznie jednak chyba uznał iż jakoś sobie z owymi zagrożeniami poradzi, bo opuścił wzrok. - Ayano, weź go do domu, a później powiedz żeby doniósł trochę drewna do stolarni dobra? - Staruszek zwrócił się do swojej wnuczki.

- Oczywiście dziadku. Tylko pamiętaj żeby przyjść na obiad! - Dziewczyna skinęła lekko głową wciąż uśmiechając się miło. Następnie skinęła lekko głową na pożegnanie, po czym ruszyła powolnym krokiem przez rynek. Spojrzała jednak za siebie by sprawdzić czy Daray idzie za nią.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-18, 00:02

Uścisnął jeszcze dłoń staruszkowi i pożegnał go słowami.
- Dziękuje bardzo! Obiecuję że Pana nie zawiodę.- Ruszył raźnym krokiem, ale szybko go zredukował. Nadal każdy gwałtowniejszy ruch powodował ból. Szybko dogonił dziewczynę i szedł teraz obok niej z rękami w kieszeniach. Shiro nigdy nie był dobry jeśli chodzi o kontakty między ludzkie, a zwłaszcza z płcią przeciwną. Właściwie jedynymi chwilami, kiedy był miły dla obcych, byłe sytuacje gdy Daray czegoś od kogoś potrzebował...
-Ale to wszystko zagmatwane-Zaśmiał się w duchu i pochylił jeszcze bardziej. Dziewczyna... Ayano- jak wcześniej nazwał ją staruszek, nie poruszała się zbyt szybko. Tak więc Shiro nie miał najmniejszych problemów z dotrzymaniem jej kroku.
-Co ma być to będzie- Pomyślał zdając się puki co na wnuczkę pracodawcy.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshiavatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-18, 18:06

- Jestem Ayano - Przedstawiła się krótko dziewczyna uśmiechając się nieco szerzej. Skinęła przy tym głową na powitanie. Nie zatrzymała się jednak zamierzając zwyczajnie dojść do swojego domu. O dziwo udawało jej się jakoś przedzierać przez tłumy tak, iż nie potrąciła nikogo, co nie udawało się nawet w przybliżeniu Darayowi. Chłopak, pomimo wszelakich starań, obijał się o ludzi. CI nie reagowali jednak, często tak się działo i nie tylko chłopak miał trudności z unikaniem kontaktu w tak dużym tłumie. - A Ty Daray? Co sprowadza Cię do ostatnich okręgów Rukongai?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-18, 20:40

-Ruko-ngai? A więc to miejsce tak się nazywa! Cóż, jak już mówiłem, jestem tu nowe i nie wiele wiem o tym miejscu. Moim celem jest przede wszystkim przeżyć w tym na pierwszy rzut oka, niegościnnym miejscu. Chce się też coś więcej o nim dowiedzieć, by móc zrozumieć.- Przerwał na chwilę po "spotkaniu" z wyjątkowo wielkim typem, lecz już po chwili znów szedł obok Ayano.
-Tak więc się przedstawia sytuacja. Po prostu chcę żyć...- Znów włożył ręce do kieszeni i szedł ze spuszczoną w dół głową. Jeśli dobrze sobie wszystko przemyślał, to tutaj wcale nie będzie gorzej... Po prostu będzie się trzeba przyzwyczaić.
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshiavatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-19, 00:03

- Tutaj nie jest tak źle. Trzeba tylko uważać... nie wszyscy ludzie są mili. - Ayano zaś zdawała się być przepełniona entuzjazmem. Pomimo zakończenia swojej wypowiedzi wciaż zdawała się nijako lubić to miejsce. - Ale za to większość jest uczciwa. Będą woleli okraść Cię w biały dzień niż oszukać.

W trakcie rozmowy chłopakowi udało się wyjść z tłumu. Zdawało się iż Ayano prowadzi go w stronę lasu, z którego to przyszedł. Okazało się jednak iż ich celem jest spory domek stojący na samym brzegu zabudowań ludzkich. Tuż za nim rozpoczynała się trawiasta łąka.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-19, 00:45

- Widzę że masz specyficzne poczucie uczciwości...- Stwierdził zbolałym głosem. Gdy wyszli na większą przestrzeń, od razu odetchnął z ulgą. Nie lubił stłoczonych miejsc, a właściwie to bał się ludzi i zwykle unikał ich jak mógł. Jednak to nie był czas na słabości. Daray musiał udowodnić że faktycznie będzie potrzebny... Podrapał się po lewym ramieniu.
-To ubranie jest na prawdę irytujące... W najbliższym czasie będzie trzeba coś na to poradzić. Im byli bliżej, tym w Shiro budziła się większa determinacja, a wątpliwości wyparowywały.
- A więc co dokładnie będę musiał zrobić?
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshiavatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-19, 21:08

- Póki co dziadek nie przykazał zbyt wiele. - Chłopak wraz z dziewczyną byli już całkiem blisko domu. Niemal cała posesja zajęta była przez główny budynek. Jedynie spory stos drewna porąbanego na opał znajdował się pod niewielką werandą. Niewielki ogródek znajdował się na tyłach i najwyraźniej zajęty był przez kilka grządek warzywnych. Dziewczyna jednak skierowała się w stronę drzwi do głównego domku idąc przez ścieżkę wyłożoną kilkoma niewielkimi kamiennymi płytami. Położyła swój kosz przed drzwiami po czym sięgnęła za pas po klucz. Otworzyła je powoli zapraszając chłopaka do środka. - Zapewne będzie wystarczyło żebyś przeniósł nieco więcej drewna ze składzika do warsztatu stolarskiego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-19, 22:23

Wszedł do środka, jednak zatrzymał się zaraz przy wejściu, robiąc tylko miejsce dla dziewczyny. Przeprosił również za najście. Rozglądnął się pobieżnie po pomieszczeniu, ale nie zwrócił zbytniej uwagi na wygląd.
-Składzik? Warsztat? A jeśli byśmy tak czysto teoretycznie założyli że nie mam pojęcia gdzie są te miejsca? To są jakieś osobne lokacje?- Stał "spięty" czekając na odpowiedź. Nie czuł się najlepiej w obcych domach, ale też nigdy nie miał specjalnej okazji by do takowych wchodzić....
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshiavatar

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2009-12-20, 20:27

Dziewczyna weszła do środka a Daray wszedł zaraz za nią. Znalazł się w przedpokoju który był długi, ale niezwykle wąski. Z korytarza wychodziło pięć różnych drzwi. Najpewniej każde odpowiadało kolejnemu pomieszczeniu. Ayano spokojnie zdjęła buty.

(piszemy w http://bleach.iowoi.org/tereny-mieszkalne-f33/dom-rodziny-komatsuzaki-t1029.htm#31413 )
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2010-03-08, 19:32

Hanari Ryoko

Drga mijała całkiem spokojnie, jak na razie pogoda była wspaniała. Było ciepło, jednak nie parno, co jakiś czas delikatny wiatr muskał wasze twarze... Nie zdawało się aby miało zacząć padać, ani teraz ani w najbliższym czasie.
Czas podroży uprzyjemniały śpiewy ptaszków które towarzyszyły wam niemal przez całą drogę, mijaliście wielu ludzi opuszczając Seretei, wszyscy byli zajęci swoimi sprawami.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2010-03-09, 00:07

Chłopak chwile milczał i podążała równo z nauczycielem, chciał rozpocząć od lekkich spraw lecz nie chciał zwlekać i powiedział :

-Mistrzu chciałbym byś mi opowiedział o naszym nauczycielu który daje nam wykłady, wiem już że był kimś lecz chciałbym się coś więcej dowiedzieć jego stan zdrowia mówi że jest chory lub ma problemy zdrowotne a jego zachowanie świadczy o tym że marzy być znów wojownikiem a nie nauczycielem a to jest tylko przejściowe. No i opowiedz mi mistrzu o sobie jak tu trafiłeś i dlaczego jesteś taki spokojny. Myśli mi płyną niczym rwący strumień żądne wiedzy lecz wiem że wkraczam w prywatne sprawy i będzie obejmować mnie tajemnica lecz...

Chłopak umilkł, wiedział że o to co pyta jest dość prywatną sprawa i musi dochować tajemnicy. Był spokojny i opanowany nie czuł specjalnej presji że idzie z nauczycielem i musi zachowywać się sztywno według zasad obowiązując lecz wiedział iż musi robić to umiarem a nic na siłę.
Powrót do góry Go down
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2010-03-10, 19:56

Nauczyciel szedł spokojnie w kierunku budki z ramen, patrzył przed siebie - Mówisz o Zorim-san ? Cóż faktycznie był wojownikiem i to całkiem niesamowitym, z tego co wiem to przez jakiegoś paskudnego, silnego hollowa skończył jak skończył. Przez rany nie był stanie wykonywać służby więc trafił tu... Nie popieram jego sposobów nauki, choć przyznam że są skuteczne - Kiedy zbliżyliście się do "restauracji" sensei zaprosił Cie gestem do środka, wszedł za raz po tobie i ruszył spokojnie ku ladzie gdzie siedział kucharz, ten chyba już wiedział co ma podać, bo gdy tylko zobaczył Mito ruszył do kuchni. Nauczyciel usiadł na stołku przed szynkiem - Tajemnica... Nie mów nic Zoriemu, bo nie chciał bym doświadczyć jego gniewu, a ze mną to żadna tajemnica w zasadzie... - Chrząknął cicho - Sam kiedyś byłem uczniem, tyle że mi wiekszą przyjemność sprawiało ucznie innych, a nie walka... A to że jestem spokojny ? Sam nie wiem czy jestem - wzruszył lekko ramionami.

Chwile później podano wam po miseczce pełnej ramen robionego na bazie bulionu wołowego. Mito sięgnął po pałeczki, rzucił z uśmiechem na twarzy - smacznego - po czym to zaczął powoli pałaszować.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2010-03-11, 16:20

Chłopak spojrzał jak nauczyciel zaczyna zjadać danie.

-Smacznego

Po czym spojrzał w swój talerz i im sięgnął po pałeczki powiedział :

-A dlaczego znika jest chory czy coś w tym stylu ?

Sięgnął po pałeczki i pomieszał w swej misce i powoli zjadał swą porcje.
Powrót do góry Go down
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2010-03-14, 22:19

- Chcesz to zapytaj Zoriego-san, jeśli będzie chciał abyś wiedział to zapewne Ci odpowie - Wzruszył szerokimi ramionami, sam jadł spokojnie, leniwie, najpewniej nie śpieszył się. Po kilku kęsach jezdnia zerknął na kucharza i uśmiechnął się lekko - Przechodzisz sam siebie, jakiś nowy przepis ? - Zapytał najpewniej kucharza, ten jednak uśmiechnął się, machnął ręką po czym to ruszył na zaplecze.
- A teraz proszę powiedź mi czemu chcesz zostać shinigami ? Jak się zapewne poretuszujesz to naprawdę trudna i niebezpieczna praca... - mężczyzna popatrzył na Ciebie, wyraźnie spoważniał i przestał jeść.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2010-03-15, 17:54

Chłopak uśmiechnął się na słowa pochwalne dla kucharza i pomieszał w dniu.
Następnie padły słowa nauczyciela i wrócił na ziemie. Spojrzał w miskę i powiedział :

-Obiecałem to sobie i poświecę wszystko by dotrzymać słowa.
Jeśli ktoś widział okrucieństwo tego świata i stał na krawędzi tak by dostrzec krzywdę, biedę i dzieci bawiące się w strachu przed atakiem to świat się okaże tak szarobiały. Dlatego potrzeba osoby które są wstanie coś zmienić to warto... dlatego ćwiczę ciężko bokkenami one stały się częścią mnie i inne mordercze treningi. Jeśli to ma sprawić że zmienię coś to warto poświęcić życie na badania i na zmianie świata lecz małymi kroczkami tak by nie legło w gruzach wszystko.... a jeśli zginę to w chwale i na polu bitwy lecz do końca chce się poświecić dla innych jako schinigami..


Wtedy uśmiechnął się ponownie i dodał :

-Dlatego mistrzu nie poddam się i będę bardziej trenował aż do końca. Kto wie jak będzie...

Po tych słowach zanurzył pałeczki w misce i spojrzał na nauczyciela, wyraz twarzy wskazywał smutek i wycieńczenie lecz w oczach tkwił ten blask, blask ambicji, siły i chart ducha.
Powrót do góry Go down
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2010-03-15, 21:22

Mężczyzna milczał patrzył na Ciebie, na jego twarzy widziałeś skupienie... Słuchał twoich słów z wielką uwagą, nie przerwał Ci ani razu. Rzek dopiero gdy skończyłeś ostaniom kwestię - To wielkie słowa i piękne marzenia, cóż mogę powiedzieć... Mam szczerą nadzieje że się spełnią, na razie jednak myśl o treningach... Bo to będzie wymagało wielkiej siły i determinacji - Na koniec uśmiechnął się lekko, po czym to klepnął Cie lekko po ramieniu - Ale teraz jedź, siła wymaga dobrego odżywania i snu - Sam również zaczął powolutku dokańczać porcje.- A tak w ogóle jak Ci się podoba akademia ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
GośćPisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2010-03-17, 20:33

Ryoko uśmiechnął się i powiedział :

- Ogólnie jest fajnie lecz dzisiejszy kop ... no nie spodziewałem się tego.

Po czym lewą ręką pocierał się po głowie i delikatnie śmiał. No fakt tego się nie spodziewał i przyszło tak nagle a jak bolało. No choć teraz mógł się pośmiać z tego i miał nauczkę że za ten gest który wykonał. ,, Ciekawe czy przyjdzie .. wątpię ..no ale .. ‘’ po czym spojrzał na kończąca się swoją porcje.
Powrót do góry Go down
Kamysavatar

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   2010-03-17, 22:00

- Lubie tu chodzić - Mito spokojnie odsunął od siebie pusty talerz, później uśmiechnął się delikatnie po czym to przeciągnął się, po jedzeniu wyraźnie się rozleniwił.
Usiadł znów garbiąc się lekko, spojrzał na Ciebie zupełnie spokojnie - Wiesz, dziewczyny często są bardzo nieśmiałe, mimo iż miejscami na to wcale nie wygląda - Przez jego długi żywot najpewniej przewinęło się już wiele takich sytuacji w jakiej znalazł się młody chłopak, sytuacji kiedy młodzian zachował się zbyt śmiało względem młódki. - Kup jej coś dobrego i przeproś, oczywiście jeśli Ci zależy na jej przyjaźni
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content
PisanieTemat: Re: Różne stragany, i inne sklepy.   

Powrót do góry Go down
 
Różne stragany, i inne sklepy.
Powrót do góry 
Strona 3 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Rukongai :: Inne-
Skocz do:  
Free forum | © phpBB | Free forum support | Kontakt z | Report an abuse | www.sosblogs.com