IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Share | 

EloNis [shinigami]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: EloNis [shinigami]   Nie 28 Gru 2008 - 19:16

Imię: Benkei
Nazwisko: Konishi
Profesja: Shinigami
Waga: 79 kg
Wzrost: 193cm
Wygląd: Benkei to wysoki, dobrze zbudowany młodzieniec charakteryzujący się białymi, długimi do szyi włosami i czerwonymi jak nieskażone rubiny oczyma, które gdy jest zły pokrywają się srebrzystą powłoką. Na jego plecach, wzdłuż szyi i barków widnieje tatuaż typu tribal rozmieszczony na całym ciele. Z resztą zobaczcie sami:

Charakter: Benkei to wbrew pozorom dobry dzieciak. Troszczy się o swych bliskich i nie zawaha się stanąć w ich obronie. Czasem może wydawać się okrutny i zły, jednak to tylko pozory, mające na celu wzbudzić strach w swych wrogach.

Ekwipunek: Zanpaktou, Gigai, Gikongan x5, strój shinigami, odznaka shinigami,

Historia:

Za życia Benkei był wspaniałym samurajem która jako już jedne z niewielu przestrzegał zasad Bushido. Sobą przedstawiał najlepsze walory ówczesnych wojowników: był silny i wytrzymały ale przy tym potrafił wykorzystać swój intelekt i spryt. Wyróżniał on się spośród innych samurajów charakterystycznym mieczem gdyż nosił on przy sobie Odachi, którym mimo jego wielkości świetnie władał. Jego świetne życie niestety zostało przerwane, pod czas podróży ze swoim Panem zostali zaatakowani przez ninja i mimo to że że bronił swego Daimyo to przeciwnikom udało się go zabić i od razu uciekli. Wtedy wszedł na drogę Ronina i przez wiele lat szukał tych którzy zabili jego pana w końcu ich dopadł i pomścił jego śmierć po czym jak nakazywał kodeks popełnił seppuku... Jednak całe życie nie służył temu daimyo. Wcześniej był generałem armii cesarskiej, bo wykazywał się niezwykłymi umiejętnościami przywódczymi, jednak sprzeciwił się rozkazowi cesarza by spalić pewną bezbronną wioskę i został skazany na banicję. Po roku tułaczki trafił do swojego daimyo i poprzysiągł mu bronić go do śmierci. Gdy trafił do rukongai dobrze radził sobie jak na dzieciaka. Zaznajomił się z bandą innych dzieciaków, razem zdobywali pożywienie, bawili się, wspierali się. Benkei wykazywał się niezwykłymi umiejętnościami przywódczymi, które prawdopodobnie mu pozostały z życia na ziemi, toteż przewodził całej tej bandzie. W wieku 16 lat Benkei przejawiał ponad przeciętne pokłady reiatsu, toteż wzięto go do akademii by mógł się uczyć i stać się Shinigami.

Pieniądze: 500 ryo

Statystyki: [10 początkowych + 3 za wiek]

Siła: 10 (5 początkowe + 1 jako shinigami + 1 jako mężczyzna + 3* = 10)
Szybkość: 7 (5 początkowe + 2 jako shinigami = 7)
Zręczność: 5 (5 początkowe - 2 jako mężczyzna + 2* = 5)
Wytrzymałość: 6 (5 początkowe + 1 jako shinigami = 6)
Inteligencja: 9 (5 początkowe - 6* + 3 premia shinigami = 9)
Psychika: 6 (5 początkowe - 3 jako shinigami + 4* = 6)
Reiatsu: 9 (5 początkowe + 1 jako shinigami + 3* = 9)
Kontorla Reiatsu: 6 (5 początkowe + 1* = 6)

* - moje własne edycje postaci, dodane 13 atrybutów początkowych i odjęcie kilku wg. własnego mniemania Wink

Ogólnie:
Udźwig: 100kg
Szybkość [śr]: 7km/h
Szybkość [max]: 24 km/h

Techniki:

Magia: ---
Umiejętności: Urodzony Lider
Wady: --

Ostatnio zmieniony przez EloNis dnia Sro 31 Gru 2008 - 13:51, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Wto 30 Gru 2008 - 0:05

Wszystko w porządku, ale o ile twoja historia to w istocie jedna wielka plotka Razz.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Wto 30 Gru 2008 - 1:36

why? to jest gra rpg wiec moge wymyslec sobie historie jaka chce, nieprawdaz?
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Wto 30 Gru 2008 - 1:55

Niestety tak nie jest. Po pierwsze - historia musi pasować do klimatu i realiów świata, a po drugie, musi odpowiadać do mechaniki. To znaczy nie możesz opisać w historii, że zabiłeś np. kapitana głównodowodzącego, gdy masz statystyki, z którymi wyzwaniem dla Ciebie będzie zwykły pusty. Tak samo - 9 reiatsu to nie jest jakaś powalająca ilość, więc nie można napisać, iż to wielkie złoże reiatsu.
A moc wchłaniania reiatsu niestety odpada. W anime nie było niczego takiego. Może być to jedynie moc zanpakutou.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Wto 30 Gru 2008 - 2:46

Tak sobie czytam te wszystkie propozycje, i widzę, że każdy robi historie niewiadomo jakie. Wystarczy spojrzeć na moją, czy Rotena, i zobaczyć jak powinna wyglądać porządna historia: logiczna, spójna, a przede wszystkim nie przepakowana.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Wto 30 Gru 2008 - 23:13

ehh niech wam bedzie. poprawilem
Powrót do góry Go down
Fumiko

Oddział : Dywizjon 6

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Wto 30 Gru 2008 - 23:17

Historia troche krótka, i końcówkę z tą energią bym zmieniła na "wystarczające ilości energi by zostać shinigami" czy jakoś tak, bo 9 Rei to nie pokłady Zarakiego xD. Ale ogólnie nie jest źle choć mogła by być dłuższa Razz - to tylko moja opinia ^^

Czynność
- Wypowiedź
(Dodatkowa informacja xD )
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Wto 30 Gru 2008 - 23:24

jeszcze raz zmienilem Wink

@up

przeciez nie dam sobie 60 reiatsu bo nie mam takiej mozliwosci. a ilosc reiatsu mojego benkeia jest stosunkowa do jego towarzyszy i mlodych shinigami. skad wiesz ze jego moc nie jest zapieczetowana albo co? ^^ a co do dlugosci historii nie chcialo mi sie pisac dluzszej
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Sro 31 Gru 2008 - 0:36

Skąd ona wie? Bo na 80% zostanie ona twoim MG, bo ona ma na razie tylko jedną osobę xD

Jesteś moim podopiecznym? Pisz z sensem. Jeśli nie, szybko zginiesz, przez "przypadek". Chcesz u mnie grać? Wymagam logicznej i ciekwawej Historii. Im słabsza, tym słabszy zanpaktou/zdolność. Pamiętaj!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Sro 31 Gru 2008 - 12:08

Urich napisał:
Wystarczy spojrzeć na moją, czy Rotena, i zobaczyć jak powinna wyglądać porządna historia: logiczna, spójna, a przede wszystkim nie przepakowana.

mam się obrazić Very Happy a dobra teraz do rzeczy historia po edicie nie jest zła tylko jeśłi te duże pokłady reiatsu zmienisz na ponad przeciętne albo cos w tym stylu to by pasowało Very Happy a po za tym mógł byś trochą ją rozwinąć. Pokaże ci jak Very Happy

Za życia Benkei był wspaniałym samurajem która jako już jedne z niewielu1 przestrzegał zasad Bushido. Sobą przedstawiał najlepsze walory ówczesnych wojowników: był silny i wytrzymały ale przy tym potrafił wykorzystać swój intelekt i spryt. Wyróżniał on się spośród innych samurajów charakterystycznym mieczem gdyż nosił on przy sobie Odachi2, którym mimo jego wielkości świetnie władał. Jego świetne życie niestety zostało przerwane, pod czas podróży ze swoim Panem zostali zaatakowani przez ninja i mimo to że że bronił swego Daimyo to przeciwnikom udało się go zabić i od razu uciekli. Wtedy wszedł na drogę Ronina3 i przez wiele lat szukał tych którzy zabili jego pana w końcu ich dopadł i pomścił jego śmierć po czym jak nakazywał kodeks popełnił seppuku4... tu masz pierwszą część... widzisz jak się chce to się potrafi.

1. Napisałam jeden z niewielu żeby trochę bardziej określić czas bo z twojej historii wychodzi że byłeś zwykłym samurajem tak jak każdy inny czyli gdzieś tak VIIw a jesteś w dzisiejszych czas w Soul Society i masz 16 lat

2. Odachi jest jak ty to nazwałeś DaiKataną Very Happy:D tylko to jest poprawne Very Happy

3. Po śmierci swego pana samuraj stawał się rōninem i miał w obowiązku pomścić go, a później popełnić samobójstwo. (by wikipedia)

4. Seppuku- samobójstwo samuraja
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.skfight.yoyo.pl
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Sro 31 Gru 2008 - 12:13

Harakiri fajniej brzmi xD

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Sro 31 Gru 2008 - 12:20

Harakiri jest raczej nie używane w Japonii bo uważają to za słowo wulgarne Very Happy:D a po za tym tak prośba Fumiko jak już widzisz że ktoś pisze w jednej sali to zakładaj osobny temat bo pogubić się idzie Very Happy:D
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Sro 31 Gru 2008 - 13:31

taa jak sie chce to sie potrafi. dzieki, wykorzystam to Wink
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Sro 31 Gru 2008 - 13:36

to moze byc moje zanpaktou Wink a nad zdolnoscia jeszcze pomysle Wink
Powrót do góry Go down
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Sro 31 Gru 2008 - 13:40

Zana wybiera MG ^^. Wygląda troche jak no-dachi, trza znać styl walki z tego co wiem ^^

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Mai

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/60  (50/60)
Punkty Reiatsu:
100/100  (100/100)

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Sro 31 Gru 2008 - 13:41

Kolejna uwaga nie pisz posta pod postem, po za tym dodaj coś do historii coś od siebie Very Happy i nie ty decydujesz jak wygląda zanpakuto Very Happy:D to zależy od woli MG Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   Sro 31 Gru 2008 - 13:52

jeszcze cosik dodałem. ok ok, ta nawet mi sie nie podobała katana. wolałbym coś jak ichigo miał. ale to od mojego mg bedzie zalezalo Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: EloNis [shinigami]   

Powrót do góry Go down

EloNis [shinigami]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1