IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Plac zabaw na osiedlu.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Czw 22 Kwi 2010 - 19:37

[ Dodaj sobie tymczasowo 1 do zręczności - dusze były bardzo słabe ]

Cofnąłeś się, później odwaliłeś o kilka kroków... Jak się okazało na miejscu masakry szybko zebrali się ludzie - czy to umundurowani, czy też zwykli gapie. Od żadnego nie czułeś jednak energii która mogła by Cie w ogóle skusić... Wciąż byłeś głodny, i ruszyłeś w poszukiwaniu silniejszej energii...

Całkiem szybko coś odnalazłeś - otóż poczułeś na plecach niemiłe kłucie, typowe dla energii istot podobnych do Ciebie, dochodziła gdzieś z ubocza, z miejsca gdzie widoczne było całkiem sporo podniszczonych budynków... Zapach tej duszy wydawał się być wyjątkowo kuszący.
Pytanie tylko co tam się kryje ? I jak jest to silne.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Selgren

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Wto 27 Kwi 2010 - 7:45

Hmm...to może być interesujące przeżycie, dawno nie walczyłem z hollowem. Selgren wyszczerzył zęby. Po chwili poszedł w stronę podniszczonych budynków wodzony zapachem smakowitej duszy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Czw 29 Kwi 2010 - 21:36

Ruszyłeś w kierunku z którego doszło do Ciebie kłucie, zagłębiałeś się lekko w miasto... Mijałeś ludzi, co dziwne, żaden z nich nie wyglądał nawet troszke kusząco, niemal nie pachnieli, nie czułeś wieszego apeptytu patrząc na nich.
Mijałeś kolejne budynki, zdawało Ci się że przechodzisz jak by "ze strefy" do kolejnej "strefy", budowle były cop raz brzydsze, wyglądały starzej i mniej zadbanie.
W końcu doszedłeś do niewielkiej ciemnej uliczki, doszedłeś na jej skraj i zobaczyłeś na ziemi ciało młodego mężczyzny, stał przed nim rosły mężczyzna wysoki na około 190 cm wzrostu, miał szerokie ramiona i był postawny. Odziany był w czarną prosta koszulkę oraz ciemne dżinsy które opadały na jego brudne glany.
Spoiler:

Jak się wydawało to od niego dochodziło to kłucie, stał przodem do Ciebie, jednak nie zwrócił na twoją osobę większej uwagi.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Selgren

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Czw 29 Kwi 2010 - 22:22

Jest albo tak potężny albo tak głupi, że nawet nie zwrócił na mnie uwagę, bądź jest trzecia opcja, że po prostu mnie nie widzi. Z pewnością jest to jakiś podstęp. Hm...spróbuję z nim najpierw porozmawiać. Może do czegoś mi się przyda Myśląc o tym potwór uśmiechnął się szeroko pokazując przy tym wszystkie zęby.
Hehe...nie ładnie tak zabijać niewinnych ludzi. Dla mnie to normalne, ale mnie nie widzą inni ludzie, a Ciebie tak. Energia bijąca od Ciebie jest nad wyraz intrygująca. Kim jesteś, nieznajomy? Selgren znał zdolność pewnych pustych do przemiany w człowieka, więc na wszelki wypadek przygotował się do uniku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Sob 8 Maj 2010 - 22:15

Człowiek spojrzał na Ciebie spokojnie, teraz mogłeś być pewien że cie widzi. Przekręcił lekko głowę jak by przez moment się zastanawiał, później odetchnął cicho i rozłożył ręce, oraz pokręcił głową - Ładnie to tak zwracać uwagę nadzorcy tego terenu... ? Zresztą to bardzo brzydko pytać o czyjeś imię, nie podając uprzednio własnego - Zmarszczył leciutko brwi, powolnym, leniwym krokiem ruszył do wyjścia z uliczki, czyli też i twoim kierunku. - Okoliczne istoty zwykły zwać mnie Terror, i podejrzewam że chwilowo jestem najsilniejszą istotą naszego rodzaju na tym skrawku miasta

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Selgren

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Nie 9 Maj 2010 - 17:56

Wybacz. Nazywam się Selgren. Hollow ukłonił się, po czym powstał i patrząc w oczy mężczyzny-hollowa powiedział: Słyszałem o Tobie. Znam twoje możliwości i mam dla Ciebie pewną propozycję. Może się zdać dziwna, ale posłuchaj mnie do końca. Połączmy siły. Jak to mówią ludzie co dwie głowy to nie jedna. Wiem, tacy jak my to samotnicy, lecz pomyśl możemy ze sobą współpracować. W tym stanie nie mam z tobą szans, więc proszę przemyśl moją propozycję. Sam nazwałeś siebie nadzorcą tego terenu, więc mogę zostać twoim "pomocnikiem". Hollow wpatrywał się w człowieka czekając na jego odpowiedź. W myślach pojawił mu się pomysł, co zrobi gdy jego przeciwnik się nie zgodzi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Pon 10 Maj 2010 - 19:08

Owy Terror uniósł lekko brwi zerkając na Ciebie, wyglądał na zdziwienia... I apogeum jego zadziwienia pojawiło się w momencie gdy wspomniałeś o "połączaniu sił", stał tak chwile bez ruchu... Później podrapał się po skroni, no i na koniec chrząknął cicho - Nawet gdybym chciał, a nie chce, musiał bym spytać szefa czy chce kolejnego pomocnika, i to do tego słabeusza - Stwierdził mrożąc lekko oczy, niczym zadowolony kot. Jego mina jednak nie wskazywała na zadowolenie, raczej konsternacje - Mogę Ci jednak zaproponować coś innego. Pozwolę Ci żerować na moim terenie... W zamian za to czasem poproszę Cie o przysługę. A jak staniesz się kiedyś silny... I o ile się staniesz to przedstawię Cie szefowi. - przez moment milczał, pilniej dodał - Co ty na to ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Selgren

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Pon 10 Maj 2010 - 19:21

Doskonale...Selgren uśmiechnął się. Cholera nie o to mi chodziło, ale na początek dobre i to... Ciekawi mnie jedynie kim jest szef tego gościa Myśląc o tym hollow spoważniał, zaczął wyobrażać sobie postać potężnego hollowa, przed jego oczami przeleciał również obraz, w którym zajmuje on jego miejsce. To jakie jest moje pierwsze zadanie? W jego oku pojawił się błysk. Burknęło mu w brzuchu...potwór chwycił się za niego, czuł głód , ale to mogło poczekać, przecież może to nie spodobać się jego rozmówcy. Możesz powiedzieć mi coś na temat twojego szefa? W jego głosie było słychać nutkę strachu, przecież nie miał szans z Terrorem, a jego szef był zapewne kilka razy silniejszy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Pon 10 Maj 2010 - 19:46

- Pierwsze zadanie he ? - Terror podrapał się po czubku głowy, spojrzał w niebo nieco zamyślony - Całą robotę na dziś już niby wykonałem, ale dobra... Słuchaj mam dorwać jednego faceta, i złożyć mu jedną małą ofertę... Masz go do mnie przyprowadzić, albo zabić jak nie będzie chciał - Zerknął na Ciebie, włożył dłonie w kieszenie - To starszy facet, ciemne krótko ścięte włosy, niechlujny zarost.. Jakieś 170 cm wzrostu, chuderlawiec - wyraźnie próbował sobie przypomnieć więcej szczegółów - Mniejsza... Na pewno go poznasz, jak na człowieka ma bardzo nieprzyjemną energię, jak by był przesiąknięty czymś paskudnym. Kręci się gdzieś po okolicy zapewne

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Selgren

Karta Postaci
Punkty Życia:
50/50  (50/50)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Wto 11 Maj 2010 - 17:52

Doskonale... Na twarzy potwora pojawił się uśmiech. Hmm, może ten dziadek przyda mi się.Potwór pomyślał po czym, stojąc podrapał się po skroni, zamknął oczy. Skupił się by znaleźć energię opisaną przez Terror. Stał bezruchu...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Wto 11 Maj 2010 - 22:26

Jak się okazało zadanie nie było takie proste... Bo gdyby było twój "przyjaciel" zapewne sam by już to wszytko załatwił, i nie kłopotał się niepotrzebnie twoją osobą - Jak już załatwisz, to będę się tu przechadzał gdzieś nocą - rzekł jeszcze te słowa, po czym to udał się w inną uliczkę, gdzie zresztą całkiem szybko zniknął.

Sam wyczuwałeś kilka silniejszych energii, nie wiedziałeś jednak skąd dokładnie pochodziły, nie panowałeś najwspanialej nad swoim rei, co sprawiało że taka forma poszukiwań była trudna , chyba że byłbyś blisko interesującej osoby.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Sob 29 Maj 2010 - 18:27

Shiki

Plac zabaw wychodził już nieco poza "brzydkie budynki", które były terytorium terrora, jednak nie odbiegał on aż tak daleko. Stanąłeś przed sporawą piaskownicą gdzie bawiły się dzieci, była to chyba jakaś wycieczka przedszkolna gdyż kręciło się tu sporo dzieciaków i zaledwie dwie dorosłe kobiety...
Cóż od trzech dzieciaków wyczuwałeś leciutkie kłucie, tak samo jak i od jednej, młodszej przedszkolanki, kobieta wyglądała na ledwo 30 lat, miała ciemne włosy i oczy, była niska, siedziała spokojnie na ławce rozglądając Cie. Nikt chyba Cie nie dostrzegł.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shiki

Mistrz Gry : Kamys Tsuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/110  (89/110)
Punkty Reiatsu:
42/70  (42/70)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Sob 29 Maj 2010 - 19:53

Trochę czasu zajęło mu, aby znaleźć ofiary, na które nie będzie musiał wytracić większej siły i po prostu upoluje coś w bardzo łatwy sposób. Shiki pojawił się na placu zabaw na osiedlu, widać tu było naprawdę wielu ludzi, jednakże tylko od poszczególnych odczuwał „coś więcej” – coś, co zadecyduje o tym czy zostaną zjedzone, lecz to nie było takie proste. Souchirou miał zamiar zjeść wszystkich, żadnych świadków, a Hollow i tak nie odczuwał jakiejś większej litości dla kogoś, kto był słabszy od niego, dlatego też to było proste. Powoli zaczął zbliżać się do przedszkolanki, a gdy będzie już blisko niej w szybkim tempie weźmie się za posiłek. Następnie zajmie się innymi dzieciakami zaczynając od tych z jak największą siłą duchową.
– Przepysznie. – nazwał to jednym słowem zaczynając.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Nie 30 Maj 2010 - 21:33

Shiki nie miał litości... Bo po co ? Litość była czymś kompletnie nie potrzebnym i bardzo zawadzającym hollow, ruszył w kierunku obranego przez siebie, pierwszego celu... Stanąłeś przed przedszkolanką, spojrzałeś na jej spokojną twarz, wpatrywała się gdzieś na prawo, na małego chłopca... Otworzyła usta aby coś wyrzec, jednak ty wtedy zadałeś śmiertelny cios pazurami... Później kolejnej istocie i kolejnej, zapanował chaos, nikt nie wiedział co się działo... Opiekunowie, przyjaciele padali na ziemie, martwi bez życia. Kilkoro dzieci zdołała uciec, w chaotycznym bezładzie opuszczały miejsce , trudno był ogonić dwójkę na raz uciekającą w inne strony...

Po zabitych zostały dusze które zresztą zamierzałeś skonsumować, niektóre były smaczniejsze i pożywniejsze od innych... Zjedzie każdej dawało Cie jednak przyjemność, sadystyczną uciechę mogły sprawiać ich krzyki i błagania.

W ten oto sposób pozostałeś na placu zabaw sam, w towarzystwie stygnących trupów...

[ dodaj sobie premie tymczasową: +2 siła i + 1 zręczność ]

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shiki

Mistrz Gry : Kamys Tsuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/110  (89/110)
Punkty Reiatsu:
42/70  (42/70)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Pon 31 Maj 2010 - 16:30

Poczuł się ponownie silniejszy, jednakże to nie było całkowicie to, czego oczekiwał. Miał zamiar zwiększyć swoje „reiatsu” jednakże nie wiedział dokładnie jak to zrobić. Wiedział, że potrafi wyzwolić z siebie, lecz jak ją zwiększyć? Jak dla Shiki’ego mogło to być kluczem do stania się znacznie silniejszym niż jest teraz. Jego zdaniem ponownie mógł pomóc mu z tym Terror, oraz także mógł załatwić mu przez pewien czas spokój, aby Hollow mógł ponownie się zregenerować. No cóż, trzeba go znaleźć.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Sro 2 Cze 2010 - 22:23

Nasyciłeś nieco swój głód, później postanowiłeś się oddalić zostawiając stygnące ciała samym sobie... Ruszyłeś ponownie w stronę "brzydkich: budynków gdzie rezydował Terror. Nie wyczuwałeś jego energii co oznaczało że poszukiwania będą nieco trudniejsze aniżeli mogło by się wydawać... Ale w końcu miałeś czas, nikt Cie wszak z niczym nie gonił, nie miałeś żadnych obowiązków, co oznaczało że wcale nie musiałeś się śpieszyć gdziekolwiek.

Przemierzałeś kolejne uliczki, zaś po jakiejś niecałej godzinie poczułeś delikatną emanacje, nieprzyjemnej energii Terrora, ruszyłeś w tamtym kierunku, mijając kolejnych ludzi.

http://bleach.iowoi.org/obrzea-miasta-f58/motel-t703.htm

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Plac zabaw na osiedlu.   Today at 19:51

Powrót do góry Go down

Plac zabaw na osiedlu.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4