IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Metropolia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 0:24

Nieznana metropolia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 10:14

Udaję się za moim syczącym kolegą, w poszukiwaniu tego ogromnego reiatsu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 10:36

Udałeś się za nim, jednak ledwo mogłeś za nim nadążyć. Pokonaliście już dosyć spory kawałek miasto, a on coraz bardziej się od ciebie oddalał, jednak cały czas był w zasiegu. kiedy on sie zatrzymał, szybko go dogoniłeś. Jednak nie czułeś żadnego potężnego reiatsu. Co najwyżej 2 niewiele większe reiatsu, niż ludzkiego.
- Będzie wsssspaniała ucztaaa....
przeciągnał to "a" na końcu po czym ruszył w kierunku tego słabszego reiatsu, które było w zasięgu wzroku, na placu zabaw. Był to duch małej dziewczynki, która to wyglądała na zagubioną. Drugie "silniejsze" reiatsu znajdowało się na dachu wieżowca, który był jakieś 6 pięter wyższy niż budynek na którym staliście.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 10:47

Zmieniam swoją postać na człowieka, 25 lat, wysportowany mężczyzna. Zaczynam tłumić swoje reiatsu, obserwując hollowa, który udał się w stronę ducha dziewczynki. Siadam na ławce, i obserwuję go, starając się rozróżnić reiatsu tego na górze: czy to człowiek, czy shinigami.

Jesteś moim podopiecznym? Pisz z sensem. Jeśli nie, szybko zginiesz, przez "przypadek". Chcesz u mnie grać? Wymagam logicznej i ciekwawej Historii. Im słabsza, tym słabszy zanpaktou/zdolność. Pamiętaj!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 10:59

Gdy Hollow stanął za dziewczynką mogłeś zobaczyć, jak dziewczynka odwraca sie do niego i ze spokojem spojrzała na niego, po czym na budynek, gdzie było drugie reiatsu. Przy samym rogu, na dachu widać było człowieka. Widziałeś jak wyciąga ręke, po czym formuje się łuk. Wystrzelił pojedyńczą strzałę, która przepołowiła maskę twojego towarzysza, zanim zdołał pożreć dziewczynkę. Ona natomiast pomachała do Quincego, po czym zaczęła dalej się bujac na huśtawce. Gdy chciałeś sie przyjrzeć ponownie jemu, już go tam nie było.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:03

Ciągle w postaci człowieka, maskując reiatsu, odchodzę od tego Quinci, starając się jak najdalej oddalić od jego reiatsu. Kieruję się do budynku przypominającego szkołę. Jak się tam znajdę, sprawdzam, czy to na 100% jest szkoła. Jak tak, idę do damskiej łazienki, lecz przed wejściem zmieniam się w 15-letnią dziewczynę. Stoję oparty o ścianę koło drzwi, czekam aż ktoś wejdzie, i uważnie studiuję jego reiatsu.

Jesteś moim podopiecznym? Pisz z sensem. Jeśli nie, szybko zginiesz, przez "przypadek". Chcesz u mnie grać? Wymagam logicznej i ciekwawej Historii. Im słabsza, tym słabszy zanpaktou/zdolność. Pamiętaj!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:09

Dotarłeś do szkoły, bez żadnych przeszkód. W łazience stoisz i czekasz. W końcu weszła ta sama dziewczynka co była na placu. Jej reiatsu zbytnio się nie różniło od tego co wtedy wyczułeś. Poszła do umywalki i odkręciła kran. Co znaczyło, że jednak nie jest duszą, jak na poczatku się wam wydawało. W końcu zakręciła kurek i chciała wyjść, jednak zauważyła ciebie. Uśmiechnęła się
-Cześć. Nie widziałam ciebie tu wcześniej. Kim jesteś i co tu robisz?
spytała z niewinną minką , mając ręce założone wyprostowane, jednak schowane za siebie.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:12

-Ahh… Nie uwierzysz! – zacząłem do niej mówić.
-Hirohito mnie rzucił! – zaczynam udawać płacz
-Ale co ciebie to obchodzi, idź już na lekcję, ja się zamknę w kabinie, i będę płakać. – udaję się do kabiny, mając nadzieje że ona pójdzie za mną, mnie pocieszać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:15

Wyszło ci perfekcyjnie.
Stanęła tylko przed kabiną i zapukała jedynie lekko.
-W porządku? I do której szkoły chodzi Hirohito?
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:17

-On, chodzi do szkoły wyższej! Rzucił mnie dla jakiejś lafiryndy! – mówię, zamykać drzwi, i stając placami do nich.
-A ty? Masz kogoś? Może rodzeństwo? Wiesz, muszę z kimś pogadać, żeby o nim zapomnieć. – dodaję po chwili, jęczącym głosem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:23

Ona oparła się o kabinę obok, co widziałeś po cieniu.
-Starszego brata.
Jednak po chwili dodala.
-Nie jestem zbyt dobra w pocieszaniu, ale wydaje mi sie, że nie był ciebie wart.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:28

-Dzięki ci! Naprawdę umiesz pocieszyć! – mówię, po czym wchodzę na na drzwi(tak jak są kabiny, ta przestrzeń od ścianek do sufitu), i po cichu wycelować tak, żeby mnie nie widziała. Zaraz potem, zeskakuję na nią(jako człowiek oczywiście), łapiąc za jej głowę, i roztrzaskując ją o ścianę. Jeżeli jeszcze dycha, to dobijam ją, i zjadam jej ducha. Następnie wychodzę przez okno w kiblu, i zmieniam postać na chłopaczka, 13 lat. Udaję się przed siebie, poszukując jakiegoś placu zabaw.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:36

Zeskoczyłeś na nią, jednak kiedy próbowałeś jej roztrzaskać głowę, ona ci się wymknęła.
-Co ty wyprawiasz?!
krzyknęła, jednak w jej głosie nie było strachu.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:39

Zaczynam udawać atak padaczki.
-Pomocy, lekarza, lekarza! – gdy ona tylko wybiegnie, wychodzę przez okno, zmieniam się w chłopaka, również 15 lat, i wracam do szkoły, wchodzę do klasy w której są mniej więcej ludzie podobni do mojej przemiany, podchodzę do nauczycielki, i mówię że jestem nowy, dopiero co mnie przepisali. Jeżeli złapie haczyk, siadam w ławce.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:43

Jeden kłopot. To ci zbytnio nie wyszło, albowiem ona patrzyła na ciebie tak jakoś dziwnie. Nawet się nie ruszyła.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:46

Wstaję. Stoję naprzeciw niej. Oglądam ją, sprawdzam czy nie ma jakichś medalionów na ręce. Staram się skierować do wyjścia, jeżeli mnie przepuści, staję w drzwiach i się dalej na nią patrzę…

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:50

Jednak ona cię nie przepuściła. Zdaje się, że zobaczyła, że przyglądasz sie jej ręce. Jednak nic tam nie ma na praewej ręce.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:53

Jak nie ma na prawej, to się przyglądam lewej…
Stoję i się patrzę, jeżeli się na mnie rzuci robie unik, zmieniam się w 5-letniego chłopca, i uciekam z łazienki, wyskakuję przez najbliższe okno, zmieniam się w 18 letniego chłopaka, i uciekam dalej, wchodzę do sklepu, zmieniam się w babcię z zakupami.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:56

Na lewej dostrzegasz drewnianą bransoletke. Która owinięta jest sznurkiem. Stoji i zdaje się, ze czeka na twój ruch.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:58

-Nie mam wyboru co? – pytam się jej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 11:59

- Wyboru? Ale o czym ty gadasz co?
spojrzała na ciebie dziwnie
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:01

-To ty nie chcesz mnie przepuścić. O tym gadam. Chciałabym, iść na lekcję. – mówię z przekąsem, robiąc oczywistą minę.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:02

-Akurat.
burknęła. Chyba cię przejrzała.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:05

-W takim razie, idę drugą stroną… - odpowiadam, i kieruję się do okna. Staram się do niej nie odwracać tyłem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:06

-Nie tak prędko. Najpierw mi wyjaśnisz czemu sie na mnie rzuciłaś.
A może jednak cię nie przejrzała?
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:08

-Dlaczego? Nie wiesz? To twój brat mnie rzucił! Ta cała historia o Hirohito była tylko wymówką! Wiesz co on mi powiedział?! Że woli ciebie ode mnie! – krzyczę, z udawanym przejęciem.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:11

-Tere fere kuku. A ja jestem żonata.
burknęła i zaczęła majstrowac coś przy lewej ręce
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:13

-Hmm… - odburkuję, i zmieniam się natychmiastowo w hollowa, wzmacniając jednocześnie moją szybkość o 6 punktów, i staram się ją atakować szybkimi atakami, i odskokami, zanim ona cokolwiek wymajstruję.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:16

Zrobiła wielkie oczy. Udało jej sie uniknąć jakoś twoich ataków, przy ostatnim chowając się za ściane. Co się tam dzieje, to nei masz pojecia. Jednak na podłodze widzisz trochę krwi, a także sznurek od nasyzjnika.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:19

Wychodzę przez ścianę gdzie jest okno, jeżeli jej nie przebiję, to zmieniam się w 10-cio latka, i przeskakuję przez okno. Maskuję reiatsu, i uciekam co sił w nogach, co chwilę zmieniając postać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Metropolia   Today at 18:21

Powrót do góry Go down

Metropolia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 8Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next