IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Metropolia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorWiadomość
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 1 Sty 2009 - 19:12

Staram się przechwycić resztki jego ciała, i maskując reiatsu uciekam od quinciego.

Jesteś moim podopiecznym? Pisz z sensem. Jeśli nie, szybko zginiesz, przez "przypadek". Chcesz u mnie grać? Wymagam logicznej i ciekwawej Historii. Im słabsza, tym słabszy zanpaktou/zdolność. Pamiętaj!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fumiko

Oddział : Dywizjon 6

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 1 Sty 2009 - 19:14

Poczułeś apetyt na Quincy'ego. Nad tobą pojawił się portal, po chwili wyskoczył z niego jakiś pusty.

Czynność
- Wypowiedź
(Dodatkowa informacja xD )
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 1 Sty 2009 - 19:19

Czekam, aż będę w stanie się ruszyć. Potem zabieram ciało, i udaję się do portalu, jeżeli jeszcze jest. Jak nie ma, to zostawiam tam tego hollowa, i uciekam, mając nadzieję że nim zajmie się najpierw quincy, cały czas się maskuję, jak tylko przestanie mnie on widzieć, zmieniam się w 40 latka, i uciekam z ciałem shini.

Jesteś moim podopiecznym? Pisz z sensem. Jeśli nie, szybko zginiesz, przez "przypadek". Chcesz u mnie grać? Wymagam logicznej i ciekwawej Historii. Im słabsza, tym słabszy zanpaktou/zdolność. Pamiętaj!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 1 Sty 2009 - 19:21

Widzisz jak tamten pusty chciał już sie dobrać do ciała shinigami. Trafiła go strzała quincy = zgon. Powoli zaczynasz odzyskiwać kontrole nad sobą

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 1 Sty 2009 - 19:22

Stoję...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 1 Sty 2009 - 19:25

Stoisz

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 1 Sty 2009 - 19:25

Stoję dalej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 1 Sty 2009 - 19:26

Stoisz dalej xD

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 1 Sty 2009 - 19:26

No i kurwa tak sobie stoje...

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 1 Sty 2009 - 19:27

No to se stoisz xD .. Quincy zajmuje sie pustymi które wychodzą z kolejnego portalu który pojawił się blisko niego. A ty campisz xD

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 1 Sty 2009 - 19:28

Wzmacniam szybkość, biorę ciało, i uciekam przez portal.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 1 Sty 2009 - 19:29

Portal nad tobą się zamknął zanim doszedłeś z ciałem.

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 1 Sty 2009 - 19:29

No to spierdalam ile sił w nogach.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 1 Sty 2009 - 19:32

"Coś ciekawego" - joke xD

Portal otworzył ci się pod nogami. Wpadłeś z ciałem. Wylądowałeś w HM - las menosów.

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Mistrz Gry : Chaos

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Sro 20 Kwi 2011 - 18:33

Bliżej nieokreślona metropolia zamieszkiwana przez ludzi rasy białej, prawdopodobnie znajdująca się w Europie Zachodniej. Tutaj właśnie pojawiły się dwa duchy - niejaka Mima i Miliko, i mieli takie szczęście, że znaleźli się w centrum miasta.
-Hmmmmmm... moja wina, zakrzywiam tor przejścia międzywymiarowego. I tak dobrze, że nie znalazłyśmy się nad jakąś głęboką wodą... interesujące...-Zakończyła rozglądając się dookoła. Wyglądała na co najmniej zafascynowaną miejscem w którym się znalazła. Infrastrukturą, ubiorem ludzi wokół, chodnikiem, tymi dziwnymi wehikułami i światłami...
-Tak wysokie budowle widziałam tylko i wyłącznie z Soul Society-Szepnęła gdy jej wzrok spoczął na wieżowcach. I zupełnie nie zwróciła uwagę na to, że właśnie przejechało przez nią auto. Ale Duch mogła się nieco przestraszyć.
-Tyle mnie ominęło... no nic... potrzebuję znaleźć mapę Japonii, i to dość szczegółową. Może orientujesz się tutaj co nieco? Chyba, że tak będziemy skakały aż w końcu trafimy do jakiegoś bardziej znanego Ci miejsca, hm?

Imię i nazwisko: Mizuki Saruwatari
Wzrost i waga: 1.60m 52 kg
Ekwipunek: Standard (6600 円)
Statystyki:
Siła: 5 Zręczność: 5 Zwinność: 5 Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 16 Psychika: 11 Reiatsu: 16 K. Reiatsu: 10
Umiejętności: Fot. Pamięć, Lider, Retoryka, Uroda, Pojętność, Wiedza
Wady: Słaby wzrok, klaustrofobia
PŻ: 50/50
PR: 160/160
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shadow

Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
8/60  (8/60)
Punkty Reiatsu:
25/42  (25/42)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Pią 22 Kwi 2011 - 16:31

Już od pierwszych chwil Duch chłonęła wszystko. Setki barw, noeny, ruch - wszystko tak odmienne od monotonnej pustyni.
- Soul So... - tętno podskoczyło, pazury chwyciły mocniej podłoże, a szczęki się zacisnęły. Duch zamknęła oczy i przygotowała się na ból... dużo bólu. Po kilku sekundach, gdy nic się nie stało, otworzyła jedno oko by przekonać się, że samochód pojechał dalej. Spróbowała się rozluźnić, ale i tak cofnęła się na jakąś wysepkę/chodnik by znów się nie przerazić.
- Byłaś w Soul Society? No i też dawno tu nie byłam, ale coś jest nie tak... ci ludzie i ich ubiory są... takie odmienne od tego miejsca, gdzie byłam ostatnio.
Przez chwilę przeszukiwała wspomnienia, ale bez efektu.
- Miejsca nie kojarzę, ale jeśli chcesz możemy poszukać tej całej mapy Japonii, przecież nam się nie spieszy. Ewentualnie jeśli będzie to bezowocne to wtedy możemy spróbować ponownie skoczyć...
"Czymkolwiek by ta Japonia nie była... może to z niej pochodzą Naukowcy? - Dodała w duchu.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Sob 23 Kwi 2011 - 14:32

-To przecież nie Soul Society...-Stwierdziła kładąc dłoń na masce pustej. Pogłaskała ją trochę by się uspokoiła, a potem rozejrzała dookoła.
-Najlepiej by było, gdybyśmy znalazły dość dobrze zorientowanego ducha. Może przy okazji dowiedziałabym się nieco o dzisiejszych obyczajach... chociaż...-Opuściła wzrok by przyjrzeć się Duchowi. W międzyczasie przejechał przez nią (Mimę) kolejny samochód, co jej jednak absolutnie nie przeszkadzało.
-Nie obraź się, ale nie sądzę, by w twoim towarzystwie zdołała z jakimkolwiek zamienić choćby i słowo. Mogłabyś się gdzieś zakamuflować czy schować? Oczywiście niedaleko mnie. Jest tutaj w końcu tyle miejsc by znaleźć sobie dobrą kryjówkę, i do tego jeszcze przy twoich zdolnościach... będzie to dla Ciebie jakimś problemem?-Zapytała, i zaraz po zakończeniu wypowiedzi leciutko się uśmiechnęła. Ponownie pogłaskała pustą, i w końcu zeszła z miejsca po którym jeździły te maszyny destrukcji.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shadow

Karta Postaci
Punkty Życia:
8/60  (8/60)
Punkty Reiatsu:
25/42  (25/42)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Sob 23 Kwi 2011 - 22:25

Odpłynął z niej stres po niespodziewanym ataku samochodu, gdy tylko poczuła dłoń towarzyszki na swojej masce.
Rozejrzała się w poszukiwaniu kryjówki, a najlepiej jakiś w miarę niskich dachów, po których mogłaby śledzić Mimę.
- A będę mogła po fa... - zamilkła i potrząsnęła łbem - nie ważne - dokończyła.
- Schowam się, nie przejmuj się. W końcu to jest coś co wychodzi mi najlepiej. Tylko znajdę dobre miejsce... - znów przejrzała możliwości.
- Masz zamiar odchodzić gdzieś daleko? Bo jeśli tak to powinnam mieć możliwość jakoś podążać za tobą... chyba, że mam po prostu schować się w którymś z tych zaułków... - Duch przekręciła pysk oczekując odpowiedzi.
"Mmm... Dusza... dawno nie jadłam żadnej... Nie! Nie, nie, nie! Panuj nad sobą! Co ona sobie pomyśli jak od tak rzucisz się na kogoś!? Ale z drugiej strony... niektóre były naprawdę smaczne... a do tego ten zapach... Dość!" - Znów energicznie potrząsnęła łbem i wróciła świadomością do oczekiwania.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ekkusu

Karta Postaci
Punkty Życia:
36/40  (36/40)
Punkty Reiatsu:
34/72  (34/72)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 26 Kwi 2011 - 11:58

-Zależy...-Zaczęła-Jeżeli znajdę w pobliżu jakiegoś ducha który wskaże mi w pobliżu miejsce gdzie mogłabym zdobyć mapę... rozumiesz, prawda?-Zapytała, i przelewitowała przez środek ulicy. Poszukiwania czas zacząć... nic nie mówiła jaki to ma być rodzaj kryjówki, więc skupiła się na poszukiwaniu niskich dachów. Troszkę ich było po lewej stronie ulicy, więc nie było aż takiego problemu. Przynajmniej na razie...
Nie trwało to aż tak długo (Chociaż Miliko powoli kończyły się dachy)i znalazła jakąś duszyczkę. Mężczyzna w średnim wieku z okularami na nosie i teczką pod pachą. Zaczęli rozmawiać, chociaż potencjalne źródło informacji było lekko mówiąc speszone. W czapce Mima była naprawdę wysoka. Dusza wskazała kierunek, wszystko wyglądało naprawdę ładnie... Miliko od niechcenia mlasnęła ogonem, co okazało się być naprawdę przydatne. Nawet zapach Mimy nie mógł tego kompletnie zagłuszyć. W pobliżu było albo sporo Shinigami, albo paru silnych, albo jeden o poziomie co najmniej porucznika. Mima zdawała się tego nie zauważać, ot, powędrowała ponownie w stronę centrum... acz już wcześniej udowodniła co potrafi.

Statystyki:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Shadow

Karta Postaci
Punkty Życia:
8/60  (8/60)
Punkty Reiatsu:
25/42  (25/42)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 26 Kwi 2011 - 15:48

Skacząc po dachach Duch koncentrowała swą uwagę na Mimie, zupełnie zapominając, że jest w obcym miejscu, gdzie może kryć się jakieś zagrożenie. Gdy wreszcie towarzyszka znalazła duszę Miliko przywarła do dachu. Starała się przylegać jak najbardziej do powierzchni by nie zostać spostrzeżoną i nie speszyć duszy. I choć maskowała Reiatsu jak i samą siebie - tak dla pewności - to istniała jeszcze jedna możliwość, która mogła zniweczyć całe przedsięwzięcie. Instynkt.

Wpatrywała się w twarz duszy. Oblizała się wręcz, gdy pomyślała jak dopada tego faceta. Ale jednocześnie zacisnęła pazury na dachu by się powstrzymać. Gdy rozmowa przeciągała się z powodu speszenie mężczyzny, Duch zaczynała cała drżeć. Ciągnęło ją by skoczyć i pochłonąć tę dusze. Tu nie chodziło o głód - przecież jadła niedawno. Istotą całego jej zachowania była świeżość sytuacji. Od dawna nie pochłonęła, ba! Nie powąchała duszy! Ponadto przez to wpatrywanie się instynkt łowcy dawał się jeszcze bardziej we znaki. Zacisnęła pazury mocniej i machnęła nerwowo ogonem. Zerwała kontakt wzrokowy i zaczęła przyglądać się neonom. Napięcie częściowo ustąpiło. Jednak niemal przegapiła moment odejścia Mimy. Już miała ruszyć za nią:

"Ale chociaż poczuć ten zapach..."

Tak więc mlasnęła, pozornie, od niechcenia językiem. Gdyby miała włosy, zapewne stanęłyby jej dęba. Nie chodziło, o sam fakt siły Shinigamich, którzy się tu gdzieś pałętali. Tylko o szok jaki wywarło na niej nagłe wrócenie do rzeczywistości. Nagle uświadomiła sobie, jak nieostrożna była. Nie rozglądała się w poszukiwaniu niebezpieczeństwa, nie sprawdzała zapachów, nic. Zapomniała całkowicie, że przecież istnieje świat poza Mimą i szalonym życiem miasta.

Z głowy wyleciał jej pomysł zjedzenia duszy. Teraz ważniejsze stało się bezpieczeństwo. Nie ruszając się, a jedynie pozwalając gałkom ocznym na szybkie ruchy, przejrzała najbliższe dachy i ulice.

"Lepiej założyć większą ich siłę. Najniebezpieczniejszym układem byłoby prawdopodobnie trzech bardzo silnych oficerów. Dwóch na Mimę, jeden szybko pozbył by się mnie, a następnie załatwiliby ją. Więc załóżmy, że szukam trzech Shinigamich. Nie. Bez ograniczeń. Może ich być więcej." - Podczas szybkiej analizy nadal sprawdza okolicę. Jeśli nic nie widzi to przystępuje powoli do dalszej części swych zamierzeń (jeśli widzi to robi to szybciej, by ostrzec towarzyszkę).

"Tak więc załóżmy, że Mima jest nieświadoma, bo zachowuje się bardzo spokojnie... Trzeba ją ostrzec..."

Duch powoli schodzi z dachów i próbuje dogonić Mimę lawirując miedzy samochodami i przechodniami (chyba, że możliwym jest pokonanie tej trasy po dachach). Jednocześnie ciągle obrzuca nerwowo spojrzeniem otoczenie, a zarazem sprawdza językiem zapachy. Skoro przebijał się przez zapach Mimy, to Duch podejrzewa, że będzie w stanie ustalić orientacyjnie kierunek.

"Ale chwilkę... Załóżmy, że ona o tym wie. Przecież wiedziała gdzie byłam ja. Mówiła też, że wszystko kontroluje, do tego wtedy też była tak spokojna. Przecież ona nie musi się obawiać. Nie jest Pustym. Jest... duchem? Tak duchem. Co mogą jej zrobić? Nic. Więc to ja powinnam troszczyć się o siebie, bo nie mają interesu by coś jej robić, ale za to by pozbyć się mnie jak najbardziej."

Jej myśli biegły jak szalone, przyspieszając z każdym metrem przybliżającym ją do Mimy.
"Ale nie... jeśli ona nie wie, a coś może jej grozić, bo przecież nie wiem czy Shinigami mają coś przeciw niej, to nigdy sobie tego nie wybaczę. Lepiej powiedzieć. Tak... lepiej powiedzieć... A może? Nie... powiem. Dobrze."

Tak więc przyspieszyła by dogonić towarzyszkę i w momencie, w którym znajdzie się w zasięgu zniżonego głosu, zagaduje:
- Mima... Też to czujesz? Ilu ich jest i jak silni są? Nie wiem czy powinnyśmy się tutaj włóczyć. Może lepiej przenieść się gdzieś, gdzie nie kręcą się Bogowie Śmierci? Ile czasu zajmie ci znalezienie tej mapy? Czy to aby nie zbyt niebezpieczne? Czy oni mogą chcieć coś ci zrobić? Masz na pieńku z nimi? Czy może jesteś neutralna? Mam się schować, bo tylko mi coś grozi czy może siedzieć przy tobie? - Duch zalała ją lawiną pytań. Było po niej widać, że jest podenerwowana. Jednocześnie jej wzrok błądził między twarzą Mimy, a dachami i zaułkami, jak i innymi potencjalnymi kryjówkami. Zarazem jej język ciągle wysuwał się by zebrać nowy trop, nawet wtedy, gdy znalazła się blisko towarzyszki, a jej zapach (o ile) dał radę zniwelować ślady Shinigamich.

[porozdzielałem trochę, bo było mało czytelne]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Misza

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Czw 16 Cze 2011 - 14:37

Wniosek to punkt, w którym nie masz już siły dalej myśleć <PRAWO MURPHY'EGO>
Powrót do góry Go down