IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Metropolia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:21

I to był błąd. Udało ci sie dotrzeć w jakieś bezpieczne miejsce w postaci 17 latka. Ciemby, cichy zaułek.
-Kim ty u diabła jestes?
Rozglądasz się, jednak nikogo nie widzisz. Nic tez nei wyczuwasz.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:23

-Nie jesteś w stanie powiedzieć? Dziwne… - odpowiadam, starając się zlokalizować źródło głosu. W razie jakiegokolwiek ataku, robię odskok. Powoli kieruję się w stronę wyjścia. Cały czas się rozglądam.

Jesteś moim podopiecznym? Pisz z sensem. Jeśli nie, szybko zginiesz, przez "przypadek". Chcesz u mnie grać? Wymagam logicznej i ciekwawej Historii. Im słabsza, tym słabszy zanpaktou/zdolność. Pamiętaj!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:27

W ostatniej chwili zrobiłeś odskok. Jednak to co cię zaatakowało cały czas tam pozostawało. Był to seele schneider, jednak nie wiedziałes jeszcze o tym. Pojawił sie i jego właściciel.
-Pierwszy raz widze pustego, który potrafi zmieniac się w człowieka.
mruknął. Był to ten sam quincy, który był na dachu budynku.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:28

-Miło mi. – odpowiadam mu.
-Co ty na to: ja dam ci spokój, odejdę z tej dzielnicy, i zapomnimy o całej sprawie? – dodaję, i staram się wyjść z tego zaułka.

Jesteś moim podopiecznym? Pisz z sensem. Jeśli nie, szybko zginiesz, przez "przypadek". Chcesz u mnie grać? Wymagam logicznej i ciekwawej Historii. Im słabsza, tym słabszy zanpaktou/zdolność. Pamiętaj!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:30

Posłał za tobą trzy strzały, tak że twoim jedynym wyjściem była ucieczka w górę. Gdy to zrobiłeś, po słał za tobą kolejną, wymierzoną w ciebie. Nie masz zbytnio jak ucieć.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:55

Znowu zwiększam swoją prędkość za pomocą reiatsu, o 6 punktów, i skacząc po ścianach, pnę się na dach, unikając ciosów.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 12:56

Jednak żadna strzała już nie poleciała. Dotarłeś na dach, a jego nigdzie nie widać.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 13:00

Staram się zachować czujność. Przeskakuję pomiędzy budynkami, aż w którymś wskakuję przez dach do środka, zmieniając się w 5-letnią dziewczynkę. Stamtąd udaję się na parter, do drzwi. Od wejścia do budynku, maskuję swoje reiatsu. Zanim wyjdę, zmieniam się w osobę podobną do tych, które widziałem w budynku. Wychodzę, i powoli udaję się do centrum miasta. Staram się wmieszać w tłum.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 13:02

Udało ci sie wmieszać w tłum. Co robisz dalej?
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 13:06

Maskując dalej reiatsu, staram się dojść na cmentarz, tam powinny być jakieś duchy.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 13:08

Doszłes na cmentarz, jednak żadnej duszy nie widzisz.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 13:13

Hmm… Dziwne. Udaję się do jakiegoś sklepu. Próbuję się zakraść na zaplecze, tak, by mnie nie widzieli(np. przewracam regał czy coś podobnego).

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 13:15

Niestety sie nie udało. zostałeś zatrzymany przez dość masywną osobę.
-Cz..cze...czemu to zro...zrobiłes?
wyjąkał.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 13:22

-Chodź, i mnie złap! – mówię mu wyrywając się nagle, i uciekając ze sklepu. Staram się go zwabić pod jakiś most.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 13:26

Goni cie. Ale mostu tutaj nie ma, ani nigdzie w pobliżu.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 13:30

Nagle staję, daję się przez niego złapać. Gdy mnie złapie, zmieniam się w hollowa, i prawą ręką trzymam go za bark, a lewą z całej rozcinam go, na poziomie klatki piersiowej.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 13:42

Rozciąłeś go. Szybko dopadłeś jego duszę i ją zjadłeś.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 13:46

Sprawnie go pożerając, zmieniam się znów w jakiegoś chłopaka, i mieszam się w tłumie. Staram się znaleźć jakiś bar, lub pub.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 13:55

TS
Dochodzisz do pubu, jednak postanawiasz poczekać pod wieczór. Koło 22 wchodzisz do pubu i widzisz 3 zalanych meżczyzn oraz barmana.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 13:59

Stawiam im po jeszcze kilka kieliszków, za ich własne pieniądze, które im wyciągam z ich kieszeni. Potem mówię barmanowi, że się nimi zajmę, i wyprowadzam ich za bar.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 14:05

- Nietrzeba. Mieszkaja tutaj.
odpowiedział. Niestety ci coś nie wyszło.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 14:10

-To nie było pytanie, to było stwierdzenie. – odpowiadam mu. Jeżeli coś się będzie czepiał, daję mu tubę w twarz, z dodatkowo wzmocnioną przez reiatsu siłą. Biorę ich za bar.
-Alkoholicy… Żal mi was. – mówię do nich, mimo tego że pewnie nie są świadomi. Każdemu po kolei skręcam kark, i zjadam ich. Potem, maskując reiatsu, szukam przejścia do Hueco Mundo.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 14:17

Miał coś przeciwko. Nie udało ci sie go uderzyć gdyż zgrabnie uniknał twojego ciosu. I wyszedł zza baru. Do pasa miał przypięte wakizashi.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 14:21

-Nie mam czasu na pierdoły, dziadku! – mówię mu, po czym zmieniam się w hollowa, i zabijam go, po czym zjadam jego duszę. Następnie, robie z tymi trzema to, co miałem zamiar zrobić, i szukam przejścia.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 14:25

Nie udało ci sie go zabić. Zblokował twój cios bez problemu, po czym błyskawicznie zadał ci ranę tuż koło maski.

-15 pż
-40 reiatsu za utzrymywanie ciała człowieka
+1 szybkość za calokształt
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 14:36

Hm! Odskakuję, i staram się zamiast bloków robić uniki. Jeżeli nie będzie wyjścia, blokuję dłonią w taki sposób, że ostrze(z resztą krótkie) wbije mi się w dłoń, wtedy zaciskam ją, łapiąc tego barmana za rękę, albo jak puści, to trzymam wakizashi. Jednocześnie drugą ręką robie pchnięcie, wprost w jego brzuch. W międzyczasie, staram się znaleźć jego słabe punkty(mam mózg nie? i dużo inta xD).

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 14:42

// ale piszesz jak idiota nie? czy nie? xP
Odskoczyłeś. jednak teraz stoicie tak bez ruchu. bo on nie ma zamiaru się ruszyć. a ty nie masz żadnego planu co do ataku.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 14:55

/A jak mam pisać, jak co chwile spotykam barmanów koksów i Quincich…/

Stoję, i się patrzę. Po chwili, znienacka, staram się robić szybkie cięcia pazurami. Gdy tylko nadarzy się jakaś okazja, staram się złapać jakąkolwiek jego kończynę, i rzucić nim z całej siły o ziemię.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 15:08

// a czego ty ozekujesz? spokojnej przechadzki, bez żadnych komplikacji i niewiadomo jakiej uczty?

Unika twoich ciosów dosyć zgrabnie. Natomiast ty co chwili o cos uderzać. A to stół, a to barek. Oczywiście zostało to zniszczone. Co jakis czas wykonuje szybki blok swoim wakizashi, przez co nie masz okazji go dobrze złapać.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Metropolia   Wto 30 Gru 2008 - 15:13

/Zazwyczaj tak jest xD Conajmniej w bleachu ^^ Ale koniec tej postowej dyskusji/

Wbijam pięści w sufit, i staram się go zawalić. Jeśli się nie uda, to odłamuję(?) kawałek, i rzucam nim w barmana, i zaraz potem się na niego rzucam.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Metropolia   Today at 15:23

Powrót do góry Go down

Metropolia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next