IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Domek Arcueid'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 15:03

Mały domek parterowy. Dwa średniej wielkości pokoje, jeden mały. Łazienka pełna różnych kosmetyków, kuchnia największa w całym domu. W kuchni wysokiej jakości wyposażenie, w łazience też czysto. Natomiast w jednym z pokoi jest strasznie brudno. W domu mieszkają dwie osoby : kobieta 20-letnia i chłopak 17-letni. Siedzę na podłodzę w pokoju gościnnym i rozmawiam z właścicielką.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 15:11

No to rozmawiasz. Gadacie o różnych, nic nie wartych rzeczach.

Jesteś moim podopiecznym? Pisz z sensem. Jeśli nie, szybko zginiesz, przez "przypadek". Chcesz u mnie grać? Wymagam logicznej i ciekwawej Historii. Im słabsza, tym słabszy zanpaktou/zdolność. Pamiętaj!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 15:12

Po zakończeniu rozmowy wychodzę z domu popatrzeć czy za drzwiami dzieje się coś ciekawego.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 15:19

Za drzwiami nic nie ma. Wszystko jak zawsze, mieszkańcy chodzą rozmawiają.

Jesteś moim podopiecznym? Pisz z sensem. Jeśli nie, szybko zginiesz, przez "przypadek". Chcesz u mnie grać? Wymagam logicznej i ciekwawej Historii. Im słabsza, tym słabszy zanpaktou/zdolność. Pamiętaj!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 15:22

Skoro jest 9 rano przypominam sobie wczorajsze wydarzenia. O spotkaniu tajemniczej dziewczyny. Wracam do właścicielki i wypytuje ją o te wszystkie shinigami i hollowy.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 15:36

Babka ci mówi że nic nie wie, że ona tu tylko mieszka.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 15:39

Znowu wychodzę poszukać tego starca który dal mi ten ciężki sztylet i plecak. Szukam go żeby mu to oddać.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 15:42

Nie przypominasz sobie żadnego starca. Idziesz przed siebie, gdy nagle znalazłeś sie na polance, pełnej pustych.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 16:01

Zastanawiam się nad zaklęciem którego użyć ... Podchodzę trochę bliżej grupki pustych i zaczynam wymawiać celując w nich.
- Fala wynosi i pogrąża. Niebo przesłaniają burzowe chmury! Zapach wiatru który zaraz poczujesz! Zaklęcie destrukcyjne numer osiemnaście - Wielki Podmuch Wiatru! - po tych słowach atakuję pustych. W razie czego jestem przygotowany przyjąć moim zanpakutou ich ataki.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 16:04

Hollowy lekko się przesunęły. Patrzą się na ciebie i stoją jak kołki.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 16:49

- Na co się patrzycie !? Chcecie walki ? Proszę bardzo ... - wyjmuję zana i atakuję nim od góry pustego który jest najbliżej. Następnie przygotowuje się do bloku.
- Hmm czego teraz mam użyć ? Jeżeli będą takie upierdliwe to będę musiał użyć tego ... - szepczę
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 17:26

Przecinasz pierwszemu maskę, drugiemu też. Rzucają się na ciebie.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 17:47

Cholera ... Robię unik.

Jeżeli się udał:
Atakuję te dwa hollowy od tyłu celując w tył głowy swoim zanem.

Jeżeli nie:
Po upadku na ziemię powoli się podnoszę i trzymam zana w pozycji obronnej.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 18:31

Pozabijałeś wszystkich.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 18:40

Po ciężkiej walce i stracie reiatsu wracam do domu coś przekąsić. Po drodze poleruje swój zanpaktou o strój.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 19:56

Masz teraz ładny błyszczący sztylecik(trochę przyduży, ale to nic). Zjadłeś coś w domu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 20:06

Po zjedzeniu, poszedłem się wykapać. Woda była lodowata więc kąpiel nie była zbyt przyjemna. Po skończeniu wziąłem zana schowałem do pochwy i ruszyłem w drogę szukać przygód( Wyszedłem z domu ).
- Dobra czas na kolejne polowanie na pustych ! Yyy ... Chociaż to wolałbym się dowiedzieć gdzie mogę spotkać innych bogów śmierci ale skoro nikt się mnie nie czepia, że chodzę w tej szacie to nic nie szkodzi. - po tych słowach ruszyłem gdzieś poza miasto poszukać czegoś do zabicia.
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Wto 30 Gru 2008 - 21:31

Nic nie znalazłeś, zastała cię noc.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Domek Arcueid'a   Today at 7:49

Powrót do góry Go down

Domek Arcueid'a
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1