IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Nocna bieżnia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Nocna bieżnia   Sro 31 Gru 2008 - 11:14

Plac treningowy. Plac treningowy z bieżnią wysypaną drobnym piachem utrudniającym bieganie. po bokach bieżnie jest żwir, przez co wiadomo kiedy należy skręcić. Bieżnia ma kształt spłaszczonego owala. Bieżnia jest tak zrobiona, do treningów nocnych, kiedy nei za wiele widać, jednak ja nigdy nic nie widze, wiec...

Przyhodzę i sie rozgrzewam, krótkimi ćwiczeniami. Jakies przysiady, pompki, a także parę ćwiczeń rozciagających. Głównie nogi, gdyż zamierzam biegać. Po tej krótkiej, półgodzinnej rozgrzewce, nakładam ciężarki zarówno na ręce jak i na nogi, a także koszulkę ćwiczebną. Cały ekwipunek waży około 50kg. Tak wyposażony zaczynam biegać po bieżni. Po przebiegnięciu 5 kółek, następne 1 kółko biegne najszybciej jak tylko mogę. Co 60 kółek robie obrót, przez co zmieniam kierunek biegu. Raz jest zgodny z kirunkeim wskazówek zegara, a raz przeciwny. Taki oto trening pozwala mi na ćwiczenie nie tylko wytrzymałości i siły, ale i szybkosći. A dzięki prawidłowemu rozłożeniu wysiłku można biegać tak prawie bez końca. Co jakiś czas robię przerwe, dla odpoczynku i ewentualnej zmiany ciężarków, na większe. Oczywiście bez przesady z wagą tych ciężarków.
Powrót do góry Go down
Fumiko

Oddział : Dywizjon 6

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 31 Gru 2008 - 11:17

Po trzech kółkach z takim obciążeniem już nie mogłeś. Bieżnia liczy sobie z 300m na okrążenie.

Czynność
- Wypowiedź
(Dodatkowa informacja xD )
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 31 Gru 2008 - 11:22

No cóż. Bywa i tak. Siadłem dla odpoczynku i zdjąłem ciężarki. Musiałem odpocząć. Gdy już byłem na siłach, to jest po odpoczynku, wstałem i zaczalem bieg bez ciężarków. Z postanowieniem takich zasad jak wcześniej.
Powrót do góry Go down
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 31 Gru 2008 - 11:24

Biegasz. xD

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 31 Gru 2008 - 11:27

biegam dalej
Powrót do góry Go down
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 31 Gru 2008 - 11:30

Pobiegałeś pare minut, i znowu dychasz.

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 31 Gru 2008 - 11:32

po kolejnym odpoczynku znowu zaczynam bieg. I takk w kółko.
Powrót do góry Go down
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 31 Gru 2008 - 11:33

Jest już pora obiadowa. Ciągle jesteś na bieżni.

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 31 Gru 2008 - 11:34

i ciągle begam. Jak będe głodny to zjem to co sobie przygotowałem. po ewentualnym obiedzie odpoczynek i znowu biegam.
Powrót do góry Go down
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 31 Gru 2008 - 11:38

Biegałeś, zjadłeś i biegasz.

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 31 Gru 2008 - 11:42

Biegam dalej. Co jakiś czas robiąc przerwy.
Powrót do góry Go down
Fumiko

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 31 Gru 2008 - 11:49

Zmachałeś się. Jedzenie się skończyło. Zbliża sie wieczór.

Czynność
- Wypowiedź
- Fumi x3
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 31 Gru 2008 - 11:51

// a ja bede uparty
wracam do domku
Powrót do góry Go down
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Pon 3 Sie 2009 - 16:40

Yuuki, Tenshi

Cała czwórka udała się na miejsce gdzie czekał na was oficer XIII oddziału, Yuuki od razu poznała Minoriego, który jak was zobaczył przywitał się:
- Witaj Morimoto-san. Jestem tu by przejąć twoją drużynę.

Nim Yuuki coś odpowiedziała Minori podał jej papiery od kapitana, w których było potwierdzenie słów Minoriego. Decyzja miała być podyktowana tym, że Yuuki obecnie nie może pełnić taki obowiązków a to dlatego że przyszły najnowsze badania medyczne, które zostały wykonane jeszcze w szpitalu. Wyszło na nich, że Yuuki...

spodziewa się dziecka. Kenji i Yoriko byli mocno zaskoczeni.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Pon 3 Sie 2009 - 18:26

Byłam w szoku, kilka razy przeczytałam ową informację czyli że jestem w ciąży. Uśmiechnęłam się do siebie, zrobiło mi się gorąco i powoli poczułam przypływ szczęścia. Spojrzałam się na pozostałych już rozpromieniona i szczęśliwa. Z przypływu euforii zbytnio nie wiedziałam co teraz zrobić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Izdurbal Tenshi

Oddział : Dywizjon 12 (technologiczny)
Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Pon 3 Sie 2009 - 19:57

Izdurbal zaś najnormalniej w świecie ziewnął głośno zamykając oczy. Nie bardzo go obchodziły ciąże czy coś takiego. Oczy uchylił lekko jedynie po to by przyjrzeć się nowemu dowódcy oddziału. W końcu nie wiadomo było czego można się spodziewać po całkiem nowym człowieku. Nie znał go, nigdy nie widział. Oczywiście swoim zwyczajem w cale się nie przywitał, nie licząc może lekkiego skinienia głowy.

- No to spadaj Babciu... zajmij się jedzeniem dziwnych rzeczy czy co tam innego robią kobiety w ciąży - Tenshi niemal warknął marudnym głosem. Wyraźnie nie chciał pokazać iż zmiana nauczyciela to dobra sprawa. Jego przemyślenia były jednak zupełnie inne. Zwyczajnie nienawidził pożegnań. W sumie jeszcze nigdy nie był do nich zmuszony. Jakimś dziwnym trafem zwyczajnie tracił możliwość kontaktu ze wszelakimi znajomymi, co ogólnie uznawał za całkiem przydatną rzecz. Oszczędzało mi to smutnych scen i takich tam pierdół.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Pon 3 Sie 2009 - 20:14

Patrząc na różne reakcje Minori zdawał się nie być specjalnie poruszony:
- Jesteś oficerem więc pełnisz pewne role, jednak w tej kwestii również nasz kapitan znalazł wyjście, zastąpi cię Kaichi Arutsuki. Z powodu znacznej poprawy zdrowia jest zdolny do służby, co prawda nie na III oficera, ale jako osoba zastępująca Cię w obowiązkach wystarczy.

Minori spojrzał na uczniów:
- Nazywam się Hiroku Minori, jestem VI oficerem XIII oddziału Gotei, miło mi was poznać - choć jego ton zdawał się być kompletnie obojętny - od dziś to ja jestem waszym mentorem i zaczynamy od razu. Pozwolisz Morimoto-san, że się już wybierzemy, może chcesz powiedzieć swoim podopiecznym?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Pon 3 Sie 2009 - 21:02

Spojrzałam się na Yoriko, Kenjiego i Tenshiego i się uśmiechnęłam:
Dajcie z siebie wszystko... powiedziałam
Po tych słowach zaczęłam iść w stronę domu i gdy mijałam Tenshiego powiedziałam złośliwie:
Ciebie też to dotyczy...
Puknęłam go lekko w głowę po czym powolnym krokiem zaczęłam iść do domu rozmyślając przy tym co się właśnie wydarzyło i co się wydarzy: jak zareaguje Kaichi, jak będzie przebiegać ciąża i poród itp.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Pon 3 Sie 2009 - 22:09

- Jasne... wszystko dotyczy mnie... - Chłopak roztarł stuknięte miejsce, jakby Yuuki miała mu zrobić guza tym lekkim uderzeniem. Później spojrzał po raz kolejny na nowego "mentora". Coraz mniej podobał mu się ten człowiek, o ile oczywiście shinigami można określić mianem człowieka. Nawet Iz nie silił się na obojętność, w końcu obojętność to najgorsze na co można trafić. Z nienawiścią czy wrogością przynajmniej wiadomo co robić, natomiast brak uczuć pozostawia w niepewności.

- Coś nie podoba mi się to "zaczynanie od razu" - Westchnął cicho Tenshi spoglądając na swoich towarzyszy z drużyny. Ciekaw był ich reakcji na nowego nauczyciela, choć oczywiście sam po sobie nie okazał nawet odrobiny ciekawości wciąż nakrywając twarz maską kompletnego znudzenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Wto 4 Sie 2009 - 10:50

Yuuki udała się swojej posiadłości(piszemy w posiadłość Arutsuki), natomiast Minori kazał iść za wami. Yoriko zapytała się:
- A więc co będziemy robić, Sensei?
- Idziemy do Rukongai. Dostałem misję sprawdzenia pewnego miejsca.
- Czy to trochę zbyt niebezpieczne?
- zapytała Yoriko - w końcu w Rukongai jest sporo band kryminalistów, a nawet Puści wychodzą.
- I co w związku z tym? Praca shinigami jest niebezpieczna. Chyba wiedzieliście o tym jak tu składaliście papiery?

Powoli wychodziliście z Seiretei i zmierzaliście w stronę lasu: http://bleach.iowoi.org/pustkowia-f35/las-t654.htm
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 9 Gru 2009 - 15:25

Inahara najspokojniej w świecie trenował biegając po bieżni. Chyba nie zauważył jeszcze dziewczyny, albo też nie przerwał ćwiczeń z jakiegoś innego powodu. Na oczach Kamys zrobił 4 okrążenia i wciąż wydawał się być całkowicie świeży i wypoczęty.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 9 Gru 2009 - 15:42

Dziewczyna zastanawiała się czy ma klnąc, czy biec za sensiem, czy też czekać... Sama nie wiedziała co ma dokładnie powiedzieć, wiedziała tylko że głupi miecz ją irytował. Nie chciało się jej cały czas nosić szabli opartej na prawym ramieniu, przyda się zakupić w przyszłości coś na ten brzydki i niedobry miecz.

Odetchnęła cicho, odłożyła swoją broń na ziemi tuż przy bieżni, karwasz jak na razie zostawiła, na ręce... Nie czekając zbyt długo sama wzięła się za bieganie, bo czemu by nie ? W końcu i tak chwiała trenować aby spotkać się kiedyś znów z wojownikiem na arenie - zamierzała być wtedy silniejsza aniżeli teraz... Tylko pytanie ile da rade wybiegać.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 9 Gru 2009 - 16:06

Dziewczyna była ranna i zmęczona, a do tego głodna. Bieganie nie było więc wymarzoną czynnością. Dziewczyna powinna pluć sobie w brodę że zwyczajnie nie położyła się na bieżni, w końcu i tak osiągnęła by ten sam efekt - sensei zaczepił ją gdy już miał ją zdublować. Nie zatrzymał się jednak, przeszedł jedynie do powolnego truchtu przywodzącego na myśl słowo "ciapcianie" a nie bieganie.

- No co jest młoda hm? - Nauczyciel uśmiechnął się lekko patrząc na to jak Kamys męczy się z bieganiem. W końcu nie szło jej najlepiej, a uszkodzone części ciała bolały coraz mocniej.

Szabla, która dziewczyna zostawiła wcześniej na ziemi, zawisła spokojnie na jej plecach przytrzymywana zaczepami przytwierdzonymi chyba na stałe do kimona. Dobycie jej zapewne odbywać by się miało poprzez pociągniecie do góry.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 9 Gru 2009 - 17:16

Młódka nie dawała już rady, zerknęła za odbiegającym nauczycielem - jeść... - wymruczała tylko, po czym to wywaliła się przed siebie jak długa, leżała rozpłaszczona na brzuchu, ręce miała rozłożone lekko ba boki, nogi również, twarz ułożyła na boku i dyszała. Kojarzyła się teraz raczej z zimnym, głodnym trupem aniżeli żywą istotą nierozumną.

Uznała że nie był to najlepszy pomysł w jej wykonaniu, w sumie to jeden najgorszych... Tak to się dzieje kiedy myśli się że jest się fajnym. - Nawet teraz nie mogę się od Ciebie odczepić.. ? - jęknęła chyba znów do miecza.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 9 Gru 2009 - 17:46

- Ummm... przepraszam? - Mito wyraźnie uznał iż słowa skierowane były w jego stronę, a nie do miecza. Oczywiście zdziwił się nieco, Kamys w końcu chyba sama tutaj przyszła pewnie po to by z nim pogadać. W końcu w takim stanie się nie ćwiczy. Dodatkowo zerknął na szablę na jej plecach i uniósł nieco brwi. Pewnie domyślał się co się stało.

Po krótkiej chwili postanowił podnieść dziewczynę i dotaszczyć ją na brzeg bieżni, a następnie oprzeć plecami o jedno z drzewek. W końcu trudno gadać z kimś kogo twarz wciśnięta jest w ziemię. Westchnął przy tym cicho wyraźnie nieco zakłopotany całą sytuacją.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 9 Gru 2009 - 20:55

Dziewczyna była głodna i przede wszystkim właśnie to dało się usłyszeć - z brzucha jej bowiem dochodziły miażdżące dźwięki przerażającej pustki. Raczej nie protestowała jeśli chodzi o taszczenie, ba nawet sama chciała zejść z bieżni bo tam nie wygodnie się leżało.

Zerknęła na Mito unosząc lekko brwi - W sumie nie chciałam przeszkadzać... Ale ten no miecz który mi dał Sensei - Przerwała na chwilę aby spojrzeć za siebie na klingę, a potem wskazać wolną dłonią na karwasz - Zaczął doi mnie gadać, i zrobił się nie poręczny... A dodatku w mojej głowie siedzi jakiś zboczeniec bez koszulki ! I marudzi do mnie... - Mruknęła z nieukrywanym wyrzutem, w końcu trzeba się było komuś poskarżyć na zboczeńców bez koszulki... - I... I nie wiem co mam z nim robić...

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 9 Gru 2009 - 21:58

- Aaa no tak, jak ma na imię? - Mito uśmiechnął się miło i przysiadł na ziemi również opierając się o pień drzewa, jednakże innego niż to przy którym uprzednio ułożył Kamys. Westchnął przy tym cicho i zaczął się rozglądać. Oczywiście nieopodal, pod jednym z drzew, znalazł swoją torbę. Niewielki bagaż mieścił w sobie pudełko na jedzenie, obecnie wypełnione prostym acz pożywnym posiłkiem smarczącym na dwa śniadania normalnej osoby. Podsunął owo pudełko w pobliże Kamys, by ta mogła się poczęstować (zjeść całość wraz z opakowaniem).
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 9 Gru 2009 - 22:22

- On... ? - Kamys zaczęła się zastanawiać, co jej mówił ten czerwony Pan kiedy się przedstawiał... Powiedział "nie zapomnij", ale czego ? Chyba imienia, jakie on było ? Zastanowiła się nad tym przez chwilę by w końcu rzec - On mówił że nazywa się Hiakki... I chodzi mi z gołą klatą... - Cóż dziewczyna komuś poskarżyć się musiała, a że nikogo niemal nie znała to czemu nie poskarżyć sie nauczycielowi który szkolił ją przez dwa lata, i który w zasadzie dał jej tą dziwną katanę.

Przestała jednak myśleć nad tym co było i co aktualnie ją trapiło gdy dostrzega pojemnik z posiłkiem. Jej troski minęły szybko, w zasadzie niemal rzuciła się na pojemnik i nauczyciela, aby złapać to pierwsze w lewice (skrzywiła się lekko bo zabolało), i zacząć pochłaniać za pomocą prawicy... Znów zachowywała się jak biedne dziecko które rok nie widziało żarcia. Ale co poradzić ? Kamys już właśnie taka była - Nie ! nie była biednym dzieckiem które nie widziało rok żarcia, ona była po prosty głodna, niemal wiecznie głodna.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Izdurbal Tenshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
89/100  (89/100)
Punkty Reiatsu:
161/168  (161/168)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 9 Gru 2009 - 22:47

Mito znał dobrze zwyczaje Kamys, a przynajmniej na tyle dobrze by wiedzieć, że z mówieniem należy poczekać do chwili gdy dziewczyna przestanie jeść. W trakcie pożywiania się zwyczajnie nie słuchała, a po co komu było mówić do osoby która go nie słucha. Odezwał się więc już gdy jego dzisiejsza kolacja została pożarta. - Zapewne puściłaś koło uszu to co mówili wykładowcy... i w sumie ja też. No, w każdym razie, każdy miecz shinigami nazywany jest Zanpakutou. Każda taka broń jest unikatowa. Łączy się z duszą właściciela i jest przekaźnikiem jej fragmentu. Ów fragment w twoim przypadku chodzi z gołą klatą i jest czerwony, zaś jego imię to Hiaki.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 9 Gru 2009 - 23:11

Odetchnęła cicho po jedzeniu, odłożyła przed siebie pusty pojemnik na jezdnie, po czym to wytarła twarz w rękaw. Milczała, nie miała zamiaru kłamać żywe oczy nauczycielowi, bo faktycznie nie słuchała... Ale to chyba była norma. Na sam koniec uniosła szerzej brwi, i westchnęła cicho najpewniej nie miło zaskoczona. Jej przekaźnik duszy chodził pół nagi... Wcale się jej to nie podobało. Oczywiście można pominąć fakt że Kamys wciąż nie wierzyła w istnienie jako takiej duszy.

Co poradzić.. Młódka nie potrafiła się przyczaić do świata, na całe szczęście akceptowała to co ją otaczało - inaczej mogła by się już załamać. Podrapała się prawicą po głowie, zamyśliła i skrzywiła lekko, chwile później zerknęła na Mito, uznała że nie ma co go dłużej męczyć własną obecnością - Uhhh.. Przperaszam - Wymruczała, oparła się swoją lewicą o podłoże, później o drzewo, wstała powoli - Dziękuje... I dowidzenia ? - skłoniła się mu lekko po czym to ruszyła do wyjścia z bieżni... Noo nie wyszła na tym źle, dostał żarcie. Teraz musiała pomyśleć co dalej... Wcale się jej to wszytko nie podobało.

Sama postanowiłą że chce nawiedzić jeszcze sale kidou, o ile tak owa była pusta.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Today at 13:50

Powrót do góry Go down

Nocna bieżnia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next