IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Nocna bieżnia

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4
AutorWiadomość
Hanari Ryoko

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Nie 4 Lip 2010 - 11:57

Odwróciłem się delikatnie jak kątem oka dostrzegłem dziewczynę z którą chciałem porozmawiać. Spojrzałem na uśmiech senseia i dodałem.

-Przepraszam mistrzu musze coś załatwić i dziękuję za lekcje.

Ukłoniłem się na tyle ile umiałem i mimo bólu i odczuwalnego zmęczenia ruszyłem w za dziewczyną. Nie wiem czy mnie zauważyła lecz zmierzałem za nią a gdy wiedziałem że ją nie dogonię zawołałem tak by usłyszała.

-Zaczekaj chwilę chciałbym porozmawiać.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Pon 5 Lip 2010 - 23:04

Dziewczyna zerknęła na Ciebie unosząc lekko brwi, wyglądała na co najmniej trochę zdziwioną, i jak by lekko zniesmaczoną. Stanęła jednak w miejscu, zaś jej twarz wyrażała coś na kształt dosyć obojętnej maski, w oczach jednak widziałeś niepokój - No... Czekam - odparła stojąc w miejscu. W miedzy czasie mignął Ci gdzieś Mito który właśnie ruszył do akademii.
Dziewczyna stała w miejscu, cóż zapewne sporo będzie zależało od tej rozmowy.

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hanari Ryoko

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Wto 6 Lip 2010 - 21:14

Zatrzymała się miałem szczęście lecz nie wydawał się zachwycona. Stałem przed nią i zacząłem rozmowę.

-Youriko tak bardzo mi głupio za tamte zachowanie..

Opuściłem głowę w dół i ciągnąłem.

-Tak bardzo chciałem już wcześniej cię przeprosić.. zachowałem się jak głupie dziecko.
Zrozumie jeśli nie mi nie wybaczysz bo to było karygodne wobec ciebie a jeszcze ty byłaś taka miła dla mnie a ja..

Wtedy zamilkłem i stałem z opuszczoną głową. Wstydziłem się tego co zrobiłem i zastawiałem się jak mogłem do tego dopuścić. Ona była taka miła dla mnie obdarowała mnie swym uśmiechem a ja.. jak ostatni baran postąpiłem. Może coś mnie opętało sam nie wiedziałem lecz teraz chciałem jej to powiedzieć po prostu musiałem. Każdy musi wypić to co ugotował nawet jak było aż tak gorzkie to musiał..

[mogłem się pomylić w imieniu więc wybacz)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Wto 13 Lip 2010 - 8:18

Dziewczyna patrzyła na Ciebie, i niestety nie można było uznać że wygląda na zadowoloną. Stała tak w miejscu i słuchała tego co mówisz ze skupieniem, była widać ciekawa co masz do powiedzenia. Kiedy już skończyłeś ona westchnęła cicho - Fakt to było głupie, wybaczę Ci, bo głupotą jest się gniewać o coś takiego tak długo... - Ton jej jednaj nie wskazywał na pełnie szczęścia. - A teraz idę, muszę iść coś załatwić - Westchnęła cicho, potem ruszyła dalej. Może nie rzuciła się na Ciebie aby Cie przytulić, ale przynajmniej przyznała że wybacza ci.
Tak oto zostałeś znów sam, cóż teraz mogłeś począć ?

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hanari Ryoko

Karta Postaci
Punkty Życia:
70/70  (70/70)
Punkty Reiatsu:
42/42  (42/42)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Wto 13 Lip 2010 - 14:41

Spoglądałem jak odchodzi w nieznanym mi kierunku. Miała coś do załatwienia lecz wybaczyła mi lecz była inną osobą niż ostatnio. Zawsze promieniowała uśmiechem a teraz nic. Rozejrzałem się do koła i widziałem jak uczniowie się rozchodzą. Postanowiłem udać się do domu na wypoczynek. Zabrałem me rzeczy i ruszyłem w stronę domu. Mój stan zdrowia się polepszał lecz nie na tyle by szaleć po mieście. Wolnym krokiem kierowałem się w stronę domostwa lecz starałem rozmyślać o tym wszystkim o się ostatnio działo a działo się dość sporo. Chciałem poznać dowódcę działu o którym wspominał sensei lecz nie mogłem od razu iść. Mogłem jedynie poczekać i pomarzyć do tego czasu. Tak więc droga mijała mi dość spokojnie i szybko.

ps. Kaczuszka
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Sro 14 Lip 2010 - 17:18

Postanowiłeś ruszyć do domu, droga mijała raczej powoli. Chłodny wiatr zaczął muskać twoją skórę i targać włosy. Był on całkiem przyjemny gdyż było dosyć ciepło i duszno. Dzisiejszy dzień był dosyć męczący, nareszcie jednak się kończył. Teraz przydało by Ci się w końcu wypocząć, zjeść coś i umyć się. Warto było by się jeszcze poduczyć... Przynajmniej to podpowiadał Ci zdrowy rozsądek.

W końcu dotarłeś na miejsce, w twoim mieszkanku nic się nie zmieniło, resztą tak jak i przed nim. Było jednak troszkę duszno, ale co to za problem otworzyć okna i wywietrzyć ? Tak czy owak w końcu miałeś trochę czasu.

http://bleach.iowoi.org/tereny-mieszkalne-f33/dom-ryoko-t1109.htm

kamys01
kamys02
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Nocna bieżnia   Today at 12:30

Powrót do góry Go down

Nocna bieżnia
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4