IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 18 Sty 2009 - 21:10

Zobaczyłeś niewielkie stoisko z różnymi rzeczami był tam również przewodnik po Karakurze z nalepką gdzie było napisane 20'-

Ostatnio zmieniony przez Akai Hi Kaeru dnia Nie 18 Sty 2009 - 21:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 18 Sty 2009 - 21:11

Wziął do ręki przewodnik , podszedł do sprzedawcy 20 ryo tak ? To poproszę
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 18 Sty 2009 - 21:14

Dałeś sprzedawcy 20 ryo i zabrałeś przewodnik ze sobą
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 18 Sty 2009 - 21:15

Zaczyna szukać w przewodniku jakichś barów , jeżeli takowe są w pobliżu to udaje się do baru o średnich kosztach .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 18 Sty 2009 - 21:16

To był przewodnik gdzie były opisane tylko najciekawsze miejsca w Karakurze nie było w nim niczego o barach
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 18 Sty 2009 - 21:17

Kuso Cicho zaklął chłopak i zaczął wzrokiem szukać jakiegoś baru , budki bądź czegokolwiek z jedzeniem .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 18 Sty 2009 - 21:23

Zobaczyłeś budkę z hot-dogami po 5 ryo za sztk . Jednak do Hot-dogów była kolejka złożona z 20 dzieciaków
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Pon 19 Sty 2009 - 11:10

Poszedł szukać dalej , miejsca gdzie nie ma takiej kolejki .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Pon 19 Sty 2009 - 14:30

Znalazłeś jedną budkę z Hamburgerami po 7 ryo gdzie stały 3 osoby
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Sro 21 Sty 2009 - 9:57

Kain stoi w kolejce i gdy tylko przychodzi jego kolej , kupuje 2 hamburgery z podwójnym mięsem , a jeżeli nie ma to 3 zwykłe .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Sro 21 Sty 2009 - 12:36

Została jedna osoba przed tobą już miałeś iść kupić jedzenie , jednak usłyszałeś za sobą kobiecy głos-mógłbyś mnie przepuści bo się spiszę-a ty nie mogłeś się jej oprzeć i ją przepuściłeś zaczęła składać zamówienie co trwało niemiłosiernie długo a ty już wychodziłeś z siebie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Sro 22 Kwi 2009 - 17:44

Po opanowaniu nagłego ataku bólu, który na wskroś przeszył jego ciało... Po odzyskaniu oddechu, powrotu do normalnych akcji serca, mężczyzna złapał się za ramię, jak by chcąc sprawdzić czy ból rozejdzie się raz jeszcze. Zaniepokoił się swoim stanem fizycznym, do tej pory nie miał takich problemów... Jeżeli tego typu sytuacja się powtórzy, będzie musiał zobaczyć się ze specjalistą. Nie zamierzał przedwcześnie kopnąć w kalendarz.
Odkaszlnął jeszcze parę razy i udał, że coś z siebie wykrztusza, chcąc dać do zrozumienia gapiom, że tylko się zakrztusił... Jak by musieli na kogokolwiek zwracać uwagę.
Pan Ukko zdecydował się poszukać paru szybkiej obsługi. Cosik przekąsi, jakiegoś hot doga lub hamburgera oraz w drodze domu wpadnie na chwilę do elektronicznego. Kupi sobie parę płytek drukowanych i parę elementów, żeby się nie nudził na wieczór.
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Sro 22 Kwi 2009 - 19:26

Twoim celem stał się jeden z barów sieci Mc Donald, gdzie natknąłeś się na jakąś promocję i udało Ci się przynajmniej napić czegoś za darmo. Cały posiłek był raczej mało zdrowy, ale na pewno dobrze zaspokajał głód, a i pragnienie Ci nie grozi (odlicz sobie 10 Ryo).

Twoim następnym celem był sklep elektroniczny. Szukałeś go dosyć długo i gdy w końcu trafił się jakiś porządniejszy, zegar wybił 17.00.
-Dzień dobry młodzieńcze- sklepikarz był średniego wzrostu mężczyzną w średnim wieku, około 40 lat, gęsty sumiasty wąs udziwniał jego wygląd, a fartuch leżał dosyć śmiesznie przez uwypuklenie spowodowane rozmiarem jego brzucha.
-Hmmm, młody i zdolny no proszę, a już przestawałem wierzyć w młodych ludzi- Sklepikarz słysząc twoje zamówienie zaklaskał w dłonie i z uśmiechem zaczął pokazywać Ci różne pod zespoły.
-To też nie??... hmm ładne wymagania- Zaczął ponownie grzebać pod stołem, nagle zatrzymał się, –Ale to Ci się na pewno spodoba- wyciągnął spod lady kilkanaście części, o których większość ludzi nie wiedziała by nic, zadowolony dokonałeś zakupu (odlicz sobie 30 Ryo i wykombinuj 4 przedmioty, jakie kupiłeś).

Dzień powoli zaczynał się kończyć, w sumie już się skończył, słońce już dawno zaszło za deszczowymi chmurami, możliwość, że będziesz cały mokry stawała się coraz bardziej pewna. Byłeś już niedaleko swego mieszkania, dochodziła godzina 19.00 gdy zaczęły spadać pierwsze krople. Właśnie przechodziłeś przez kolejną uliczkę, gdy ujrzałeś jakąś postać klęczącą na ziemi. Gdy przyjrzałeś się ujrzałeś młodą kobietę, trudno było Ci określić jej wiek, masz wrażenie, że kobieta płacze.

<-- wygląd kobiety

Pisz w temacie swojego mieszkania (szybko zmieniamy te tematy i dobrze hehe :])
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 26 Kwi 2009 - 20:20

(Powracamy!)

-Najwyraźniej... - Odparł. Uśmiech zszedł z oblicza mężczyzny, spoważniał. - Niedawno się tutaj przeprowadziłem. Nie chodziłem po sklepach z ciuchami i raczej nie zamierzałem... - Tutaj popatrzył na dziewczynę. - W sumie robię to dla Ciebie.
Wzruszył ramionami i nim odpowiedziała, pociągnął ją za sobą. Przejdą się po deptaku, to znajdzie się parę sklepów z firmowymi ciuchami. Taavetti miał tylko nadzieję, że nie będzie zbyt wymagająca i nie wpadnie w wir kupowania...
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 26 Kwi 2009 - 20:38

Ruszyliście w zakupowy szał, Na początku było zabawnie. Naoko przymierzała wiele ubrań, a w niektórych wyglądał przekomicznie. Po jakimś czasie jednak zaczynało Cie to nużyć, dziewczyna natomiast zdawała się dopiero rozkręcać.
-A to??. A może ta?- te pytania padały raz po raz.
W końcu udało wam się coś kupić, a potem poszło dosyć szybko. O dziwo Naoko okazała się w miarę oszczędna, bo wydała z twoją pomocą tylko 200ryo.

Dochodziła godzina 16:00 siedzieliście właśnie w jednym z fast food'ów i jedliście jakieś zestawy. (łącznie straciłeś 220ryo)
-Może ty też sobie coś kupisz co?- spojrzała na twoje ciuchy.
Gdy odpowiedziałeś jej, zadała drugie pytanie.
-Jesteś zadowolony ze swojej pracy?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 26 Kwi 2009 - 20:55

-Smacznego... - Burknął jedynie, gdy nareszcie mogli odpocząć i się najeść do syta.
Jedząc hamburgera z zamyśleniem wpatrywał się w Naoko. Stwierdził, że dziewczyna dobrze wygląda w nowych ciuchach i dobrze by było to powiedzieć. Po przełknięciu dużego kęsa, powiedział cicho:
-Hm. Ładnie wyglądasz w tych ubraniach. Pewno na długo starczą. - Żeby nie ciągnąć tego tematu, powrócił do jedzenia.
Przemilczał próbę wyciągnięcia go do jakiegoś sklepu. Dobrze się czuł w swoich ciuchach, dbał o nie i rzadko je zmieniał. Jak się pobrudzą to wyprać, a nie zmieniać je co dwa, trzy dni... Na cholerę? Na pytanie o pracę, popił colą i odpowiedział:
-Czy jestem zadowolony? Przypuszczam, że praca nie będzie taka ciężka... Za prostą naprawę samochodu dostałem, aż 400ryo, więc za przegląd/naprawę większej ilości wehikułów dostanę znacznie więcej... - Włożył do buzi frytka, po czym kontynuował. - Godziny pracy mnie nie przerażają. Jak dla mnie pora jest jak najbardziej odpowiednia. Cisza, spokój, a jak szybciej skończę robotę, to może wrócę do domu wcześniej... Zdrzemnę się, a później mamy czas dla siebie. Wszak nie wiem co będziesz robiła pod moją nieobecność, a nie przypuszczam, że będziesz grała w gry komputerowe. - Uśmiechnął się od ucha do ucha na samą myśl.
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Pon 27 Kwi 2009 - 16:01

Dochodziła powoli godzina 16: 20, tłum ludzi zwiększył się, bo większość właśnie skończyła swoją pracę i przyszła coś zjeść, ot taki dziwny tryb życia.
-Nie, raczej grać nie będę, ale spokojnie znajdę sobie jakieś zajęcie. Poza tym ja mam zamiar w nocy spać, skoro mogę- oparła się o stół.
-Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś praca dla mnie…- podniosła się ze stołu i wstała- chodźmy gdzieś…- poczekała na Ciebie i gdy ruszyliście do wyjścia kontynuowała zaczęty przez siebie temat – Zawsze marzyłam, że będę pracować w jakiejś miłej pracy, ale no cóż, brak mi studiów, a zaczęcie ich trochę kosztuje, przynajmniej tutaj- spojrzała na zegarek potem na Ciebie
-Wiesz, co… chodźmy do twojego mieszkania, już po czwartej, a Ty musisz zjeść jeszcze kolację i przygotować się, w końcu chcesz chyba zrobić wrażenie na tym starym pierniku.

Jeśli zgadzasz się z dziewczyną, to pisz w temacie ze swoim mieszkaniem, jeśli nie, to pisz tutaj.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 14 Cze 2009 - 14:53

Szłam tak za Minorim na wskazane miejsce milcząc... myślami byłam jeszcze podczas poprzedniej walki kiedy to w końcu udało mi się uwolnić swój zanpaktou...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Kitsune

Oddział : Dywizjon 10
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 14 Cze 2009 - 15:37

W końcu doszliście na miejsce, było dość ludzi co nie pomagało wam jeżeli spotkacie Pustych. Weszliście na dach Centrum Handlowego i uważnie obserwowaliście co się dzieje dookoła. Nagle Minori wypalił:

- stało się coś? Wyglądasz na strasznie zamyśloną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 14 Cze 2009 - 15:41

Uśmiechnęłam się do niego i powiedziałam:
Niee... nic się nie stało... po prostu rozmyślam nad poprzednią walką...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 14 Cze 2009 - 15:44

Jego wyraz się nie zmienił, a duże zielone oczy nadal wpatrywały się w Ciebie niemal nachalnie:

- podejrzewam, że walka była trudna. Właściwie to czując reiatsu jakim emanowała tamta kreatura nie byłem pewien czy zdążę ci pomóc i nie powiem, trochę mnie zaskoczyłaś. Znów miałaś skok reiatsu jak ostatnio?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 14 Cze 2009 - 15:48

Kiwnęłam tylko głową na znak że miałam skok reiatsu po czym powiedziałam:
Taak, walka była trudna... dla mnie bardzo... już w pewnym momencie myślałam że będzie po mnie...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 14 Cze 2009 - 15:58

Nie zmieniając nic w sobie odrzekł spokojnie:

- Rozumiem, mimo to jesteś bardzo mocna, niedawno skończyłaś Akademię a pewnie niedługo dostaniesz awans na oficera. W sumie ja również do...

Nie dokończył, gdyż za wami rozległ się dźwięk Garganty - przejścia Hollowów do świata żywych bądź do Hueco Mundo. Stanęliście w pozycji do walki i czekaliście, w końcu wyszły z niego trzy Hollowy, brama się zamknęła a jeden z nich rzekł:

- ooo widzę, że mamy komitet powitalny. Nas jest trzech, a was dwóch - to nudne, Wy dwaj- odrzekł do swoich towarzyszy - będzie z nimi walczyć, a ja pooglądam.

Co dziwne Hollowy się posłuchały i poszły na was, jeden na jednego. Przeciwnik Minoriego nie wyglądał groźnie, a jedynie miał duże gabaryty, wyglądał jak przerośnięta jaszczurka. Twój przeciwnik się przedstawił:

- Nazywam się Gozer, sądzę, że nawet shinigami chce wiedzieć kto go zje.

Po czym podleciał szybko i zamachnął się ogonem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 14 Cze 2009 - 16:05

Automatycznie odskoczyłam od niego gdy on zamachnął się ogonem... poprawiłam lekko włosy i powiedziałam w stronę pustego który mnie zaatakował:
Heh... A ja się nazywam Yuuki Morimoto z 13 Dywizjonu... sądzę, że nawet taki opryszczek jak Ty powinien wiedzieć kto go zniszczy... ostatnie słowa w pewnym sensie były podobne do jego słów...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 14 Cze 2009 - 16:10

Przeciwnik nic nie powiedział tylko szybko rzucił się na ciebie z krzykiem, skok był bardzo szybki i zdołałaś obronić się blokiem, następnie krótka wymiana uderzeń, ostatecznie odskoczyłaś czując lekką zadyszkę.

Pusty nie dał ci chwili na wytchnienie i znów zaatakował.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 14 Cze 2009 - 17:04

Widząc jak mnie atakuje wyciągnęłam jedną rękę przed siebie i powiedziałam szybko:
Owiń męża, nie pozwól oddychać, zaklęcie wiążące numer sześć - mumifikuj!
Miało go to unieruchomić... gdy mnie to się udaję z góry dobijam go i tym samym niszczę...
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 14 Cze 2009 - 18:54

Zaklęcie się udało, udało ci się go unieruchomić i pokonać. Widzisz, że Minori również po chwili skończył ze swoim. Został wam jeden, który właściwie wyglądał niemal jak człowiek tyle, że z maską:

- No nieźle, więcej dla mnie. Te śmiecie na nic i tak by mi się nie przydały, ze mną to co innego, sami zresztą zobaczycie.

Zaczął się zmieniać czemu towarzyszyła mu lekka, fioletowa poświata, ostatecznie przyjął inną formę, a jego reiatsu uległo zmianie:

Nie był on jakimś ogromnym Pustym, ale zdecydowanie miał tyle reiatsu, że mógłby nim obdarować takiego:

- a więc, zaczynamy?

Po czym błyskawicznie doskoczył do Ciebie, i chciał zaatakować, ale Minori wyszedł na przód i zablokował cios zanpaktou, na parę milimetrów przeciął mu zanpaktou:

- pośpiesz się! Krzyknął Minori.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 14 Cze 2009 - 19:05

Cholera... jest silny... pomyślałam i szybko odskoczyłam w górę... zamknęłam oczy i w myślach powiedziałam: Musisz mi znów pomóc... zacisnęłam rękojeść mocniej... otworzyłam oczy i wylądowałam znów na dachu... wyciągnęłam swój zanpaktou przed siebie i powiedziałam: "Zejdź Kusaryuu!"
Powrót do góry Go down
Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/110  (47/110)
Punkty Reiatsu:
60/260  (60/260)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 14 Cze 2009 - 19:11

Aktywowałaś swoje zanpaktou, tym razem było już spokojniej niż za pierwszym razem, choć i tak poczułaś przypływ energii, jakbyś była odświeżona.

Minori spojrzał się, wyraźnie zaskoczony, natomiast na obliczu Pustego pojawił się uśmiech:

- ooo, co my tutaj mamy, mała shinigami pokazała pazurki. Teraz przynajmniej będzie ciekawie.

Minori odskoczył i zaatakował, lecz pusty zaatakował go na płasko swoją ręką odrzucając go daleko:

- no, pokaż co potrafisz dziewczynko.

Wyskoczył wysoko kierując swe ostrza na Ciebie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Nie 14 Cze 2009 - 19:21

Co zrobić?? Znam tylko jeden atak swoim uwolnionym zanpaktou i to w dodatku przeciwnik musi być na ziemi... myślałam gorączkowo... czekałam jak mnie zaatakuje i go zablokuje... później jak będzie stał na dachu zrobię niski unik aby nie trafił mnie swoim ostrzem i próbuje go podciąć gdy mi się to udaję odskakuje z 3 metry od niego i tak jak poprzednio uderzam swój zanpaktou o dach robiąc owy atak z metalowymi ostrzami w linii prostej... mają go unieruchomić i tym samym również i zniszczyć...
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.   Today at 13:49

Powrót do góry Go down

Centrum: markety, deptaki i publiczne ubikacje.
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next