IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Obrzeża

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Korin

Oddział : Fraccion
Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Sob 16 Sty 2010 - 16:16

Kość z brzdękiem uderzyła o metal, gdy szpony Diablo naparły na ostrze katany. Osłabiony wojownik nie miał dość siły by przeciwstawić się energii ciosu i katana wirując szybko odleciała kilka ładnych metrów, po czym pionowo wbiła się w piasek boiska. "Samuraj" starał się jeszcze bronić, jednak jedyną odpowiedzią na jego starania był atak krwawego kaszlu...czyżby uszkodzone płuca? Pusty nie pozwolił mu się jednak wykaszleć...wbijając pazury i kły w ciało ofiary uciszył ją na zawsze. Krew zabitego chlusnęła do wnętrza gardła Diablo rozgrzewając je i wypełniając iście doskonałym, wzbudzającym prawdziwą ekstazę smakiem. Każdy kęs i każda wychłeptana kropla posoki zdawały się zmniejszać głośność piekielnego wizgu, który sprawiał Hollowowi tyle bólu...cóż za rozkosz! Spożywany posiłek miał jeszcze jedną zaletę-zdawał się wzmacniać mięśnie Pustego, utwardzać jego łuski oraz polepszać elastyczność ścięgien.
Gdy Diablo uniósł wreszcie głowę znad zaplamionych krwią resztek kimona hałas w jego głowie całkowicie zniknął. Dookoła panował niemały chaos, powietrze wypełniał jazgot syren oraz blask kogutów karetek i radiowozów, a już po chwili pierwsi policjanci poczęli wchodzić do wnętrza budynku. Nikt nie zdawał sobie sprawy ze śmierci obrońcy ich dusz, ani z obecności krwiożerczej bestii, która sprowadziła na niego zgubę.
-Żałośni głupcy...-Syknął ktoś za plecami Pustego.-Nic nie wiedzą...nic nie widzą...i bardzo dobrze, czyż nie?

<+10 do wszystkich statystyk fizycznych na okres 7 dni.>

Moja postać:
W formie normalnej
W formie Resurrection
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Sob 16 Sty 2010 - 17:32

Diablo przez dłuższą chwilę nie odpowiadał. Delektował się samą ciszą (wewnątrz głowy), którą w końcu dostał po takim wysiłku. Spojrzał się na wypatroszone kimono, w końcu jednak odwrócił opływające czerwoną cieczą, oblicze w stronę kolejnego przybysza. Kogo też znów kot przyniósł?..
Bez względu na kogo lub co ujrzy, nie siląc się na zbytne uprzejmości, spokojnym i opanowanym głosem, zadaje podstawowe pytanie.

- Kim, do cholery jesteś?

Odchodzi od zwłok i uważnie spogląda na rozmówcę.
Nie próbuje nawet wodzić wzrokiem za swoją wcześniejszą zdobyczą, która już najprawdopodobniej siedzi gdzieś w jakimś zakamarku daleko stąd.

<Arigato gozaimasu...>
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Nie 17 Sty 2010 - 17:31

Diablo może i mógłby spojrzeć na rozmówcę, istotą spoglądania było jednak wcześniejsze zauważenie celu obserwacji a oczy Hollowa nie zarejestrowały żadnej nowej postaci. O ile niezdolność dostrzeżenia źródła głosu mogła być wynikiem jakiś niezwykłych zdolności nieznanej istoty, to fakt, iż nie dało się wyczuć żadnego nowego zapachu był już znacznie bardziej zaskakujący. Niewidoczny stwór zachichotał piskliwym, nieprzyjemnym głosem, a jego rozbawienie było tak szczere, że aż obraźliwe.
-Jestem przyjacielem.-
Rzucił bezcielesny wciąż chichocząc.-Kimś, kto naprawdę chce Twojego dobra!
Oczywiście nieznajomy absolutnie nie brzmiał jak ktoś godny zaufania...ale czy w tych czasach ktokolwiek był go godzien?
Policjanci dookoła przeczesywali boisko i z niedowierzaniem spoglądali na wyryte szponami Diablo bruzdy oraz odciśnięte ślady jego łap. Jeden z mundurowych stanął tuż przy łapie stwora z otwartą gębą patrząc na miejsce, w którym znajdowała się jego lewa stopa.
-Tutaj!-Zachichotał bezcielesny głos.-Spójrz pod swoje łapy!
Gdyby Pusty zastosował się do rad rozmówcy i rzeczywiście zwrócił łeb w dół mógłby ujrzeć, swój własny, masywny cień-efekt radosnej pracy przygrzewającego słoneczka. Cień byłby w sumie całkiem zwyczajny, gdyby nie fakt, iż posiadał parę żarzących się na fioletowo ślepiów oraz dwa rządki wyszczerzonych w uśmiechu kłów.
-Widzisz mnie teraz?-Cień przekrzywił głowę.

Moja postać:
W formie normalnej
W formie Resurrection
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Nie 17 Sty 2010 - 17:57

Ślepia Diablo jeszcze parę razy zamykały się i otwierały, by upewnić się, że to nie żaden wymysł jego zmęczonej psychiki. A z resztą, czy to ważne?
Odruchowo przejechał ślepiami po okolicy, by upewnić się czy nikt nie widzi tej żenującej sytuacji, po czym podjął rozmowę z... cieniem.
-W- witaj... Jesteś moim cieniem, t-tak? - sama obecność policjantów - choć go oczywiście nie widzieli - mocno go wkurzała, a szczególnie przy tak dziwnej sytuacji. Ruszył więc dalej, będąc pewnym, że cień nie ma innego wyboru, jak naśladować jego ruchy i iść za nim. Po chwili, bardziej pewny siebie, kontynuował.

- Czego chcesz... cieniu?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pon 18 Sty 2010 - 13:52

Plama ciemności wydawała się pełzać niczym ameba nijak nie naśladując ruchów Diablo. Fioletowe oczy oraz pełna kłów paszcza przesuwały się po wszystkich możliwych płaszczyznach tworząc momentami iście niesamowite układy.
-Tak na początek chcę Ci poradzić byś brał dupę w troki.-Wysyczał Cień, którego oczy były właśnie rozdzielane przez pionowo ułożony pysk.-Ten którego pożarłeś prawie na pewno ma kumpli, z którymi nie chcesz się spotkać.
Ciemność miała w sumie rację i jej rada była niewątpliwie warta rozpatrzenia. W końcu, skoro jeden tylko wojownik mógł narobić Diablo tyle kłopotów, to co by się stało, gdyby napotkał ich pięcioro? Najlepszym pomysłem wydawało się ujście na jakieś pustkowia. Nie zmącona piekielnym hałasem pamięć Diablo szybko przywołała przed jego oczy obraz lasu, z którym niemalże stykało się osiedle, na którym urządził masakrę dzieci. Mógł też oczywiście szukać innych miejsc, w końcu nikt mu nie rozkazywał.
-Gdy już będziemy bezpieczni z radością podzielę się z Tobą pewnym sekretem.-Zarechotał Cień.

Moja postać:
W formie normalnej
W formie Resurrection
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Angelus

Karta Postaci
Punkty Życia:
1/1  (1/1)
Punkty Reiatsu:
1/1  (1/1)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pon 18 Sty 2010 - 14:34

Diablo odsapnął, po czym posłuchał rady nieposłusznego cienia.
Rzeczywiście, jedyne miejsce jakie znał, a gdzie mógł się w miarę zaszyć, to był las tuż koło feralnego osiedla, które miał niedawno przyjemność zwiedzić i posmakować.

Powoli, ociężale ruszył ku chwale... Biegł kreując sobie w głowie ścieżkę, która go tu zawiodła. Okrążając szkołę ruszył ku lasowi, mając na oku cienistą poczwarę.

I choć nieznośny chichot powoli irytował Pustego, to nie miał zbytniego wyboru, gdyż miał tyle pytań! Pytań, na które oczekiwał odpowiedzi, a które mógł uzyskać od tej dziwnej, chichoczącej istoty.
Z ciekawości zerknął pod siebie, by upewnić się czy jego własny cień jest na swoim miejscu...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Korin

Karta Postaci
Punkty Życia:
220/220  (220/220)
Punkty Reiatsu:
692/692  (692/692)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Sro 20 Sty 2010 - 14:06

Cień może i był dość osobliwy, ale jednak wciąż pozostawał przykuty do Diablo jak...no, jak cień. Istota zdawała się rozglądać i oceniać otoczenie, najpewniej upewniając się co do jego bezpieczeństwa. W pewnym momencie Pusty oraz jego nietypowy towarzysz dotarli do ukrytego w lesie strumyka...

<Dalej pisz w http://bleach.iowoi.org/obrzea-miasta-f58/las-przy-starym-strumyku-t953-30.htm >

Moja postać:
W formie normalnej
W formie Resurrection
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Oddział : Dywizjon 7
Mistrz Gry : Watanabe no Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 9:37

<Tesuki Yoshi>

... Oczom waszym ukazało się miasto. Ale nie były to zabudowania takie jak w Soul Society. Tutaj architektura była znacznie inna. Kamienne budynki, niektóre wysoko pnące się w górę, dziwne pojazdy poruszające się po ulicach, inaczej ubrani ludzie, słowem wszystko się różniło. Dla was było to coś nowego i trochę przerażającego.
Dostaliście komunikatory i każdej parze przydzielono inne miejsce. Tobie trafiły się Obrzeża. Jak sama nazwa mówiła był to kraniec miasta, gdzie domy były niemal wszystkie jednakowej wielkości, trochę przypominające te w Społeczeństwie oraz Rukongai. Było też spokojniej. I tak zostaliście we dwójkę w nieznanym wam mimo wszystko terenie, zdani na samych siebie.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/78  (47/78)
Punkty Reiatsu:
47/62  (47/62)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 12:32

Powoli szedł razem z swym kompanem jedno z bocznych ulic. Był podekscytowany, wkońcu miał przy sobie Zanpaktou, dzięki temu czuł się pewnie. Rozglądał się po okolicy, nie różniła się zbytnią od Rukongai. W końcu po chwili milczenia zapytał kompana Do jakiej chcesz iść dywizji? Troche był tego ciekaw, a to zawsze dobry początek na rozpoczęcie rozmowy.

(Przepraszam za błędy nadal jestem w szkole)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 13:51

Morisato Taki spojrzał na ciebie i wydał z siebie długie hmm. - W sumie nie wiem. Zdam się na to, co wskażą nauczyciele. Poza tym przed nami jeszcze ponad dwa lata. Mam zatem sporo czasu. - machnął ręką po czym on z kolei zapytał. - A ty już masz jakąś upatrzoną ?
Okolica wyglądała na spokojną, zapowiadał się zatem nudny dzień.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/78  (47/78)
Punkty Reiatsu:
47/62  (47/62)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 14:16

Po chwili zastanowienie powiedział ludzkiej w sumie to masz racje. Ja, chyba chciałbym trafić do VI oddziału.[/b] Znowu nastała cisza, denerwowało go to trochę. Okolica była nawet zbyt spokojna, ani jednej duszy w okolicy Wygląda na to że dzisiejszy dzień minie spokojnie, przydzielili nam spokojny rejon. Nie wiem jak ty ale ja troche żałuję gdyż chciałbym wypróbawać Zanpaktou Powiedział z nuto żalu w głosie, naprawdę liczył że napotkają jakieś trudności. Lecz dopiero teraz uświadomił sobie że jeszcze nigdy nie walczył z pustym.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 15:18

Chłopak zaśmiał się - Wiesz, lepiej nie żałować czegoś bo potem może się okazać, że będziemy tęsknić za tym spokojem. - uśmiechnął się. Wędrowaliście tak po uliczkach przez dobre dwie godziny, czasami mijany przez przechodniów, którzy was nie widzieli ani nie słyszeli.
W pewnym momencie ujrzeliście postać mężczyzny, który kręcił się dziwnie bez celu. Ma klatce piersiowej miał fragment łańcucha, zaś na ramionach i głowie krwawe ślady.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/78  (47/78)
Punkty Reiatsu:
47/62  (47/62)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 17:26

Po pewnym czasie natknęli się na dusze. Yoshi powoli podszedł do człowieka i zadał mu pytanie Czy wszystko wporządku? Czekająć na odpowiedz przygotowywał się do do wykonaniu Pogrzebu Duszy, gdyby nie było żadnych komplikacji, odsyła dusze do SS.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 17:45

Dusza spoglądała na was przerażonymi oczami. Nie wiedziała co się dzieje, niewiele też mówiła będąc chyba w zbytnim szoku. Wykonaliście Pogrzeb Duszy, a ułamek sekundy później powietrzem wstrząsnął złowieszczy ryk. Coś nadciągało.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/78  (47/78)
Punkty Reiatsu:
47/62  (47/62)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 18:17

No i wykrakałem Powiedział smętnie chłopak. Chwycił pewnie broń, teraz ma szanse sprawdzić czego nauczył się przez te 6 miesięcy. To zapewne Pusty choć nie jestem pewny, nigdy żadnego nie spotkałem Powiedział pewnym głosem do chłopaka, tak naprawdę tylko z teorii wiedział że podobne dźwięki wydają Hollowy. Był czujny i przygotowany do ataku jak również i do obrony. Zerknął tylko na chwilę na chłopaka i dalej rozglądał się wokoło wyczekując na przeciwnika.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 18:30

Istotnie wykrakałeś. W kierunku obrzeży miasta nadciągało coś sporego. Przemieściliście się kawałek, by być na trochę większym placu - wyglądało to na mały parking - i mogliście ujrzeć przeciwnika. Hollow miał dobre trzy metry wzrostu, biała maska poznaczona była na brzegach małymi szczerbami, w klatce piersiowej ziała sporej wielkości dziura. Jego pręgowane ręce miały najwyżej metr długości, zaś nogi uginały się kolanami w przeciwną stronę niż u człowieka. Wyglądał dość groteskowo. Spojrzał w waszym kierunku i wydał z siebie potężny, kolejny ryk, po czym ruszył na was zginając ręce w łokciach.
- Zawiruj powietrze ogniem z czeluści - zaklęcie destrukcyjne numer dziesięć - spal! - dał się słyszeć trochę drżący głos twego towarzysza. W kierunku hollowa pomknęło małe tornado ognia, uderzając w niego i parząc go. Co go jednak nie spowolniło.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/78  (47/78)
Punkty Reiatsu:
47/62  (47/62)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 18:39

Jednocześnie razem z chłopakiem zaczął wymawiać Chmury zatrute, niebiosa nieczyste. Zaklęcie destrukcyjne numer osiem - Padaj! Na razie starał utrzymać dystans po chwili wypowiedział Zaklęcie destrukcyjne numer jedenaście - Wiążąca Błyskawica! Gdy błyskawica pomknęła w kierunku Pustego ten najszybciej jak potrafił pobiegł za nią. Zanpaktuo trzymał nisko na wysokości pasa samemu biegnąc schylonym aby możliwie jak najlepiej wykonać wszelkie uniki. Gdy znalazł się przy ciele Hollowa wykonał poziome cięcie wzdłuż jego nóg i szybko wrócił na pozycje wyjściową. Stał obok chłopaka czekając na reakcje pustego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 18:53

Rzuciłeś pierwsze zaklęcie, po nim drugie i ruszyłeś biegiem na hollowa. Słyszałeś jeszcze inkantacje twojego towarzysza również rzucającego Wiążącą Błyskawicę. Nie doceniłeś jednak przeciwnika. Byłeś jeszcze dobre trzy metry od niego, gdy minęła cię jedna z jego pięści, druga zaś trafiła odsyłając do tyłu. Jakimś cudem zdołałeś utrzymać równowagę i dopiero teraz zauważyłeś, że jego ramiona wracają do poprzedniej długości. Tego nie przewidział żadne z was.

[-24 Reiatsu, - 16 PŻ]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/78  (47/78)
Punkty Reiatsu:
47/62  (47/62)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 19:00

Co to ma być?! Krzyknął do chłopaka, Jak mamy z tym czymś walczyć Obolały, cofnął się do chłopaka. Masz jakiś pomysł jakby go tu pokonać? Spytał zainteresowany, miał dużą nadzieje, że chłopak ma jakiś plan bo mu aktualnie nie przychodziło nic do głowy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 19:15

- Mo.. może go unieruchomić - jęknął i zaczął inkantację. Hollow zaś w tym czasie skrócił dystans do was dość znacznie - różnica wielkości po czym wydarzyły się dwie rzeczy jednocześnie.
- Łapo wynurzająca się z czeluści, złap go ! Zaklęcie destrukcyjne numer dziewięć - złap ! - wykrzyknął chłopak i dwie cieniste łapy opadły na cień hollowa zatrzymując go. Ułamek sekundy później w waszym kierunku pomknęły jego wydłużone łapy, trafiając was jednocześnie i odsyłając na ścianę domu za wami. Unieśliście się z trudem dość dobrze poobijani, ale mieliście sukces. Hollow nie ruszał się i bezmyślnie miotał nie mogąc zrobić kroku naprzód.

[-22PZ]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/78  (47/78)
Punkty Reiatsu:
47/62  (47/62)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 19:24

Szybko to nasza szansa Powiedział zmęczonym głosem chłopak Ty atakuje z lewej ja z prawej, celuj w maskę. Teraz! Gdy Yoshi to wykrzyczał oboje z maksymalną prędkością ruszyli na przeciwnika, byli przygotowani na unik w każdej chwili gdyby udało im się dotrzeć bezproblemowo Yoshi wyskakuje w górę i próbuję przeciąć maskę na pół. Chłopak ma nadzieje że jego towarzyszowi się udało.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 19:38

Ruszyliście biegiem, okrążając pustego z dwóch stron. Ten nie mógł się zdecydować za bardzo w którego was uderzyć co dało wam szansę się zbliżyć. Jakkolwiek wyskok w górę na trzy metry był poza waszym zasięgiem, to jego nogi były jak najbardziej dobrym celem. Choć nie obyło się bez bólu. Hollow w desperacji zaatakował was obu znów po tym jak go ugodziliście. Ciebie tylko musnął, zaś twój towarzysz oberwał tak, jak ty na początku i poleciał łukiem w kierunku ściany, spod której już się nie ruszył.
Wasze ciosy były skuteczne i potwór runął na twarz ciężko, krwawiąc z kilku ran. Ciągle jednak był żywy i próbował się podnieść by znów zaatakować.

[-12 PZ]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/78  (47/78)
Punkty Reiatsu:
47/62  (47/62)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 19:49

Zerknął na leżącego kompana. Miał nadzieje że nic mu nie jest. Lecz nie chciał tracić czasu szybko dostał się przed twarz pustego i używając do tego całej pozostałej siły a także wzmacniając atak swoim Rei (nie wiem jak to dokładnie działa więc nie napisze po prostu wszystko co mogę dałem w siłę) wziął zamach i starał się przeciąć maskę Hollowa na pół. Gdyby się to udało, podchodzi powoli do chłopaka i stara się mu jakoś pomóc.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 20:05

Ostatnie cięcie i było po wszystkich. Hollow nie zdążył już zadać ci kolejnego ciosu. Ostatnie co zobaczyłeś to błysk w jego oczach, a potem rozpadający się pył.
Podbiegłeś do towarzysza, szczęśliwie żył, choć był nieprzytomny. Nie znałeś się na leczeniu, nie wiedziałeś zatem jak mu pomóc. Tutaj potrzebna była fachowa ręka IV oddziału, aby zajęli się wami.

[-8 Rei]

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/78  (47/78)
Punkty Reiatsu:
47/62  (47/62)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 20:46

Nie wiedział jak mu pomóc, lecz było pewne że potrzebuje pomocy z reszto nie tylko on Yoshi także był dość poturbowany, musiał wezwać kogoś na pomoc Tu Yoshi Tesuki, potrzebujemy pomocy medycznej, jeden z poszkodowanych jest nie przytomny. Powiedział do komunikatora który otrzymali wcześniej, po chwili powiedział ich współrzędne i czekał na jako kol wiek pomoc. Musiał stwierdzić że nie spisał się podczas tej walki, cudem obaj przeżyli.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 20:59

Nie minęło nawet dziesięć minut gdy na miejscu pojawiło się dwóch shinigami, jeden XIII i jeden z IV oddziału. Ten drugi od razu zajął się waszymi ranami.
- Co się stało ? Raport kadecie. - odezwał się ten XIII-ki.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/78  (47/78)
Punkty Reiatsu:
47/62  (47/62)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 21:08

Zgodnie z rozkazem patrolowaliśmy przydzielony nam obszar, po wykonaniu Pogrzebu duszy na napotkanej duszy usłyszeliśmy ryk Pustego. Szybko udaliśmy się na plac i tam wywiązała się walka. Pusty miał około 3 metrów wysokości, i nietypowo umiejętność umożliwiającą przedłużanie swych górnych kończyn. Po zaciętej walce udało nam się unicestwiać pustego. To wszystko Ser! Powiedział oficjalnym głosem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 21:29

Shinigami pokiwał głową. - W porządku, wycofajcie się na pozycje zbiorczą. Wasza dwójka skończyła na dziś. - skinął na członka IV oddziału i we trójkę ruszyliście tam, skąd zaczęliście.

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yoshi

Karta Postaci
Punkty Życia:
47/78  (47/78)
Punkty Reiatsu:
47/62  (47/62)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Lut 2010 - 21:35

Pomógł wstać chłopakowi i po drodze podtrzymywał go aby mógł się w ogóle poruszać. Teraz uświadomił sobie jak tak naprawdę małą umie. Po bezproblemowej podróży w końcu pojawili się na miejscu zbiórki. Razem z Morisato usiadł pod jedną z ścian pobliskich budynków.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Takagi Niizuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
180/180  (180/180)
Punkty Reiatsu:
460/460  (460/460)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Sob 27 Lut 2010 - 9:07

Nim minął dzień wrócili niemal wszyscy z waszej klasy. Brakowało tylko jednej pary, która miała swój teren działań w jakichś Starych Hangarach Wojskowych. Ze smutkiem stwierdzono, że zostali pokonani i zabici przez nieznanego przeciwnika. Wyglądało na to, że żadne z was nie było tak do końca przygotowane na tą misję. Zori jednak miał to gdzieś chyba i chciał was i tak przetestować. Cóż można było począć, wróciliście do Soul Society.

http://bleach.iowoi.org/akademia-shinigami-f8/sala-nr-1-t303-210.htm

Dziadek Szyderca
-----------------------
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Today at 7:43

Powrót do góry Go down

Obrzeża
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 8 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next