IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Obrzeża

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Nie 7 Cze 2009 - 9:56

"O tak... krzycz głośniej! To powoduje że mam jeszcze większą ochotę cię schrupać!
Hahahahaha..." Po tych słowach pożarłem dusze i zaczołem szukać następnej.
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Nie 7 Cze 2009 - 11:48

Uderzyłem barkiem kilka razy w drzwi. Nie widząc jednak efektu zatrzymałem się i rozejrzałem.
*Za mało miejsca, nie nabiorę wystarczającej prędkości*- oparłem dłonie na ścianach, jakbym chciał je przesunąć i zrobić sobie więcej miejsca.

Stałem tak przez chwilę i zastanawiałem się. Na mej twarzy zagościł nowy uśmiech, gdy wpadłem na kolejny pomysł. Ułożyłem dłoń w kształt chwytaka dźwigowego. Tak by pazury znajdowały się w pewnej odległości od siebie. Kolejny szybki ruch miał za zadanie przebić się przez drzwi. Następnie zgięcie palców miał spowodować zahaczenie pazurami o drzwi. Pociągnąłem dłoń do tyłu. Chciałem wyrwać je z zawiasów.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Oddział : Dywizjon 13

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pon 8 Cze 2009 - 7:07

Easley, udało ci sie przebić swoimi strzałami dach rozwalając go i odsłaniając cały strych, w tym samym czasie Benornowi udało sie wyważyć w końcu drzwi... dziewczyna była przy samym oknie... była przerażona... nagle poczuliście znów ogromną ilość reiatsu ale tym razem ta energia zdecydowanie pochodziła od tej dziewczyny... zaczeła z niej wyciekać owa energia...

(Easley, Benorn// za ewentualne błedy orotgraficzne przepraszam)
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=Yuuki_Cross
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Sro 10 Cze 2009 - 11:33

Ja nadal czekam na miejscu, w myślach analizując dochodzę do wniosku, że jak na razie jest za łatwo więc nie ma co przed pierwszy szereg wychodzić.
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Sro 10 Cze 2009 - 16:10

Zrobiłem pierwszy krok. W tym momencie powietrze przesiąkło z niezwykłą prędkością mocą. Odruchowo zasłoniłem swą twarz rękoma, oczekując wybuchu energii, który mógłby mnie powalić. Nastała chwila ciszy, nie zmącona niczym, co mogło by mi zagrozić. Zaskoczony, lekko rozchyliłem ręce, tak by móc spojrzeć na dziewczynę.
"Jest przerażająca"- przeleciało mi gdzieś w umyśle, a moje oczy wciąż tkwiły utkwione wprost w nią.
Opuściłem zasłonę i skuliłem się. Przypatrywałem się dziewczynie jeszcze przez chwilę. Dopiero teraz zainteresowałem się jej wyglądem (ubiorem, długością włosów, kształtem twarzy).

Po przebytych oględzinach ruszyłem ku dziewczynie. Była to bezmyślna szarża, typowa dla przedstawicieli mego gatunku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Czw 11 Cze 2009 - 18:28

Dziewczyna miała zamknięte oczy i dopiero jak na nią ruszyłeś (Benorn) otworzyła oczy i przez te oczy przeszedł przerażający niebieski błysk...
Easley ciągle patrzył na to wszystko z dystansu i analizując jednocześnie wszystko co się dzieje...

(Benorn, Easley)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Czw 11 Cze 2009 - 19:20

Widząc zmianę w końcu zrozumiałem - *strach przeobraził się w coś innego, oto moment prawdy. Napinam kilka strzał i patrzę na rozwój sytuacji. Na pewno więcej się dowiem gdy zacznie walczyć z Benornem, bo to już na pewno nie jest polowanie na bezbronną ofiarę....*
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 12 Cze 2009 - 14:31

Błysk w jej oczach. Ten czynnik spowodował, że zawahałem się. Uskoczyłem w bok i ruszyłem okręgiem w jej kierunku. Chciałem chwycić ją za stopę i powalić na podłogę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Sob 13 Cze 2009 - 10:41

Easley ty nadal patrzysz na walkę do której w każdej chwili możesz dołączyć.
Twoje (Benorn) ruchy były strasznie powolne dla tej dziewczyny... nie wiadomo dlaczego przewidziała to co chciałeś zrobić i uskoczyła w górę tym samym unikając twojego ataku... dziewczyna stanęła na krawędzi parapetu od okna...

(Easley, Benorn)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Nie 14 Cze 2009 - 15:48

Mocno napiąłem łuk "tego nie ominiesz - ale zlecisz z budynku i się połamiesz albo wpadniesz na tego dzikusa"

Wypuściłem 3 strzały prosto na nią, wzmocniłem je reiatsu (+3 do szybkości)
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Nie 21 Cze 2009 - 13:47

Zatrzymałem się, jej szybkość wprawiła mnie w osłupienie.
*Jest szybka, nie to nie możliwe... Ludzie nie bywają tak szybcy*- przeszło mi przez myśl. Zacząłem obchodzić ją z prawej strony, wciąż wpatrując się w jej twarz
*Zdradź mi swój sekret mała kobietko*- ugiąłem kolana i oparłem zamknięte dłonie o podłogę. Zacząłem poruszać się jak goryl.

Nagle coś zaświtało mi w głowie
*Nie... to nie możliwe, to by było niewiarygodnie potężne...*- lecz wtem ujrzałem czyn mego "pomocnika". Nie miałem czasu na atak, gdyby moje przypuszczenia co do jej umiejętności okazały się prawdziwe, Easley postrzelił by mnie. Uderzyłem pięścią w podłogę, chcąc się przebić na niższe piętro. Tam czekałem, czekałem, na reakcje dziewczynki.
*Zobaczymy, czy naprawdę potrafisz przewidywać przyszłość*- uśmiechnąłem się pod nosem
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Nie 21 Cze 2009 - 14:34

Easley wypuściłeś pomyślnie owe strzały w kierunku dziewczynki, lecz ona ku Twojemu wielkiemu zaskoczeniu zrobiła duża tarczę z swojego reiatsu... zrobiło to jedną ręką... to było niewiarogodne... zniszczyła Twoje strzały tak jakby były zrobione z zapałek.
Nie wiecie z kimś zadarliście... powiedziała dziewczyna uśmiechając się do Ciebie złośliwie
Nagle na około domu zrobiła się wielka bariera... byliście w pułapce.
Benorn za Twoją siłą w ręku z łatwością przebiłeś podłogę i wylądowałeś na niższym piętrze. Czekałeś na nią... lecz wiedziałeś ze coś tu nie jest grane, jej reiatsu jest bardzo potężne i bardzo podobne do reiatsu pustych.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Nie 21 Cze 2009 - 17:38

Napinam znów kilka strzał. Czekam na ruch dziewczyny, w głowie mam mętlik, nie wiem co robić i nie wiem kto to jest, taka moc... to w co nas zamknęła przypomina Negacion i to jej reiatsu... czyżby to był Hollow w kamuflażu?

Wiem jedno - moje strzały mogą jej zrobić krzywdę skoro się przed nimi broniła. Muszę tylko jakoś uderzyć ją z zaskoczenia... albo niech to Benorn zrobi.
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pon 22 Cze 2009 - 11:43

Czułem jak całe moje ciało przechodzą dreszcze
*Cóż za piękna walka... cudowne uczucie, chyba jeszcze w życiu się tak nie czułem*- rozłożyłem dłonie na boki, a na mojej twarzy zagościł uśmiech.
Nie widziałem dziewczyny, ona nie widziała mnie, chyba. Lecz miałem małą przewagę nad nią. Jej reiatsu było dużo większe niż moje, zatem łatwiej wyczuwalne. Ja ją mogłem wyczuć, a czy ona mnie?. Mogłem jedynie się modlić, aby nie.

-Jeden, dwa, Benorn już prawie Cię ma - Zacząłem mruczeć pod nosem i ruszyłem w kierunku miejsca gdzie stała piętro wyżej dziewczynka.
-Trzy, cztery, zarygluj swe drzwi - Stanąłem w tym miejscu, tak by dziewczyna była tuż nade mną.
-Pięć, sześć, krucyfiks w dłoń weź - Przyjrzałem się dokładnie sufitowi.
-Siedem, osiem, do późna wytrzymaj - Przykucnąłem, przygotowując się do skoku.
-Dziewięć, dziesięć, nigdy już nie zaśnij! - Wyskoczyłem w kierunku sufitu, chciałem się przebić przez sufit, tak by złapać dziewczynę za kostki, następnie wciągnąć ją przez podłogę
*a nóż zrani się o deski*- jeśli uda mi się to, rzucam nią o podłogę, lub ścianę.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Wto 23 Cze 2009 - 9:57

Dziewczyna nie traciła czasu i nagle znów poczuliście potężne reiatsu... potężniejsze od poprzedniego...
Benorn byleś tak ciekawy co zrobiła dziewczyna że zrezygnowałeś z tamtego pomysłu i teraz żałowałeś że nie jesteś na górze... Pomyślałeś że coś jest tu nie tak...
Easley to co zobaczyłeś wprawiło Cię w totalne osłupienie... dziewczyna miała na twarzy maskę hollowa... tak jakby ją założyła... reszta jej ciała była normalna... popatrzyła sie na ciebie morderczym wzrokiem i się uśmiechnęła szyderczo...
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Sro 24 Cze 2009 - 13:44

*C..co do?*- Moja postawa zmieniła się diametralnie, podniecenie znikło jak za machnięciem magicznej różdżki. Stałem sparaliżowany mocą przeciwnika nie mogąc się ruszyć
*Dlaczego? dlaczego nie mogę się poruszać?*- pytałem sam siebie spoglądając w sufit.
*Rusz się, rusz się!!, może nie wygrasz, ale ucieknij chociaż*- przeniósłem powoli wzrok na barierę
*Cholera... nie mogę tu zginąć, nie mogę*- zacząłem rozglądać się w panice za jakąś możliwością ucieczki.
*Czas... potrzebuje troszkę czasu*- spojrzałem w kierunku sufitu-*Pogrzebie ją żywcem!! zabije tą s**ę- uderzyłem w jedną ze ścian, mając nadzieję, że podłoga zawali się pod moim przeciwnikiem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Sro 24 Cze 2009 - 16:40

Gdy zobaczyłem co się dzieje byłem zszokowany "słyszałem o shinigami, którzy mają maski, ale przecież to człowiek! Trzeba coś szybko wymyśleć inaczej marnie wyjdzie..."

Po chwili zacząłem się zastanawiać czy w domu jest instalacja gazowa. Widziałem też, że Benorn rozwala dom "coś może zdziała, ale lepiej wprowadzać własny plan". Zacząłem biec dookoła patrząc przez okno gdzie się znajduje kuchnia.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Sro 24 Cze 2009 - 16:52

Benorn dziewczyna przewidziała to co chciałeś zrobić... pojawiła się przed Tobą nagle i uderzyła Cie mocno w brzuch po czym zaczęła Cię walić ciosami prawą, później drugą ręką w Twoją maskę (twarz)... Jej ciosy były bardzo silne... na tyle silne że po ostatnim ciosie wyrzuciło Cię z domu i upadłeś na ziemie...
Dziewczyna z uśmieszkiem stanęła w ścianie tam gdzie zrobiłeś dziurę i uśmiechała się zadziornie...
Easley ty widziałeś jak dziewczyna rozprawia się szybko z Benornem... zastanawiałeś się czy mu pomóc czy iść szukać kuchni, która pewnie jest już pod gruzami, ponieważ pół domu została zniszczona.
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Czw 25 Cze 2009 - 13:56

Wokół mego ciała pojawiła się aura reiatsu. Okalała ona moje ciało tuż przy skórze. (+4 zręczność, +5 siła). Uniosłem nogę do góry po czym opuściłem ją na podłoże chcąc wbić ją dosyć głęboko. Gdy mi się to uda wykopuje (jeśli to chodnik, to płytki/kostkę chodnikową, jeśli coś innego, to coś innego) podłoże w kierunku mego przeciwnika. Następnie sprawnym susem rzucam się w jego kierunku.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Czw 25 Cze 2009 - 14:08

Widząc, że specjalnie ma sensu szukać kuchenki staram się ocenić czy jakoś można pomóc Benornowi, ostatecznie napinam jedną, potężną strzałę(+5siła) i czekam na dobrą okazję do strzału.
Powrót do góry Go down
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Czw 25 Cze 2009 - 14:26

Dziewczyna widząc że Benorn ją atakuje, zdjęła swój pierścionek który dopiero teraz zauważyliście, zamknęła oczy i rzuciła w górę pierścionek po czym powiedziała:
Kieuseru o Ankoku Kumori! krzyknęła i pojawił się Zanpaktou zamienia sie w zwyczajną katanę o ciemnym ostrzu i rękojeści o takim samym kolorze. Na samym początku przemiany Zanpaktou "porasta" wodna warstwa z której wylatuje niebieska Jaskółka. Znika Ona po kilku sekundach. Jej Zanpaktou jest typem Wodnym.
Dziewczyna tuż po przemianie swojego Zanpaktou powiedziała:
Shibuki Ame tą technikę wykonała jedna ręką, miecz cofnął się za plecy i ładuje w Niego trochę Reiatsu. Następnie zrobiła bardzo mocne machnięcie kataną od dołu do góry powoduje powstanie Tarczy Wodnej która ma zaledwie metr szerokości i 2 metry szerokości. I z łatwością odpieta Twój atak.
Easley ty czekasz aż dziewczyna opuści gardę i w nią strzelisz strzałą od tyłu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Cze 2009 - 14:55

Nadal czekam na strzał, choć utrzymanie strzały tak mocnej sprawia mi trudności, lepiej żeby Benorn wystarczająco ją zajął i odwrócił uwagę w miarę szybko, bo drugiej szansy coś czuję, że nie będzie.
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pią 26 Cze 2009 - 16:10

Podniosłem się z ziemi. Otrzepałem ramiona z piachu i kurzu.
-Jare jare... sprytna jesteś i silna. Szczerze, zabrakło mi już pomysłów. Może bym Cię pokonał, ale za duży poziom jest między nami.- bredziłem byle co, byle by przedłużyć me życie choć przez chwilę
-Lecz nim mnie zabijesz... chciałbym się dowiedzieć jednej rzeczy... jakim cudem? jak założyłaś tą maskę? i kim ty do cholery jesteś!!- ostatnie słowa niemalże wykrzyczałem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Yuuki Morimoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
240/240  (240/240)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Nie 28 Cze 2009 - 21:47

Dziewczyna się zaśmiała chamsko i powiedziała:

Jestem Vaizardem. Shinigami posiadający w sobie Hollowa i potrafiący korzystać w pełni z jego mocy.

PO tych słowach znienacka zaatakowała was dwojga...
Benorn: Zaatakowała Ci swoim znapaktou robiąc wodny atak z dystansu. Zrobiła dwa wodne smoki które były 2 razy większe od ciebie i prosto pędziły. Wyczułeś że ten atak ma sporo w sobie reiatsu i że jak w Ciebie trafi to z pewnością zginiesz.

Easley: Ciebie zaatakowała, ku Twojemu zaskoczeniu samym reiatsu który wypuściła z drugiej ręki. Poromień ten leciał prosto w ciebie. Tak jak u Benorna mogło Cię to zniszczyć.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pon 29 Cze 2009 - 12:34

Wypuszczam silną strzałę w kierunku reiatsu licząc po cichu na to, że zneutralizuje ona atak.
Powrót do góry Go down
Benorn

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Pon 29 Cze 2009 - 19:06

*Vaizard... zapamiętam*- w głowie i myślach Benorna panował niewiarygodny spokój. Niemalże, że czuł na swoim ciele reiatsu swojego przeciwnika. Dopiero teraz zastanawiał się, jakim cudem dał się złapać w taką pułapkę
*To wszystko przez ten głód*- smoki zbliżały się, a ten tylko myślał.
-Amen- wybąkał pod nosem. Jego ciało spowiła niewielka aura (+9 szybkość). Gdy Smoki były naprawdę niedaleko rzucił się w bok.
*Teraz wyjdzie na jaw ile jestem wart*- zacisnął mocniej zęby i czekał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Nie 12 Lip 2009 - 15:16

Przygoda dla gracza Trey

Nim udało Ci się postawić drugi krok w stronę ucieczki stało się coś czego na pewno nikt nie przewidział... Mianowicie kilka metrów przed tobą otworzyła się upiornie wielka garganta, z której chwile później machnęła wielka, potężna łapa jakiejś za pewne potwornej bestii... Jedno machnięcie usunęło 4 shinigami i 6 Hollow. Chwile później z owej szczeliny wypełzła gigantyczna bestia -- > http://bleach.iowoi.org/npc-f55/triada-hollowy-t694.htm (Hollow Gargantua/ Tyran).

Gigant ryknął uwalniając swoje ray, Ciebie jak i większość hollowa ta siła powaliła... Padłeś na ziemię nie mogąc si ruszyć, shinigami w większości stali trzęsąc się jak dzieci, ciężko było im oddychać. Niemniej jeden dzielny skoczył w kierunku potwora i ciał na jego mocarną nogę.. Cios wszedł głęboko, i co zaskakujące rana zarosła się tak szybko że nie zdołał już go wyjąć...
to nie trwało długo, byłą to istna masakra, Maszkara pożarła wielu shinigami (reszta uciekła), i hollow. Ty, wraz z kilkoma pustymi zdołałeś cudem przeżyć, Tyran się nasycił... Ponownie ukrył swoje Ray.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Trey

Karta Postaci
Punkty Życia:
45/50  (45/50)
Punkty Reiatsu:
25/25  (25/25)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Nie 12 Lip 2009 - 15:27

Hollow aż cofnął się z zaskoczenia... nie, to było przerażenie. Widział wiele gargant w swoim nie życiu, ale tak wielką? A jeszcze to, co z niej wyszło... Bał się. Słyszał o nim conieco, więc tym bardziej się bał. O mało co by nie spanikował, wiedząć, iż może być jego przystawką... Chwile później fala ray skosiła wszystkich. W tym i Calanthie. To naprawde było przerażajace... ale przerażenie zmieniło się w podziw... Tak, podziw. Jego ciało zaczeło drżeć z podniecenia, ta potęga... Chce ją posiąść. Pragnie jej... i zdobędzie, prędzej czy później...
Gdy wszystko się skończyło, pusty odetchnął z ulgą. Przeżył, co udało się tylko nielicznym. Przyglądał się jeszcze bestii z niemałym podziwem, po czym powoli zaczął się wycofywać. Tak, nadal było tu trochę niebezpiecznie. Ciekawiło go też, czy trójka którą śledził przeżyła. I czy zostało coś, czym mógłby się pożywić...

[tak przy okazji, mam tamtą katane czy niee? xD]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Kamys

Oddział : Dywizjon 11
Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
102/290  (102/290)
Punkty Reiatsu:
41/156  (41/156)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Nie 12 Lip 2009 - 16:40

(niestety Ne ;p )

Cały atak przeżyła grupa około 5 słabych Hollow, przynajmniej tyle widziałeś nieopodal siebie, reszta prawdopodobnie zwiała. Nigdzie nie widziałeś śladów swojej znajomej trójki i trudno było Ci powiedzieć gdzie się stracili.

- Ty... Konussiieee... - paskudnie chrapotliwe słowa tyrana zgwałciły względną ciszę, istota zwróciła się do Ciebie, tak wyraźnie do Ciebie. Jego groteskowa maska była zwrócona właśnie w twoim kierunku. - Podejdź tu grzeeecznie.... - Rozejrzał się, szukał wzrokiem innych silniejszych Hollow, niestety dla Ciebie większość zwiała gdzie pieprz rósł.

Słoneczko sobie prażyło, tak po za tą masakrą to zapowiadał się naprawdę śliczny dzień...
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Trey

Karta Postaci
Punkty Życia:
45/50  (45/50)
Punkty Reiatsu:
25/25  (25/25)

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Nie 12 Lip 2009 - 16:51

[mój biedny mieczyk... T_T ]

No cóż, nie za wiele było zbierać po masakrze... A właściwie nic. Tylko on, kilku słabeuszy. I to monstrum. Na dodatek, zaczeło do niego mówić. Sytuacja zdecydowanie nie wygląda zbyt dobrze. Logicznie rzecz biorąc, ucieczka była by zbyt niebezpieczna. Nawet gdyby uciekał co sił w konczynach, to sądząc po rozmiarach stwora, jeden jego krok, a znalazł by się przy Calanthie. Poza tym, sądząc po jego sile, zapewne jest szybszy niz na to wygląda...
Nie mając większego wyboru, postanowił poddać się swojemu nieszczęsnemu losu.
-Hm? - zapytał, by zaraz zacząć podchodzić do Tyrana. Starał się zachować spokój, dać pozory braku strachu, co niekoniecznie mogło wyjść. Gdy był dostatecznie blisko, zapytał ostrożnie -Czego byś chciał... ode mnie?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Obrzeża   Today at 18:23

Powrót do góry Go down

Obrzeża
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next