IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 3594960!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Izdurbal Tenshi - 3/4 | Imperator Kuchiki - 6/3
Kovacs - 0/3 Ekkusu - 3/3
Watanabe no Tsuna - 4/4
Rose Nevermore - 3/5
Haruaki Kuchiki - 1/2
Yuzuru Tanaka - 0/1

Share | 

Mutsohito Regan (SHINIGAMI)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Mutsohito Regan (SHINIGAMI)   Sob 3 Sty 2009 - 21:07

DANE

Imię: Mutsohito
Nazwisko: Regan
Profesja: Shinigami
Waga:50 kg
Wzrost: 167cm
Wygląd: Gęste czarne włosy, duże i ładne niebieskie oczy, dobrze zbudowana sylwetka, duże dłonie i stopy, dużo pieprzyków na ciele,często uśmiech na twarzy

Charakter: Jestem inteligentny najbardziej lubię nauki związane z historią oraz zakresem przyrody i anatomii uwielbiam dziewczyny, często mnie rozpraszają. Lubię tańczyć. Moje ulubione zajęcia to spanie czytanie, pracowanie na komputerze gadanie z dziewczynami i przyjaciółmi. Moimi ulubionymi porami roku jest wiosna i zima.
Ekwipunek:Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka shinigami

Historia:Lubiłem zawsze moich przyjaciół naukę, dziewczyny, samoobronę. Pewnego wieczoru dziwna siła co mojego kolegę zabiła zabiła mnie i moją rodzinę. Jednak się nie ucieszyłem jak dowiedziałem się że jestem w gorszym miejscu niż poprzednie miejsce zamieszkania lecz znowu spotkałem mojego przyjaciela ,który żył sam w opuszczonym mieszkaniu powiedział mi o wszystkim powiedział mi że to najbiedniejsza dzielnica w Soul Society Rukongai, Musieliśmy szukać pożywienia oraz wody by przeżyć do czasu kiedy mój kolega został zamordowany podczas wykradania wody ze studni zabił go pijany mężczyzna nie wytrzymałem wziąłem odwet i go zabiłem po tym zdarzeniu postanowiłem nadal szukać odpowiedzi nad zagadkami życia o przyrodzie, historii w lesie wciąż trenowałem samoobronę i walkę mieczem za co posłużył mi gruba gałąź toczyłem walki by przetrwać nadal oglądałem się za dziewczynami, szukałem mojej rodziny lecz nie mogłem jej znaleźć zacząłem więc poznawać tajniki Soul Society ciągle piąłem się w górę by wyjść z tej paskudnej dzielnicy w końcu mi się udało zacząłem zarabiać na życie w Soul Society zacząłem się znowu cieszyć moją ulubionymi porami roku wiosną i zimą. Wiosną ponieważ natura wtedy odżywa a zimą bo wtedy zapada w tak zwany sen po tych wszystkich zdarzeniach postanowiłem zostać Shinigami dobrze uczyłem się technik walki jak i Bakudou oraz Hadou szło mi to doskonale, przez co trenowałem codziennie w lesie moje umiejętności aż w końcu zostałem Shinigami.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
(Do rozdania na wszystko 10 pkt. Dodatkowo za każde 5 lat wieku postaci +1 punkt na statystyki. Początkowa wartość każdej statystyki = 5.)
Atrybuty:
Siła: 5+1(za Shinigami)+1(za to że jestem mężczyzną)=7
Szybkość: 5+2(za Shinigami)+1=8
Zręczność: 5-2(za to że jestem mężczyzną)+2(za wiek)+2=7
Wytrzymałość: 5+1=6
Inteligencja: 5+3(za Shinigami)+1=9
Psychika: 5-3(za Shinigami)+3=5
Reiatsu: 5+1=6
Kontrola Reiatsu: 5+1=6

OGÓLNE

Udźwig:70 kg
Prędkość(śr.): Szybkość[km/h]. Prędkość, z którą postać może poruszać się przez długi okres czasu, nie męcząc się.
Prędkość(max.):26km/h

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:

#1 - Shou (Pchnięcie)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer jeden - Pchnięcie!
Opis: Najprostsze zaklęcie ofensywne. Kumuluje małą ilość reiatsu i strzelą nią w daną osobę. Zaklęcie te odpycha osobę, a nie zabija.

#2 - Shuuha (Fala Uderzenia)
Inkantacja: Fala wynosi i pogrąża. Zaklęcie destrukcyjne numer dwa - Uderzenie!
Opis: Wyciągamy przed siebie dwie dłonie. Z nich wypuszczamy dużą, wysoką jak i szeroką, falę uderzeniową, która może ogłuszyć jak i odepchnąć przeciwnika.

Poznane Bakudou:

#1 - Sai (Blokada)
Inkantacja: Zaklęcie wiążące numer jeden - blokada!
Opis: Najłatwiejsze i najprostsze ze wszystkich zaklęć wiążących. Wiąże danej osobie ręce za plecami i unieruchamia. Silna osoba niestety potrafi przerwać tą blokadę.

Umiejętności:

Podstawowy Samoobrony
Specjalne: Znasz zasady samoobrony i umiesz się bić. Znasz też kilka chwytów.
Premie: Ulepszona walka wręcz, znasz parę chwytów i umiesz się bić.
Wymagania: Siła: 7, Szybkość: 7, Zręczność: 7.

Żądza Krwi
Specjalne: Gdy shinigami walczą z kimś, a nie chcą go zabić, często mogą przegrać z wielokrotnie słabszym przeciwnikiem. Ty jednak potrafisz utworzyć żądzę mordu w sobie, dzięki czemu twoje ataki są silniejsze, wkładasz w nie całą swoją siłę i... z pewnością nie przegrasz.
Premie: W prawdziwej walce(nie dla treningu) ataki są silniejsze.
Wymagania: Siła, Zręczność, Szybkość, Wytrzymałość: 6.

Wady: Za każdą wadę można dobrać dodatkową umiejętność lub zamienić ją na 1 punkt do statystyk.

Ostatnio zmieniony przez Mutsohito dnia Nie 4 Sty 2009 - 15:28, w całości zmieniany 12 razy
Powrót do góry Go down
Fumiko

Oddział : Dywizjon 6

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mutsohito Regan (SHINIGAMI)   Sob 3 Sty 2009 - 21:34

Nie masz umiałki "z rodziny" więc nie możesz od razu mieszkać w Seiretei. Praca na komputerze i parkour odpada. W SS takich rzeczy nie ma xD. Jeżeli chodzi o dziewczyny, i to że cie rozpraszają - nie jestem pewna czy nie powinieneś mieć wady "psa". Ale to Roten oceni xP. A co do obrazka to raczej nikt Ci nie będzie szukał ^^

Czynność
- Wypowiedź
(Dodatkowa informacja xD )
- Fumi x3

Ostatnio zmieniony przez Fumiko dnia Sob 3 Sty 2009 - 21:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mutsohito Regan (SHINIGAMI)   Sob 3 Sty 2009 - 21:37

pies jest od 15 lat wiec nie mogę mieć a resztę już poprawiam
Powrót do góry Go down
Urich

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Re: Mutsohito Regan (SHINIGAMI)   Sob 3 Sty 2009 - 22:24

Ta historia mi kogoś przypomina... Nvm...
W każdym bądź razie, spotkanie przyjaciela w SS: prawie niemożliwe.
Lepsze życie w SS: dla ciebie raczej nie, nie masz rodziny, żyjesz w rukongai. Jest minimalna szansa, że traficie wszyscy razem do tego samego miejsca w ruko.

Jesteś moim podopiecznym? Pisz z sensem. Jeśli nie, szybko zginiesz, przez "przypadek". Chcesz u mnie grać? Wymagam logicznej i ciekwawej Historii. Im słabsza, tym słabszy zanpaktou/zdolność. Pamiętaj!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mutsohito Regan (SHINIGAMI)   Sob 3 Sty 2009 - 22:40

poprawię błedy
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Mutsohito Regan (SHINIGAMI)   Nie 4 Sty 2009 - 15:27

Wszystko prawie dobrze, ale mając 9 inteligencji znasz 3 zaklęcia, nie 9.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Mutsohito Regan (SHINIGAMI)   Nie 4 Sty 2009 - 15:29

poprawiłem
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba

Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
210/220  (210/220)
Punkty Reiatsu:
2225/2250  (2225/2250)

PisanieTemat: Re: Mutsohito Regan (SHINIGAMI)   Nie 4 Sty 2009 - 15:33

Akcept.
Znajdę Ci jakiegoś MG. Załóż dom w Rukongai ---> Tereny Mieszkalne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://bleach.iowoi.org
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Mutsohito Regan (SHINIGAMI)   

Powrót do góry Go down

Mutsohito Regan (SHINIGAMI)
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1