IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dworek Shihouin Faervin

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Sro 25 Lut 2009 - 15:33

Szlag! - wyrwało mi się z ust. Odskoczyłem od niego łapiąc się za ramię i krzywiąc się. Nie widząc lepszego wyjścia, jak najszybciej wyciągam w jego kierunku rękę i, starając się opanować nerwy, wypowiadam inkantację: Zaklęcie wiążące numer trzydzieści - dziobiący potrójny rozbłysk!
Jednocześnie z ukończeniem inkantacji, doskakuję do przeciwnika i tnę od góry, a w przypadku zablokowania kopię w brzuch.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Oddział : Dywizjon 8

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Sro 25 Lut 2009 - 16:33

Próba użycia zaklęcia z poziomu trzydziestego kiedy przeciwnik był koło Ciebie, okazała się być bardzo błędna. Hollow jednym szybkim ruchem uderzył Cię pazurami w bok, zwiększając krwawienie i dekoncentrując. Widzisz że szybko ucieka, zaś pozostała dwójka próbuje go gonić. Jednak, co ciekawe gonią w złym kierunku.

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zielonawieza.pl
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Sro 25 Lut 2009 - 18:35

Ale ze mnie kretyn! Tak się wystawić... Tylko co tu się dzieje?! - pomyślałem. Przecież on biegnie w tamtą stronę! - krzyczę do tych dwóch i wskazuję w kierunku w którym ucieka.
Sam biegnę za nim, używając odrobiny reiatsu do przyspieszenia swoich ruchów, żeby być w stanie go dogonić.
Jeżeli będę blisko niego w pewnym momencie to używam Hadou nr 4 starając trafić się go w plecy, żeby trochę mu przeszkodzić i go uszkodzić. Ponadto obojętnie od tego, czy mi się udało go trafić, wkładam chwilowo jeszcze większą ilość reiatsu w szybkość, skaczę za nim i tnę go od góry zanpakutou w głowę.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Sro 25 Lut 2009 - 20:22

Ruszyłeś biegiem za pustym, zaciskając wolną rękę na krwawiącym boku. Nie było to łatwe, jednak Twoja determinacja była wielka, toteż z pomocą reiatsu udało Ci się stosunkowo szybko dopaść hollowa. Uniknął on byakuraia, ale cięcie mieczem rozłupało jego maskę i zarazem istotę nie-życia na pół. Szybko zniknął, rozpadając się na drobne cząstki.

Zwiększone Statystyki: Kontrola Reiatsu +2
Wytryzmałość +1

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Sro 25 Lut 2009 - 20:31

Uffff... - wzdycham. Co za cholerstwo, dobrze, że już po wszystkim, ale... - uśmiecham się pod nosem - Jak na dzień spędzony w bibliotece to przyznam, że było całkiem ciekawie.
Następnie przyglądam się swojemu zanpakutou, wycieram wszystkie ślady krwi z niego, które powstały w czasie walki, mówiąc przy okazji w myślach do niego: Mam nadzieję, że kiedyś wyjawisz mi swe imię...
Chwilę później, trzymając się za prawy bok idę do domu, gdzie czeka Hanako, prosząc przy wejściu, żeby pomogła mi opatrzeć rany. Zaraz potem kładę się spać, żeby zregenerować siły na jutrzejsze zajęcia.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Sro 25 Lut 2009 - 21:07

Hanako czule zaopiekowała się Tobą, zatem i sen przyniósł ukojenie. Rankiem obudziłeś się stosunkowo wypoczęty, choć rana w boku jeszcze doskwierała. Co gorsza, uświadomiłeś sobie że masz mało czasu na dotarcie na zajęcia kidou!

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Sro 25 Lut 2009 - 22:08

Nosz, a tak się cudownie spało... - krzywię się niezadowolony z faktu, że znów będę biegał ze śniadaniem przez całe Seireitei...
Po tylko podstawowej porannej toalecie, znaczy się tyle co gębę w misie z wodą zamoczyć, poleciałem na dół, wparowałem na moment to kuchni, aby zabrać śniadanie. Poczym, odgryzając spory kęs kanapki, zacząłem iść szybkim krokiem w kierunku Akademii. Czasem na chwilę zwalniałem, albo nawet przystawałem, gdy mnie bok zaczynał zbyt mocno boleć.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Czw 26 Lut 2009 - 16:57

Cudem chyba, udało Ci się zdążyć przed nauczycielem. Wbiegłeś do klasy, gdzie widziałeś już siedzących w ławkach shinigami z Twojej grupy. Pozdrowili Cię serdecznymi Ohayo i zaraz potem wasz sensei wszedł do środka.

No, moi drodzy, czas byśmy rozpoczęli zajęcia. Dziś, spróbujemy używać zaklęć wyższego poziomu z pominięciem inkantacji. - powiedział i rozejrzał się po klasie.

Przenosimy się do: Akademia Shinigami->Sala 1

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Sro 4 Mar 2009 - 15:12

Następnego dnia wstałem wcześnie rano, by tym razem mieć chociaż trochę czasu zanim zaczną się zajęcia w Akademii. Mam nadzieję, że dziś też będzie coś ciekawego... - uśmiecham się w myślach do siebie, wspominając wczorajszy dzień.
Po obfitym śniadaniu przyrządzonym, jak zwykle, przez Hanako, zabrałem jakąś przekąskę, by mieć coś na zajecia, wziąłem swój zanpakutou i wyszedłem z domu, mając nadzieję na zaczerpnięcie trochę świeżego powietrza przed zajęciami.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Czw 5 Mar 2009 - 19:44

Przybyłeś do domu, wyczerpany po zajęciach kidou. Chciałeś zasnąć, kiedy poczułeś nieopodal jakieś dziwne zawirowania reiatsu, które szybko zniknęły. Dziwne? Nawet bardzo, zwłaszcza że wydawało Ci się być podobne do reiatsu hollowa którego przecież pokonałeś!

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Czw 5 Mar 2009 - 21:42

Szybko ukrywam swoje reiatsu, a następnie staram się wyczuć, gdzie jest istota obdarzona tym reiatsu, które poczułem. Skupiam się i staram się określić kierunek, jeżeli mi się uda, podążam cicho w tym kierunku. Uważnie rozglądam się dookoła.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Pią 6 Mar 2009 - 21:15

Wyszedłeś z domu, maskując swoje reiatsu tak dobrze jak tylko mogłeś. Jednak dziwna aura momentalnie zniknęła. Czułeś się bardziej niż zmieszany, to było wielce niepokojące. Ulica była cicha i pogrążona w mroku.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Sob 7 Mar 2009 - 12:15

"Co tu się dzieje?" - zastanawiam się. "Nagle znikające reiatsu hollowa..." Jeszcze raz próbuję odnaleźć źródło tej aury, jednak nie licząc zbytnio na efekty.
Staję w miejscu, kryjąc swoje reiatsu, czekam i czatuję...być może to aura pojawi się znowu.
Jeżeli tak się stanie to staram się odnaleźć tego hollowa.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Pon 9 Mar 2009 - 21:08

Niestety nic nie wyczułeś. Wyczerpany położyłeś się spać, szybko odpływając w krainę fantazji.

Rankiem, obudziłeś się nie do końca wypoczęty, choć część reiatsu się odnowiło i nie byłeś wyczerpany. Lekko niewyspany, tak, to chyba najlepsze słowo obrazujące Twój obecny stan. Po porannej toalecie, kiedy szykowałeś się by ruszyć do akademii na zajęcia Twoja służąca podeszła do Ciebie.

Wiadomość z Akademii, goushijin-sama

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Wto 10 Mar 2009 - 15:13

Hmm... zastanawiające... Coś się stało? - zacząłem się głośno zastanawiać, szczerze zaciekawiony. Co to za wiadomość, Hanako-san? - mówię, oczekując niecierpliwie odpowiedzi.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Wto 10 Mar 2009 - 17:44

Proszą byś zgłosił się do profesora Nutsumaty i porozmawiał z nim, goushijin-sama. - powiedziała Hanako kłaniając się nisko.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Wto 10 Mar 2009 - 20:25

No to lecę do niego, szacunek nakazuje, żeby nie musiał na mnie zbyt długo czekać... - stwierdziłem, uśmiechając się. Do zobaczenia, powinienem być wieczorem. Po tych słowach szybko wziąłem jakieś bento, żeby mieć co w Akademii jeść jakby co, i wybiegłem z domu zmierzając na spotkanie z profesorem Natsumata.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Czw 12 Mar 2009 - 20:29

Udało Ci się zdążyć nawet bez forsowania siebie i z małą zadyszką dotarłeś do głównej sali w akademii, gdzie miałeś spotkać profesora. Rozglądałeś się po niej i zauważyłeś starego mężczyznę z długą brodą, stojącego po drugiej stronie pomieszczenia. Spojrzał na Ciebie i dał Ci znać byś do niego podszedł.

Przenosimy się do Głównej Sali

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dworek Shihouin Faervin   Today at 15:19

Powrót do góry Go down

Dworek Shihouin Faervin
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2