IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Dom Shiroshi'ego

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Tasuki

Oddział : Dywizjon 8

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Dom Shiroshi'ego   Sro 14 Sty 2009 - 15:37

Jest to tradycyjny dom, bez specjalnych udogodnień. Stosunkowo mały, bowiem są w nim tylko 2 pomieszczenia. Pokój dzienny, połączony z kuchnią, funkcjonujący również jako sypialnia i niewielka toaleta. Za ścianką ma schowany futon, nad którym wiszą ubrania młodego shinigami. Na broń ma specjalny piedestał.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://www.zielonawieza.pl
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Sro 14 Sty 2009 - 15:41

Tasuki Shiroshi

Obudził się, kiedy promienie słońca ogrzały jego twarz, wpadając przez okno. Zamrugał kilkukrotnie oczami, zwalczając poranne otępienie. Przeciągnął się i wstał, uśmiechnięty. Kolejny dzień, kolejne wyzwania. Jak to miał w rutynie, zaczyna od kilkudziesięciu pompek, i około 60 brzuszków po 3 serie. Tak rozgrzany idzie do łazienki, gdzie obleje się zimną wodą. Dopiero po tym wróci do pokoju, gdzie zamierza posprzątać futon i ubrać się.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Sro 14 Sty 2009 - 15:51

Po porannej gimnastyce zimny prysznic bardzo dobrze Ci zrobił. Po kąpieli wytarłeś się dokładnie, poczym "wskoczyłeś" w swoją szatę shinigami. Powiesiłeś swojego zanpaktou przy boku, poczym rozglądnęłeś się po pokoju. Chciałeś się upewnić czy niczego nie zapomniałeś. Otworzyłeś drzwi, poczym raźnym krokiem idziesz przed siebię myśląc dokąd pójść.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Sro 14 Sty 2009 - 16:10

Tasuki Shiroshi

Po założeniu kimona spokojnie przypasał zanpakutou do lewego boku, był wszak praworęczny. Rozejrzał się po mieszkaniu i ze spokojem otworzył drzwi, napawając się pięknem dnia. Zamknął je za sobą i powolnym, spokojnym krokiem ruszył w stronę akademii, zastanawiając się co dzisiaj czeka go na zajęciach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Sro 14 Sty 2009 - 16:24

Kiedy tylko wyszedłeś na zewnątrz rozejrzałeś się dookoła. Obok siebie widziałeś kilka domów podobnych do swojego, jednak twoją uwagę zwrócił wielki biały budynek, który był twoim celem. Odrazu poszedłeś w jego stronę. Mimo iż początkowo droga wydawała się dość długa, to maszerowanie zleciało ci dość szybko. Wkońcu dotarłeś do bram Seireitei. Strażnik nie spoglądając na Ciebie przepuścił cię bez słowa. Został jeszcze kawałek do celu. Negle oślepił cię błysk. Spojrzałeś na wsego zanpa i delikatnie pogładziłeś głowę tygrysa, w której, zamiast oczu, pobłyskiwały dwa rubiny. Kiedy odwróciłeś zwrok od swojego towarzysza, spostrzegłeś, że jesteś już na miejscu. Odrazu udałeś się na zajęcia.

Przechodzimy do tematu Seireitei->Akademia Shinigami->Sala numer 6
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Sro 14 Sty 2009 - 21:01

Tasuki Shiroshi

Shinigami wszedł do pokoju, już prawie słaniając się na nogach, niemniej jednak uśmiechał się od ucha do ucha. Z czcią ułożył miecz na piedestale i zaparzył herbatę, rzecz jasna zieloną. Usiadł przy stoliku i pił spokojnie napar, wpatrując się w piękno zachodzącego słońca. Dopiero po kilku chwilach wstał i podszedł do Zana. Ostrożnie wyjął miecz z pochwy i usiadł, przygotowując zestaw do konserwacji broni. Ostrożnie oczyścił go, skropił olejem który starannie rozprowadził po broni i nadmiar zebrał wacikiem. Następnie oczyścił złoconą głowicę, wpatrując się w czerwone oczy tygrysa. Dopiero wtedy schował broń i przygotował sobie posiłek, który, swoją drogą, pochłonął w kilka chwil. Po tak spędzonej reszcie wieczora rozwinął futon, umył się, rozebrał i poszedł spać, zadowolony z tego dnia.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Sro 14 Sty 2009 - 21:23

Ułorzyłeś się do snu. Noc przebiegła spokojnie, tak samo, jak inne noce spędzone w Soul Society. W koncu nastał ranek. Przebudziłeś się.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Sro 14 Sty 2009 - 21:26

Tasuki Shiroshi

Obudził się podekscytowany, wiedząc że czeka go ekscytujący dzień. Zaraz po wstaniu jak ma w zwyczaju zrobił 3 serie po 100 brzuszków i 3 serie po 70 pompek. Potem, jak zawsze poszedł wziąć prysznic i szybko coś przekąsił. Ubrał się i jeżeli ma jeszcze czas, zamierza poćwiczyć walkę mieczem, robiąc najbardziej podstawowe wymachy i bloki. Jeżeli nie starczy czasu to rusza czym prędzej do akademii.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Sro 14 Sty 2009 - 21:31

Obudziłeś się dość wcześnie. Do południa miałeś jakieś 4 godziy, więc na spokojnie więłeś prysznic, ubrałeś się i poćwiczyłeś walkę mieczem. Około godziny 11 wyszedłeś ze swojego domu i udałeś się do Akademii Shinigami, gdzie miały odbyć się zajęcia.

Przechodzimy do:
Soul Society->Seireitei->Akademia Shinigami->Teren otwarty za akademią
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Sob 17 Sty 2009 - 15:48

Tasuki Shiroshi

Wszedł do swojego domu zamyślony. Postawa profesora była bardzo niepokojąca. Ponieważ ma czas, zamierza spędzić resztę dnia na ćwiczeniach wytrzymałościowych: pompki, brzuszki, przysiady w 5 seriach po 50 na serię. Potem ćwiczyć będzie kenjutsu.

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Sob 17 Sty 2009 - 15:51

Dość długo ćwiczyłeś w zamyśleniu. W głowie miałeś słowa profesora podczas waszej misji. Nie mogłeś też zapomnieć jego twarzy. Nastał zmierzch. Wyczerpany nie miałeś sił już na ćwiczenie. *Czas iść spać*- pomyślałeś.
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Sob 17 Sty 2009 - 15:53

Tasuki

Będąc na skraju wyczerpania przygotował jeszcze tylko lekką kolację po czym zaraz rozwinął futon i ułożył się wygodnie. Zasnął szybko.

All you hear in this country is: Children, help the children, what about a children, save the children. I say: f*ck the children -George Carlin
I think it was shakespear who said "The world is my scene". I say - You're all crap! - Colin Mochrie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Sob 17 Sty 2009 - 15:57

Obudziłeś się. Wykąpałeś się, ubrałeś oraz zjadłeś lekkie śniadanko. Przypiąłeś zanpa do boku i wyszedłeś z domu. Ruszyłeś do akademii. Musisz zbadać sprawę profesora. Przydałoby się także zapisać do jakiegoś z dywizjonów. Może akurat ci się poszczęści. Obie sprawy możesz załatwić w Głównym Budynku Akademii.

Przenosimy się do:
Akademia Shinigami-> Główny Budynek
Powrót do góry Go down
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Pon 19 Sty 2009 - 20:53

Tasuki Shiroshi

Wszedł do domu i usiadł przed stołem. Wypakował swoje nowe "zdobycze". Wpierw zainteresował się swoją nową kulą do ćwiczeń. Zamknął oczy, pozwalając by reiatsu swobodnie płynęło przez jego ciało, dostawało się przez koniuszki palców do kuli i tam z nią mieszało. Kiedy stworzy już proporcje 1:1 reiatsu, zacznie powoli wysysać swoją energię z powrotem, kontrolując przepływ. Wyobraża sobie, jakoby jego reiatsu było rzeką a on mógł w cudowny sposób odwrócić jej bieg.

Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Czw 22 Sty 2009 - 15:21

Długo trenowałeś ale też trening nie poszedł na marne
+1 kontrola rei
czujesz się zmęczony
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Czw 22 Sty 2009 - 20:37

Tasuki Shiroshi

Zmęczony odstawił kulę na bok i spokojnie rozwinął futon. Zasnął snem sprawiedliwego.

Po przebudzeniu jak zawsze rozpocznie dzień od ćwiczeń. Wpierw trzy serie po 60 brzuszków, potem dwie serie po 80 pompek i na koniec 40 przysiadów. Po tak rozpoczętym dniu pójdzie obmyć się zimną wodą i przyjrzeć, co to za paczuszkę znalazł po starciu.

Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Czw 22 Sty 2009 - 21:37

Miałeś dobre sny czujesz się wypoczęty bierzesz kąpiel po czym wychodzisz z wanny i kierujesz się w strone pokoju gdzie położyłeś strój shinigami gdy wszedłeś wpadła dziewczyna z uśmiechem na twarzy gdy zobaczyła cię nago pisneła
o mój borze aaaaa przepraszam przepraszam ubierz coś na siebie!
gdy się ubrała wyjaśniła że musisz stawić się natychmiast do akademii
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Czw 22 Sty 2009 - 21:41

Tasuki Shiroshi

Co prawda nie jestem jakimś tam wstydnisiem, ale okryłem się czymś, by zasłonić męskość. Ubrałem się pospiesznie i przypasałem Zana. Słysząc słowa dziewczyny na wszelki wypadek zabrałem ze sobą pierścień i paczuszkę po czym pobiegłem w stronę akademii tak szybko jak tylko mogłem.

Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Czw 22 Sty 2009 - 22:01

Gdy wszedłeś zobaczyłeś starca
Tasuki jest dla ciebie misja i tylko ty myśle możesz ją wykonać jest tajna nikomu o tym nie możesz powiedzieć chodzi.
Nasze jednostki nie mogą się już dłużej bronić biuro technologiczne wymyslilo mikstury przywracające 50% sił i 40% rei chciałbym żebyś dostarczył je Kousejowi no noran

znajdują się oni koło wejścia do lasu menosów przygotuj się za 3h przejdziesz przez brame. Dobrze się przygotuj
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Czw 22 Sty 2009 - 22:07

Tasuki Shiroshi

Hai, sensei - powiedziałem i ukłoniłem się. Ręce lekko się trzęsły z podniecenia. Wyprawa do lasu menosów! Do samego Hueco Mundo! Przez te godziny zamierza przygotować się fizycznie i psychicznie. Godzinę przed samym wyjściem usiądzie przed Zanem i delikatnie będzie go czyścił.
-Wiem że mnie słyszysz. Co prawda ja tego jeszcze nie mogę powiedzieć o Tobie. Chciałem Ci podziękować za cały czas razem spędzony, przyjacielu i poprosić byś mnie nie zawiódł w tej wyprawie. Pokażmy im, co potrafimy. - powiedział do broni i zamknął oczy.

Zjawił się na miejscu na czas, odziany w brązowy płaszcz, z mieczem przy pasie.

Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Czw 22 Sty 2009 - 22:14

Strażnik dał ci 20 małych probówek którę trzymałeś w kieszeni płaszcza lepiej bendzię żebyś uważał na nie pomyślałeś po czym wskoczyłeś przez bramę
gdy się znalazłeś w hueco mundo widziałeś pustynie czarne smugi dymu i biały piasek gdzieś w oddali widzisz jakieś czarne zarysy może tam się znajdować las menosów
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Pon 26 Sty 2009 - 21:11

Tasuki Shiroshi

W drodze do akademii stwierdziłem że chcę zajść jednak do domu. Tak więc pobiegłem.

Zaraz po wejściu odetchnąłem głęboko powietrzem, ciesząc oczy tym, jak dom wygląda. Dawno tu nie byłem. Szybko zrobiłem sobie onigiri, część schowałem w pudełku a część zjadłem, popijając wodą. Dopiero wtedy ruszam biegiem do akademii.

Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Pon 26 Sty 2009 - 21:14

Musisz rozwikłać zagadke dużego nagromadzenia rei się w centrum handlowym ruszaj!
brama otwarta bedzie za 10 min
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Pon 26 Sty 2009 - 21:17

Tasuki Shiroshi

Wzruszyłem ramionami. Nie miałem wyboru tak czy inaczej. Wziąłem ze sobą gigai, jako że wolałem się poruszać w formie człowieka. Gdy brama się otworzy natychmiast w nią wbiegam, wraz z towarzyszącym mi motylem. Gdy tylko znajdę się po drugiej stronie wchodzę w gigai i natychmiast zaczynam maskować swoje reiatsu.

Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Wto 27 Sty 2009 - 0:12

Wyczuwasz gdzies na koncu centrum jakas moc
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Nie 15 Lut 2009 - 14:18

Tasuki Shiroshi

Po trzech dniach odpoczynku wstał wreszcie o świcie z łóżka. Chciał kupić kilka ginkogai i nowe olejki do pielęgnacji broni. Po zakupach odwiedzić zaś swojego sensei'a.

Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Nie 15 Lut 2009 - 14:25

O dawno cie nie widzialem widać że zmężniałeś
napiliście się sake bardzo ci smakowało
trener zapytał jest jakiś powód dla którego odwiedziłeś mnie ?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Nie 15 Lut 2009 - 14:27

Tasuki Shiroshi

Walczyłem z silnymi przeciwnikami, sensei. Chcę poprosić Cię o dalsze trenowanie mnie, chcę się stać silniejszy. Otarłem się o śmierć. Proszę, naucz mnie więcej, sensei! - poprosił go, kłaniając się nisko.

Powrót do góry Go down
Rezoshi Maouro

Karta Postaci
Punkty Życia:
10/50  (10/50)
Punkty Reiatsu:
140/140  (140/140)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Pon 16 Lut 2009 - 6:01

Czego chciałbyś się nauczyć?
moge ci poduczyć z szermierki albo nauczyc cie zaklęcia
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tasuki

Karta Postaci
Punkty Życia:
90/90  (90/90)
Punkty Reiatsu:
170/170  (170/170)

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Pon 16 Lut 2009 - 19:53

Tasuki Shiroshi

Chcę poćwiczyć walkę mieczem, sensei. Pewniej czuję się z nim w ręku niż zaklęciem, choć przyznam że jak na razie to one były skuteczniejsze. - powiedział shinigami, odgarniając opadające na twarz włosy.

Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Dom Shiroshi'ego   Today at 15:22

Powrót do góry Go down

Dom Shiroshi'ego
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next