IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Kwatera Kain'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość

PisanieTemat: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 19:11

Jedna z kwater umieszczonych najbliżej pola treningowego . Nie jest zbyt duża , gdyż Kain należy do rodziny kenpachi która nie potrzebuje zbyt dobrych warunków . Powierzchnia całej kwatery to 24 metry kwadratowe . Większość pokoju zajmuje obszerne łóżko ,a dokładniej 4 osobowy śpiwór , ocieplany elektrycznie . Jedynymi wygodami w tejże kwaterze jest grzałka do wody i kilka obrazów wiszących na ścianach , przedstawiających największe bitwy wszech czasów . Cała kwatera jest w stylu starojapońskim . Tapeta przedstawia złożoną kompozycję płatków wiśni .
=================================================================

Cieplutki kocyk położony na śpiworze został odrzucony przez 20 paru letniego chłopaka . "Ehh co ja dzisiaj będę robić" Pomyślał i powolnym krokiem podszedł do grzałki i włączył ją do prądu . Czekając na wodę przygotował napar z liści mięty i nasion kakaowca . "Hmm może dzisiaj poćwiczę " Odpowiedział na swoje pytanie . Siedział tak parę minut rozmyślając .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 19:36

Siedziałeś sobie spokojnie ,aż w pewnym momencie zadzwonił dzwonek do drzwi a ty usłyszałeś niski kobiecy głos -przepraszam czy to kwatera Kaina
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 19:38

Na dźwięk kobiecego głosu na usta chłopaka wstąpił uśmiech . Pośpieszył do drzwi , po drodze dolał wody do grzałki . Otworzył drzwi i odpowiedział =Tak , ma pani rację
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 19:45

Ujrzałeś na swoich oczach piękna ładną kobietę w stroju studenta akademii shinigami
-Czy masz dzisiaj trochę wolnego czasu-powiedziała nieśmiało rzucając krótkie spojrzenie na twoją twarz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 19:47

"Niezła" Pomyślał i jeszcze szerzej się uśmiechnął .
-Dla takich ładnych pań zawsze mam czas . A z kim mam przyjemność ? - Spytał się . Ręką poprawił zanpakutou"Ale się dzisiaj dzień szykuje. Jupiii "
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 19:51

-Mam na imię Yaru Kana ...możemy dzisiaj razem potrenować-powiedziała cicho jakby się czegoś wstydziła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 19:54

-Miło mi poznać , Kain Kenpachi-Uśmiechnął się i podał jej rękę . Jeżeli dała mu swoją pocałował jej dłoń w Dżentelmeński sposób . "Trening z ładną kobietą . Faaajnie " pomyślał i szybko odpowiedział Yaru - Bardzo chętnie potrenuję z tobą

Ostatnio zmieniony przez Kain Ashizogi dnia Sro 14 Sty 2009 - 20:09, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 19:57

Dziewczyna lekko się zaczerwieniła gdy pocałowałeś ją w rękę ale szybko wróciła do normy następnie zapytała się-za ile idziemy poćwiczyć oraz gdzie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 19:58

- Ty wybierz miejsce , a ćwiczyć możemy od zaraz-Powiedział i rzucił kapciem aby wyłączyć grzałkę .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 20:02

Dziewczyna przeszła obok ciebie i stanęła na środku pokoju i zaczęła się rozglądać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 20:05

- Szukasz czegoś - Spytał się chłopak z lekko zaniepokojoną miną . "Czego ona może chcieć ? No czego ehh" Jeżeli była odwrócona do niego plecami zmierzył ją szybko wzrokiem , jeżeli nie to patrzył się jej prosto w oczy .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 20:08

-nie szukam niczego tylko rozglądam się...ładny domek skromny i niezbyt duży-krótko skomentowała
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 20:10

- Mieszkam sam i nie potrzebuję nic więcej -Odpowiedział na komentarz "Geeesh ona czegoś naprawdę chce . Hmm tylko czego" Zamyślił się i spojrzał odruchowo w dół .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 20:14

Yaru przestała się rozglądać i spojrzała ciebie -idziemy-powiedziała lekko przychylając głowę i uśmiechając się
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 20:16

Chłopak złapał kluczę i wskazał na drzwi -Panie przodem- Gdy tylko dziewczyna wyszła ,on także wyszedł i zamknął drzwi na klucz to gdzie idziemy ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sro 14 Sty 2009 - 20:23

-Na polankę- Dziewczyna ruszyła w stronę polanki a ty za nią
gdy doszliście na miejsce dziewczyna zapytała się -co wolisz walkę mieczem czy kidou?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Pią 16 Sty 2009 - 20:08

Kain czuł jakieś dziwne mrowienie w podbrzuszu . Miał już do czynienia z kobietami , lecz nigdy gdy spały i nie wyrażały na to zgody . Położył ją do śpiwora i włączył na podgrzewanie . Sam usiadł się obok z nogami w pozycji lotosu . Wpatrywał się w nią i coraz bardziej czuł , iż musi się tam położyć .Ale co będzie jak się pogniewa?" Odzywała się w głowie dobra część sumienia , lecz zła część nie pozostała jej dłużna "Ona ? Przecież sama dawała ci znaki , przeleć ją i po sprawie co ma się niby stać ? Naskarży ? Nie bój się , czego się tu bać , to tylko chwila rozkoszy" Do czego wtrącił się chłopak"Hmm co ja mam zrobić , z jednej strony to nie wypada , a z drugiej mam na to ochotę . Co ja mam niby teraz zrobić , jest taka bezbronna , ale to nie jest na miejscu". Złapał się za czoło i czuł , że zaraz eksploduje mu czaszka ."Dajesz nic się nie stanie" "Zostaw ją , jeżeli to zrobisz to już nigdy nie spojrzysz na siebie jak na człowieka" " Czego się boisz , pewnie i tak ona ci za to podziękuje bo o to jej chodzi . Dawaj chłopie , portki w dół i jedziesz " "ZAMKNĄĆ SIĘ" Mimo burzliwej wymianie zdań między dwoma częściami sumienia nie zwyciężyła żadna do końca , lecz każda połowicznie . Chłopak położył się obok Yaru i tylko się do niej przytulił , udało mu się ledwie opanować .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Pią 16 Sty 2009 - 20:16

Położyłeś i mimo iż nie maiłeś ochoty zasnąć to zasnąłeś , gdy rano obudziłeś dziewczyna leżała obok ciebie była zwrócona twarzą w twoja stronę i obudziła się w tym samym momenci co ty nie odzywała się widocznie było jej dobrze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Pią 16 Sty 2009 - 20:18

Jak się spało ? Spytał się Yaru i przypomniał sobie nocną konferencję "Co ja sobie wtedy myślałem . Jaki ja byłem głupi . Jak mogłem myśleć , że mogę jej to zrobić . Baka Baka Baka Jął wyzywać się w myślach , jednocześnie wstał i włączył grzałkę . Jakiej sobie herbaty pani życzy ? Spytał się .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Pią 16 Sty 2009 - 20:28

-a no dobrze mi się spało... ja bym się napiła herbaty malinowej... Co ja tu robię i jak ja się tu znalazła -powiedziała sama do siebie leżąc dalej w twoim łóżku
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Pią 16 Sty 2009 - 20:32

Już się robi , a odnośnie tego jak się tu znalazłaś Przerwał na chwilę podczas której zrobił sobie herbatę zieloną a Yaru Malinową .Niosąc jej herbatę kontynuował Już ci mówię , Jak pamiętasz ćwiczyliśmy wczoraj , w pewnym momencie ty odpadłaś , potem ja ćwiczyłem sam i także padłem ,następnie ja zasnąłem i ty także . Potem ja się obudziłem i cię tutaj przyniosłem Powiedział dość ogólnikowo o wczorajszych zawiłościach i usiadł się na jakimś małym taboreciku sącząc swoją herbatkę .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Pią 16 Sty 2009 - 20:36

Yaru była trochę zdziwiona z twojego opowiadania jednak szybko wróciła do normy nie wiedział co powiedzieć udało się jej wydusić te słowa-dzięki za to że nie zostawiłeś mnie na tej polance samej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Pią 16 Sty 2009 - 20:38

Nie ma za co . Nigdy bym cię nie zostawił , nie wiadomo kto tam przychodzi nocą Wykonał grymas w którym dominował pół uśmiech i wlepianie gał .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Pią 16 Sty 2009 - 20:41

-jesteś taki miły-Dziewczyna chciał ci się rzucić na ramion jednak widziałeś że coś ją powstrzymywało
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Pią 16 Sty 2009 - 20:44

"Hmm ciekawe , wydawałoby się że chciała się do mnie przytulić , lecz tego nie zrobiła . Ale te kobiety są skomplikowane" Pomyślał trzymając paznokieć od kciuka w zębach . Może powiesz mi coś o sobie ? Coś więcej niż tylko imię i nazwisko ? Bardzo bym prosił W tym momencie zrobił minę kotka ze Shreka .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Pią 16 Sty 2009 - 20:59

-to nie jest nic ciekawego a o mnie będziesz się dowiadywać w swoim czasie-powiedział jakby już nie chciała nic więcej mówić o sobie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Pią 16 Sty 2009 - 21:06

No powiedz coś . Coś taka nieśmiała ?. Zaśmiał się lekko i spojrzał na obraz z 1410 roku .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sob 17 Sty 2009 - 9:31

-Powiem coś tylko nie o mnie-zaśmiała się-na którą mamy zajęcia bo widać bardzo sobie cenisz trening
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sob 17 Sty 2009 - 9:35

Zajęcia ... Powiedział ze strachem i nie dokończył . Nie mam pojęcia , a ty wiesz na którą ? Spytał się .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Sob 17 Sty 2009 - 9:40

-nie dlatego się ciebie pytam-dziewczyna na chwilę przycichła i powiedziała niskim głosem-a zaprowadzisz mnie na zajęcia
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kwatera Kain'a   Today at 0:08

Powrót do góry Go down

Kwatera Kain'a
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next