IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Kwatera Shouei'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 18:42

- No i masz, znowu cię torturuje, co ze mnie za shinigami prawda? - powiedziałem. - O chcesz, żebym ci tę rękę odciął? Dobrze. - Dodałem i odciełem mu tą ręke.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 18:50

Przeciwnik nie miał już nic do mówienia, a ty odciąłeś mu rękę...krew strzeliła na zewnątrz i zaczęła ściekać w dół wzniesienia. Jednak musiałeś się pośpieszyć bo kwas złączył się z krwią i zaczął niszczyć jego organizm od środka.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 18:51

- Zaraz umrzesz -powiedziałem ze stoickim spokojem i odeszłem.
- Co to było? - spytałem Merihima. - Ta techniką, którą pokonałeś tamtego kolesia.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 18:57

-to była jedna z moich mocy...nazywała się "Wrzask węża-Hebi Nakisakebu" uwolniłeś ją poprzez szał w który wpadłeś-odpowiedział Merihim-a poza tym dobrze męczysz ludzi-
-potwierdzam-dodał twój alter ego
-może to było spowodowane demonem zaklętym w twoje drugiej stronie-dodał Merihim i to było bardzo prawdopodobne
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 19:04

- Raczej nie, po prostu nudziło mi się - powiedziałem. - Ale może masz racje.
- Ten Hebi Nakisakebu, jest bardzo przydatny do walki z silnymi przeciwnikami, prawdopodonie bez niego przegrałbym. Dzięki - zwróciłem się do Merihima. - Teraz trzeba znaleść Kanon.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 19:08

-odstawmy to na bok...ważne jest to że umiesz już używać tej techniki-powiedział Merhim a tobie przypomniało się o nadajniku pozwalającym znaleźć reitasu Kanon
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 19:09

Staram się odnaleźć lokalizacje Kanon po jej reiatsu.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 19:12

Poczułeś reitasu Kanon z 4 km przed tobą. Wyczułeś że w pobliżu miejsca jej pobytu odbywają się walki.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 19:16

- Ona też walczy? Muszę to zobaczyć - pomyslałem i udałem się w jej strone.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 19:20

Pobiegłeś w jej stronę. Po drodze nikt ci nie przeszkadzał. Aż nagle zobaczyłeś kilkanaście ciał na ziemi w większości były pogryzione. Gdzieniegdzie leżały ciała bez wszystkich kończyny i na próżno by było szukać tutaj właściwej.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 19:21

- Widzę, że Kanon, też się zabawiła - pomyślałem i zacząłem rozglądać się za Kanon.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 19:27

Zobaczyłeś niewielką górkę i to za nią też była Kanon. Powoli zacząłeś do niej podchodzić i to jakieś ciało przeleciało na wylotu górę. Ominąłeś Górkę i zobaczyłeś że Kanon walczy z tłumkiem dusz, które ją otoczyły. Nie sprawiali jej większych problemów, jednak była nimi przytłoczona przez co była znacznie mniej mobilna. Z tyłów stał ten sam człowiek, którego widziałeś z tą 4 dusz... którzy wąchają kwiatki od spodu.

Ostatnio zmieniony przez Akai Hi Kaeru dnia Nie 29 Mar 2009 - 19:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 19:28

Siadam na górce i patrzę jak bawi się Kanon.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 19:33

Gdy jej się dokładniej przyjrzałeś zobaczyłeś że była całą we krwi, jednak nie to przyciągało twoją uwagę tylko to że miała w jednej ręce katanę a w drugiej wakizashi i walczyła nimi bardzo sprawnie. Co chwilę w niebo leciała jakoś kończyna lub głowa a dusze końca nie miały, mógłbyś jej bardzo pomóc gdybyś odczepił od Kanon uwagę dusz.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 29 Mar 2009 - 19:35

Schodzę z górki i staram się przebić moim Yari kilku przeciwników Kanon,a następnie rzucić nimi w kilku kolejnych.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pon 30 Mar 2009 - 6:20

Te dusze były bardzo słabe i bez problemu je niszczyłeś. Teraz większość tych słabiaków rzuciło się na ciebie a ty dałeś wolna rękę Kanon, która po chwili użyła shunpo i zaczęła walkę z ich przywódcą.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pon 30 Mar 2009 - 11:56

- Hebi Nakisakebu! - mówię i przebijam kilkunastu buntowników.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Wto 31 Mar 2009 - 16:47

Twoje Yari przebiło jednego przeciwnika jednak następny przeszedł do bloku...jego miecz został złamany, jednak twoje uderzenie zostało przerwane, a wokół ciebie byli wszędzie wrogowie.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Wto 31 Mar 2009 - 16:54

- Cholera!
Staram się uskoczyć z otaczającego mnie tłumku i odddlić się od nego na trochę, a z tamtąd atakować szybkimi seriami pojedenczych buntowników.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Wto 31 Mar 2009 - 16:58

Szybko doskoczyłeś jednak zostałeś troszeczkę poraniony na ręce i otarłeś o jednego z buntowników. Rany nie były poważne, ani zbyt głębokie, ale rana to rana boli i krwawi.

-12 hp
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Wto 31 Mar 2009 - 17:00

- Drań...
Staram się atakować przeciwników pokolei w szybkich seriach ataków. Tak by móc szybko przejść do postawy pasywnej i obronić się przed potencjalnym atakiem.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Wto 31 Mar 2009 - 17:04

Twoje ataki były na tyle szybkie by nie dać im szansy ataku. Przeciwnicy ciągle nacierali bez skutku. Ciała pokonanych się topiły pod wpływem kwasu. Wrogowie nie mogli się zsynchronizować by wykonać skuteczny atak.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Wto 31 Mar 2009 - 17:16

-Jest dobrze, wygrywam - kontunuje swoje natarcie, wyprowadzając jeszcze szybsze i silniejsze ciosy.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Wto 31 Mar 2009 - 18:09

Przeciwnicy w końcu pomyśleli i nie dali się siekać jak baranki wystawione na rzeź. Po chwili z twojej prawej i lewej ustawili się wrogowie. W odległości 3 metrów wyglądali jakyb zaraz mieli wykonać atak.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 1 Kwi 2009 - 15:41

- Cholera! Jeśli tak dalej pójdzie to przegram... Nie, zginę. Muszę przeżyć, ich jest dużo, ale są słabi... Myśl! Obeszli cię z obydwu stron… Zaraz zaatakują… Jeśli czegoś nie zrobię, zginę. Nie mogę zginąć… Nie teraz… Jeszcze nie! Żeby przetrwać muszę ich zabić… Ale ich jest zbyt wielu… Myśl… Kurwa myśl!
Nie daj się ponieść emocjom… Nie pozwól by przejęły nad tobą kontrolę… Walcz… Walcz z nimi… Walcz i pokonaj ich… Zabij… Zabij ich wszystkich… Tak! Potnij ich na drobne kawałki… Delektuj się… Zniszcz ich… Odcinaj ręce… Nogi… Oddzielaj głowę od reszty ciała… Nie! Nie pozwól, by to coś przejęło twoją wolę… Tak… Zabije ich wszystkich… Zabije! Wyrwę ręce… Nogi… Połamię karki… Zabiję! Zabije wszystkich!
- coś się we mnie przełamało. Granica poczucia dobra i zła znikła… Teraz liczy się tylko wygrana. Nie. Liczy się tylko to, że przeciwnik nie może przeżyć.
Wysyłam dużą dawkę Reiatsu do nóg i dzięki temu odskakuję na bezpieczną odległość. Stamtąd szarżuję na przeciwników, wysyłając Reiatsu do swojej Yari, potęgując moc mojej broni.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 1 Kwi 2009 - 16:00

Pomimo, iż miałeś niewiele reitasu wiedziałeś jak je wykorzystać. Wybiłeś się i odskoczyłeś od przeciwników. Wzmocniłeś yari i rzuciłeś się na przeciwników. Podczas twojej szarży boki grotu wydłużyły się na odległość 6 metrów. Yari dalej ważyło tyle samo i walczyło się nim identycznie. Po chwili trwający sekundę powolny ruch i nagłe szybkie cięcie na wysokości pasa wykonane przez skrzydła. Przeciwnicy nie mieli nic do mówienia wszyscy zostali rozcięci na pół...ich tułowia poleciały na ziemię.Skrzydła zatrzymały się na przeciwko ciebie i wydłużyły się na odległość 12 m przebijając kolejnych. Po tym ataku skrzydła wyparowały.Zobaczyłeś że twoje Yari nie ma już wcale energii a kryształ będący na końcu nie wytwarzał w ogóle energii. A kamień gromadzący energie w formie gazowej chłonął ją w bardzo dużych ilościach znacznie szybciej niż poprzednio. Kanon chwile po twoim ataku zabił przywódcę buntowników bez uwalniania shi-kai. Cała reszta uciekła z powodu poprzednich wydarzeń.
- nie goń ich dostali nauczkę-powiedział porucznik
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 1 Kwi 2009 - 16:06

- Tak... Masz... Racje... - powiedziałem ciężko dysząc. - Cholera. Potrzebowałem aż tyle reiatsy by pokonać grupkę cieniasów. Cholera!
- Merihim, zaskakujesz mnie - powiedziałem do swojego miecza, a następnie ponmowniego zapieczętowałem.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 1 Kwi 2009 - 18:10

-Widzę że uwolniłeś już swoje shi-kai- skomentowała Kanon, a tobie po chwili zrobiło się znacznie lżej
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 1 Kwi 2009 - 18:18

- Ta, ma naprawdę bardzo przydatne dzaiłanie - powiedziałem i uśmiechnąłem się szyderczo. - Mamy jakieś ślady, które prowadzą do grubych ryb, czy ciągle mamy polować na płotki?

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 1 Kwi 2009 - 18:21

- Nic a nic poza tym, że kapitan tych zielonych nie żyje...a poza tym to nie jest naszym obowiązkiem jak by trza było zrobić coś więcej to Victor by poprosił - powiedziała Kanon.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Today at 15:20

Powrót do góry Go down

Kwatera Shouei'a
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 12 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next