IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Kwatera Shouei'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 1 Kwi 2009 - 18:30

- Więc co teraz? Wracamy? - spytałem.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pią 3 Kwi 2009 - 12:09

-dobra-powiedziała Kanon i ruszyła w stronę domu
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 8 Kwi 2009 - 9:32

Ruszyłem więc w stronę naszego domu.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 8 Kwi 2009 - 9:38

Po 15 minutach doszliście do domu. Stoicie przed drzwiami. Kanon otworzyła drzwi a w środku siedział Victor z jakimiś papierami.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 8 Kwi 2009 - 9:45

- Co ty tu robisz? - spytałem. - Co to za papiery?

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 8 Kwi 2009 - 9:49

-ja....mam dla nową misję na Ziemi bierzesz-powiedział Victor
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 8 Kwi 2009 - 16:19

- Na Ziemie? Czy ja dobrze rozumiem, że nasi wrogowie są tutaj, a Ty wysyłasz nas na Ziemie? - spytałem. - Co ja mam tam Hollowy tępić?

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Czw 9 Kwi 2009 - 15:51

- Po pierwsze nie was tylko ciebie, a ty musisz dla nas znaleźć pewne dokumenty i zneutralizować jedną bazę...tu masz resztę- powiedział, a następnie rzucił w twoją stronę teczkę
- masz jedną noc i możecie już nigdy się nie spotkać... nie ma już odwrotu obaj nie żyjecie od 1 h- dodał z lekko smutnym głosem i użył shunpo, a po jego reitasu nie pozostał żaden ślad. Kanon spoglądał na ziemię niezadowolona, a raczej wściekła z decyzji.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pią 10 Kwi 2009 - 14:01

- Cholera! - warknąłem. - Ten dupek... Jak on śmie... Wychodzę. - Powiedziałem, biorąc ze sobą swój miecz i wyszedłem na zewnątrz.
Idę przed siebie, nie zważając na nic. Gdy będę jakieś trzy kilometry od swojego domu siadam w cieniu jakiegoś drzewa.
- Cholera! Ten dupek... Jak on śmiał powiedzieć coś takiego... Merihim, wiem, że jesteś bardzo silny, ale musimy stać się jeszcze silniejsi. Nie ważne co trzeba będzie zrobić.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pią 10 Kwi 2009 - 18:43

- ale po co przecież masz to co chciałeś walkę...walkę i jeszcze raz walkę i wyczułem że pomimo iż on używa tych urządzeń maskujących reitasu to da się je wyczuć...i jeżeli chcesz być silniejszy to na praktyce zyskasz najwięcej - odpowiedział Merihim całkiem wyluzowany
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pią 10 Kwi 2009 - 19:56

- Ta... Ale nie podoba mi się myśl, że za walkę mogę kiedyś zapłacić własnym życiem. Jakby pomyśleć, to jestem złym człowiekiem. Cieszę się jak dziecko, odbierając ludziom to, co jest dla nich najcenniejsze... Ich życia. Jak to możliwe, że jestem wstanie ciągle zabijać... Nie rusza mnie to, czy dana osoba będzie błagać, czy walczyć do końca... Bo ja i tak ją zabiję... Czy ja jestem potworem? Jako Shinigami powinienem walczyć z Hollow'ami. Tymi, którzy są prawdziwymi bestiami i tymi, których te bestie dopadły... Ale...
Ale czy ja jestem lepszy od tych bestii...? Czy naprawdę tak wiele różnic jest między nami...? Kiedyś byliśmy tym samym, ludźmi... Więc dlaczego nasze drogi, shinigamich i pustych, tak bardzo się różnią...? Walka... Czy jest rzeczą, która napawa mnie radością...? Czy może moim obowiązkiem, który wykonuje bez względu na wszystko...? A jeśli nawet, to czy jestem wstanie położyć na szali swoje życie...? Czy moje istnienie jest tylko po to, by zabijać...? Czy ja naprawdę nie mogę inaczej żyć... Gdzie nie pójdę, tam ciągnie się woń śmierci... Kolejne trupy ścielą moją ścieżkę, ku... Właśnie... Ku czemu? Do czego dąże? Co jest moim celem? Czy tylko bycie silniejszym? A co jeśli będzie ktoś silniejszy? Czy wtedy, będę dążył do jeszcze większej siły...? Czy to jest celem mojej egzystencji...? Dlaczego tak to się potoczyło...? Czy wszyscy, którzy cos dla mnie znaczyli będą cierpieć...? Najpierw moja rodzina... Potem Kisawa... Kto następny...? Kanon...? Czy nie byłoby lepiej gdybym w ogóle nie istniał...? Czy wtedy, ktoś inny byłby na moim miejscu...? A może, wszystko potoczyłoby się inaczej... Nie wiem... Naprawdę nie wiem... Czemu jestem silny...? Czy aby zabijać...? A może by chronić...? Ale kogo...? Nie mam nikogo, kogo mógłbym ochronić... Jestem słaby... Nie jestem wstanie ochronić osób, które kocham... Czy to, dlatego tak dążę do większej siły...? A może to tylko pretekst... Nie wiem... Nic nie wiem... Kim jestem...? Człowiekiem...? Shinigami...? Czy może bestią...? Nie wiem... Dlaczego... Dlaczego więc chcę być silniejszy...? Muszę znaleźć odpowiedzi na tak wiele pytań... A wiem tak mało... Czy kiedy zyskam siłę, wszystko stanie się łatwiejsze...? Nie wiem... Może tak, a może nie... Czemy jestem smutny...? Dlatego, że muszę walczyć...? A może, dlatego, że chcę walczyć...? Czy ten ciąg pytań się kiedyś skończy...? Czy naprawdę nikt mi nie jest wstanie pomóc...? Pomóżcie mi...! Pomóżcie...! Ja nie chce... Nie potrafię... Nie umiem... Nie mogę znaleźć odpowiedzi... Pomóżcie mi...! Pomocy...! Czy zawsze będę taki zagubiony...? Dlaczego...? Tyle pytań... A tak mało odpowiedzi... Dlaczego...? Czy jestem samotny...? Chyba tak... W głębi duszy ciągle jestem sam... Całkiem sam... Czemu walczę...? Czemy żyje...? Co jest sensem mojego życia...? Śmierć! Czy żyję tylko po to, by zginąć...? Czy taki los jest mi pisany...? Nie wiem...

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pią 10 Kwi 2009 - 20:06

Zadawałeś ciągle sobie te i podobne pytania, jednak nie mogłeś zaleźć na nie odpowiedzi. Siedziałeś pod drzewem przez znaczny okres czasu i zobaczyłeś że Kanon idzie w twoją stronę.

Statystki:
+2 psychika (esej+polepszeni kontaktu z zanpaktou)
+1 siła (walka)
+3 zręczność (walka)
+1 szybkość (walka)
+2 reiatsu (walka)
+1 kontroli reiatsu (walka)
+1 inteligencji (użycie hadou)
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pią 10 Kwi 2009 - 20:15

Z moich rozmyślań wyrwał mnie odgłos... Dźwięk kroku Kanon... Pochwili dołączył też do tego jej widok.
- Czy to do tego dążę...? Czy po to, by móc ją chronić...? Pewnie tak...
- Arigatou Merihim... Dziękuję, że mnie wysłuchałeś...
Powoli wstałem i ruszyłem w kierunku Kanon.
- Chronić ją... - powiedziałem cicho. - Dlaczego przyszłaś? Jest już chłodno, a ne chę, żebyś się rozchorowała, kiedy mnie nie będzie...

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pią 10 Kwi 2009 - 20:41

Kanon nic nie mówiła, tylko do ciebie podeszła i pocałowała ciebie namiętnie. potem się odsunęła- Sayonara Shouhei- powiedziała przez łzy i zniknęła. Zobaczyłeś że miałeś jakąś książkę w rękach.

(okładka: http://rogerbourland.com/blog/wp-content/uploads/2006/11/annals-of-ulster-ms.jpg )
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pią 10 Kwi 2009 - 20:54

- Kanon-kun... - powiedziałem i mimo wolnie osunąłem się na kolana. - Co to było...? Pożegnanie? Czy może rozstanie...? Kanon...
- Książka...? Rozumiem... Więc to jesdnak rozstanie... Dlaczego...? Czy zrobiłem coś źle...? Czy to moja wina...? Cholera! Czemu...? A może... Tak będzie lepiej... Lepiej dla niej... Bo kim ja jestem... Nikim... Więc... Nigdy się nie zobaczymy, co Kanon...? - nie mogłem zrozumieć. - Merihim! Wspominałeś coś o tym, że wyczuwasz reiatsu Victora. Prowadź mnie do niego!

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pią 10 Kwi 2009 - 20:57

- Czułem jego reitasu, jednak musiał być bardzo blisko ciebie, a zresztą jutro przyjdzie przecież masz misję i ja bym się mu nie sprzeciwiał - odpowiedział Merihim
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pią 10 Kwi 2009 - 21:00

- Cholera! Gdzieś mam tą jego misje... Niech się nią wypcha...! A zresztą masz racje... Skoro Kanon odeszła z własnej woli, to musiała mieć powód... Tylko jaki...?
Wracam do swojego domu, gdzie zaczynam czytać otrzymaną przez Kanon książkę.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sob 11 Kwi 2009 - 9:04

Doszedłeś do domu i chciałeś otworzyć książkę, jednak płynęło z niej ogromne reitasu. Większe niż od kapitanów, musiałeś wymyślić sposób żeby ją otworzyć.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sob 11 Kwi 2009 - 10:29

- Co...?! Co to za książka... Jak to możliwe... To reiatsu... Potężne... Cholera nie otworze tego... A co jeśli...? Tak! To może zadziałać - myśli kłębiły mi się w głowie. - Nic co dotej pory znałem, nie emanowało taką reishi. Nie jestem wstanie tego otworzyć za pomocą rąk, ale... Może moje reiatsu da radę? - Wysyłam do książki dużą dawkę swojego reiatsu.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sob 11 Kwi 2009 - 18:03

Książka zamknęła w sobie to reitasu i nagle popuściła i otworzyła swoją pierwszą stronę, było tam napisane "moce shinigami".
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sob 11 Kwi 2009 - 18:30

- Ta książka przez lata... Nie. Może nawet przez wieki, za reiatsu shinigamich, uczyła ich. To jest powodem, dla którego jest tak potężna - powiedziałem i zabrałem się za czytanie lektury.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sob 11 Kwi 2009 - 18:37

Pierwszy był dział o Hadou było w nim napisane jak nauczyć się każdego Hadou od 1- do 99. Ostatnia strona była podpisana przez "Yamamoto Genryuusai Shigekuni". Początkowo nie kojarzyłeś kto to jednak przypomniałeś sobie że to był dawny głównodowodzący.

Ostatnio zmieniony przez Akai Hi Kaeru dnia Sob 11 Kwi 2009 - 18:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sob 11 Kwi 2009 - 18:39

- Huh? Zwykły podręcznik? Nie... To musi być coś innego. Gdyby nie to, nie dostałbym tego od Kanon. A w każdym razie, nie potrzebowałoby mojego reiatsu - powiedziałem i zacząłem czytać dalej, czytając sposby nauki potężniejszych Hadou.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sob 11 Kwi 2009 - 19:04

Doszedłeś do Hadou poziomu 20 i nie mogłeś dalej przewrócić stron.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sob 11 Kwi 2009 - 19:06

-Co jest? Co to automat na monety, czy co? Energia się skończyła? - mówiąc ostatnie słowo ponownie wysłałem do książki cząstke reiatsu.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 12 Kwi 2009 - 9:03

Książka je odrzuciła i się zamknęła. Sama użyła na sobie bakkodou..użyła Kai-Ban (99). Nie mogłeś jej teraz ruszyć i instynkt ci mówił żeby spróbować w innym czasie.
-Okashi...Okashi....dawno nie wiedziałem tak potężnej książki o własnej woli-powiedział Merihim i twój alter ego.

(zregenerowało ci się reitasu i życie(full))
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Wto 14 Kwi 2009 - 14:15

- Ta...? Ja tam w ogóle nie widziałem ksiązki z własną wolą... - powiedziałem do Merihima i alter ego. - Co by teraz porobić? A właśnie Merihim, ten atak co go ostatnio użyłem, ma on jakąś nazwę?

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 13:18

- Heh ja już przewróciłem setki książek z własną wolą w Tatarorum Apocalypsis...naprawdę mało widziałeś Shouhei - Powiedział Merihim
- Masz dostęp do Bibliotek w Tatarorum Apocalypsis... kto ci go wydał? - spytało twoje alter ego
- Dostałem od Pyro, teraz on jest administratorem i wydaje pozwolenia - odrzekł Merihim
- Shohei chcesz kiedyś zobaczyć piekło ? - spytało się ciebie alter ego, ponieważ widziało że nie jesteś obecnie w temacie
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 15:31

- Nojasne, przecież nie mam niczego lepszego do robotu, nie? - odpowiedziałem nieco ironicznie. - A tak a propo, o co chodzi z tą całą biblioteką w Tatacoś tam? To jakaś specjalna biblioteka dla demonów?

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 15:43

- To jest największa demoniczna biblioteka pełna rożnych ksiąg, zwojów... są tam zapisane dzieje piekła ludzi i nieba od samych początków... kiedy robimy wycieczkę krajoznawczą do piekła? - spytał się Merihim
- Ja tam mogę jutro bo dzisiaj już jestem zmęczony - odrzekło twoje alter ego
- o której ? - to pytanie było skierowane do ciebie
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Today at 17:53

Powrót do góry Go down

Kwatera Shouei'a
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 13 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15  Next