IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Kwatera Shouei'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next
AutorWiadomość
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 15:45

- E? Jak to wycieczka do piekła?! Chyba wam się na żarty zebrało. Jestem Shinigami, a nie demonem - stwierdziłem lekko przestraszony faktme, możliwej wycieczki do piekła. - Poza tym, to jak miałbym się tam niby dostać?

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 15:55

- No co nie chcesz poznać naszej bandy poczytać trochę książek w naszej bibliotece i najważniejsze... wypić drinka z Czarnym Panem. Jak ciebie polubi to może nawet ci jakiś mały zakątek da- Powiedział Merihim
- Dawno nie widziałem Czarnego Pana... wiesz jaki dobry browar produkuje Gorzelnia "Vandeta"... musisz spróbować - powiedziało twoje alter ego
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 15:56

- No dobra, przekonaliście mnie, ale jak się tam dopstać? - spytałem.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 16:00

-Najlepiej będzie użyć Naszego senkai-powiedział Merihim
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 16:03

- Senkai? Do pieła mogę się dostać przez jakieś senkai? Wchodzę w to, kiedy?

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 16:06

-Musisz po prostu przełączyć swoje zanpaktou poprzez obrócenie go w części z ostrzem i wtedy otworzyć senkai... a potem do piekła - powiedział Merihim co brzmiał komicznie jednak on mówił prawdę
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 16:07

Wykonuje polecenia Merihima i czekam na rezultaty.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 16:45

Nim się spojrzałeś twój zan uwolnił shi-kai, a ty przekręciłeś go przekręciłeś i energia płynąca do niego stała się czerwona jak ogień. Zaczęła napływać coraz bardziej agresywnie. Otworzyłeś senkai i zobaczyłeś japońskie drzwi lekko spalone i we krwi. Wbite było wakizashi i tanto. Senkai roztworzyło się na oścież i zobaczyłeś pole bitwy usłane ciałami wszystko wokoło się paliło.... z nieba leciały meteoryty i płonące strzały. Poczułeś że coś ciebie lekko popycha z tyły był to Merihim już w formie chimery.
- idź nie bój się rozwiej wszelkie wątpliwości - rzekł do ciebie Merihim
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 16:47

- Niesamowite! - prawie krzyknąłem widząc co znajduje się za bramą. - Więc to jest to całe piekło, hę? Wygląda przyjaźne.
Wchodzę przez bramę krokiem pewnym lecz powolnym.
- Czyje to ciało? - spytałem Merihima.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 16:57

-Widać że ci się podoba... a co do ciał to chyba go ubiłeś pół godziny temu... nie martw się to nie piekło tylko czyściec.... z lewej stoi anioł i zabiera ciała dobrych a po prawej stoi demon grabarzy i on zabiera do piekła tych złych, a ci neutralni wracają na Ziemię w nowym ciele bez wspomnień...i to cała filozofia- powiedział twój alter ego
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 17:01

- Ach! Racja, już go pamiętam... Nie zaraz, nie pamiętam go. A zresztą mało mnie to obchodzi - powiedziałem nucąc 'Highway To Hell'. - To którędy do piekła?

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 17:06

- Widzisz tego starego dziada zabraliśmy go ze Styksu bo mu się nudziło i teraz ma robotę a nawet wiecej, ale jest happy i rzekł jeszcze nic nie bierze... wzór na perfekcyjnego robola - Powiedział Merihim , jednak po chwil przerwał i ~przestań robolu~ a głos jakiegoś starca powiedział '' jeżeli jeszcze raz tak do mnie powiesz to nie odpuszczę ". Obróciłeś sie i zobaczyłeś starego dziada, który tarmosił go po głowie.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 15 Kwi 2009 - 17:10

- E... Jak to zabraliście go ze Styksu? To kto jest teraz przewoźnikiem do Hadesu? - spytałem. - A z resztą nie ważne. Więc jak do piekła?

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 19 Kwi 2009 - 10:39

-Zabraliśmy i tych co wysyłali do Styksu to teraz wysyłają do nas i tutaj odbywa się selekcja....a do piekła do w prawo - powiedział twój alter ego, a ty spojrzałeś się w prawo i ku twojemu zdziwieniu nic tam nie było.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 19 Kwi 2009 - 10:40

- Jesteś pewny? Tam nic nie ma, ale chyba mogę ci zaufać - powiedziałem i ruszyłem na prawo. - Jaki on jest? Czarny Pan.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 19 Kwi 2009 - 10:42

- zobaczysz - powiedział Merihim i zapomniałeś całkiem o chimerze, która była katowana przez Przewoźnika ze Styksu.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 19 Kwi 2009 - 10:44

- E Merihim, wiem że się lubicie, ale nie czas na zabawy, chodźmy już - powiedziałem do chimery. - Idź przodem.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 19 Kwi 2009 - 11:24

Demony się od siebie odkleiły i chimera poszła za tobą a ty ruszyłeś w prawo i w pewnym momencie znalazłeś się na jakiejś polanie.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 19 Kwi 2009 - 11:25

- Polana... Chyba żartujecie. To jest piekło? To ja już wole czyściec - stwierdziłem.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 19 Kwi 2009 - 12:24

-chyba że pomyliłem kierunki, a zresztą nie ważne idziemy...tylko w którą teraz-pomyślała na głos chimera
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 19 Kwi 2009 - 12:25

- Dobra niech ci będzie, tyl się pośpiesz - powiedziałem do Chimery. - Znasz drogę nie?

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 19 Kwi 2009 - 12:35

- Nie..zgubiłem się - powiedział smutnym głosem z maślanymi czami chimera.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Wto 28 Kwi 2009 - 17:51

- To dobr... Że co!? Jak to się zgubiłeś? Ty w ogóle jesteś demonem? Czy może jakimś pokraką? Jak do licha, można zgubić się na własnym terytorium? A zresztą, nie mów - wykrzyknąłem do Merihima. - To może ja zadecyduje idziemy tam! - Powiedziałem i wskazałem na południe.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Wto 28 Kwi 2009 - 18:24

Demony nic nie mówiły widocznie wzięły twoje słowa zbyt dosłownie. Ruszyłeś na południe razem ze swoim towarzyszami. Zrobiłeś 5 kroków i na niebie zobaczyłeś księżyc obok słońca. Jednak nie przejął byś się tym, gdyby z księżyca nie zaczęła cieknąć krew. Spadając ona jakby malała i na ciebie kapały krople. Stanąłeś w miejscu, by przyjrzeć się zjawisku. Nagle na niebie zapanował ogromny mrok i zaczął spadać z nieba jak deszcz ulewny. "Mrok" zatrzymał 3 m nad ziemią. Przez mrok przeleciał dziwny stwór ze skrzydłami w postaci kości. Wychodziły one z jego łopatek. Głowę miał w kształcie czaszki smoka. Jego maska była łudząco podoba do maski pustego, jednak coś ci nie pasowało. Miał on 4 palce u dłoni, a na nich 0,5 metrowe pazury zagięte w trzech miejscach. Gdziekolwiek nim pociągał rozdzielał on mrok od rzeczywistości. Miał jedną parę rąk, które były bardzo kościste i do połowy chude pokryte silnym pancerzem a w drugiej połowie umięśnione. Jego skóra była czarna i pomarszczona gdzieniegdzie pogłębiona. Na końcu jego kręgosłupa był ogon twardy jak kamień podzielony na 3 kwadraty i zakończony długim kolcem. Z Kręgosłupa wyrastały mu szpikulce. Tułów miał łudząco podobny do człowieka. Z jego czaszki wyrastają dwa krowie rogi i świecą mu czerwone ślepia. Stwór roztworzył swoją paszczę i wyleciał z niej gaz trujący. Powietrze zaczęło skwierczeć. Twór zaczął na ciebie lecieć. Czułeś, że nie obejdzie się bez walki, a ona nie będzie wcale łatwa. Gdy smok zaczął lecieć zapaliła się polana pod twoim stopami. Nie była ona ciepła. Ogień zgasł po chwili zostawiając po sobie szczątki. Ziemia wokół ciebie pochłonęła szczątki i wyleciała z niej cmentarna mgła. Wszędzie były kości. Wokoło pachniało spalonymi zwłokami. To wszystko się tobie podobało do pewnego momentu, jednak potem wywołało w tobie niewielkie przerażenie. Wszędzie były również groby. Pokrywy do nich zostały wyrzucone w niebo i uderzyły w ziemię z wielkim impetem odrzucając trochę piachu. Z grobu nic nie wyszło chociaż spodziewałeś się czegoś w stylu zombi. Cała akcja na ziemi, a raczej w piekle porwała twoja uwagę. Smok lecący na ciebie zniknął. a ty pozostałeś sam z swoim Yari. Zamilkły nawet drzemiące w tobie demony. Pozostałeś zdany na siebie i na zanpaktou.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Wto 28 Kwi 2009 - 18:40

- Cholera! Oczekiwałem miłego przywitania i jakiejś imprezy powitalnej. Ale... Takiej jazdy się nie spodziewałem! Macie tu zajebisty zwyczaj witania gości! Kim jesteś? - spytałem nieznaną mi istotę. - Nie żeby mi to było potrzebne, ale wolę wiedzieć jak wabi się piekielny pomiot, który zaraz zostanie unicestwiony. Nie chwaląc się, z mojej ręki!
Powiedziałem i przyjąłem pozycje pasywną mocno trzymając Yari.
- Gdzie się schowałeś śmieciu?! - wykrzyknąłem. - Nie schowasz się!

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sob 9 Maj 2009 - 14:34

Przeciwnika nigdzie nie było. Groby były puste niczego w nich nie było. Z dala usłyszałeś dźwięk dzwonu kościelnego...w piekle nie możliwe, a jednak... chyba że nie jesteś w piekle. Nagle poczułeś reitasu z każdej strony, było to momentalne. Ta energia trzymała się jakby razem. Nagle reiatsu ruszyło w twoją stronę. Było w odległości kilometra. Pozostało albo zbadać miejsce z którego dochodził dźwięk dzwonu albo reitasu. Co wybierasz ?
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 10 Maj 2009 - 18:03

- Cholera, czuję, że moje nogi stają się ciężkie. Co za monstrualne reiatsu - poczułem, że cała złość i agresja, pod wpływem owego reiatsu zmienia się w zdrowy rozsądek i spokój. - W obecnym stanie nie jestem wstanie wygrać. Jeśli źródło tegej energii jest jeszcze tak daleko, a nacisk duchowy tak wielki, to z tym czymś nie mam najmniejszych szans. - Powoli ustawiam się w pozycji pasywnej i czekam na nadciągajacego przeciwnika. - Chyba mi się na mózg rzuciło by tu pozostać, nie chcę jeszcze umierać. A może podświadomie chcę? Może jakaś część mnie chcę się uwolnić i wreszcie odpocząć od wiecznej walki? Co do diabła robi tytaj dzwon? I to w dodatku dzwon kościelny.

- Uspokój się! Weź głeboki oddech. To z czym przyjdzie ci się zmierzyć nie może być, aż tak silne. Pewnie specjanie emituje swoje całe reiatsu by cię przestaszyć. Nie możesz jeszcze zginąć. Nie teraz. Jeśli to coś będzie silnejsze, to i ja będę musiał stać się silnejszy. Tylko jak?

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Wto 12 Maj 2009 - 16:26

W głębi duszy się bałeś, pomimo iż żądza krwi ciebie ogarniała i chciałeś zabić te wielkie gówno to se bałeś, jak wyzbyć się tego uczucia. Nie miałeś ochoty myśleć wolałeś rzucić się na tego wielkiego....wsadzić kij mu w oko, nie Yari. Jaka to różnica po prostu zajebać.
Kupa reitasu poruszała się w twoją stronę z ogromna szybkością. Za 3 minuty powinieneś zostać skompresowany do .rar-u. Miałeś tylko jedno wyjście spierdalać zanim to gówno ciebie do goni. Emocje wzięła nad tobą władzę i pobiegłeś w stronę kościoła.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Wto 12 Maj 2009 - 16:30

- Dlaczego uciekłem? Przecież nie miałem żadnych powodów. No może jeden, czy dwa. Ale ważniejsze, co do cholery robi tu kościół?! - powiedziałem. - No cóż skoro jest tu kościół to chyba do niego wejdę. - Mówiąc to kieruje się do wejścia.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 13 Maj 2009 - 18:48

Podszedłeś to wysokich drzwi wejściowych kościoła. Lekko je popchnąłeś i kościół staną dla ciebie otworem. Kościół był z zbudowany z czerwonej cegły, a dach był trójkątny. W najwyższym punkcie była wieża z dzwonem. Przednia ściana wyglądała jak prostokąt z trójkątnym dachem. było na zewnątrz kilka figurek gargulców. Brama kościelna była spróchniała i pachniała stęchlizną. Ten zapach nie należał do twoich ulubionych, ale żyć trzeba.

W środku były dwa rządy ławek, które ciągnęły się przez cały kościół. Na środku był jeden filar po bokach cztery. Pierwsze ławki wyglądały na bardzo stare. Tak od ich jechało starością ze gdy otworzyłeś drzwi czułeś ich zapach. Im dalej tym lepsze były ławki na początku mogły mieć nawet 100 lat. Sukces! Ale te stare mogły być tworem greków. Przecież wtedy nie było katolików. Na kolumnach były różne sceny wyryte w podporach. Podłoga była wyłożona popękanymi kafelkami. Które wszędzie były tka samo stare V wieków. Była też chrzcielnica zamknięta jednak wydawała się ona tobie jakaś podejrzana. Był też ołtarz z marmuru. Tabernakulum również.Tylko że ono było z metalu...mocno zerdzewiałego. Czułeś się tutaj jakoś bardziej swojo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Today at 15:20

Powrót do góry Go down

Kwatera Shouei'a
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 14 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Next