IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj
Nabór na stanowiska Mistrzów Gry! Rekrutacja na GG: 2785425!
Pomoc dla nowych graczy

Lista aktywnych Mistrzów Gry:
Kamys 5/3 | Izdurbal Tenshi - 3/4 | Kuchiki Kyosuke - 6/3
CZaras – 2/3 | Shadow - 1/1 | Kaz- 1/1 | Kovacs - 0/1 |
Watanabe no Tsuna
- 2/3* (możliwe dodatkowemiejsce o ile KP zainteresuje, zaś gracz będzie aktywny)

Share | 

Kwatera Shouei'a

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutorWiadomość
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 13 Maj 2009 - 18:51

- No cóż, nigdy nie należałem do bardzo religijnych, a Kościół traktowałem jak zło konieczne. Ale to uczucie jest trochę inne. Jakby to była dla mnie obca rzecz. No tak, od mojej śmierci a ni razu nie byłem w kościele - powiedziałem do siebie i stanąłem przed ołtarzem.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 13 Maj 2009 - 19:02

Podszedłeś do ołtarza. Co się teraz robiło? Nieważne i tak tutaj nie ma Boga..chyba, a nie...jest Bóg śmierci. Zobaczyłeś że jeszcze jest krzyż obok ołtarza. Ale coś ci w nim nie pasowało. Usiadłeś na ziemi po turecku i zacząłeś się na niego gapić i szukać tego czegoś. Masz.... no tak przecież on jest wbity do góry nogami. A czułeś się tutaj swojo, bo na podłodze była krew. Skrzepnięta. Po prawej był kościotrup w sutannie zakonnicy. O głowa mu odpadła i zrobiło echo w całej budowli. Ale milo świetne miejsce na kręcenie horroru.... to co kiedy przyjeżdża ekipa. No cóż czyli ta chrzcielnica też musiała z jakiegoś powodu podobać. A właśnie może się ochrzczę... w końcu będę miał kolejnego sprzymierzeńca.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 13 Maj 2009 - 19:07

To dlatego coś mi tu nie pasowało, pomyślałem patrząc na podłogę. O ile dobrze pamiętam to kiedyś, jak jeszcze żyłem, w kościołach nie było takich innowacji, jak krew na podłodze i kopściotrupy-zakonne. Podchodzę do chrzcielnicy i potrzę co jest w środu.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 13 Maj 2009 - 19:13

Podszedłeś do chrzcielnicy. Otworzyłeś ja i w środku byłą krew... jakbyś miał się czegoś innego spodziewać. Może nawet są rybki w środku. Ale nie tam pływało coś innego to było truchło noworodka. Chyba lekko nadjedzone przez wrony. No to możesz teraz pisać pracę na temat kościołów w piekle i zgłosić kilka innowacji np. krew na kafelkach.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 13 Maj 2009 - 19:15

Chyba ktoś zapomniał go wyjąc po chrzcie, pomyślałem i zamknąłem pokrywę od chrzcielnicy. Naprawdę dziwne mniejsce, ciekawe jak się nazywa ten "kościół"?
- No dobrza, pora ruszyć dupę i wyjść z tego miłego miejsca.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 13 Maj 2009 - 19:22

Skończyłeś zwiedzać nasze przemiłe miejsce. Odwróciłeś się na jednej nodze i powolny krokiem ruszyłeś w stronę wyjścia przygwizdując sobie. Byłeś już przy ławkach wieku średniego. I nagle wrota rozleciały się z hukiem. Na malutkie kawałki. No to będziemy mieli co skleić. W drzwiach stanął ten potwór, którego spotkałeś na przywitanie. Nie miał chbya przyjaznych intencji. Wyczytałeś to z jego czerwonych ślepi.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sro 13 Maj 2009 - 19:26

- O! To ten miły pan... Lub pani, która przybyła mnie przywitać! Bądź pozdrowiony, co cię tu sprowadza? Niech zgadnę... Chcesz umrzeć? - mówiąc to przesyłam trochę energi do nóg i używam shunpo, by dostać się za niego i jednocześnie staram się uderzyć go yari.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pią 22 Maj 2009 - 6:00

Oooo, nawet shunpo ci się udało. Pojawiłeś się osobnikiem o nieokreślonej płci. Próbujesz go pchnąć Yari, jednak przeciwnik podskoczył w górę i uniósł się na skrzydłach. Odrzucił piach na od siebie, trochę wleciało tobie w oczy. Następnie odwrócił się w twoja stronę. Odleciał około 7 metrów w tył. Otworzył paszczę (dalej patrząc na ciebie) i zaczął ładować jakiś pocisk zielonej energii o dużym stężeniu. Z stwora zaczęła emanować czarno-czerwona energia. Po chwili cisnął w ciebie pociskiem, leciał dość szybko. Ale za wolno dla ciebie.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pią 22 Maj 2009 - 18:56

- Phh... - stwierdziłem krótko patrząc na lecący w moją stronę pocisk skondensowanej energii. Ten atak wyglądał jak, jeden z ataków Hollow'ów, Cero. Koncentrując reiatsu w nogach staram się pojawić za tym czymś, by zadać cios moim Yari.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pią 22 Maj 2009 - 19:03

Pojawiłeś się za delikwentem, chciałeś go pchnąć Yari. Nie udało ci się go trafić, wykonał obrót o 180 stopni. Włócznia minęła go bez większych szans na trafienie.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pią 22 Maj 2009 - 19:07

-Merhim, wiesz co robić - mówię do chimery, sugerując by wykonał ostatnio wyuczony atak (ciągle nie podałeś mi nazwy, choć 2x ci o tym mówiłem). A następnie odskakuję w milczeniu od stwora.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Sob 23 Maj 2009 - 16:57

Chimera posłusznie wykonała rozkaz. Stwór lekko się obniżył i atak mu nic nie zrobił. Trochę ciężko było walczyć w powietrzu. Przeniosłeś walkę na ziemię.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 24 Maj 2009 - 9:04

- Ten koleś jest naprawdę dobry! Żeby uniknąć mojego ciosu w powietrzu! Muszę sprowadzić go na ziemię – pomyślałem i jednym flashstepem przeniosłem się na ziemię. – Chodź tu! – Prowokuje go do zmniejszenia dystansu, by następnie pojawić się tuż przed nim używając nieznanego-mi-z-nazwy-ataku i Hebi Nakisakebe.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 24 Maj 2009 - 17:58

Pojawiłeś się przed swoim przeciwnikiem i wykonałeś.... łączona technikę. Została trochę zaburzona kolejność ich wykonania. Najpierw z ostrza wyleciał 12 metrowy slup energii, jednocześnie pojawiły sie6 metrowe skrzydła. Twór uniknął słup energii , jednak nie spodziewał się jego następstw. Skrzydła wysłały dwa promienie zielonej energii do czubka pierwszego słupa. Następnie zaczęło się tworzyć koło od twoich skrzydeł o średnicy 12 metrów.
Klatka została zamknięta ścianami z zielonej energii, które posiadały nieregularne zagłębienia. Wszystko zaczęło się kręcić powoli, ale już po chwili klatka osiągnęła ogromna szybkość. Po 4 minutach kręcenia wszystko się skończyło. Z klatki wyleciał rozczłonkowany potwór. Roztrzaskał się na ścianach, a raczej to co z niego zostało.* Nie chciałbym pracować w kostnicy*.

Ostatnio zmieniony przez Akai Hi Kaeru dnia Nie 7 Cze 2009 - 20:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pon 1 Cze 2009 - 6:13

Pozwoliłem swojemu ciało powilni opaść na ziemie, gdzie pieczętuje swój miecz, a katanę chowam do sayi.
- Widocznie mnie tu nie chcą - pomyślałem i skierowałem się w stronę... No właśnie! Nie wiem gdzie mam iść. - Merihim! Dokąd teraz?

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 7 Cze 2009 - 20:19

Demony ucichły. Zapanowała błoga cisza. Wyszedłeś przed drzwi świątyni i zobaczyłeś coś...
W oddali zaczęły pędzić czarne chmury, snuły się ona o wiele za nisko. Kości i zgniłe rośliny na ziemi zatrzęsły się. Uderzyło w ciebie reitasu rozpuszczając twoje włosy na wietrze.

Wielki mrok
Nieprzenikniona ciemność
Ogrom nocy
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 7 Cze 2009 - 20:28

Prawą rękę trzymam na tsuce katany, a lewą trzymam przed twarzą by zatrzymać choć na chwilę uderzające w nią reiatsu.
- Robi się tu coraz gorzej -stwierdziłem i zacząłem biec, w stronę przeciwną niż źródło tych anomali pogodowych.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Nie 7 Cze 2009 - 21:00

Ominąłeś kościół, jednak i z drugiej strony też nasuwały się czarne chmury. Byłeś otoczony. Nie bo całkowicie poczerniało, ale dawało, jednak jakieś specyficzne światło. Energia było coraz bardziej przytłaczająca. Wszystkie kierowało się w ciebie...przynajmniej tak myślałeś.

Bez ucieczki
Wystraszony
Z ostrzem śmierci przy gardle
Uciekniesz lub zginiesz
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pon 15 Cze 2009 - 15:00

- Co to za reiatsu!? – spytałem z zaskoczeniem czując przytłaczającą energię, która znikąd pojawiła się dookoła mnie. – Z czym ja walczę!?
Mimo, że prawdopodobnie nie wygram walki z tym czymś, zamierzam podjąć rękawice, rzuconą przez to coś.
- Mam dziwne przeczucie, że ta walka nie będzie jedną z najłatwiejszych w moim życiu. – Przełknąłem głośno ślinę i przygotowałem się do walki.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Gość
Gość

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pon 15 Cze 2009 - 15:36

- P...p...przejście - usłyszałeś bardzo cienki i słaby głos w swojej głowie, o ile pamiętasz należał on do twojego alter ego.
Bardziej ciągnęło ciebie do portalu niż walki. Chyba musiałeś skorzystać z opcji ucieczki, bo to coś z czym masz walczyć.... nawet nie możesz rozróżnić jego ciała..... jest ogromne. Nie chciałeś jeszcze kończyć swojej egzystencji. Czas na akcję całorundową... spierdalać.
Powrót do góry Go down
Takato Shihouin

Karta Postaci
Punkty Życia:
60/60  (60/60)
Punkty Reiatsu:
84/84  (84/84)

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Pon 15 Cze 2009 - 15:51

Chcąc nie chcąc zmuszony zostałem do natychmiastowej ucieczki - instynkt wziął górę, nad chęcią walki. Pośpiesznie wkroczyłem do portalu, który prowadził do skąd-mam-to-niby-wiedzieć.

タかトシホウイん
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Kwatera Shouei'a   Today at 2:53

Powrót do góry Go down

Kwatera Shouei'a
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 15 z 15Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15